Tiešraide no Doma laukuma

GERADS Reģ.: 02.12.2008
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: man ir 3 ha zemes riigaa,

Khm, ja normāla raža, tas ir ap 70 tonnām kartošku....

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Nu gaidam piektdienu – kas notiks Viļņā? Tas haosa un anarhijas rēgs velsies uz airopu vai nē.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

teu kaksi ir labi bomzim būt , var gudri tirst un macīt visus bezmaz 'deputātam gatavs'

a ko darīt Ozziem ??

a ko darīt man - ir paņemts krīts , norekonstruēts nams ( neprivatizēts) , pārdot nevar , izīrēt nevar - jo tāda ir situācija valstī . tai pat laikā valstij ir pilnīgs pouxjs un viņa netaisās 'ciest' kopā ar mani -pagaidīt ar nodokļiem, kurus man nau no kā samaksāt .

par banku pat nau vērc pieminēt , bet nu tas ir cic stāsts un tā nau valsts .

un tādu , kā es , ir dajepeņi .

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

Ozz rakstīja: man ir 3 ha zemes riigaa,

Khm, ja normāla raža, tas ir ap 70 tonnām kartošku....

kaapu smiltii laaga negrib augt

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Arsmens rakstīja: Tu esi pret to, ka tos shmuljus, kas aptiirija izsisto skatlogu veikalus, vajadzeetu apseedinaat uz apsuudzaamo sola?

Es esmu par taisnīgu tiesu. Un ja polisija dabūs vienu grēkāzi tad esmu pret lietas sašūšanu ar puspuvušiem diegiem. Un tas kriminālproces ir ierosināts nevis par tiešu stiklu dauzīšanu, bet par organizēšanu (!).

Un no otras puses – Balzams nabagāks nepaliks. Nu iztīrīja augstos plauktus, nu norakstīs zaudējumos. Toties tagad zinās ka nefig ekonomēt pirmajam stāvam uz plēvēm. Nolīmēs stiklus ar plēvēm vai ieliks 1. stāvam paredzētu stiklu ar iekausēto plēvi. Citādāk ieliek tādu kas paredzēts sekcijām un skapīšiem un tad brīnās ka stikls izbirst no tā ka zvirbulis pret to atsitas.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: kaapu smiltii laaga negrib augt

Pērnās lapas saved – būs komposts labais. Un vēl kāposts par utilizāciju.

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

kapu smiltii laaga negrib augt

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Arsmens rakstīja: Tu esi pret to, ka tos shmuljus, kas aptiirija izsisto skatlogu veikalus, vajadzeetu apseedinaat uz apsuudzaamo sola?

Es esmu par taisnīgu tiesu. Un ja polisija dabūs vienu grēkāzi tad esmu pret lietas sašūšanu ar puspuvušiem diegiem. Un tas kriminālproces ir ierosināts nevis par tiešu stiklu dauzīšanu, bet par organizēšanu (!).

Un no otras puses – Balzams nabagāks nepaliks. Nu iztīrīja augstos plauktus, nu norakstīs zaudējumos. Toties tagad zinās ka nefig ekonomēt pirmajam stāvam uz plēvēm. Nolīmēs stiklus ar plēvēm vai ieliks 1. stāvam paredzētu stiklu ar iekausēto plēvi. Citādāk ieliek tādu kas paredzēts sekcijām un skapīšiem un tad brīnās ka stikls izbirst no tā ka zvirbulis pret to atsitas.

Kaapeec vienu greekaazi? Cik paguva aresteet, tik greekaazhu arii buus. A pa to vai LB nabagaaks paliks vai nee... Nu tad aplasiisim tos kam ir "dafiga", jo shie iipashi nabagaaki tak nekljuus?!

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Ozz rakstīja: man ir 3 ha zemes riigaa,

Khm, ja normāla raža, tas ir ap 70 tonnām kartošku....

kaapu smiltii laaga negrib augt

Nu tad jau daudz vairāk par tiem 50 lašiem hektārā nedabūsi....kam tādu bada zemi vajag....

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

gan jau ka taa balzaama bode bija apdrosinaata, un personaals arii veel "pod šumok" kaut ko iesuuca

vainiigie ir vispaarzinaami- tie kas riikoja "meirmiiliigo miitiņu".Pabriks, Štokijs un kas tur veel...pie tam jau nedeeļu iepriekš masu sazinjas liidzekļos luudz iztikt bez līķiem

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Arsmens rakstīja: Kaapeec vienu greekaazi? Cik paguva aresteet, tik greekaazhu arii buus. A pa to vai LB nabagaaks paliks vai nee... Nu tad aplasiisim tos kam ir "dafiga", jo shie iipashi nabagaaki tak nekljuus?!

Atver acis. Tie 106 ir administratīvie. Kompensēt zaudējumus + sods $$$$ valstij un viss. Un tas vēl tad ja spēs pierādīt konkrētu epizodi vai pats zīļuks atzīsies. Bet ja aiziet otkazkā tad tur var izrakstīt tikai sodu par smēķēšanas noteikumu pārkāpumu vai atrašanos sabiedriskā vietā nelielā alkohola reibumā.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

Ozz rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Ozz rakstīja: man ir 3 ha zemes riigaa,

Khm, ja normāla raža, tas ir ap 70 tonnām kartošku....

kaapu smiltii laaga negrib augt

Nu tad jau daudz vairāk par tiem 50 lašiem hektārā nedabūsi....kam tādu bada zemi vajag....

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Parasti es ķēdes vēstules ignorēju, bet šoreiz izņēmums:

____________________________________________

Zemkopiibas ministrija censhaas panaakt, lai Latvijaa saaktu audzeet gjeneetiski modificeetus augus, bet, par laimi, pret to iestajusies vides ministrija, kura savaa maajas lapaa veic sabiedrisko aptauju, kuraa iacinaatu izteikt iedziivotaaju viedokli par modificeeto audzeeshanu un izplatiishanu Latvijaa

-

www.vidm.gov.lv/...

-

piebilde - muusu zeme veel nav sabojaata, mees varam audzeet ekologjiski tiiru paartiku, taa varbuut ir viena no iespeejaam to arii eksporteet - ja taa ir dabiska un tiira. Taa pavisam noteikti ir iespeeja dziivot kaa cilveekiem, eedot to, ko daba devusi

Zemkopiibas ministrija grib anuleet normaalu eedienu uz muusu galdiem, luudzu shoreiz sanjemties, un nobalsot! Nododiet zinjojumu paareejiem draugiem !

zvezģec-šitaa jau man ir trešā draugos un vienu pat atsuutiija diplomeets biologs

neviens no tiem 3 spamotaajiem pat neko nejeedz no audzēšanas puķupodaa, kur nu veel uz lauka...

tautai laikam liekas, ka parakstoties viņi speej ietekmeet valstiskos procesus taapat kaa suutot sms šovā \"dejo ar zvaigzni\"

Kasix Reģ.: 04.02.2004
0 0 Atbildēt

Izskatās, ka kaut kas ir iekustējies...tiesa cik spēcīgs ir Zatlera dotais vārds, to redzēsim vēlāk :

www.tvnet.lv/...

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Par to nesabojāto zemi atļaušos ierēkt. Ģenētiski varbūt viņa vēl nav sabojāta, bet ķīmiski gan. Visus tos n-tos kolhoza gados ķīmiju gāza tikai tā. Pat ar lidmašīnām migloja laukus.

Tu tak esi cirvis.Jau cik gadus kolhozu vairs nav.Zeme attirās ar laiku

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Parasti es ķēdes vēstules ignorēju, bet šoreiz izņēmums:

____________________________________________

Zemkopiibas ministrija censhaas panaakt, lai Latvijaa saaktu audzeet gjeneetiski modificeetus augus, bet, par laimi, pret to iestajusies vides ministrija, kura savaa maajas lapaa veic sabiedrisko aptauju, kuraa iacinaatu izteikt iedziivotaaju viedokli par modificeeto audzeeshanu un izplatiishanu Latvijaa

-

www.vidm.gov.lv/...

-

piebilde - muusu zeme veel nav sabojaata, mees varam audzeet ekologjiski tiiru paartiku, taa varbuut ir viena no iespeejaam to arii eksporteet - ja taa ir dabiska un tiira. Taa pavisam noteikti ir iespeeja dziivot kaa cilveekiem, eedot to, ko daba devusi

Zemkopiibas ministrija grib anuleet normaalu eedienu uz muusu galdiem, luudzu shoreiz sanjemties, un nobalsot! Nododiet zinjojumu paareejiem draugiem !

zvezģec-šitaa jau man ir trešā draugos un vienu pat atsuutiija diplomeets biologs

neviens no tiem 3 spamotaajiem pat neko nejeedz no audzēšanas puķupodaa, kur nu veel uz lauka...

tautai laikam liekas, ka parakstoties viņi speej ietekmeet valstiskos procesus taapat kaa suutot sms šovā "dejo ar zvaigzni"

nobalsoju pret

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Par to nesabojāto zemi atļaušos ierēkt. Ģenētiski varbūt viņa vēl nav sabojāta, bet ķīmiski gan. Visus tos n-tos kolhoza gados ķīmiju gāza tikai tā. Pat ar lidmašīnām migloja laukus.

bez ķīmijas tu pat ušņas nevari noindeet.un izaudzeet ar neko praatiigu nevar.

un ģeneetiski modificeti augi nekaadaa veidaa neietekmee tavu veseliibu

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

to cik mūsu sieragalvām interesē aptaujas varēja redzēt brīdī, kad radās zigfrīdiņa bulvāris

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: to cik mūsu sieragalvām interesē aptaujas varēja redzēt brīdī, kad radās zigfrīdiņa bulvāris

Vēl jau ir kur izplesties.

Var piemēram tautasdziesmas likt ielu nosaukumos.

A ko? Prikoligi? Četrrindes iela?

R99 Reģ.: 09.02.2005
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: gan jau ka taa balzaama bode bija apdrosinaata,

Nav tā, ka nemieri skaitās pie forsmažora? Apdrošinātāji sūtīs nah

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

Kaksis rakstīja: Par to nesabojāto zemi atļaušos ierēkt. Ģenētiski varbūt viņa vēl nav sabojāta, bet ķīmiski gan. Visus tos n-tos kolhoza gados ķīmiju gāza tikai tā. Pat ar lidmašīnām migloja laukus.

..ģeneetiski modificeti augi nekaadaa veidaa neietekmee tavu veseliibu

"Uz vaarda" jaatic?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

vakar man viens pazīstams krievvalaodīgas izcelsmes latvietis bija uz to doma laukumu aizgājis

zvanīja man un prasīja vai visi latvieši ir tādi ideoti - kāds vadonis izkliedz populistisku saukli (ķipa davaj pensionāriem pa kotletei) un pūlis padzied "bēdu manu lielu bēdu" un visiem liekas, ka notiek akujennā revolūcija

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Arsmens rakstīja:

Ozz rakstīja:

Kaksis rakstīja: Par to nesabojāto zemi atļaušos ierēkt. Ģenētiski varbūt viņa vēl nav sabojāta, bet ķīmiski gan. Visus tos n-tos kolhoza gados ķīmiju gāza tikai tā. Pat ar lidmašīnām migloja laukus.

..ģeneetiski modificeti augi nekaadaa veidaa neietekmee tavu veseliibu

"Uz vaarda" jaatic?

kaa veelies:

jebkura suga, kura kaa zinaams ietilpst īpatņi ar vienaadaam paziimeem ir ģeneetiski modificeets veidojums, ja atskataas uz to pamatu no kaa suga vispaar ir selekcioneeta.

respektiivi- sugu veido apzinaati krustojot iipatņus ar vēlamaam paziimeem. nu tipa- oranžs burkaans (pamatkraasa ir balta) galda biete (balta) rediiss (balts), melnbalta govs, bruuna govs, broileris.cihuahua suns.tas viss ir mērķtiecīgas selekcijas darba rezultaats.

laboratoriski izmaina genomu lai augs vai dziivnieks neslimotu, augtu lielaaks, buutu vairaak deriigaas masas. paarsvaraa taapeec ka nevienam nav veeleešanaas 10 gadus jaaties un i tad nezin vai sanaaks. Ja Tu apeed cūku kurai ir bijis ģeneetisks defekts-garaaka aste vai liikas kaajas- tad taču Tev neizaug aste vai kaajas nepaliek liikas

suudi naak no citas puses- pesticiidi ar indiigaam vielaam (pastaav jau vairaakas paaudzes), antibiotikas ( jauc galvu T un Y limfociitiem, paildzinot aarsteešanos vai nespeejot atpaziit jau paardziivotu slimiibu; arii no 50tajiem gadiem.Un gaļai, protams- augšanas hormoni par kuriem neviens laaga nerunaa.

Ja organisms ar indeem tiek galaa gluži labi, un antibiotikas termiski apstraadaajot noārdās, tad sinteetiskie augšanas hormoni nav ne ar ko izniideejami. no taa buutu jaabaidaas, nevis no kantaina arbūza

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

Arsmens rakstīja:

Ozz rakstīja:

Kaksis rakstīja: Par to nesabojāto zemi atļaušos ierēkt. Ģenētiski varbūt viņa vēl nav sabojāta, bet ķīmiski gan. Visus tos n-tos kolhoza gados ķīmiju gāza tikai tā. Pat ar lidmašīnām migloja laukus.

..ģeneetiski modificeti augi nekaadaa veidaa neietekmee tavu veseliibu

"Uz vaarda" jaatic?

kaa veelies:

jebkura suga, kura kaa zinaams ietilpst īpatņi ar vienaadaam paziimeem ir ģeneetiski modificeets veidojums, ja atskataas uz to pamatu no kaa suga vispaar ir selekcioneeta.

respektiivi- sugu veido apzinaati krustojot iipatņus ar vēlamaam paziimeem. nu tipa- oranžs burkaans (pamatkraasa ir balta) galda biete (balta) rediiss (balts), melnbalta govs, bruuna govs, broileris.cihuahua suns.tas viss ir mērķtiecīgas selekcijas darba rezultaats.

laboratoriski izmaina genomu lai augs vai dziivnieks neslimotu, augtu lielaaks, buutu vairaak deriigaas masas. paarsvaraa taapeec ka nevienam nav veeleešanaas 10 gadus jaaties un i tad nezin vai sanaaks. Ja Tu apeed cūku kurai ir bijis ģeneetisks defekts-garaaka aste vai liikas kaajas- tad taču Tev neizaug aste vai kaajas nepaliek liikas

suudi naak no citas puses- pesticiidi ar indiigaam vielaam (pastaav jau vairaakas paaudzes), antibiotikas ( jauc galvu T un Y limfociitiem, paildzinot aarsteešanos vai nespeejot atpaziit jau paardziivotu slimiibu; arii no 50tajiem gadiem.Un gaļai, protams- augšanas hormoni par kuriem neviens laaga nerunaa.

Ja organisms ar indeem tiek galaa gluži labi, un antibiotikas termiski apstraadaajot noārdās, tad sinteetiskie augšanas hormoni nav ne ar ko izniideejami. no taa buutu jaabaidaas, nevis no kantaina arbūza

+1

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Tad kaapeec tik atshkjiriiga infa par sho teemu? Muuzhiigaas bailes no jaunaa vai varbuut liidz galam nepieraadiitas (sleeptas) sekas?

Piesardziibai ir pamats, jo pirms gadiem daudziem ar ddt arii mochiija visu ko var un teica, ka baigaa manta

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti