DEVALVACIJA

rudens68 Reģ.: 17.04.2006

Kā domājat ?

1.Latu NEdevalvēs

2.Latu Devalvēs

Es pašlaik domāju ,ka devalvēs tik nav zināms kad

 
uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Tavas darba spējas sausajā atejā neviens nemaz netaisās apstrīdēt...

Arī tur ir jāmāk uzvesties. Visi jau nevar atļauties tādu greznību kā jūs – nenovelkot bikses mēģināt izveikt šo procesu.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Sretsked rakstīja: ?? kas tad slikts tramvajam ?

Daudz vietas aizņem un parada tik lielākus sastrēgumus.

Mana vājība – ienaids uz tramvajiem un coreldravu – tās ir dievas lietas, kuras aizliedzamas ar likumu… !

Par tramvajiem nepiekrītu - drīzāk jau trolejbusus nah. par Coreli - cilvēkus jāaudzina, lai lieto universālus formātus pārsūtot failus, bet konkurentu Adobei jāsaglabā. Bet vēl pie sabiedriskajiem ļaunumiem varētu minēt "arheologus" - vienmēr un visur vajag kaut ko rakt un sajāt pat tikko uzklātu asfaltu.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Ja tev stāvētu pie durvīm rindā pāris ūpju uz bikšu mazgāšanu, tad tu arī varētu dirst nenovelkot bikses...

Koperfilda ccienīgus trikus diez vai no jums var sagaidīt, bet ideoloģija skaidra – ja nav ko darīt izdomāsim ko darīt un būs mums izdomātā pievienotā vērtība – kuras sekas kā likums ir reālās vērtības kritums, gan materiālā izteiksmē, gan pārējās izteksmes formās.

Krieviešiem ar neiet spīdoši: Не менее 10% выпускников российских школ получат на едином госэкзамене неуд.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: Par tramvajiem nepiekrītu - drīzāk jau trolejbusus nah.

Trolejbuss var apbraukt šķērsli – tramvajs nevar – tātad traucēklis.

Seene rakstija: par Coreli - cilvēkus jāaudzina, lai lieto universālus formātus pārsūtot failus, bet konkurentu Adobei jāsaglabā.

Tas nav konkurents adobe nekad neparpirks korāli kaa to izdariija ar fruuhandu – tādēļ arī jāaizliedz slimnieku softs...

Seene rakstiija: Bet vēl pie sabiedriskajiem ļaunumiem varētu minēt "arheologus" - vienmēr un visur vajag kaut ko rakt un sajāt pat tikko uzklātu asfaltu.

A vot šitas bizness (rrrrrrr) kakša stilā – ja nav darba tad izdomāsim. Jo kas tad būs ja visu sataisīs kā nākas un pareizajā secībā – nebūs ko darīt.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Skatos, *******as dzīšanā tu pārspēj pat i_edgaru. Fantāzija tev strādā labi, vismaz kautkas...

Smadzenes izmežģīji mēģinot izlasīt?

Nu tā jau ir – buļļa dzira teļiem nav domāta… (kas arī bija jāpierāda)

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Trolejbuss var apbraukt šķērsli – tramvajs nevar – tātad traucēklis.

Tas nav konkurents adobe nekad neparpirks korāli kaa to izdariija ar fruuhandu – tādēļ arī jāaizliedz slimnieku softs...

Tramvajam ir sliežu transporta priekšrocības, kas normāli sakārtotas satiksmes gadījumā ļoti minimāli traucē pārējos transportlīdzekļus, bet ir ļoti efektivs risinājums lielai pasažieru plūsmai. Savukārt trolejbuss neko daudz nevar apbraukt pat normālu joslu ietvaros, lai nepazaudētu savus ragus, nemaz jau nerunājot par kvartāla apbraukšanu ceļa remonta gadījumā. Bet satiksmes plūsmā ir tikpat efektīvs nekā autobuss.

Un Corelis IR Adobes konkurents - padomā pats, kādas būtu Adobes cenas, ja tai vispār nebūtu alternatīvu. Ne jau aiz lielas mīlestības tik daudzi tomēr lieto Coreli. Savukārt Adobes cenu politika jau tagad ir fantastiska - LV oficiālā licence maksā 2,5x dārgāk, nekā ASV. Pamatojums nekāds - pērkot standartprodukta "download edition" ir vienkārši jāmaksā vairāk par to, ka atrodies ES un jo īpaši LV.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Nu tā jau ir - kur nu man līdz buļļa spermas dzeršanai... Es labāk pie buļļa asinīm palieku.

Nu par fantazēšanu laurus jau varēji atstāt sev.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

uupis rakstīja:

Kaksis rakstīja: Skatos, *******as dzīšanā tu pārspēj pat i_edgaru. Fantāzija tev strādā labi, vismaz kautkas...

Smadzenes izmežģīji mēģinot izlasīt?

Nu tā jau ir – buļļa dzira teļiem nav domāta… (kas arī bija jāpierāda)

Nu tā jau ir - kur nu man līdz buļļa spermas dzeršanai... Es labāk pie buļļa asinīm palieku.

Točna slims esi,ne tikai zagto mantu uzpircejs

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: Tramvajam ir sliežu transporta priekšrocības, kas normāli sakārtotas satiksmes gadījumā ļoti minimāli traucē pārējos transportlīdzekļus, bet ir ļoti efektivs risinājums lielai pasažieru plūsmai. Savukārt trolejbuss neko daudz nevar apbraukt pat normālu joslu ietvaros, lai nepazaudētu savus ragus, nemaz jau nerunājot par kvartāla apbraukšanu ceļa remonta gadījumā. Bet satiksmes plūsmā ir tikpat efektīvs nekā autobuss.

Rīgas ielas atbilst 19 gs. zirgu pajūgu trafikam un tur nu neko darīt. Bet ko uz tādas ielas dara tramvajs??? Tas jau ir 20. gs. Ko tramvajs dara Kr.Barona ielā – īpaši veicina izplānotu satiksmes plūsmu? Uz akmens tilta uzlabo plūsmu? Ko ta tramvaju neuzlika uz jaunā Dienvidu tilta? Tur tak ar uzlabotos trafiks uzreiz…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: Un Corelis IR Adobes konkurents - padomā pats, kādas būtu Adobes cenas, ja tai vispār nebūtu alternatīvu. Ne jau aiz lielas mīlestības tik daudzi tomēr lieto Coreli. Savukārt Adobes cenu politika jau tagad ir fantastiska - LV oficiālā licence maksā 2,5x dārgāk, nekā ASV. Pamatojums nekāds - pērkot standartprodukta "download edition" ir vienkārši jāmaksā vairāk par to, ka atrodies ES un jo īpaši LV.

Vēlviens korelists. Nu nekas nenotiktos ar Adobes cenām un tās nav pašas lielākās un traģiskākās. Ir vēl vesela kaudze softu ar krietni šaurāku specializāciju un lielāku cenu kā kādai no Adobes pakām. Un tur konkurence ir sīva bet cenas tāpat lielas. Tā kā ne visu nosaka pieprasījums un piedāvājums. Un kā zināms bez Adobes nekur tālu netiksi…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Točna slims esi,ne tikai zagto mantu uzpircejs

Šamais te kautko zagtu mēģināja tirgot?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Seene rakstīja: Tramvajam ir sliežu transporta priekšrocības, kas normāli sakārtotas satiksmes gadījumā ļoti minimāli traucē pārējos transportlīdzekļus, bet ir ļoti efektivs risinājums lielai pasažieru plūsmai. Savukārt trolejbuss neko daudz nevar apbraukt pat normālu joslu ietvaros, lai nepazaudētu savus ragus, nemaz jau nerunājot par kvartāla apbraukšanu ceļa remonta gadījumā. Bet satiksmes plūsmā ir tikpat efektīvs nekā autobuss.

Rīgas ielas atbilst 19 gs. zirgu pajūgu trafikam un tur nu neko darīt. Bet ko uz tādas ielas dara tramvajs??? Tas jau ir 20. gs. Ko tramvajs dara Kr.Barona ielā – īpaši veicina izplānotu satiksmes plūsmu? Uz akmens tilta uzlabo plūsmu? Ko ta tramvaju neuzlika uz jaunā Dienvidu tilta? Tur tak ar uzlabotos trafiks uzreiz…

Uz akmens tilta tramvajam nav nekādas vainas. Barona ielu, manuprāt, varētu pārtaisīt par 100% sabiedriskā transporta ielu un aizliegt mašīnām tur kustību vispār. Vienlaikus pārceļot uz Barona ielu visu sabiedrisko no Brīvības ielas. Tāpat arī vajadzētu nahrenizēt tramvaju basteja bulvārī - savienojot sliedes pa krastmalu no akmens tilta līdz ostai. Un tā vietā vienvirziena ielu ar stāavietu abās pusēs un gājēju zonas statusu.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Seene rakstīja: Un Corelis IR Adobes konkurents - padomā pats, kādas būtu Adobes cenas, ja tai vispār nebūtu alternatīvu. Ne jau aiz lielas mīlestības tik daudzi tomēr lieto Coreli. Savukārt Adobes cenu politika jau tagad ir fantastiska - LV oficiālā licence maksā 2,5x dārgāk, nekā ASV. Pamatojums nekāds - pērkot standartprodukta "download edition" ir vienkārši jāmaksā vairāk par to, ka atrodies ES un jo īpaši LV.

Vēlviens korelists. Nu nekas nenotiktos ar Adobes cenām un tās nav pašas lielākās un traģiskākās. Ir vēl vesela kaudze softu ar krietni šaurāku specializāciju un lielāku cenu kā kādai no Adobes pakām. Un tur konkurence ir sīva bet cenas tāpat lielas. Tā kā ne visu nosaka pieprasījums un piedāvājums. Un kā zināms bez Adobes nekur tālu netiksi…

Neesmu korelists - bet par spīti tam, ka nākas ar šo cilvēku sugu saskarties bieži, joprojām nedomāju, ka to būtu jāaizliedz. Problēma jau ir tajā, ka Adobes lietotāji nez kādēļ visi saprot, ka jāizmanto universālus formātus failu nodošanai, bet korelistiem liekas, ka tāds ir arī visiem citiem.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:Neesmu korelists - bet par spīti tam, ka nākas ar šo cilvēku sugu saskarties bieži, joprojām nedomāju, ka to būtu jāaizliedz. Problēma jau ir tajā, ka Adobes lietotāji nez kādēļ visi saprot, ka jāizmanto universālus formātus failu nodošanai, bet korelistiem liekas, ka tāds ir arī visiem citiem.

Nu lai tā būtu ka korelis ir Adobes konkurents – tikai vienu nevaru saprast – no kurienes korelī rodas tādas krāsas kuru ststāvā melnais ir 122 procenti…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Lielījās,ka nopircis zagtu blieti un pirks vēl kaut ko,ja patrāpīsies...

Labi ka tikai lielijās. Ja reāli to būtu darījis tad var laimēt loterijā laimīgo biļeti uz kūrortu ar rūtainu sauli un strīpaniem draugiem...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

tramvajs pārdzīvos uupi.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: Uz akmens tilta tramvajam nav nekādas vainas. bla, bla blā …

Tramvas taisa putekļus un rada paaugstinātu vibrāciju. Ritošais sastāvs jau savu mūžu nokalpojis un ir kritiskā stāvoklī.

Jaunus tramvajus netaisam pašmājās bet vedam no otra eiropas gala un maksāsim vēl par sliežu pārmetināšanu.

Nu kam vajag tādu naudas rīmu no kuras atdeve būs pēc desmit gadiem, kad kalpošanais laiks jau būs pārtērēts un visa virtuālā peļņa iegrūsta servisapkopēs…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: tramvajs pārdzīvos uupi.

Grešno smejatsa nad boļnimi…

Nu tracina mani tas tramvajs – neko tur nepadarīsi – un kamēr tā pieturas nebūs pie manām namdurvīm un grafiks nebūs pieskaņots man tikmēr tas dzelzs akvārijs nav vajadzīgs ne man ne arī kādam citam.

Tramvajs tikai vairo bezbiļetniekus…

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Seene rakstīja:Neesmu korelists - bet par spīti tam, ka nākas ar šo cilvēku sugu saskarties bieži, joprojām nedomāju, ka to būtu jāaizliedz. Problēma jau ir tajā, ka Adobes lietotāji nez kādēļ visi saprot, ka jāizmanto universālus formātus failu nodošanai, bet korelistiem liekas, ka tāds ir arī visiem citiem.

Nu lai tā būtu ka korelis ir Adobes konkurents – tikai vienu nevaru saprast – no kurienes korelī rodas tādas krāsas kuru ststāvā melnais ir 122 procenti…

Tad, kad sapratīsi, ko nozīmē CMYK krāsu procenti, tas nemaz dīvaini neliksies, lai gan ir slikts veids kā risināt problēmu. Interesantāk būtu, ja tev dalījumā piedāvātu kādu no RGB krāsām virs 100%.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Seene rakstīja: Uz akmens tilta tramvajam nav nekādas vainas. bla, bla blā …

Tramvas taisa putekļus un rada paaugstinātu vibrāciju. Ritošais sastāvs jau savu mūžu nokalpojis un ir kritiskā stāvoklī.

Jaunus tramvajus netaisam pašmājās bet vedam no otra eiropas gala un maksāsim vēl par sliežu pārmetināšanu.

Nu kam vajag tādu naudas rīmu no kuras atdeve būs pēc desmit gadiem, kad kalpošanais laiks jau būs pārtērēts un visa virtuālā peļņa iegrūsta servisapkopēs…

Tā pateici, itkā autobusus un trolejbusus te kāds ražotu pilnā sparā.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Par zagtu lietu uzpirkšanu ar tas draud. Tādam urbim jau saprāts citādi strādāt nebūs.

Vienīgais labums tādā kūrortā – ir vienalga – DEVALVĀCIJA - REVALVACIJA – tāpat ēdienreizes pēc grafika un sadaļām…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: Tad, kad sapratīsi, ko nozīmē CMYK krāsu procenti, tas nemaz dīvaini neliksies, lai gan ir slikts veids kā risināt problēmu. Interesantāk būtu, ja tev dalījumā piedāvātu kādu no RGB krāsām virs 100%.

Ja jau tu zini kas tas par zvēru CMYK tad izskaidro man lauķim lūdzu kas ir CMYK 256???? Un kāda mārrutka pēc tas tajā korālī dzīvo, ja tāpat galā nāk ārā RGB???

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: Tā pateici, itkā autobusus un trolejbusus te kāds ražotu pilnā sparā.

A varēja ražot mikriņus – tikai daži prihvatizācijas aktīvisti nogrāva visu ko varēja – un tagad kūrortā…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Es tikai gribēju pajautāt, vai es drīkstu pirkt paletes ar mākslīgo bruģi par 25 Ls/gab. Vai tas ir lēti? Vai to drīkst darīt, ja pārdevējam nav dokumentu? Un vai pērkot vairumā (ap 20 paletes) man prasīt atlaidi?

Taisies atvērt Nelss Nr. 2 ????

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Kas ir Nelss?

Ar šādiem jautājumiem pie Valčas lūdzu – tur varēsiet risināt šo sarežģīto uzdevumu – kas es esmu? un kas ir Nelss?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti