kādi auto?

aizejošais Reģ.: 23.05.2005

kādas idejas, kādu modeļu ir manā galerijā redzamie auto?

 
1 2 3 4 5 6 7
schizo Reģ.: 17.11.2007
0 0 Atbildēt

Tiešām redaktors ir kurls un akls?

Maksvels Reģ.: 11.07.2008
0 0 Atbildēt

Nepi**, nedir*.

Par to policiju.

Gadījums bija tāds - no rīta konstatējam faktu - māja apzagta.

Saucam policiju. Pēc stundiņas (Rīga) atbrauc divi, knapi latviski runājoši, jauni čalīši ar "bobiku".

Ieiet mājā. Paskatās - izsists logs, pastāstam kādas mantiņas ir aizstieptas...

Un tad viņi dziļdomīgi veras manā sejā un viens no viņiem inteliģenti saka: "A ko jūs gribat, lai mēs daram?".

Un tad es viņiem skaidroju - ka parasti raksta iesniegumu, ierosina krimināllietu un mēģina zagļus atrast.

Negribīgi, bet piekrita...

Bet, protams, neko neatrada.

Ar to tā kā viss būtu skaidrs.

Kas attiecas tieši uz Tevi, Dekster, Tu varbūt to suni aizstiepi, ka tā te lamājies? Vai arī Tu esi tas, kurš ir tur iemūžināts?

Es, protams, saprotu, ka Tu zini, lai teikumu uzskatītu par pabeigtu, tam nepieciešams priekšmets, izteicējs un galā punkts (nu, ne tas punkts, kur šmigu dod).

Nu, es ceru.

Bet tas galīgi nemaina faktu, ka Tu vari gudri dirst un neņemt vērā neviena cita homo sapiens viedokli.

Redzi, rūgtā patiesība ir tāda, ka cilvēki ir sasodīti vienādi.

Un Tu neesi labākais, gudrākais, skaistākais.

Es saprotu, man arī tas reizēm derdzas.

Ja man nepatīk kāda purns un tas, kā viņš ar mani runā - protams, es tā arī pateikšu.

Bet redzi - nevajag celt pretenzijas pret to, ka kādam citam viņš patīk.

Man Tev ir tāds stāsts iz dzīves.

Palasi, padomā.

Vīrietis ap 50 gadiem - vārdā Ziedonis.

Vietuļš grants ceļš.

Ir sniegota ziema, -10 grādi pēc celsija.

Ziedonis iet gar ceļa malu.

Nu, iet - labā kāja, kreisā kāja (nu, māmiņa taču tā mācīja - turklāt uz vienas kājas lekt nav labi, var nokrist un stipri sasisties).

Un te brauc mašīna.

Un notriec šo vīrieti, salaužot viņam abas kājas.

No trieciena viņš tiek iemests grāvī.

Mašīna aizbrauc.

Un Ziedonis ar pēdējiem spēkiem uz rokām rāpo pa grāvi pārdesmit metrus uz māju pusi, līdz nosalst.

Toreiz tā tas viss arī beidzās.

Skumji, bet fakts.

BET..

Ja toreiz grāvmalā tiktu atrasta valsts numura zīme - tāda samīcīta un nedaudz notriepta ar asinīm, un kāds atpazītu, ka tas ir numurs no kaimiņa Vasjas vecā bembja, kuram tās bremzes ir tikai tā "ķipa ir" un riepas slīd labāk par prezervatīviem - Tu arī spītīgi aizstāvētu viņu, ka tā ir tikai un vienīgi sagadīšanās, ka tik pat labi Ziedonis pats labprātīgi sev salauza kājas un tad nosala? Un ja viņa vietā būtu kaut Tavs kaķis... Jo pierādījumu nav, ne?

Būtu jauka sajūta, man šķiet.

Ļoti jauka.

mmm...

Veiksmi suņa meklējumos.

Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

Adresēts Jušēna kungam.

Tu te kaut ko pīkstēji par avīžu lasīšanu...

Kā sagadījies, ka ne, tieši šovakar Rimčikā iepirku avīzīti "Diena"...

tas nu tā... bet, lai arī kādu autoritāti tu no sevis mēģini uzpūst... (izšķirstīju "Dienu" krustām šķērsām) bet par tevi neviena vārdiņa...

Hmmm... vai tik tu neesi tikpat vienlīdzīgs kā visi pārējie vienlīdzīgie?

Un vispābā... vai man būtu jauklausās kaut kadā smadzenes nodzēruša delīriķa murgos? Domāju, ka nē.

Turpini savā garā dziļais veiksminieka kungs.

Maksvels Reģ.: 11.07.2008
0 0 Atbildēt

Es nesaku, ka nedrīkst būt citādi viedokļi - tas ir tikai apsveicami un paldies Tev par to, ka Tev ir savs viedoklis.

Bet ir jāciena un jārespektē citu viedokļi.

Pričom, pričom...

Ja ir tikai aptuveni pierādījumi, kā piemēram - numurs ceļmalā?

Ko tad?

Nedarīt neko?

Pieļaut tikai varbūtību?

Kā tad rīkoties?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: re kāds, vienvirziena domāšanas veids...izrādās, NEDRĪKST būt citādin uzskati...kā tikai smaidīgā un tamlīdzīgi domājošo 'detektīvu' viedokļi

Maksvel...un pričom te Ziedonis un numurs ceļmalā ??

Ja kameras būtu fiksējušas cilvēka notriekšanu, esmu tikai PAR notriecēja meklēšanu...ja kameras BŪTU fiksējušas suņa NOZAGŠANAS faktu- arī par ZAGĻU meklēšanu ar tā video palīdzību.

Bet tagad...tagad tas viss ir samērā tā, ar baltiem diegiem šūts....

tas, ka tev nav parādīts suņa nosperšanas video, nenozīmē, ka tāds video nav.....

p.n.

vai arī moš tu pazītu to džeka pakaļu, kad viņš pieliecās lai paņemtu sunīti klēpī

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

liels paldies visiem par labu vārdu

Vikijs ir atkal mājās

Un tikai pateicoties tam, ka sludinājumi bija salikti visur irkarlisunvikjis good

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

apsveicu!!!!! ja nav noslēpums, kas un kā atrada? un vai tie zagļi tiešām bija zagļi?

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: liels paldies visiem par labu vārdu

Vikijs ir atkal mājās

Un tikai pateicoties tam, ka sludinājumi bija salikti visur irkarlisunvikjis good

Apsveicu!

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

P.S.

Taku ne jau policija jamo atrada...?

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Dexters atdeva

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

izmeklēšana turpinās

bet suni atdeva tie, kas viņu bija nopirkuši, un izdzirdējuši manas vaimanas internetā

Liels Viņiem Paldies

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Spams:

Godīgi sakot pirms pāris nedēļām iepērkoties Spice mēbēļu/dizaina veicī vai kā nu tur jamo sauc - to kas tuvāk "dvīņu" torņiem, tur bija kaķu izstāde pārdošana 2 stāva gaitenī. Apgājām ar sīci apkārt papētīt minčus būros. Tiesa gan apmetot riņķi radās kaut kāda neomulīga sajūta par personāžiem kas jamos tirgoja. Varbūt aizspriedumi, bet vienalga - no tādiem tirgotājiem labāk pa gabalu.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

vai tad atdevēji nepateica, kur ņēmuši?

P.S. ja dzīvnieku tirgo ar dokumentiem, tad nevajadzetu būt problēmām..

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: vai tad atdevēji nepateica, kur ņēmuši?

P.S. ja dzīvnieku tirgo ar dokumentiem, tad nevajadzetu būt problēmām..

Vot nezinu īsti kā tur ir, jo vienīgais ar ko bijusi darīšana ir ar šķirnes medību suņiem un to pasēm pie tam ar pazīstamu cilvēku no kinoloģijas federācijas. ( Vienkārši medību suņu specifika ir tāda ka ja suņa vecāki ir tādi da nekādi medību suņi, tad viņu bērni principā daudz neatšķiras no klēpju sunīšiem, izņemot varbūt gadījumus ar īpašu un visai nogurdinošu apmācību ). Kā tas notiek ar pārējiem suņiem un kaķiem nav ne mazākas nojausmas.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: vai tad atdevēji nepateica, kur ņēmuši?

P.S. ja dzīvnieku tirgo ar dokumentiem, tad nevajadzetu būt problēmām..

Dokumenti, ne dokumenti. Daļai to tipāžu, kas pārdod šķirnes mincīšus, to vaislas pavairošana un tirdzniecība ir ienesīgs rūpals, kam ar patiesu dzīvnieku mīlestību ir maz sakara...

Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

Prieks par suņu...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

turbopiile rakstīja: vai tad atdevēji nepateica, kur ņēmuši?

P.S. ja dzīvnieku tirgo ar dokumentiem, tad nevajadzetu būt problēmām..

Dokumenti, ne dokumenti. Daļai to tipāžu, kas pārdod šķirnes mincīšus, to vaislas pavairošana un tirdzniecība ir ienesīgs rūpals, kam ar patiesu dzīvnieku mīlestību ir maz sakara...

nekā īpaši ienesīga tur nav.... bet rūpalam ar mīlestību tiešām ir maz sakara

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Da tagad zog jebko kas nav piesiets. Ir pat redzēti kadri kas lasa akmeņus no zemes ceļiem un pēcāk pārdod.

Pirms pāris nedēļām pie veikala divi brašuļi (brauca ar bmw X5) piedāvāja nopirkt mobilo tel. un dažādus instrumentus.

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Da tagad zog jebko kas nav piesiets. Ir pat redzēti kadri kas lasa akmeņus no zemes ceļiem un pēcāk pārdod.

Šīs kā reiz bij gadījums, kad tika nosperts tas, kas bija piesiets

Biideklis Reģ.: 14.05.2007
0 0 Atbildēt

cap rakstīja:

Kaksis rakstīja: Da tagad zog jebko kas nav piesiets. Ir pat redzēti kadri kas lasa akmeņus no zemes ceļiem un pēcāk pārdod.

Šīs kā reiz bij gadījums, kad tika nosperts tas, kas bija piesiets

schizo Reģ.: 17.11.2007
0 0 Atbildēt

Jocīgi, suns atradies, visi laimīgi. Vien deksters klusē, neizsakās

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

schizo rakstīja: Jocīgi, suns atradies, visi laimīgi. Vien deksters klusē, neizsakās

viņš cītīgi lasa visas šodienas avīzes, skatās LNT ziņas, zvana visiem saviem advokātiem, katram gadījumam piezvana arī 1188, jo kaut kas šajā visā stāstā viņam šķiet izdomīgs un neritīgs.... bet viņš vēl mēģina saprast - kas tieši... '

liels mākslinieks - liela pauze

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: izmeklēšana turpinās

bet suni atdeva tie, kas viņu bija nopirkuši, un izdzirdējuši manas vaimanas internetā

Liels Viņiem Paldies

forši, ka dabūji suni; tas nemaz tik bieži neatgadās.

ieliec čipu tagad.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

smart235 rakstīja:

ieliec čipu tagad.

ja,paliks jaudīgāks pirdiens sunim.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

apsveicu ar suņuka atgūšanu!

1 2 3 4 5 6 7
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti