DEVALVACIJA

rudens68 Reģ.: 17.04.2006

Kā domājat ?

1.Latu NEdevalvēs

2.Latu Devalvēs

Es pašlaik domāju ,ka devalvēs tik nav zināms kad

 
uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Kad tiek lūgts parādī RGB printeri - tā uzreiz poligrāfists un analogais proofs. Da tukšpļūtis ne poligrāfists...

Par printeriem un RGB griezties lūdzu Heidelbergā tur ir viens guru kas tev pastāstāstīs par to kā printeris strādā ar CMYK vērtībām.

RGB analogais proofs – tās nav pasaciņas – toč būs jātaisa konsīlijs un jātcerās vēsture – kas sadarīts un kā sadarīts…

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Palaidniex rakstīja: Nesāc nu mainīt te tēmas. Domā es MAC neesmu dzīvē redzējis?

Un kāds sakars datora platformai ar kalibrētu monitoru? Ko Tu pīpē? Manuprāt tu vēl pie visa arī esi marketinga spērina radītas smagās traumas upuris... Nelakibrēts monitors uz MAc rādīs tik pat nepareizi kā uz PC... Nepiedēvē te burvju spējas āboliem...

Viss skaidrs ar tevi.

Tur jau ir tā sāls ka MACam kalibrators ir vajadzīgs tikai lai piestīgotu nianses ( pustonīšus 5 % robežās) MACs defaultā rāda pareizi (ja nerāda tad garantijas maiņa) Pīslim ir jāsāk ar pamattoņu ķeršanu – kalibrēšana lai dabūtu daudz maz pareizi – 2 st. minimums. Tā kā nefeiko te par 1:1 RGB. Kaut reizi dzīvē nokalibrē monitoru lai redzētu pareizās krāsas.

Kausies - EJ un iesālies, es lietoju ikdienā ne pirmo gadu gan pc, ga mac, es taisu drukas darbus ne pirmo desmitu gadu, un tā tiršana par to ka PC defaultā rāda pareiziu un PC defaultā rāda nepareizi ir apnikusi līz baltajām pelītēm

cik nau tādi āmuri reāli nosēdināti compja priekša un kas nespēj parādīt un pateikt, paskaidrot, kas ir vai kas nav pareizi uz ekrāna redzamajās krāsās.

Tas viss ir marketinga buļļu kakas.

Protams ja nopēr lētāko moni, ar gamerim paredzētu videokarti tad protams ka ir nianses.

Tik pat labi te visādi tirliņi ar veciem makiem brīnās, ka nesanākot tas, kas sanāk uz viņu by default kalibrētajiem moņiem. Ver to failu vaļā kautr uz mac vai PC rāda vienādi, bet pilnīgi ko citu nekā tas tipa lāmera defaultā kalibrētais monis

Tā ņemšanās ar ICC profiliem un neka nezināšanu par viņiem, tik ļoti tas viss ir apnicis, ka vēl kāds stāsta ka MAC esot nu ūber nokalibrēts, tikai niansītes? A ko PC Zaļā vietā rāda sarkanu???

Atslābsti

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Palaidniex rakstīja: Kad tiek lūgts parādī RGB printeri - tā uzreiz poligrāfists un analogais proofs. Da tukšpļūtis ne poligrāfists...

Par printeriem un RGB griezties lūdzu Heidelbergā tur ir viens guru kas tev pastāstāstīs par to kā printeris strādā ar CMYK vērtībām.

RGB analogais proofs – tās nav pasaciņas – toč būs jātaisa konsīlijs un jātcerās vēsture – kas sadarīts un kā sadarīts…

Zini agrāk bildes akmenī gravēja lai būtu ko grāmatiņā iespiest - litogrāfijas saucās? Un ko nu? RGB krāsu dalītājs hrenofs...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Sasapņojies poligrāfists atradies Ja tas fakts ir taisnība - Zināšu pie kā NEVIENU darbu nedrīkst vest drukāt, man RGB krāsu dalījumus nevajag...

Da stulbs tu esi – klientam vajadzēja RGB krāsu dalījumu – dabūja – proofu vajadzēja – dabūja – nodrukāja bija pat ļoti OK.

Laimīgu ceļu uz Zelta rudeni – tur tev točna visu uztaisīs kā nākas…

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Palaidniex rakstīja: Nesāc nu mainīt te tēmas. Domā es MAC neesmu dzīvē redzējis?

Un kāds sakars datora platformai ar kalibrētu monitoru? Ko Tu pīpē? Manuprāt tu vēl pie visa arī esi marketinga spērina radītas smagās traumas upuris... Nelakibrēts monitors uz MAc rādīs tik pat nepareizi kā uz PC... Nepiedēvē te burvju spējas āboliem...

Viss skaidrs ar tevi.

Tur jau ir tā sāls ka MACam kalibrators ir vajadzīgs tikai lai piestīgotu nianses ( pustonīšus 5 % robežās) MACs defaultā rāda pareizi (ja nerāda tad garantijas maiņa) Pīslim ir jāsāk ar pamattoņu ķeršanu – kalibrēšana lai dabūtu daudz maz pareizi – 2 st. minimums. Tā kā nefeiko te par 1:1 RGB. Kaut reizi dzīvē nokalibrē monitoru lai redzētu pareizās krāsas.

Nu jau nu gan iebrauci auzās. Paskaties labāk kādreiz, kas tavam dārgajam Mac ir vēderā. Nekas jau cits, kā tie paši ATI / NVidia ražojumi, kas PC. Tā "defoltā pareizā rādīšana" ir tikai tik daudz, ka visi Mac rāda vienādi. Tieši tāpat, kā visi HP vai visi Acer. Pieskaņošana sākas tad, kad grib no dažādu ražotāju produktiem iegūt vienādu bildi. Un Mac bieži vien ir bijis grūtāk piedzīt konkrētai tipogrāfijas aparatūrai, nekā PC - jo savas pašpārliecinātības dēļ kalibrējas bezmaz vai tikai tevis nosaukto 0.5% robežās - par laimi Mac nav spējuši izveidot savu operētājsistēmu un ražotāja neparedzētas lietas var panākt ar papildus draiveriem no citām FreeBSD distribūcijām.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Palaidniex rakstīja: Sasapņojies poligrāfists atradies Ja tas fakts ir taisnība - Zināšu pie kā NEVIENU darbu nedrīkst vest drukāt, man RGB krāsu dalījumus nevajag...

Da stulbs tu esi – klientam vajadzēja RGB krāsu dalījumu – dabūja – proofu vajadzēja – dabūja – nodrukāja bija pat ļoti OK.

Laimīgu ceļu uz Zelta rudeni – tur tev točna visu uztaisīs kā nākas…

Zelta rudens tā ir kaut kāda centrālā un vienīgā drukātava?

Un vēlreiz - krāsu dalījums no RGB oriģināla nav viens un tas pats, kas RGB krāsu dalījums. Nevar nodrukāt RGB krāsās, NEVAR, kuras krāsas sajaksi lai no RGB uz papīra ar RGB krāsām dabūtu dzeltenu, A? Kuras krāsas sajauksi, lai no RGB dabūtu - gaiži zilu?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Tā ņemšanās ar ICC profiliem un neka nezināšanu par viņiem, tik ļoti tas viss ir apnicis, ka vēl kāds stāsta ka MAC esot nu ūber nokalibrēts, tikai niansītes? A ko PC Zaļā vietā rāda sarkanu???

Atslābsti

Nu tad jau tev kā minimums jāstrādā DDB, ja ne Jelgavas tipogrāfijā par bebra labo roku…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: Nu jau nu gan iebrauci auzās. Paskaties labāk kādreiz, kas tavam dārgajam Mac ir vēderā. Nekas jau cits, kā tie paši ATI / NVidia ražojumi, kas PC.

Nu iesit man ar beigtu kaķi – es tev nevarēšu pateikt ko windauza tādu sadara ka karte grūž ārā pavisam citas krāsas…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Un vēlreiz - krāsu dalījums no RGB oriģināla nav viens un tas pats, kas RGB krāsu dalījums. Nevar nodrukāt RGB krāsās, NEVAR, kuras krāsas sajaksi lai no RGB uz papīra ar RGB krāsām dabūtu dzeltenu, A? Kuras krāsas sajauksi, lai no RGB dabūtu - gaiži zilu?

Kad biju jauns es ar tā domāju…

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Palaidniex rakstīja: Tā ņemšanās ar ICC profiliem un neka nezināšanu par viņiem, tik ļoti tas viss ir apnicis, ka vēl kāds stāsta ka MAC esot nu ūber nokalibrēts, tikai niansītes? A ko PC Zaļā vietā rāda sarkanu???

Atslābsti

Nu tad jau tev kā minimums jāstrādā DDB, ja ne Jelgavas tipogrāfijā par bebra labo roku…

Arī ar DDB ir strādāts, esi ka nu rāms.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Zelta rudens tā ir kaut kāda centrālā un vienīgā drukātava?

Jā tā ir vienīgā vieta kur viss atbildīs jūsu augstajām prasībām ka varēsi karstu slapināt…

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Palaidniex rakstīja: Un vēlreiz - krāsu dalījums no RGB oriģināla nav viens un tas pats, kas RGB krāsu dalījums. Nevar nodrukāt RGB krāsās, NEVAR, kuras krāsas sajaksi lai no RGB uz papīra ar RGB krāsām dabūtu dzeltenu, A? Kuras krāsas sajauksi, lai no RGB dabūtu - gaiži zilu?

Kad biju jauns es ar tā domāju…

Nu tagad vecais viedais sirmgalvi - pasaki kuras krāsas flomasteri man jāņem no trijiem, lai uz papīra dabūtu dzeltenu?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Arī ar DDB ir strādāts, esi ka nu rāms.

Ja ilgāk par pārbaudes laiku esi noturējies iekš DDB tad jau izciparot varēs – kurš te punci groza un pirkstus vēdeklī liek, kopā ar visu poslužnoj spisok…

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Seene rakstīja: Nu jau nu gan iebrauci auzās. Paskaties labāk kādreiz, kas tavam dārgajam Mac ir vēderā. Nekas jau cits, kā tie paši ATI / NVidia ražojumi, kas PC.

Nu iesit man ar beigtu kaķi – es tev nevarēšu pateikt ko windauza tādu sadara ka karte grūž ārā pavisam citas krāsas…

To tev jau iepriekš uzrakstīja - "ņemšanās ar ICC profiliem un nekā nezināšana par viņiem". Ja gribi tās pašas krāsas, ielādē Win sistēmai to pašu ICC profilu (jā jā, TO PAŠU, ko lieto MacOS) un viss. Vienkārši reti kurš zin, ka arī pati OS, ne tikai programmas tādu izmanto. Un jā - Windows noklusētais ICC profils ir pilnīgi savādāks no MacOS.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: To tev jau iepriekš uzrakstīja - "ņemšanās ar ICC profiliem un nekā nezināšana par viņiem". Ja gribi tās pašas krāsas, ielādē Win sistēmai to pašu ICC profilu (jā jā, TO PAŠU, ko lieto MacOS) un viss. Vienkārši reti kurš zin, ka arī pati OS, ne tikai programmas tādu izmanto. Un jā - Windows noklusētais ICC profils ir pilnīgi savādāks no MacOS.

Kad var pieteikties uz paraugdemonstrējumiem?

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Palaidniex rakstīja: Arī ar DDB ir strādāts, esi ka nu rāms.

Ja ilgāk par pārbaudes laiku esi noturējies iekš DDB tad jau izciparot varēs – kurš te punci groza un pirkstus vēdeklī liek, kopā ar visu poslužnoj spisok…

Uz priekšu! RGB printeru spečuks, un MAC pārākuma marketinga traumas upuris... Žēl man Tevis...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Seene rakstīja: To tev jau iepriekš uzrakstīja - "ņemšanās ar ICC profiliem un nekā nezināšana par viņiem". Ja gribi tās pašas krāsas, ielādē Win sistēmai to pašu ICC profilu (jā jā, TO PAŠU, ko lieto MacOS) un viss. Vienkārši reti kurš zin, ka arī pati OS, ne tikai programmas tādu izmanto. Un jā - Windows noklusētais ICC profils ir pilnīgi savādāks no MacOS.

Kad var pieteikties uz paraugdemonstrējumiem?

Rudenī. Ar biezu maku.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Nu tagad vecais viedais sirmgalvi - pasaki kuras krāsas flomasteri man jāņem no trijiem, lai uz papīra dabūtu dzeltenu?

Nezinu no galvas - bet visticamākais tas notiek bez zilā – CMYKa dzelteno protams nedabūsi, bet par to jau negāja runa. Runa gāja par to ka ir dalīts un drukāts darbs RGB krāsās, bez melnā (uz šo ir jāliek uzsvars)…

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Domāju ka ar to viedo sirmgalvi strīdēties ir bezceris, jams par RGB krāsu dalījumu uzskata fotometodi, kas notiek lietojot RGB krāsu filtrus. Un nezkāpec naivi domā ka tas ir pareizāk nekā jebkura cita metode, nepiedomājot, ka tie filtriu tāpat balē, maina tonalitāti un šāda metode ir ļoti komplicēta un neprecīza, ja jāņem vērā moderno paīru pamattonalitāte, krāsui ražotāja krāsas utt...

Karoč agrāk bija tikai viena metode, kuru nezkāpēc mēģina iecelt te Dieva vai vienīģās patiesības kārtā...

Brīdī, kad krāsu dalījumam jāveic korekcija uz apdrukājamā papīra toni vai pat krāsu šī metode paliek tik pat precīza kā nomērī ar mikrometru, atzīmēt ar krītu un nocirst ar cirvi...

Tad nākamā trauma par to, ka visam ior jābūt RGB... utt.

Vārdu sakot sapīšanās savos izteikumos un lietu nesaukšana īstos vārdos par profesionalitāti neliecina.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

uupis rakstīja:

Seene rakstīja: To tev jau iepriekš uzrakstīja - "ņemšanās ar ICC profiliem un nekā nezināšana par viņiem". Ja gribi tās pašas krāsas, ielādē Win sistēmai to pašu ICC profilu (jā jā, TO PAŠU, ko lieto MacOS) un viss. Vienkārši reti kurš zin, ka arī pati OS, ne tikai programmas tādu izmanto. Un jā - Windows noklusētais ICC profils ir pilnīgi savādāks no MacOS.

Kad var pieteikties uz paraugdemonstrējumiem?

Rudenī. Ar biezu maku.

Nu davaj – atgādiniet man lūdzu – es šito gājienu dikti gribu redzēt… es paņemšu līdzi dažus foto – tiff...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Palaidniex rakstīja: Nu tagad vecais viedais sirmgalvi - pasaki kuras krāsas flomasteri man jāņem no trijiem, lai uz papīra dabūtu dzeltenu?

Nezinu no galvas - bet visticamākais tas notiek bez zilā – CMYKa dzelteno protams nedabūsi, bet par to jau negāja runa. Runa gāja par to ka ir dalīts un drukāts darbs RGB krāsās, bez melnā (uz šo ir jāliek uzsvars)…

sākās te tielēšanās - nu nesanāks ar RGB krāsām nekas!

drīzāk var iztikt ar CMY, bez melnā - tam es ticu, esmu redzējis ir darīts - rezultāts tālu no izcila, bet ciešamu var panāk, bet lai drukātu tieši ar RGB - nelej nu pīlītes... Un nevienu krāsu no RGB neiestāstīsi ka var aizstāt ar Lc vai Lm - to var apgalvot tikai pilnīgs daltoniķis.

Ja jā iegūšti man ar RGB uz papīra ar krāsām, nevis uz monitora koši szeltenu, gaiši zilu un rozā...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: bal bla bla.

Da pašol ti – umņiks atradies… pašam tev nojēga maza un pieredzes ne tik…

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Seene rakstīja:

uupis rakstīja:

Seene rakstīja: To tev jau iepriekš uzrakstīja - "ņemšanās ar ICC profiliem un nekā nezināšana par viņiem". Ja gribi tās pašas krāsas, ielādē Win sistēmai to pašu ICC profilu (jā jā, TO PAŠU, ko lieto MacOS) un viss. Vienkārši reti kurš zin, ka arī pati OS, ne tikai programmas tādu izmanto. Un jā - Windows noklusētais ICC profils ir pilnīgi savādāks no MacOS.

Kad var pieteikties uz paraugdemonstrējumiem?

Rudenī. Ar biezu maku.

Nu davaj – atgādiniet man lūdzu – es šito gājienu dikti gribu redzēt… es paņemšu līdzi dažus foto – tiff...

Ha ha, dažus foto... Teicu jau - ar biezu maku. Lai tests būtu objektīvs, vajag divus vienādus jaunus vienas partijas profesionālos monitorus - piemēram LaCie, lai nebūtu interešu konflikts, izmantojot Apple. Un divus jaunus datorus, ar vienāda čipa bāzes videokartēm. Citādi tukša dddddd vien sanāk.

Nu ja pieņemami ir pusobjektīvi rādītāji, tad var arī ne jaunus, bet vienādus, monitorus un lietotus datorus. Netaisos to visu meklēt, lai kādam kaut ko parādītu.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: bla bla blā

Es tak teicu ka viskiju nedosi – tik pukstēt māki.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: Nu ja pieņemami ir pusobjektīvi rādītāji, tad var arī ne jaunus, bet vienādus, monitorus un lietotus datorus. Netaisos to visu meklēt, lai kādam kaut ko parādītu.

Nu man ir MAC un PC – varat atnākt un nodemonsrtēt.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti