Tiešraide no Doma laukuma

GERADS Reģ.: 02.12.2008
 
1.. 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

batka rakstīja:

Tas ir tavs viedoklis,bet ir daudzi zinatnieki kas ta nedomā.

Ja visi zinātnieki domātu vienādi, tad lielākā daļa no viņiem paliktu bez finansējuma. Arī tas, protams, ir tikai mans viedoklis.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

batka rakstīja:

Tas ir tavs viedoklis,bet ir daudzi zinatnieki kas ta nedomā.

Ja visi zinātnieki domātu vienādi, tad lielākā daļa no viņiem paliktu bez finansējuma. Arī tas, protams, ir tikai mans viedoklis.

Tapec jau rakstu ka rezultatu redzes pec vairakam paaudzem.Es pats ari ta domaju ka diez vai ko iettekme ta ģenetiski modificēta partika,bet labak est to kas ir daba radies un bez cilveka iejaukšanas.

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: Nu gaidam piektdienu – kas notiks Viļņā? Tas haosa un anarhijas rēgs velsies uz airopu vai nē.

a kas ir 5dien Vilņā paredzēts.

Mosh jābrauc "na gastroļi"

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

uupis rakstīja: Nu gaidam piektdienu – kas notiks Viļņā? Tas haosa un anarhijas rēgs velsies uz airopu vai nē.

a kas ir 5dien Vilņā paredzēts.

Mosh jābrauc "na gastroļi"

viļņā ir paredzēts izlaupīt latvijas balzāma bodi

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Un kas sodīs to mentu, kurš spēra PROJĀM no notikuma vietas ejošam cilvēkam, kā to tikko pa TV rādīja???

a kuļi tas losis vilkās projām pirms ātrie viņu savāca?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

maizi un izklaides tautai!

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt
Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

batka rakstīja:

Seene rakstīja:

batka rakstīja:

Tas ir tavs viedoklis,bet ir daudzi zinatnieki kas ta nedomā.

Ja visi zinātnieki domātu vienādi, tad lielākā daļa no viņiem paliktu bez finansējuma. Arī tas, protams, ir tikai mans viedoklis.

Tapec jau rakstu ka rezultatu redzes pec vairakam paaudzem.Es pats ari ta domaju ka diez vai ko iettekme ta ģenetiski modificēta partika,bet labak est to kas ir daba radies un bez cilveka iejaukšanas.

Un kas tas būtu? Koku lapas grauzīsi? NEKAS no tā, ko mūsdienās ēdam, nav radies bez cilvēka iejaukšanās. Tāpēc vēlreiz - kur, sākot no akmens laikmeta, tu iesaki novilkt kritisko robežu?

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

uupis rakstīja:

Pirmais rakstīja: kur vēl, izņemot mārupi, var norakties ar vienpiedziņas mašīnu uz ielas starp dižbūvēm

+10

?? 1. To var attiecināt uz JEBKURU vietu Latvijā.

2. Tavi un pirmā,kā arī kakša ņirdzieni pielīdzināmi ņirgšanai, stāvot un skatoties uz sētas stabu...izskatās pastulbi no malas...jo loģikas ta nav.

par pirmo punktu nevar nepiekrist

citur ir vēl trakāk.

Rudenī uz valsts autoceļa (grants) mums smagais auto iesēdās tā, ka dabūjām traktoru sūtīt viltk laukā!

UZ VALSTS AUTOCEĻA !!!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

reku brīva biznesa niša

vaig uzbūvēt pie ķekavas apļa stāvlaukumu ar hauzenēm un mazām būdiņām minetam

par pačurāšanu latiņš, par stāvvietiņu uz asfalta 30 santīmi stundā, par minetiņu arī varētu takstīti uzlikt

tikai lieta ir tāda, ka ja tur būs par maksu, tad miņetčiki pārvāksies kautvai uz mārupi.....

tad jautājums ir tāds - kāpēc satiksmes ministrijai ir jātērē mana nauda lai dažām maukām būtu kur taisīt minetu ar ērtībām????

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

deksteru par prezidentu

tad beidzot būs kārtība valstī

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

batka rakstīja:

Seene rakstīja:

batka rakstīja:

Tas ir tavs viedoklis,bet ir daudzi zinatnieki kas ta nedomā.

Ja visi zinātnieki domātu vienādi, tad lielākā daļa no viņiem paliktu bez finansējuma. Arī tas, protams, ir tikai mans viedoklis.

Tapec jau rakstu ka rezultatu redzes pec vairakam paaudzem.Es pats ari ta domaju ka diez vai ko iettekme ta ģenetiski modificēta partika,bet labak est to kas ir daba radies un bez cilveka iejaukšanas.

Un kas tas būtu? Koku lapas grauzīsi? NEKAS no tā, ko mūsdienās ēdam, nav radies bez cilvēka iejaukšanās. Tāpēc vēlreiz - kur, sākot no akmens laikmeta, tu iesaki novilkt kritisko robežu?

Nevajag jaukt dažadas lietas.Pameģini kadreiz pagaršot majas audzetas cukas gaļu no fermas audzetam.Atšķiribu jutisi

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

www.tvnet.lv/...

Kleksis kaa vienmeer- liimenii

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Ta tagad visi deputāti ies sēdēt n0 8-15 gadiem? Viņi tak vainigi nekārtību organizēšanu, daudzu gadu ilgumā.

Un menti pimpji, nahuj deputātu būdu aizstāvēt, ja tāpat šamos atlaidīs. Veikalu vajadzēja aizstāvēt, nevis saeimu.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja: reku brīva biznesa niša

vaig uzbūvēt pie ķekavas apļa stāvlaukumu ar hauzenēm un mazām būdiņām minetam

par pačurāšanu latiņš, par stāvvietiņu uz asfalta 30 santīmi stundā, par minetiņu arī varētu takstīti uzlikt

tikai lieta ir tāda, ka ja tur būs par maksu, tad miņetčiki pārvāksies kautvai uz mārupi.....

tad jautājums ir tāds - kāpēc satiksmes ministrijai ir jātērē mana nauda lai dažām maukām būtu kur taisīt minetu ar ērtībām????

Pirmais...tu esi končennijs idiots un daunis. Runa ir par to, ka NAV vietas, kur smago šoferiem apstāties,skaidrs????? Bļin, kāds tu tomēr esi tukšpauris....

par ko bazars?????

par to ka daļnaboiščiki izbraukā zālīti????

tak uzliec zīmi un iekasē pateicības

vai ka daļnaboičķikiem nav vietas kur ietusēt????

bet vai tas ir risinājums???? pusē pasaules šitādas vietas darbojas uz komerciāliem pamatiem.... šoferīši var izgulēties, nomazgāties un izbaudīt savu dienišķo minetu, samaksājot par to kādu kapeiciņu komersantam, kas to vietu operē.....

tak pie mums pat pie robežas hauzenes nevar uzcelt, jo 5 km rinda 10 gadu laikā joprojām ir atzīta par pārejošu problēmu, kas atrisināsies pati no sevis....

dekster, marš valdībā sakārtot visu šo bardaku....

vai PN

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

skatos TV , Daudze baisi pārmet Štokijam , ka tas solījis tik 2000 piketetājus , un tapēc poliči tik maz esot ?????? daudze "dusmīgi" brauc Štokijam par meliem.

Lai gan jau velns viņ zin cik sen es tik dzirdēju par 20 000 un vairāk protestētāju.

P S Pats nebiju un uzskatu ,ka pilsoņiem ir visas iespējas savu gribu paust vēlēšanās. Tik par nožēlu esmu vīlies savā tautā un šie domalaukuma buntavnieki uz 10 saemu ar tādu pašu sparu ievēlēs visus šķēles un šleserus

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

Sretsked rakstīja:

uupis rakstīja:

Pirmais rakstīja: kur vēl, izņemot mārupi, var norakties ar vienpiedziņas mašīnu uz ielas starp dižbūvēm

+10

?? 1. To var attiecināt uz JEBKURU vietu Latvijā.

2. Tavi un pirmā,kā arī kakša ņirdzieni pielīdzināmi ņirgšanai, stāvot un skatoties uz sētas stabu...izskatās pastulbi no malas...jo loģikas ta nav.

par pirmo punktu nevar nepiekrist

citur ir vēl trakāk.

Rudenī uz valsts autoceļa (grants) mums smagais auto iesēdās tā, ka dabūjām traktoru sūtīt viltk laukā!

UZ VALSTS AUTOCEĻA !!!

ja pareizi atceros, tad noteiktās sezonās uz zemes ceļiem bija pilnas masas ierobežojumi...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: ... uz 10 saemu ar tādu pašu sparu ievēlēs visus šķēles un šleserus

ja pieņems Satversmes grozījumus, kurus ieteica Zatlers kā ultimātu, tad varbūt ne....

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

ValdisM rakstīja:

Sretsked rakstīja:

uupis rakstīja:

Pirmais rakstīja: kur vēl, izņemot mārupi, var norakties ar vienpiedziņas mašīnu uz ielas starp dižbūvēm

+10

?? 1. To var attiecināt uz JEBKURU vietu Latvijā.

2. Tavi un pirmā,kā arī kakša ņirdzieni pielīdzināmi ņirgšanai, stāvot un skatoties uz sētas stabu...izskatās pastulbi no malas...jo loģikas ta nav.

par pirmo punktu nevar nepiekrist

citur ir vēl trakāk.

Rudenī uz valsts autoceļa (grants) mums smagais auto iesēdās tā, ka dabūjām traktoru sūtīt viltk laukā!

UZ VALSTS AUTOCEĻA !!!

ja pareizi atceros, tad noteiktās sezonās uz zemes ceļiem bija pilnas masas ierobežojumi...

nebija nekādu ierogežojumu. Pēc laika apstākļiem bija vidējs statistisks Latvijas rudens

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: .... Un vēl tiem kretīniem tur augšā nav neērti runāt par patriotismu.

ir neērti...

jamie sarkst parakstot līgumus...

un pēc tam, sircapziņai mokot, pamet troni, iesakot troņmantenieku... sarkstot...

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

mīlu šo zemi un ienīstu šo valsti...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

cap rakstīja: mīlu šo zemi un ienīstu šo valsti...

nepareizi....

pareizi (pieļavums) "mīlu šo zemi un ienīstu šīs valsts rīkotājkungus"... kaut kā tā....

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

batka rakstīja:

Un kas tas būtu? Koku lapas grauzīsi? NEKAS no tā, ko mūsdienās ēdam, nav radies bez cilvēka iejaukšanās. Tāpēc vēlreiz - kur, sākot no akmens laikmeta, tu iesaki novilkt kritisko robežu?

Nevajag jaukt dažadas lietas.Pameģini kadreiz pagaršot majas audzetas cukas gaļu no fermas audzetam.Atšķiribu jutisi

Esmu ēdis paša barotu un nokautu mājas (selekcionēto) cūku un paša nošautu mežacūku. Tai otrai tad jau vajadzēja būt krietni labākai... Bet nekā - tik vien prieka, ka kartupeļu lauku tomēr varējām paši novākt. Esmu arī ēdis gan meža, gan mājas zemenes - meža nešaubīgi ir krietni aromātiskākas, bet ja man būtu jāizvēlas tikai vienas - noeikti izvēlētos tās, ko var saēsties tik cik lien. Beidz izvairīties un atbildi uz tieši uzdotu jautājumu - kur tavuprāt ir jānovelk tā kritiskā dabā iejaukšanās līnija.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Sēņotāj, nejauc pirkstu ar krānu

Selekcija ir cilvēka bīdīta evolūcija. Ģenētiski modificētie organismi, par kuriem tu kaifo, ir cilvēka radīts konstruktors. Piedevām patreizējajā līmenī diezgan primitīvi radīts. Tik vien, ka atklāts "šo ķieģelīti ieliekot cūkas DNS'ā, cūka trīsreiz ātrāk uzblīdīs un to varēs kaut nost, gūstot lielāku peļņu". Bet neko vairāk. Neviens nav sīki un smalki izpētījis kaut kāda radījuma dns'u, tikai "šis gabaliņš nozīmē, ka cilvēkam būs rudi mati, šis ka melni". Zinātnieki pat nav par visiem 100% izpētījuši cilvēku, kur nu vēl dzīvniekus.

P.S. Ja jau reiz ģenētiski modificēti radījumi ir ok, kāpēc dollija baigi ātri saķēra visādas kaites un nosprāga?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Arsmens rakstīja:

Kaksis rakstīja:

Tagad paceļ rokas tie, kuri bija par iestāšanos ES?

Nebija noziimes tai balsoshanai, mums taa pat citu variantu nebija. Mazai Shveicei mees tiekam teelaini pieliidzinaati, nevareetu mees vieniigie buut aarpus ES un dziivot ok.

p.s. teoreetiski biju pret, bet balsot negaaju.

Tajā pašā Šveicē ir tikai divi produktu veidi, kurus ražo paši. Visu pārējo ieved. Un turās valsts, labi turās.

Turās gan dēļ pareizas ievirzes, gan arī tāda maza sīkumiņa dēļ, ka viņus respektē - nevis kā savulaik latviju - otrajam pasaules karam sākoties ulmanis pasludina neitralitāti, pēc mēneša šo piespiež noslēgt bāzu līgumu.

1.. 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti