DEVALVACIJA

rudens68 Reģ.: 17.04.2006

Kā domājat ?

1.Latu NEdevalvēs

2.Latu Devalvēs

Es pašlaik domāju ,ka devalvēs tik nav zināms kad

 
Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Palaidniex rakstīja: Nu tagad vecais viedais sirmgalvi - pasaki kuras krāsas flomasteri man jāņem no trijiem, lai uz papīra dabūtu dzeltenu?

Nezinu no galvas - bet visticamākais tas notiek bez zilā – CMYKa dzelteno protams nedabūsi, bet par to jau negāja runa. Runa gāja par to ka ir dalīts un drukāts darbs RGB krāsās, bez melnā (uz šo ir jāliek uzsvars)…

Kāds vēl uzsvars??? K nebūt nav obligāts komponents. Var drukāt arī ar CMY. Problēma jau ir krāsas daudzumā un precizitātē. Piemēram precīzam lāzerprinterim gan sanāks tikai nedaudz biezāks krāsas slānītis, bet tintinieks rezultātā izmērcēs papīru ar 3x lielāku šķīdinātāja daudzumu. Un, ja būs neliela nobīde krāsām, tad melns teksts izskatīsies kā kārtīgs 3D kino bez brillēm.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Seene rakstīja: Nu ja pieņemami ir pusobjektīvi rādītāji, tad var arī ne jaunus, bet vienādus, monitorus un lietotus datorus. Netaisos to visu meklēt, lai kādam kaut ko parādītu.

Nu man ir MAC un PC – varat atnākt un nodemonsrtēt.

Ar vienādiem grafiskajiem čipiem? Un divi vienādi profesionālie monitori?

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

un viss sākas ar tramvajiem.... tramvajos ir spēks!

PS. deksters var iet ieskrieties sienā... zjb jau ar savu (uz)maucību.... vel nav neviena topika kur tu verbāli (orāli) nebūtu kādam uzmācies ar saviem nevienam nevajadzīgiem pakalpojumiem

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

tramvajus apzīmē RGB vai cmika formātā?

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

kur vislētāk Eiro nopirkt?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

tunos rakstīja: kur vislētāk Eiro nopirkt?

parex 0,702

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

skaidrā 0,703

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

neej skaidrā, iemet pirms tam sotaciņu drosmei

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

To tev jau iepriekš uzrakstīja - "ņemšanās ar ICC profiliem un nekā nezināšana par viņiem". Ja gribi tās pašas krāsas, ielādē Win sistēmai to pašu ICC profilu (jā jā, TO PAŠU, ko lieto MacOS) un viss. Vienkārši reti kurš zin, ka arī pati OS, ne tikai programmas tādu izmanto. Un jā - Windows noklusētais ICC profils ir pilnīgi savādāks no MacOS.

Vari pastāstīt, ar ko tos profilus var editēt?

P.N. Speciāli ūpim, lielajam macu fanam, kas tikai redz, ka mac ir m/, bet ne to, kas iekšā - kopš ābols pārgāja no IBM powerpc uz fimpeļa c2d, mac ir parasts pīslis ar nedaudz rūpīgāk salasītiem dzelžiem un kosmisku ceņņiku, nekas vairāk Krievi nesen to pavisam skaisti nodemonstrēja, nodibinot kantori "russkij mac", kas stellē augšā maku klonus, protams, parastos keisos, tā ka ar tiem nevar pamētāt vēdeklīti, lai arī tehniski tas pats macs vien ir.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Vari pastāstīt, ar ko tos profilus var editēt?

P.N. Speciāli ūpim, lielajam macu fanam, kas tikai redz, ka mac ir m/, bet ne to, kas iekšā - kopš ābols pārgāja no IBM powerpc uz fimpeļa c2d, mac ir parasts pīslis ar nedaudz rūpīgāk salasītiem dzelžiem un kosmisku ceņņiku, nekas vairāk Krievi nesen to pavisam skaisti nodemonstrēja, nodibinot kantori "russkij mac", kas stellē augšā maku klonus, protams, parastos keisos, tā ka ar tiem nevar pamētāt vēdeklīti, lai arī tehniski tas pats macs vien ir.

Ceņņiks patiesībā jau sen vairs nav kosmisks. Bet dzelži patiešām ir tikai NEDAUDZ labāk atlasīti - pēdējā laikā Mac ir pat biežāk sastopamas dzelziskas problēmas, jo sāk pārcensties ar miniaturizāciju. Un viņiem pieder viena nepārspējami ģeniāla ideja - magnētisks barošanas vads laptopiem

Bet par ICC rediģēšanu - to spēj jebkurš kalibrēšanas softs. Win standartā tā elementāra versija parasti ir iekļauta videokartes draiveros. "3rd party" katrs var meklēt pēc savas gaumes. Lai "novienādotu" ar Mac, gan nekas nav jārediģē - vajag nokopēt tā sistēmas profila failu un manuāli vai ar kādu palīgrīku izmainīt attiecīgo registry ierakstu.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Ceņņiks patiesībā jau sen vairs nav kosmisks. Bet dzelži patiešām ir tikai NEDAUDZ labāk atlasīti - pēdējā laikā Mac ir pat biežāk sastopamas dzelziskas problēmas, jo sāk pārcensties ar miniaturizāciju. Un viņiem pieder viena nepārspējami ģeniāla ideja - magnētisks barošanas vads laptopiem

Bet par ICC rediģēšanu - to spēj jebkurš kalibrēšanas softs. Win standartā tā elementāra versija parasti ir iekļauta videokartes draiveros. "3rd party" katrs var meklēt pēc savas gaumes. Lai "novienādotu" ar Mac, gan nekas nav jārediģē - vajag nokopēt tā sistēmas profila failu un manuāli vai ar kādu palīgrīku izmainīt attiecīgo registry ierakstu.

Nu... pie fakta, ka krievu kloniem ceņņiks mēreni augstāks kā labiem PC, kas tie arī ir...

Vari ieteikt arī kaut ko, pēc kā nokalibrēt? Man te ir divi dažādi moņi, tā kā man liekas, ka windblouz katru videokartes "galvu" uztver kā atsevišķu karteli, tad laikam diviem profiliem vienlaicīgi būtu jāiet. Nebiju agrāk īpaši par šitādu sīkumu iedziļinājies, bet bildes atšķirība bik krīt uz nerviem.

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Nu gan juus te melšat!

Kautkas drukaaa CYKā

krasotaji atradusies

seene ir ICC PDF

msh -> JPG

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Seene rakstīja:

Ceņņiks patiesībā jau sen vairs nav kosmisks. Bet dzelži patiešām ir tikai NEDAUDZ labāk atlasīti - pēdējā laikā Mac ir pat biežāk sastopamas dzelziskas problēmas, jo sāk pārcensties ar miniaturizāciju. Un viņiem pieder viena nepārspējami ģeniāla ideja - magnētisks barošanas vads laptopiem

Bet par ICC rediģēšanu - to spēj jebkurš kalibrēšanas softs. Win standartā tā elementāra versija parasti ir iekļauta videokartes draiveros. "3rd party" katrs var meklēt pēc savas gaumes. Lai "novienādotu" ar Mac, gan nekas nav jārediģē - vajag nokopēt tā sistēmas profila failu un manuāli vai ar kādu palīgrīku izmainīt attiecīgo registry ierakstu.

Nu... pie fakta, ka krievu kloniem ceņņiks mēreni augstāks kā labiem PC, kas tie arī ir...

Vari ieteikt arī kaut ko, pēc kā nokalibrēt? Man te ir divi dažādi moņi, tā kā man liekas, ka windblouz katru videokartes "galvu" uztver kā atsevišķu karteli, tad laikam diviem profiliem vienlaicīgi būtu jāiet. Nebiju agrāk īpaši par šitādu sīkumu iedziļinājies, bet bildes atšķirība bik krīt uz nerviem.

Kalibrēšanai ir speciālas bildes, ko liek blakus monitoram un (vēlams speciālas lampas gaismā) salīdzina krāsas. Bet par diviem moņiem - vaina jau būs tajā, ka dažādi un tieši tādēļ atšķiras bilde. Neesmu pārliecināts, ka ir iespējams vienas videokartes divām izejām piešķirt atšķirīgus profilus - vismaz darījis to neesmu.

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

msh rakstīja:

Seene rakstīja:

Ceņņiks patiesībā jau sen vairs nav kosmisks. Bet dzelži patiešām ir tikai NEDAUDZ labāk atlasīti - pēdējā laikā Mac ir pat biežāk sastopamas dzelziskas problēmas, jo sāk pārcensties ar miniaturizāciju. Un viņiem pieder viena nepārspējami ģeniāla ideja - magnētisks barošanas vads laptopiem

Bet par ICC rediģēšanu - to spēj jebkurš kalibrēšanas softs. Win standartā tā elementāra versija parasti ir iekļauta videokartes draiveros. "3rd party" katrs var meklēt pēc savas gaumes. Lai "novienādotu" ar Mac, gan nekas nav jārediģē - vajag nokopēt tā sistēmas profila failu un manuāli vai ar kādu palīgrīku izmainīt attiecīgo registry ierakstu.

Nu... pie fakta, ka krievu kloniem ceņņiks mēreni augstāks kā labiem PC, kas tie arī ir...

Vari ieteikt arī kaut ko, pēc kā nokalibrēt? Man te ir divi dažādi moņi, tā kā man liekas, ka windblouz katru videokartes "galvu" uztver kā atsevišķu karteli, tad laikam diviem profiliem vienlaicīgi būtu jāiet. Nebiju agrāk īpaši par šitādu sīkumu iedziļinājies, bet bildes atšķirība bik krīt uz nerviem.

Kalibrēšanai ir speciālas bildes, ko liek blakus monitoram un (vēlams speciālas lampas gaismā) salīdzina krāsas. Bet par diviem moņiem - vaina jau būs tajā, ka dažādi un tieši tādēļ atšķiras bilde. Neesmu pārliecināts, ka ir iespējams vienas videokartes divām izejām piešķirt atšķirīgus profilus - vismaz darījis to neesmu.

Ir iespejams.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

HIPPY rakstīja:

msh -> JPG

D I R S Ā tev jpg

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

HIPPY rakstīja:

msh -> JPG

D I R S Ā tev jpg

Jautrais Pislju Guru (JPG)

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kurš - tu?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: Neesmu pārliecināts, ka ir iespējams vienas videokartes divām izejām piešķirt atšķirīgus profilus - vismaz darījis to neesmu.

NO COMENTS…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: Bet par ICC rediģēšanu - to spēj jebkurš kalibrēšanas softs.

IR cilvēki kam nesanāk – un labi ka vīniem nesanāk…

Nu nu – kalibrētājs lielais…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Labi miers – slēdzam šo tēmu – man tagad ir skaidrs ko kurš pieprot ko kurš nē. Tik OGAM jāuzprasa – kas tas par fruktu – Palaidniex.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Seene rakstīja: Neesmu pārliecināts, ka ir iespējams vienas videokartes divām izejām piešķirt atšķirīgus profilus - vismaz darījis to neesmu.

NO COMENTS…

Ja nav ko teikt, tad būtu paklusējis. Varu pilnīgi noteikti pateikt, ka ir videokartes, kam to NEVAR, un to, ka ir videokartes, kam zem MacOS to VAR. Vai pēdējā laika ražojumiem zem Win to var, nav bijusi vajadzība mēģināt.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Ja nav ko teikt, tad būtu paklusējis. Varu pilnīgi noteikti pateikt, ka ir videokartes, kam to NEVAR, un to, ka ir videokartes, kam zem MacOS to VAR. Vai pēdējā laika ražojumiem zem Win to var, nav bijusi vajadzība mēģināt.

Man kak raz ir ražojums, kas pirmoreiz atstājis rūpnīcu pirms kādiem pieciem vai sešiem gadiem

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: Ja nav ko teikt, tad būtu paklusējis. Varu pilnīgi noteikti pateikt, ka ir videokartes, kam to NEVAR, un to, ka ir videokartes, kam zem MacOS to VAR. Vai pēdējā laika ražojumiem zem Win to var, nav bijusi vajadzība mēģināt.

Nezinu – es esmu brīvs no šāda veida problēmam – mani nekrata ka ir kartes kam var un kam nevar. Man visām var. Un ja tev nevar tad tās ir tavas problēmas – kuras paturi pie sevis – mani neinteresē kantainas kastes ar tik pat kantainiem softiem un lietotaajiem.

P.S. Nekaa personiiga. Man pietiek advancētu useru korālistu… www.iauto.lv/...

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

K=122

Tjunings – melnais ar NOS

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Nezinu – es esmu brīvs no šāda veida problēmam – mani nekrata ka ir kartes kam var un kam nevar. Man visām var. Un ja tev nevar tad tās ir tavas problēmas – kuras paturi pie sevis – mani neinteresē kantainas kastes ar tik pat kantainiem softiem un lietotaajiem.

Pareizi, tevi interesē produkti ar neprātīgu uzcenojumu no iGay sērijas

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti