Tiešraide no Doma laukuma

GERADS Reģ.: 02.12.2008
 
1.. 4 5 6 7 8 9 10 11
rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

TO jugasvilli

vienīgais secinājums, ko izdarījuši, ir tas, ka arodbiedrību pārstāvji - poliči ir nodevēji,

Cik no policu aprindām zinu tas Sūnas vaditieai arodbiedrībai bij uz stingrāko noliegts vilkt formu un ņemtk kādu aktīvu dalību kārtības nodrošināšanā mītiņa laikā

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Bet muļla( imitē stingro rīcības cilvēku ) segliņš grib visu vainu uzvelt Sūnam ,ka šis tur nav ko nosargājis.

Rashns Reģ.: 12.06.2003
0 0 Atbildēt

Urllaukums tiesraidē

archija.info/...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Pēc vakardienas izteikumiem var saprast tikai vienu – turpinājums būs. Jo principā izskatās tā ka šis pasākums bija paredzēts, bet iespējamās sekas nebija izvērtētas. Tagad var sagaidīt jau organizētu provokatoru (vesgastroļu vai ekstrēmistu) darbību, kura nebūs valsc struktūru kompentencē.

Paskatīsimies, kas būs Viļņā piekdien...

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

batka rakstīja:

Un kas tas būtu? Koku lapas grauzīsi? NEKAS no tā, ko mūsdienās ēdam, nav radies bez cilvēka iejaukšanās. Tāpēc vēlreiz - kur, sākot no akmens laikmeta, tu iesaki novilkt kritisko robežu?

Nevajag jaukt dažadas lietas.Pameģini kadreiz pagaršot majas audzetas cukas gaļu no fermas audzetam.Atšķiribu jutisi

Esmu ēdis paša barotu un nokautu mājas (selekcionēto) cūku un paša nošautu mežacūku. Tai otrai tad jau vajadzēja būt krietni labākai... Bet nekā - tik vien prieka, ka kartupeļu lauku tomēr varējām paši novākt. Esmu arī ēdis gan meža, gan mājas zemenes - meža nešaubīgi ir krietni aromātiskākas, bet ja man būtu jāizvēlas tikai vienas - noeikti izvēlētos tās, ko var saēsties tik cik lien. Beidz izvairīties un atbildi uz tieši uzdotu jautājumu - kur tavuprāt ir jānovelk tā kritiskā dabā iejaukšanās līnija.

Nu nav tev sajegas par ko runā.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

www.apollo.lv/...

Latvijas fakti Aigars Freimanis pieņēma, ka sabiedrībā izkristalizēsies trīs nostājas attiecībā pret grautiņiem u. tml. protesta formām. Viena grupa akcijas nosodīs ne tikai vārdos, jo baidīsies par savu īpašumu un personisko drošību. Otra grupa nebaidīsies atzīt, ka valdošie kaut kā jāsoda, kaut vai bojājot viņu īpašumu, ja vien to var izdarīt bez cilvēku upuriem. Trešā un lielākā grupa liekuļos, ka vardarbību neatbalsta, bet tas nenozīmē, ka tā pati nav uz vardarbību iekustināma. Aizvakardienas protesta akciju atšķirības zīme bijusi jaunu cilvēku piedalīšanās. Iepriekš protestēt nākuši gados vecāki cilvēki.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Šitas anarhijas rēgs klīst pa visu airopu jau. Rīga, Kopenhāgena, Sofija. www.apollo.lv/...

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Mans uzskats, ka grautiņš bija izprovocēts, jo policijas patruļmašinām un mikroautobusiem Vecrīgā nevajadzēja atrasties.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Febrūārī piensaimnieki laistīs ar pienu Saeimu.

www.financenet.lv/...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Un piena aromātu iznīdēt ir neiespējami. To zina tie kam automašīnas salonā ir sanākusi tāda ķibele, vai nu maini salona porolonus vai nu paciet to smaku.

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: Un piena aromātu iznīdēt ir neiespējami. To zina tie kam automašīnas salonā ir sanākusi tāda ķibele, vai nu maini salona porolonus vai nu paciet to smaku.

Vai palaid pretsmaku.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

juha rakstīja: Vai palaid pretsmaku.

Kurš būs tas laidējs?

Cūkmens?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

A vai nav tā ka SWF 7.5 miljardi ir paņemti lai nepstājas Šlesera lidostas projekts?

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: Šitas anarhijas rēgs klīst pa visu airopu jau. Rīga, Kopenhāgena, Sofija. www.apollo.lv/...

nu bulgāriem vispār gāzes tā ka nav.....

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: nu bulgāriem vispār gāzes tā ka nav.....

…un pencionāram penzija 75 amerikāņu naudiņas mēnesī...

36 Lati ja? Normāla penzija.

Nu bet ar savu korupcija lai viņi paši tiek galā.

Mums jātiek ar saviem korumpantiem galā – un es piederu pie otrās grupas – tikai tādā vedā var kautko panākt. Tā var atjaunot politisko un morālo atbildību nevis pastāvīgu melošanu un nolikšanu pingvīnu un bauru līmenī.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: pie tirsas to pol. atbildību

vajag materiālo un tiesisko tabildību politiķiem, tad būs kārtība, ne agrāk

Nu es jau rajkstiju par Aigara Freimaņa klasifikāciju.

Tāds skats ka es neesmu vienīgais, kurš pieder pie 2. kategorijas.

Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

Turpinājums sekos... www.tvnet.lv/...

Ja te būs 2.ais grautiņš , tad uz 3.šo aiziešu arī es...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Fartuks rakstīja: Turpinājums sekos... www.tvnet.lv/...

Ja te būs 2.ais grautiņš , tad uz 3.šo aiziešu arī es...

varbuut urļikiem vajadzeetu padomaat ko driikst graut un ko ne

saeimas autobaazes masiinas-laipnu luudzam, pat veelams

saeimas maaju- manis peec.

balzaama šņabeni- varbuut vienkaarsaak buutu atveert durvis un darbiniekiem evakueeties jau savlaiciigi

cien. kaapostgalvu īpašumus..veelams bet ne obligaati.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

varbuut urļikiem vajadzeetu padomaat ko driikst graut un ko ne

saeimas autobaazes masiinas-laipnu luudzam, pat veelams

saeimas maaju- manis peec.

.

Un

Lai pēc tam par tavu (nodokļmaksātāja) naudu to visu atjaunotu? To tu gribi

Padomā labi, vai tev tas ir laipni lūdzu vēlams.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Tā klusi klusi no aizmugures...4 kvartālu attālumā....

Nu tu taču esi provokators...

Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Fartuks rakstīja: Turpinājums sekos... www.tvnet.lv/...

Ja te būs 2.ais grautiņš , tad uz 3.šo aiziešu arī es...

Tā klusi klusi no aizmugures...4 kvartālu attālumā....

Tu mamzele klusē... solījies zvanīt nonstopā un braukt "ciemos"... tukša pļūtīšana... baidies očkarik un tupi savā Mārupē !

Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

Fartuks rakstīja: Turpinājums sekos... www.tvnet.lv/...

Ja te būs 2.ais grautiņš , tad uz 3.šo aiziešu arī es...

varbuut urļikiem vajadzeetu padomaat ko driikst graut un ko ne

saeimas autobaazes masiinas-laipnu luudzam, pat veelams

saeimas maaju- manis peec.

balzaama šņabeni- varbuut vienkaarsaak buutu atveert durvis un darbiniekiem evakueeties jau savlaiciigi

cien. kaapostgalvu īpašumus..veelams bet ne obligaati.

Kad pūlis ir afekta stāvoklī, tas nešķitro kā īpašums tas ir... jo vairāk trokšņa, jo lielāks adrenalīns un savukārt lielāks poxyjs.

Katrā ziņā nekā slavējama par tādu grautiņu pateikt nevar, bet no manas puses arī kritikas nav.

Viss ir likumsakarīgi.

Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

Ozz rakstīja:

varbuut urļikiem vajadzeetu padomaat ko driikst graut un ko ne

saeimas autobaazes masiinas-laipnu luudzam, pat veelams

saeimas maaju- manis peec.

.

Un

Lai pēc tam par tavu (nodokļmaksātāja) naudu to visu atjaunotu? To tu gribi

Padomā labi, vai tev tas ir laipni lūdzu vēlams.

Tavu nodokļu maksātāja naudu valdība nolaiž pa reni (nejaukt ar Reno) vai sabāž kabatās.... principā tad, lai labāk liek jaunus stiklus.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

Ozz rakstīja:

varbuut urļikiem vajadzeetu padomaat ko driikst graut un ko ne

saeimas autobaazes masiinas-laipnu luudzam, pat veelams

saeimas maaju- manis peec.

.

Un

Lai pēc tam par tavu (nodokļmaksātāja) naudu to visu atjaunotu? To tu gribi

Padomā labi, vai tev tas ir laipni lūdzu vēlams.

Godmanis 3x nedeeļā močī ar visu sviitu tenisu speeleet. neatkariigi no kriizeem un citiem apstaakļiem. esmu ar mieru piemaksaat, lai šamais seež uz vietas vai brauc ar tramvaju

taapat viņi par manu naudu "pa daargo" iiree tačkas no Dīlera. un brauc pa labi un pa kreisi. taa ka tiiri teoreetiski Diileris un kasko taisa taas mašīnas

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Fartuks rakstīja:

Ozz rakstīja:

Fartuks rakstīja: Turpinājums sekos... www.tvnet.lv/...

Ja te būs 2.ais grautiņš , tad uz 3.šo aiziešu arī es...

varbuut urļikiem vajadzeetu padomaat ko driikst graut un ko ne

saeimas autobaazes masiinas-laipnu luudzam, pat veelams

saeimas maaju- manis peec.

balzaama šņabeni- varbuut vienkaarsaak buutu atveert durvis un darbiniekiem evakueeties jau savlaiciigi

cien. kaapostgalvu īpašumus..veelams bet ne obligaati.

Kad pūlis ir afekta stāvoklī, tas nešķitro kā īpašums tas ir... jo vairāk trokšņa, jo lielāks adrenalīns un savukārt lielāks poxyjs.

Katrā ziņā nekā slavējama par tādu grautiņu pateikt nevar, bet no manas puses arī kritikas nav.

Viss ir likumsakarīgi.

taapeec saku- vajag maacītaajmuižas dedzinaat.

nevis kaa Kindzulis precizi pateica- pastaaveet lietū, uzdziedaat "bēdu manu lielu bēdu" un iet maajaas.

Redz, deputāta lagzdiņa sveiciens tautai bija kaa reiz adreseets par to pastāvēšanu ar lietussargu

1.. 4 5 6 7 8 9 10 11
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti