Tiešraide no Doma laukuma

GERADS Reģ.: 02.12.2008
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Tagad paceļ rokas tie, kuri bija par iestāšanos ES?

Nebija noziimes tai balsoshanai, mums taa pat citu variantu nebija. Mazai Shveicei mees tiekam teelaini pieliidzinaati, nevareetu mees vieniigie buut aarpus ES un dziivot ok.

p.s. teoreetiski biju pret, bet balsot negaaju.

Surr Reģ.: 31.08.2006
0 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja:

Surr rakstīja: Es biju par. Un vēljoprojām uzskatu, ka Latvijas iestāšanās ES bija vienīgais pareizas attīstības ceļš.

Iespējams, bet tas vairāk nav būtiski. būtiski ir tas ka mūsējie ES komisāriem laiza dibenus, ja ES saka, ka vajag kvalitatīvu pienu, tad mūsejie vispār nogriež to nozari, tā teikt vismaz saņemsim kompensāciju no ES.

ES nesaka. ES rekomendē. Bet tas nu mums ir ieradums no padomju laikiem - jo maskava saka, labāk burtiski izpildīt, lai netrauce šeit mums uz vietas šeptēties tikmēr.

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Arsmens rakstīja:

Kaksis rakstīja:

Tagad paceļ rokas tie, kuri bija par iestāšanos ES?

Nebija noziimes tai balsoshanai, mums taa pat citu variantu nebija. Mazai Shveicei mees tiekam teelaini pieliidzinaati, nevareetu mees vieniigie buut aarpus ES un dziivot ok.

p.s. teoreetiski biju pret, bet balsot negaaju.

Tajā pašā Šveicē ir tikai divi produktu veidi, kurus ražo paši. Visu pārējo ieved. Un turās valsts, labi turās.

Vai tikai shie divi produkti stutee tik labi Shveici?

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

juha rakstīja:

Siksparnis rakstīja:

uupis rakstīja: Vienīgais un lielais mīnuss visā šitajā stāstā ir tas ka Tautai atmiņa ir īsa.

Neviens jau neatceras ka Šleserkungs Saeimā vienlaik atradās nelikumīgi. Paši deputāti izdomāja ka tautas kalpiem jābūt ar augstāko izglītībiu, bet Šleserkungam pat bakalura diploma nebija...

Neviens jau neatceras Kalvīškunga drošības likumu.

Visi jau aizmirsuši ka Autoceļu fondu slēdza Repše un akcīzi no degvielas novirzīja citiem mērķiem.

Paskat ko, atceries gan tomēr.

Ūpis ir tikai nedaudz ļaunatminīgs.

laabs

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Kas traucē mums pašiem uzbūvēt savu atomelektrostaciju? Atsrādāto kodoldegvielu varētu pildīt ieročos un baidīt igauņus un leišus.

+1

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: laabs

Tautai jāzin savi varoņi un to varoņdarbi.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: Tagad vēl atliek uzbūvēt gāzes elektrostaciju un ar otru kāju pa vistaisnāko ceļu iekāpt krievu purvā...

un kad mēs no tā izlīdām?

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Arsmens rakstīja:

Kaksis rakstīja:

Tagad paceļ rokas tie, kuri bija par iestāšanos ES?

Nebija noziimes tai balsoshanai, mums taa pat citu variantu nebija. Mazai Shveicei mees tiekam teelaini pieliidzinaati, nevareetu mees vieniigie buut aarpus ES un dziivot ok.

p.s. teoreetiski biju pret, bet balsot negaaju.

Tajā pašā Šveicē ir tikai divi produktu veidi, kurus ražo paši. Visu pārējo ieved. Un turās valsts, labi turās.

un divi ( ???? ) produkti veido ap 25% no IKP? Pie reizes nodarbina ap 40% iedzīvotāju..... ( ražošanā - nevis pakalpojumu sniegšanā... )

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

uupis rakstīja: Tagad vēl atliek uzbūvēt gāzes elektrostaciju un ar otru kāju pa vistaisnāko ceļu iekāpt krievu purvā...

un kad mēs no tā izlīdām?

pašlaik esam lidz kaklam,bet taisamies vel dziļak

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Surr rakstīja: Es biju par. Un vēljoprojām uzskatu, ka Latvijas iestāšanās ES bija vienīgais pareizas attīstības ceļš.

Taisnākais ceļš uz miljardu parādiem...

Beidz blefot.

Latvija visu laiku dzīvo uz parāda, jau pirms iestāšanās ES . Tikai mums nesaka, cik daudz un kam esam parādā.

Kā atmaksās tos miljardus ko tagad paņēma - tas jau cits jautājums.

Tā kā industriālā revolūcija nav gaidāma, atliek cerēt, ka varēs no Kuveitas nopirkt dažus naftas urbumus.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Siksparnis rakstīja:

Kaksis rakstīja:

uupis rakstīja:

Kaksis rakstīja: Nevis sviests, bet tirgus ekonomika. Tas ka tu ražo graudus trijās paaudzēs negarantē to, ka kāds viņus pirks, ja ārzemēs viņi ir lētāki. Tāpat ar pienu u.t.t.

Tirgus ekonomika nebalstās tikai uz lētumu.

Citādāk jau neviens nepirktu Mersedesu vai Lexusu, bet visi braukātu ar KIA.

Tirgus ekonomika balstās uz pieprasījumu/piedāvājumu. Ja nav pieprasījuma pēc dārgiem graudiem, tad kādēļ viņus piedāvāt?

Ierastā shēma. Tev lētus graudus piedāvā kamēr nav nobeidzies vietējais ražotājs. Tad kad tas ir noticis, tad var pacelt cenas. Rezultāts mēs paliekam par patērētajiem, kuri atkarīgi no importa, kādi pašlaik arī esam, un kādus bija domāts mūs no ES pataisīt.

Tagad paceļ rokas tie, kuri bija par iestāšanos ES?

deksters

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: Tā kā industriālā revolūcija nav gaidāma, atliek cerēt, ka varēs no Kuveitas nopirkt dažus naftas urbumus.

Tos tu varēsi nopirkt tad kad nafta būs beigusies un visi jau sen kustēsies ar elktrību vai ko citu.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Nu re Drošībnieki jau izdomājuši sodu.

Atliek tikai atrast vainīgo.

www.delfi.lv/...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Turpinot, atņemt visiem zemi, visu nacionalizēt, ieviest kvadrātmetru normu uz cilvēku. Džinsus nolikt zem letes blakus banāniem un salami.

zini, veciit-

kaa reizi godmanis ar to nodarbojas:

man ir 3 ha zemes riigaa, NĪ nodoklis attieciigi 3 štukas gadaa.un buušot veel..un tuvaakos paaris gadus nekaadas perspektiivas tikt no taas zemes valjaa apmainot to pret naudu.

ja es NĪ nodokli nemaksāšu, Birks atnaaks un man to atnjems.

forši, ne

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Ozz rakstīja:

Kaksis rakstīja:

Turpinot, atņemt visiem zemi, visu nacionalizēt, ieviest kvadrātmetru normu uz cilvēku. Džinsus nolikt zem letes blakus banāniem un salami.

zini, veciit-

kaa reizi godmanis ar to nodarbojas:

man ir 3 ha zemes riigaa, NĪ nodoklis attieciigi 3 štukas gadaa.un buušot veel..un tuvaakos paaris gadus nekaadas perspektiivas tikt no taas zemes valjaa apmainot to pret naudu.

ja es NĪ nodokli nemaksāšu, Birks atnaaks un man to atnjems.

forši, ne

Pārdod vai iznomā.

Tu pirksi???

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

es labpraat paardotu...

tikai nevienam naudas pašlaik nepietiks.

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

archija.info/...

vo te gan ir bijusi urlu paradiize Tas no apgjeerbu veikala ar varenu kampienu naak aaraa

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Kas traucē mums pašiem uzbūvēt savu atomelektrostaciju? Atsrādāto kodoldegvielu varētu pildīt ieročos un baidīt igauņus un leišus.

atstrādātā kodoldegviela ir jānogādā ražotājvalstī.....

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Ozz rakstīja: es labpraat paardotu...

tikai nevienam naudas pašlaik nepietiks.

Značit pārāk daudz gribi. Būs kā ar sertifikātiem. Cenas kāpa, cilvēki gaidīja ka kāps vēl un *******ks, vienā dienā cenas lejā.

gribi dziivot neappluustošā vietaa- liidz centram 15 minuutes ar mašīnu, liidz Kalngalei 5 minuutes, juura 20 minuušu gaajiena attaalumaa

gan jau ka kaads gribees..

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

Kaksis rakstīja:

Ozz rakstīja: es labpraat paardotu...

tikai nevienam naudas pašlaik nepietiks.

Značit pārāk daudz gribi. Būs kā ar sertifikātiem. Cenas kāpa, cilvēki gaidīja ka kāps vēl un *******ks, vienā dienā cenas lejā.

gribi dziivot neappluustošā vietaa- liidz centram 15 minuutes ar mašīnu, liidz Kalngalei 5 minuutes, juura 20 minuušu gaajiena attaalumaa

gan jau ka kaads gribees..

tu jau sāc reklamēties tikpat banāli, kā lētie NI developeri, kas pie Mārupes pļavu māju sludinājumiem arī liek, ka redz līdz centram var aizbraukt pa 15 min .. (naktī protams ka var ja uz zaļajiem signāliem trāpa)

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Arsmens rakstīja: archija.info/...

vo te gan ir bijusi urlu paradiize Tas no apgjeerbu veikala ar varenu kampienu naak aaraa

Un par to nevienam nekas…

www.delfi.lv/...

Bet pie mums būs gan vainīgie gan reāls sods. Nešaubatiues ne mirkli.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Mārupes pļavās naktī vajag 15 min lai aizbristu līdz mašīnai.

+1

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Mārupes pļavās naktī vajag 15 min lai aizbristu līdz mašīnai.

… un tas ar nosacījumu, ja deksters nemedī seksotājus pa mārupes pļavām…

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

Ozz rakstīja:

Kaksis rakstīja:

Ozz rakstīja: es labpraat paardotu...

tikai nevienam naudas pašlaik nepietiks.

Značit pārāk daudz gribi. Būs kā ar sertifikātiem. Cenas kāpa, cilvēki gaidīja ka kāps vēl un *******ks, vienā dienā cenas lejā.

gribi dziivot neappluustošā vietaa- liidz centram 15 minuutes ar mašīnu, liidz Kalngalei 5 minuutes, juura 20 minuušu gaajiena attaalumaa

gan jau ka kaads gribees..

tu jau sāc reklamēties tikpat banāli, kā lētie NI developeri, kas pie Mārupes pļavu māju sludinājumiem arī liek, ka redz līdz centram var aizbraukt pa 15 min .. (naktī protams ka var ja uz zaļajiem signāliem trāpa)

nebuut ar ne....jebkuraa laikaa. 15-20 minuutes.atkariibaa ko kurš par centru uzskata.un es nemaz nereklameejos.vnk pļāpāju.

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Arsmens rakstīja: archija.info/...

vo te gan ir bijusi urlu paradiize Tas no apgjeerbu veikala ar varenu kampienu naak aaraa

Un par to nevienam nekas…

www.delfi.lv/...

Bet pie mums būs gan vainīgie gan reāls sods. Nešaubatiues ne mirkli.

Tu esi pret to, ka tos shmuljus, kas aptiirija izsisto skatlogu veikalus, vajadzeetu apseedinaat uz apsuudzaamo sola?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti