DEVALVACIJA

rudens68 Reģ.: 17.04.2006

Kā domājat ?

1.Latu NEdevalvēs

2.Latu Devalvēs

Es pašlaik domāju ,ka devalvēs tik nav zināms kad

 
Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Seene rakstīja: Tad, kad sapratīsi, ko nozīmē CMYK krāsu procenti, tas nemaz dīvaini neliksies, lai gan ir slikts veids kā risināt problēmu. Interesantāk būtu, ja tev dalījumā piedāvātu kādu no RGB krāsām virs 100%.

Ja jau tu zini kas tas par zvēru CMYK tad izskaidro man lauķim lūdzu kas ir CMYK 256???? Un kāda mārrutka pēc tas tajā korālī dzīvo, ja tāpat galā nāk ārā RGB???

CMYK (Cyan/Magenta/Yellow/Key) ir atstarojošo krāsu dalījums četrkrāsu drukai, kur 0% nozīmē krāsu neizmantot, bet 100% nozīmē izmantot pilnu drukas ierīces standarta pārklājumu - tehniski lielākā daļa iekārtu spēj uzklāt arī vairāk krāsu - t.i. virs 100%, kas ir aktuāli uzsūcošiem vai citādi krāsu "noēdošiem" materiāliem. CMYK 256 vispār nav nekas. 256 gradācijas ir izstarojošajam RGB krāsu dalījumam - no 0 ("lampiņa" izslēgta) līdz 255 ("lampiņa" deg ar pilnu jaudu).

Attēls var būt aprakstīts vienā vai otrā krāsu dalījumā, bet vienmēr vienā vai otrā virzienā tiks automātiski pārveidots - monitors var parādīt tikai RGB un printeris izdrukāt tikai CMYK.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Seene rakstīja: Tad, kad sapratīsi, ko nozīmē CMYK krāsu procenti, tas nemaz dīvaini neliksies, lai gan ir slikts veids kā risināt problēmu. Interesantāk būtu, ja tev dalījumā piedāvātu kādu no RGB krāsām virs 100%.

Ja jau tu zini kas tas par zvēru CMYK tad izskaidro man lauķim lūdzu kas ir CMYK 256???? Un kāda mārrutka pēc tas tajā korālī dzīvo, ja tāpat galā nāk ārā RGB???

Gribu redzēt ko tev nodrukās ja veiks krāsu dalījumu pēc RGB skalas...

CMYK arf 256 gradācijām? Daudz lielāka krāsu palete, nekā CMYK 100 gadījumā.

Adobe un Corelis ir divi konkurenti viens dzimis uz MAC otrs uz PC. Abiem savi + un -. Corelis NEKO nejēdz no bilžu apstrādes, toties Adobe ir pamanījusies nevajadzīgi sarežgīt vektorgrafiku. Abiem ražotājiem savi formāti, un lielākā problēma ir nevis formātos bet importa/eksporta filtros konverteros...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Skaidrs, tu arī ņi******* nerubī.

Ja suns rej tad es nemetos četrāpus lai rietu pretīm.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: bla bla bla

Es tev naprasu visus šos murgus rakstīt. Es tev pajautāju kakova mārrutka pēc Korālī ir CMYK 256 krāsu modelēšana. Pēc tās paletes nekas ar normālu CMYK bez vai ar ICC kopā neiet. Kāpēc likt tādu stulbumu iekšā? Lai visādi līkroči varētu rukāt un tad noplātīt rociņas: Bet man ir CMYK nevis RGB un melnais ir 156 procenti – jūs nemākat nodrukāt???

Apstāsti lūdzu man, kas tāds kruts tajā korālī ir (izņemot problēmu sarkstu uz 55 A4 lapām)???

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Gribu redzēt ko tev nodrukās ja veiks krāsu dalījumu pēc RGB skalas...

CMYK arf 256 gradācijām? Daudz lielāka krāsu palete, nekā CMYK 100 gadījumā.

Adobe un Corelis ir divi konkurenti viens dzimis uz MAC otrs uz PC. Abiem savi + un -. Corelis NEKO nejēdz no bilžu apstrādes, toties Adobe ir pamanījusies nevajadzīgi sarežgīt vektorgrafiku. Abiem ražotājiem savi formāti, un lielākā problēma ir nevis formātos bet importa/eksporta filtros konverteros...

RGB Ir dalīts un ir pat nodrukāts

Adobe sarežģījusi vektorgrafiku

Nu tā jau laikam ir – viss kas sarežģītāks par Internet Exploreri un wordu ir jau zinātniskā fantastika

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Palaidniex rakstīja: Gribu redzēt ko tev nodrukās ja veiks krāsu dalījumu pēc RGB skalas...

CMYK arf 256 gradācijām? Daudz lielāka krāsu palete, nekā CMYK 100 gadījumā.

Adobe un Corelis ir divi konkurenti viens dzimis uz MAC otrs uz PC. Abiem savi + un -. Corelis NEKO nejēdz no bilžu apstrādes, toties Adobe ir pamanījusies nevajadzīgi sarežgīt vektorgrafiku. Abiem ražotājiem savi formāti, un lielākā problēma ir nevis formātos bet importa/eksporta filtros konverteros...

RGB Ir dalīts un ir pat nodrukāts

Adobe sarežģījusi vektorgrafiku

Nu tā jau laikam ir – viss kas sarežģītāks par Internet Exploreri un wordu ir jau zinātniskā fantastika

uupi - nu neblamējies kur nezini

Visi, kas kaut ko dara Corelī (un apzinās un zina ko dara) strādā CMYK krāsās. 256 gradācija ir CMY nevis CMYK paletei.

Ja tu gribi, lai tavus darbus tipogrāfija nodrukā tādās krāsās, kā redzi uz monitora, tās dala CMYK krāsās.

Jo uz ekrāna ir CMYK, jebkurš krāsains žurnāls vai printera izdrukāc papīrītis ir CMYK.

Esi moš redzējis RGB printeri? Vari nopirkt RGB kartridžu?

Ja neko nejēdz no krāsām, tad vismaz paklusē. Pat ja tu tai Addobes ilustratorī sataisi visu RGB krāsās, tad krāsu dalījuma RIPs vai printera softs cenšas to pārstrādāt CMYK krāsās, lai to varētu nodrukāt!

Ja nav būtiska precīza trāpīšana noteiktās tonalitātē vai krāsā - ir pilnīgi pajāt, bet tiem umņikiem nav domāts ne Ilustrators, ne Corelis - tiem pietiek ar MS word un Paint!

Atklāšu noslēpumu Poligrāfijā vēl izmanto arī - mēdz būt arī Pantone krāsu skala, kas nav nedz RGB nedz CMYK. Bet vienkārši gatava krāsa ar noteiktu toni...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Ups pats pārrakstījos - viss kas ir ekrāns ir RGB, viss kas papīºs ir CMYK!

Un Adobe ilustrators toč ir padumji uztaisīts, salīzinoši ar CorelDRAW, gluži pretēji ir ar Corel Photoa Paint un Adobe Photoshop.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

uupi - gribētos vēl arī apskatī tās RGB krāsu dalījuma filmas... un kas no tām nodrukāts... un ka tas atbilst tam, ko redzam uz ekrāna...

5 litrīgu wiskiju uzdāvināšu, ja nē būsi man tādu parādā...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: uupi - gribētos vēl arī apskatī tās RGB krāsu dalījuma filmas... un kas no tām nodrukāts... un ka tas atbilst tam, ko redzam uz ekrāna...

5 litrīgu wiskiju uzdāvināšu, ja nē būsi man tādu parādā...

Es ar par to pašu Labprāt aizietu ekskursijā uz RGB printeri paskatīties.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: uupi - gribētos vēl arī apskatī tās RGB krāsu dalījuma filmas... un kas no tām nodrukāts... un ka tas atbilst tam, ko redzam uz ekrāna...

5 litrīgu wiskiju uzdāvināšu, ja nē būsi man tādu parādā...

Herkules Auzu pārslu iepakojums Rīgas dzirnavniekam (laikam) tālajā 2001. gadā tika drukāts RGB krāsās. Tur nebija melnās krāsas kā sugas. Un visādi tipi līdzīgi jums uzzinot šitādu viheru vienalga neticēja kamēr ar n-kārtīgo lupu neizbrovzēja loksni.

Bet šaubos vai tipenē būs saglabājies kāds paraugs tā kā domā kā gribi – man tev nekas nav jāpierāda. Starpcitu – speciāli šim darbam tika taisīts proofs analogais un arī ar RGB krāsām .

P.s. Pārāk dīvaini lai izklausītos patiesība jeb jcilēks parasti tic tikai tam kas ir pašam zināms.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Kuļibini jau visādi, bet tu parādi to krāsu dalītāju, kas izdod RGB filmu komplektu...

Tālajā 2001. gadā arī vēl tālākajā 1995. gada nebija nedz manuāla nedz analoga krāsu dalījuma uz RGB krāsām...

Un ticamāk nekā neesi sapratis par to Auzu pārslu iepakojumu.

Darbs tika drukāts nevis RGB krāsās (nedz pilnklrāsu drukā, kas būtu CMYK) bet no trim atsevišķām pantone krāsām, kas dizaina dēļ iespējams sagadījās Sarkana, Zila un Zaļa.

Tur nebija nekāda krāsu dalījuma, vienkārši nodrukāti 3 savstarpēji saistīti zīmējumi trīs pantones krāsās, kas kopā radīja iepakojumu...

Iepakojumam bieži vien izmanto divu vai triju krāsu salikumu (nejaukt ar krāsu dalījumu), jo pie lielām tirāžām tas vienkārši ir finansiāli izdevīģāk...

Tākā paliek aktuāls jautajum par to RGB printeri un to krāsu dalījumu RGB krāsās...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

P.S.

DryProof ir tikai analogs pasākums, ko analogā fotoceļā iegūšt no krāsu dalījuma rezultāta izgatavotām filmām.

Un klasisks DryProof ir TIKAI CMYK!

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Atklāšu noslēpumu Poligrāfijā vēl izmanto arī - mēdz būt arī Pantone krāsu skala, kas nav nedz RGB nedz CMYK. Bet vienkārši gatava krāsa ar noteiktu toni...

Kur tu šitādās gudrības samācijies?

Nevajag mani baidīdīt ar krāsām kas lietotājam korālistam nav prātam aptveramas…

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

P.P.S.

Izklausās ka poligrāfijā un datorgrafikā esi tik pat gudrs, kā tie mūsu simts āksti un citi čiekuri ekonomikā...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Palaidniex rakstīja: Atklāšu noslēpumu Poligrāfijā vēl izmanto arī - mēdz būt arī Pantone krāsu skala, kas nav nedz RGB nedz CMYK. Bet vienkārši gatava krāsa ar noteiktu toni...

Kur tu šitādās gudrības samācijies?

Nevajag mani baidīdīt ar krāsām kas lietotājam korālistam nav prātam aptveramas…

Uzprasi jebkurā tipogrāfijā un Tev laipni parādīs Pantone krāsu skalu vai krāsu katalogu - sauc kā gribi...

Tas ir tas pats kā jebkuram, kas nopietni nodarbojas ar krāsošanu apvaicāties RAL vai HKS krāsu skalu...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Kuļibini jau visādi, bet tu parādi to krāsu dalītāju, kas izdod RGB filmu komplektu...

Tālajā 2001. gadā arī vēl tālākajā 1995. gada nebija nedz manuāla nedz analoga krāsu dalījuma uz RGB krāsām...

Un ticamāk nekā neesi sapratis par to Auzu pārslu iepakojumu.

Darbs tika drukāts nevis RGB krāsās (nedz pilnklrāsu drukā, kas būtu CMYK) bet no trim atsevišķām pantone krāsām, kas dizaina dēļ iespējams sagadījās Sarkana, Zila un Zaļa.

Tur nebija nekāda krāsu dalījuma, vienkārši nodrukāti 3 savstarpēji saistīti zīmējumi trīs pantones krāsās, kas kopā radīja iepakojumu...

Iepakojumam bieži vien izmanto divu vai triju krāsu salikumu (nejaukt ar krāsu dalījumu), jo pie lielām tirāžām tas vienkārši ir finansiāli izdevīģāk...

Tākā paliek aktuāls jautajum par to RGB printeri un to krāsu dalījumu RGB krāsās...

Tu neesi pasniedzējs poligrāfistos?

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Palaidniex rakstīja: Kuļibini jau visādi, bet tu parādi to krāsu dalītāju, kas izdod RGB filmu komplektu...

Tālajā 2001. gadā arī vēl tālākajā 1995. gada nebija nedz manuāla nedz analoga krāsu dalījuma uz RGB krāsām...

Un ticamāk nekā neesi sapratis par to Auzu pārslu iepakojumu.

Darbs tika drukāts nevis RGB krāsās (nedz pilnklrāsu drukā, kas būtu CMYK) bet no trim atsevišķām pantone krāsām, kas dizaina dēļ iespējams sagadījās Sarkana, Zila un Zaļa.

Tur nebija nekāda krāsu dalījuma, vienkārši nodrukāti 3 savstarpēji saistīti zīmējumi trīs pantones krāsās, kas kopā radīja iepakojumu...

Iepakojumam bieži vien izmanto divu vai triju krāsu salikumu (nejaukt ar krāsu dalījumu), jo pie lielām tirāžām tas vienkārši ir finansiāli izdevīģāk...

Tākā paliek aktuāls jautajum par to RGB printeri un to krāsu dalījumu RGB krāsās...

Tu neesi pasniedzējs poligrāfistos?

Neesmu gan. Bet tu te muldi pilnīgas aplamības par lietām, kurās neko īsti nesajēdz...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: P.P.S.

Izklausās ka poligrāfijā un datorgrafikā esi tik pat gudrs, kā tie mūsu simts āksti un citi čiekuri ekonomikā...

Tāpēc es vēlreiz atkārtoju ka cilvēks tic tikai tam ko pats ir redzējis...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Palaidniex rakstīja: P.P.S.

Izklausās ka poligrāfijā un datorgrafikā esi tik pat gudrs, kā tie mūsu simts āksti un citi čiekuri ekonomikā...

Tāpēc es vēlreiz atkārtoju ka cilvēks tic tikai tam ko pats ir redzējis...

Everything you know is wrong - watch more TV /Bono/

Ne viss ir tas vai tāds, kā izskatās...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Palaidniex rakstīja: P.P.S.

Izklausās ka poligrāfijā un datorgrafikā esi tik pat gudrs, kā tie mūsu simts āksti un citi čiekuri ekonomikā...

Tāpēc es vēlreiz atkārtoju ka cilvēks tic tikai tam ko pats ir redzējis...

Un kur Tu redzēji to RGB printeri? Ļoti gribētu apskatīt....

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: P.S.

DryProof ir tikai analogs pasākums, ko analogā fotoceļā iegūšt no krāsu dalījuma rezultāta izgatavotām filmām.

Un klasisks DryProof ir TIKAI CMYK!

Nu lai tā būtu – nebaidīsim tevi ar citiem vēdekļiem un pulverīšiem.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Un kur Tu redzēji to RGB printeri? Ļoti gribētu apskatīt....

Es neesmu teicis ka printeris. Es teicu Analogais RGB proofs.

Un cik man zināms – neviens vairs netaisa analogos proofus – bet par printeriem runājot – kurš no printeriem strādā ar CMYK vērtībām???

P.S. Korālis tāpat kā tramvaji – jāaizliedz ar likumu…

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Palaidniex rakstīja: Un kur Tu redzēji to RGB printeri? Ļoti gribētu apskatīt....

Es neesmu teicis ka printeris. Es teicu Analogais RGB proofs.

Un cik man zināms – neviens vairs netaisa analogos proofus – bet par printeriem runājot – kurš no printeriem strādā ar CMYK vērtībām???

P.S. Korālis tāpat kā tramvaji – jāaizliedz ar likumu…

Jā, jā kā tad analogais proofs.

Kā tad to proofu taisīja - sēdēja viens murmulis un no ekrāna ar sarkanu, ziku un zaļu flomasteru pārzīmēja uz A4 lapiņas redzēto?

Analogais RGB proofs, šitais jāatceras...

Atklāšu noslēpumu - VISI PRINTERI STRĀDĀ AR CMYK VĒRTĪBĀM, tas ka viņa draiverim tu iebaro RGB daokumentu, nenozīmē, ka tas strādā ar RGB vērtībām, tas visu vispirms pārvērš par CMYK un tikai tad sāk apstrādāt...

Kā var strādāt ar RGB vērtībām, ja ir CMYK tintes???

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

uupis rakstīja:

Palaidniex rakstīja: Un kur Tu redzēji to RGB printeri? Ļoti gribētu apskatīt....

Es neesmu teicis ka printeris. Es teicu Analogais RGB proofs.

Un cik man zināms – neviens vairs netaisa analogos proofus – bet par printeriem runājot – kurš no printeriem strādā ar CMYK vērtībām???

P.S. Korālis tāpat kā tramvaji – jāaizliedz ar likumu…

Jā, jā kā tad analogais proofs.

Kā tad to proofu taisīja - sēdēja viens murmulis un no ekrāna ar sarkanu, ziku un zaļu flomasteru pārzīmēja uz A4 lapiņas redzēto?

Analogais RGB proofs, šitais jāatceras...

Atklāšu noslēpumu - VISI PRINTERI STRĀDĀ AR CMYK VĒRTĪBĀM, tas ka viņa draiverim tu iebaro RGB daokumentu, nenozīmē, ka tas strādā ar RGB vērtībām, tas visu vispirms pārvērš par CMYK un tikai tad sāk apstrādāt...

Kā var strādāt ar RGB vērtībām, ja ir CMYK tintes???

Nu lai tā būtu – neies jau plēst drēbes un pierādīt ka Light magenta vai photo magenta kā nu kurš to dēvē ir CMYK tinte

Un ja uzzināsi ka pastāv pavisam cita krāsu mērīšanas sistēma – tad droši ka naktīs mierīgi nevarēsi gulēt

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Nu gan sabrauci auzās, kāds sakars Lm un Lc krāsām ar RGB????

Jo dziļāk mežā jo resnāki partizāni

Abu Variantu Seškrāsu druka gan CMYK + LcLm vai CMYK + OG

Vai arī apvienoto astoņkrāsu variantu CMYK + OGLcLm

Bet ne vienu, ne otru īsti nevar nosaukt par ikdienu poligrāfijā un vēl jo mazāk par RGB druku...

Tas biežāk ir sastopams elektronioskajās druka iekārtās...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti