Tiešraide no Doma laukuma

GERADS Reģ.: 02.12.2008
 
1.. 5 6 7 8 9 10 11
Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

Fartuks rakstīja:

Ozz rakstīja:

Fartuks rakstīja: Turpinājums sekos... www.tvnet.lv/...

Ja te būs 2.ais grautiņš , tad uz 3.šo aiziešu arī es...

varbuut urļikiem vajadzeetu padomaat ko driikst graut un ko ne

saeimas autobaazes masiinas-laipnu luudzam, pat veelams

saeimas maaju- manis peec.

balzaama šņabeni- varbuut vienkaarsaak buutu atveert durvis un darbiniekiem evakueeties jau savlaiciigi

cien. kaapostgalvu īpašumus..veelams bet ne obligaati.

Kad pūlis ir afekta stāvoklī, tas nešķitro kā īpašums tas ir... jo vairāk trokšņa, jo lielāks adrenalīns un savukārt lielāks poxyjs.

Katrā ziņā nekā slavējama par tādu grautiņu pateikt nevar, bet no manas puses arī kritikas nav.

Viss ir likumsakarīgi.

taapeec saku- vajag maacītaajmuižas dedzinaat.

nevis kaa Kindzulis precizi pateica- pastaaveet lietū, uzdziedaat "bēdu manu lielu bēdu" un iet maajaas.

Redz, deputāta lagzdiņa sveiciens tautai bija kaa reiz adreseets par to pastāvēšanu ar lietussargu

Un tad viņu sievas un bērni, kas nepiekā nav vainīgi, paliks bez jumta virs galvas...

Jāietekmē vai jasoda ir firma ar nosaukumu "Saeima"

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: taapeec saku- vajag maacītaajmuižas dedzinaat.

2. kategorija vai 3. kategorija?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Fartuks rakstīja: Un tad viņu sievas un bērni, kas nepiekā nav vainīgi, paliks bez jumta virs galvas...

Tie kas Anglijā mācās?

Nebaidies – bankas konts nedeg – dzīvoklim sanāks.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Stiklus jau neliks no kabatas vai renes naudas. Tur nedrīkst neko samazināt. Noņems vēl kādai kategorijai algas un atjaunos fasādi.

Njā tai Skonto būves eglei pie MK jau visu laiku tāds dīvains skats. Ne tā kā raudātu, ne tā kā rasotu.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Tai tikai galotne tagad palikusi.

Lampiņas jau apskrūvētas?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Kā lai tagad zin vai komentāri ir kādu aizskaroši vai tomēr atbilst satversmes 100. pantam?

Kā lai zin vai deputāti nav pārkāpuši 105. pantu?

111. pants dzīvē vispār strādā?

112. pants strādā?

Retorika?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Es domāju tā, ja iet, tad tikai lai atkārtotu piekto gadu.

Asinis sagribējās? Tas ir slikti.

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Fartuks rakstīja: Un tad viņu sievas un bērni, kas nepiekā nav vainīgi, paliks bez jumta virs galvas...

Nabadziņi, ko viņi darīs, vīri vairāk varbūt nevarēs zagt, nebūs ko ēēēst, vajadzēs iet ubagot.

Vot skāde.

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

Ozz rakstīja:

varbuut urļikiem vajadzeetu padomaat ko driikst graut un ko ne

saeimas autobaazes masiinas-laipnu luudzam, pat veelams

saeimas maaju- manis peec.

.

Un

Lai pēc tam par tavu (nodokļmaksātāja) naudu to visu atjaunotu? To tu gribi

Padomā labi, vai tev tas ir laipni lūdzu vēlams.

Ir vēlams bet ar mēru, ja savādāk nesaprot, tad kad stāvēja ārā un miermīlīgi gaidīja, tikmēr tautu sauca par muļķiem, smējās sejā un dirsa uz galvas.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Lai gan tajā visā nav nekā jauna. Paaudze kas izaugusi bez kara un šausmām, kā trīslitru burka uzkrāj sevī negatīvo un asinskāro (slikto) cilvēka dabu. Un tad nāk brīdis kad viss tas sāk šļakstīties pāri un nedod dies šī burka tiek apgāzta. Es jau kautkur agrāk minēju ka viena sabiedrības daļa ir sajaukusi demokrātiju ar anarhiju. Vai tas ir sekas kādiem procesiem? nezinu. Es zinu citu – agresija parada vēl lielāku agresiju. Un tāpēc jau daudzi saka ka kāds ir atraisījis maisam šņori, vai sašūpojis trīslitreni.

Nu nezinu gan, kas būs sestdien. Man jau liekas ka policijai jāstrādā tādā pašā režīmā kā NATO samita laikā, lai neļautu pūlim satrakoties.

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: Lai gan tajā visā nav nekā jauna. Paaudze kas izaugusi bez kara un šausmām, kā trīslitru burka uzkrāj sevī negatīvo un asinskāro (slikto) cilvēka dabu. Un tad nāk brīdis kad viss tas sāk šļakstīties pāri un nedod dies šī burka tiek apgāzta. Es jau kautkur agrāk minēju ka viena sabiedrības daļa ir sajaukusi demokrātiju ar anarhiju. Vai tas ir sekas kādiem procesiem? nezinu. Es zinu citu – agresija parada vēl lielāku agresiju. Un tāpēc jau daudzi saka ka kāds ir atraisījis maisam šņori, vai sašūpojis trīslitreni.

Nu nezinu gan, kas būs sestdien. Man jau liekas ka policijai jāstrādā tādā pašā režīmā kā NATO samita laikā, lai neļautu pūlim satrakoties.

Lai tie mujā-beļi aizvāc policijas autiņus projām un beidz provocēt jaunatni.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Ozz rakstīja:

varbuut urļikiem vajadzeetu padomaat ko driikst graut un ko ne

saeimas autobaazes masiinas-laipnu luudzam, pat veelams

saeimas maaju- manis peec.

.

Un

Lai pēc tam par tavu (nodokļmaksātāja) naudu to visu atjaunotu? To tu gribi

Padomā labi, vai tev tas ir laipni lūdzu vēlams.

Godmanis 3x nedeeļā močī ar visu sviitu tenisu speeleet. neatkariigi no kriizeem un citiem apstaakļiem. esmu ar mieru piemaksaat, lai šamais seež uz vietas vai brauc ar tramvaju

taapat viņi par manu naudu "pa daargo" iiree tačkas no Dīlera. un brauc pa labi un pa kreisi. taa ka tiiri teoreetiski Diileris un kasko taisa taas mašīnas

Tipiska skaudība.

Tev tak neviens neliedz iet politikā, kļūt par premjeru un baudīt visus tos labumus.

starp citu - ikvienam raudātājam tas ir atļauts.

Nevajag bļaut ka nav par ko vēlēt, ja pats bļāvējs - visgudrākais, skaistākais un pareizākais no visiem - tup kaktiņā un negrib savu talantu izlietot tautas labā.

Tas tak nav viens un tas pats - tērēt naudu plānotai labsajūtai vai neplānotu vandāļu postījumu novēršanai.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja: Lai tie mujā-beļi aizvāc policijas autiņus projām un beidz provocēt jaunatni.

Tas gan.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

Ozz rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Ozz rakstīja:

varbuut urļikiem vajadzeetu padomaat ko driikst graut un ko ne

saeimas autobaazes masiinas-laipnu luudzam, pat veelams

saeimas maaju- manis peec.

.

Un

Lai pēc tam par tavu (nodokļmaksātāja) naudu to visu atjaunotu? To tu gribi

Padomā labi, vai tev tas ir laipni lūdzu vēlams.

Godmanis 3x nedeeļā močī ar visu sviitu tenisu speeleet. neatkariigi no kriizeem un citiem apstaakļiem. esmu ar mieru piemaksaat, lai šamais seež uz vietas vai brauc ar tramvaju

taapat viņi par manu naudu "pa daargo" iiree tačkas no Dīlera. un brauc pa labi un pa kreisi. taa ka tiiri teoreetiski Diileris un kasko taisa taas mašīnas

Tipiska skaudība.

Tev tak neviens neliedz iet politikā, kļūt par premjeru un baudīt visus tos labumus.

starp citu - ikvienam raudātājam tas ir atļauts.

Nevajag bļaut ka nav par ko vēlēt, ja pats bļāvējs - visgudrākais, skaistākais un pareizākais no visiem - tup kaktiņā un negrib savu talantu izlietot tautas labā.

Tas tak nav viens un tas pats - tērēt naudu plānotai labsajūtai vai neplānotu vandāļu postījumu novēršanai.

nevienu briidi neesmu veeleejies nekur kandideet.un skaudiibas manii ari nav.

a kaa lai ietekmē šitos te, kaapostgalvas, kas lieto pilniigi visu valsts dienesta mašīnu paši viņi nenoliks.bet ja es gribu lai vins nebrauc, man taa masiina ir jaaizved no ierindas.

un taa ir ar visu. klaat mees vinjiem netiekam, vinji sen jau vairs nav no tautas, bet citaa, bramaņu kategorija

PN- kameer notika t.s. lietussargu revoluucija, godmanis sestdienas dienaa bija aizfisies uz baltkrievijas pierobežu tikties ar baltkrievu godmani.ko vinji tur runaaja- to neviens neteica.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sevētdiena atcelta.

Bet Rīcība aicinājumu nav noņēmusi

www.nato.lv

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: ...ja būs jāiet pateikt,ka MUMS IR PIEGRIEZIES...... un es neiešu ais Štokenberga, Pabrika, Repšes lozungiem... ja es iešu, tad TIKAI ar tautu...

Neticu ka ugunskuri atkārtosies… lai gan, viss var būt…

Bet tik un tā TP, Jaunam Laikam, Tēvzemiešiem būs PO…

No sākuma vajag aizklauvēties līdz šo kungu sirdsapziņai, lai sāk konkurēt ar kvalitāti nevis ar lētumu.

Piemērs: Šlesers un Raynair.

Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

Kaušanās ir vājuma parādīšana...vai bezcerības...vai nespējas ko panākt citādi.

Tā uzskata tie, kas nemāk klopēties un parasti dabū pa muti.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: ja es iešu, tad TIKAI ar tautu...

3. grupa – potenciāli visbīstamākā.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Iesākumā vajag nomainīt politisko iekārtu.

Pāriet, piemēram, uz divpartiju sistēmu.

Ar šo no autoritārisma tālu netiksi un ņemot vērā teritoriālo lielumu no šādas sistēmas sanāks tikai diktatūra.

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Sretsked rakstīja: ...ja būs jāiet pateikt,ka MUMS IR PIEGRIEZIES...... un es neiešu ais Štokenberga, Pabrika, Repšes lozungiem... ja es iešu, tad TIKAI ar tautu...

Neticu ka ugunskuri atkārtosies… lai gan, viss var būt…

Bet tik un tā TP, Jaunam Laikam, Tēvzemiešiem būs PO…

No sākuma vajag aizklauvēties līdz šo kungu sirdsapziņai, lai sāk konkurēt ar kvalitāti nevis ar lētumu.

Piemērs: Šlesers un Raynair.

plee, paskaties, ko raksta TVNET:

www.financenet.lv/...

vot, ja tas kljuus taisniiba, buus ne tikai ugunskuri...

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: Jautāms -> Kāds būs iemesls grautiņam Viļņā?

+1! man ar shis jautaajums kopsh otrdienas vakara nedod mieru...

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

bizenajs rakstīja:

uupis rakstīja:

Sretsked rakstīja: ...ja būs jāiet pateikt,ka MUMS IR PIEGRIEZIES...... un es neiešu ais Štokenberga, Pabrika, Repšes lozungiem... ja es iešu, tad TIKAI ar tautu...

Neticu ka ugunskuri atkārtosies… lai gan, viss var būt…

Bet tik un tā TP, Jaunam Laikam, Tēvzemiešiem būs PO…

No sākuma vajag aizklauvēties līdz šo kungu sirdsapziņai, lai sāk konkurēt ar kvalitāti nevis ar lētumu.

Piemērs: Šlesers un Raynair.

plee, paskaties, ko raksta TVNET:

www.financenet.lv/...

vot, ja tas kljuus taisniiba, buus ne tikai ugunskuri...

Tas visu laiku jau notiek, tikai tagad sāk parādīties arī sekas.

Deks, es ar iešu, bet ne demolēt, tā teikt nav vairs tas vecums.

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Kaksis rakstīja: Iesākumā vajag nomainīt politisko iekārtu.

Pāriet, piemēram, uz divpartiju sistēmu.

Ar šo no autoritārisma tālu netiksi un ņemot vērā teritoriālo lielumu no šādas sistēmas sanāks tikai diktatūra.

Kāpēc? To var veicināt paceļot % barjeru. Labi ne 2 partijas, bet teiksim 4-5, nevis 35 kā tagad.

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt
uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

bizenajs rakstīja: plee, paskaties, ko raksta TVNET:

www.financenet.lv/...

vot, ja tas kljuus taisniiba, buus ne tikai ugunskuri...

Jā jau lasīju. Un šajā sakarā interesējos par līdzekļiem, kuri iztīra izlieta piena smaku.

1.. 5 6 7 8 9 10 11
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti