1250 LVL Alfa 156 1998.g. 2.5 V6

Shiirs Reģ.: 13.07.2006

Pārdodu Alfa Romeo 156. 1998. gada 2.5 V6

Superpiedāvājums! Tikai 1250 LVL! Normālā stāvoklī - kāp un brauc. Bildes var redzēt reklama.lv un ss.lv

Spam on

 
1 2 3 4 5 6 7 8
Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

tad laikam buus iistaa... matoriic v6 laikam ar bija... ceela OK

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: tad laikam buus iistaa... matoriic v6 laikam ar bija... ceela OK

Tas V6 arī rij ok... 14-16 pa pilsētu, ja nesēņo, tiesa ja sāk skriet, tad godīgi 18 tas V6 apēd...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Kindzulis rakstīja: tad laikam buus iistaa... matoriic v6 laikam ar bija... ceela OK

Tas V6 arī rij ok... 14-16 pa pilsētu, ja nesēņo, tiesa ja sāk skriet, tad godīgi 18 tas V6 apēd...

nu vo plja njeemi un Shiirim tirdzinju pamaitaaji

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Kindzulis rakstīja: tad laikam buus iistaa... matoriic v6 laikam ar bija... ceela OK

Tas V6 arī rij ok... 14-16 pa pilsētu, ja nesēņo, tiesa ja sāk skriet, tad godīgi 18 tas V6 apēd...

nu vo plja njeemi un Shiirim tirdzinju pamaitaaji

Nu labi santīma 3.14sējiem varu pateikt - teorētiski var izbraukt arī ar kādiem 11 litriem (ir faķīri, kas pamanās zem 10 palīst), bet tad jāstrādā tikai ar sajūgu un bremzēm...

Karoč pašcieņa nostrādās jau pusceļā līz darbavietai, un visa ekonomija sunim zem astes...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Same nebij lielaaka taa baacinja?

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Kindzulis rakstīja: tad laikam buus iistaa... matoriic v6 laikam ar bija... ceela OK

Tas V6 arī rij ok... 14-16 pa pilsētu, ja nesēņo, tiesa ja sāk skriet, tad godīgi 18 tas V6 apēd...

nu vo plja njeemi un Shiirim tirdzinju pamaitaaji

Nu labi santīma 3.14sējiem varu pateikt - teorētiski var izbraukt arī ar kādiem 11 litriem (ir faķīri, kas pamanās zem 10 palīst), bet tad jāstrādā tikai ar sajūgu un bremzēm...

Karoč pašcieņa nostrādās jau pusceļā līz darbavietai, un visa ekonomija sunim zem astes...

nja... par sito izpriecaajos ar turbobubaaru ... nervi pietika 2aam dienaam

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja: tirgo vien par tdu kosmusu

kooperatiivaa 2006 pilnpiedzinju par taadu pashu cenu nevar notirgot

Ursi - kas šitais par tirdziņu? - nuka, nuka tuvāku info par šito dranduļetu... Ja tas ir cw, bet par šīrmobīļa cenu - vaio nav dikti saburzīc?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

nezinu ko tas galvaa safistais pamulkjis Palaidniex tur pa kaku stumj. kadi vel 14-16 litri un kur nu veel 18!!! ta ari vina ir kautkur videji 10 litrus uz 100 km. un es nezinu ari kursh duraks ir ierakstijis tajos papiros tai alfai pilsetas rezhiimaa 16. need vina tik daudz, tiem kuriem tads auto ir bijis,tie zin.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: nezinu ko tas galvaa safistais pamulkjis Palaidniex tur pa kaku stumj. kadi vel 14-16 litri un kur nu veel 18!!! ta ari vina ir kautkur videji 10 litrus uz 100 km. un es nezinu ari kursh duraks ir ierakstijis tajos papiros tai alfai pilsetas rezhiimaa 16. need vina tik daudz, tiem kuriem tads auto ir bijis,tie zin.

vēvēfans arī ar merivu regulāri pabrauc vismaz litru zem zavoda cipariem

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: nezinu ko tas galvaa safistais pamulkjis Palaidniex tur pa kaku stumj. kadi vel 14-16 litri un kur nu veel 18!!! ta ari vina ir kautkur videji 10 litrus uz 100 km. un es nezinu ari kursh duraks ir ierakstijis tajos papiros tai alfai pilsetas rezhiimaa 16. need vina tik daudz, tiem kuriem tads auto ir bijis,tie zin.

Kakuāpsi - tiki netirs - uz šosejas jā - iet zem 9 litriem vidējais nešķirotjot ātrumu (tiesa pie mums vairs nav kur lidot - ceļi beigti un milči izsalkuši), bet pilsētā zem 10 ar viņu izbraukāt ir NEREĀLI.

Jau parastā R4 divlitra versijā tā mašīna rij 11,5-12,5 litrus pa pilsētu a te 24V V6 ar virs 200 Zs

Ir divi varianti - vai nu tev gāzes trosīte norauta, vai baile pedāli nospiest... Jo AR nekad nav aizrāvušies ar degvielas ekonomijas režīmiem tukšgaitā...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Shiirs rakstīja: nezinu ko tas galvaa safistais pamulkjis Palaidniex tur pa kaku stumj. kadi vel 14-16 litri un kur nu veel 18!!! ta ari vina ir kautkur videji 10 litrus uz 100 km. un es nezinu ari kursh duraks ir ierakstijis tajos papiros tai alfai pilsetas rezhiimaa 16. need vina tik daudz, tiem kuriem tads auto ir bijis,tie zin.

Kakuāpsi - tiki netirs - uz šosejas jā - iet zem 9 litriem vidējais nešķirotjot ātrumu (tiesa pie mums vairs nav kur lidot - ceļi beigti un milči izsalkuši), bet pilsētā zem 10 ar viņu izbraukāt ir NEREĀLI.

Jau parastā R4 divlitra versijā tā mašīna rij 11,5-12,5 litrus pa pilsētu a te 24V V6 ar virs 200 Zs

Ir divi varianti - vai nu tev gāzes trosīte norauta, vai baile pedāli nospiest... Jo AR nekad nav aizrāvušies ar degvielas ekonomijas režīmiem tukšgaitā...

AR vispār nekad nav aizrāvušies ar mašīnas tehnisko pusi - pietiek ar to sūdu,ko viņi sauc par "dizainu"

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Shiirs rakstīja: nezinu ko tas galvaa safistais pamulkjis Palaidniex tur pa kaku stumj. kadi vel 14-16 litri un kur nu veel 18!!! ta ari vina ir kautkur videji 10 litrus uz 100 km. un es nezinu ari kursh duraks ir ierakstijis tajos papiros tai alfai pilsetas rezhiimaa 16. need vina tik daudz, tiem kuriem tads auto ir bijis,tie zin.

Kakuāpsi - tiki netirs - uz šosejas jā - iet zem 9 litriem vidējais nešķirotjot ātrumu (tiesa pie mums vairs nav kur lidot - ceļi beigti un milči izsalkuši), bet pilsētā zem 10 ar viņu izbraukāt ir NEREĀLI.

Jau parastā R4 divlitra versijā tā mašīna rij 11,5-12,5 litrus pa pilsētu a te 24V V6 ar virs 200 Zs

Ir divi varianti - vai nu tev gāzes trosīte norauta, vai baile pedāli nospiest... Jo AR nekad nav aizrāvušies ar degvielas ekonomijas režīmiem tukšgaitā...

es nezinu kaa ir tukshgaitaa, korkjos es neesmu sedejis jau kadu pusgadu.

bet varu pateikt vienu, ja vina eestu 16litrus es jau vinu sen sen atpakalj butu pardevis. man pirms tam bija e34 ar 2.5 motoru. ari 24 varstu. eeda vins vairak par to alfu. un tas motorsi r pavisam parasts motors, nav tur nekadas uberjaudas, 192 Zs tur ir, E46 ar analogu motoru iet labaak.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Āāā - ir ideja - Šīºim vāģim ir beigts gaisa mērīājs un tā mašīna neiet, jo vienkārši compis rēķina gaisa nav - nav ko degvielu liet. Virs 3 kRPM pazūd jebkura vilkme... Tad vēl varētu bū ticami...

Veiksmi tirgošanā!

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

nee ar uzraavienu viss ir kaartiibaa. es vienkarshi neesmu jefins, kursh mizh karstu tiklidz dzelzis spej paatrinaaties lidz 100 km zem 10 sekundeem. nav tas motors nekas iipash. tas ir miits. parasts motors.

bet tev renju pavelniek vajadzetu kadreiz iepazities ari ar citiem auto zinjemot renjus un audi

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Shiirs rakstīja: nezinu ko tas galvaa safistais pamulkjis Palaidniex tur pa kaku stumj. kadi vel 14-16 litri un kur nu veel 18!!! ta ari vina ir kautkur videji 10 litrus uz 100 km. un es nezinu ari kursh duraks ir ierakstijis tajos papiros tai alfai pilsetas rezhiimaa 16. need vina tik daudz, tiem kuriem tads auto ir bijis,tie zin.

Kakuāpsi - tiki netirs - uz šosejas jā - iet zem 9 litriem vidējais nešķirotjot ātrumu (tiesa pie mums vairs nav kur lidot - ceļi beigti un milči izsalkuši), bet pilsētā zem 10 ar viņu izbraukāt ir NEREĀLI.

Jau parastā R4 divlitra versijā tā mašīna rij 11,5-12,5 litrus pa pilsētu a te 24V V6 ar virs 200 Zs

Ir divi varianti - vai nu tev gāzes trosīte norauta, vai baile pedāli nospiest... Jo AR nekad nav aizrāvušies ar degvielas ekonomijas režīmiem tukšgaitā...

AR vispār nekad nav aizrāvušies ar mašīnas tehnisko pusi - pietiek ar to sūdu,ko viņi sauc par "dizainu"

natirs tikai

tas ka izpildiijums pieklibo- manupraat fakts... bet tehnika i liimenii

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

jums vienam no otra nešķebina?

w/o to maitu Kindzuli

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

es teiktu ka nav liimenii tehnika prieksh tas merkjauditorijas, kurai sakuma tas auto bija domats un ka tika pozicioneets tirguu.

bet to visu atsver cena, kur jus vel dabusiet par nepilniem 2000 eiro auto, kas savulaik bija e46 tieshakais konkurents.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Ups piedošanu - 2,4 motors toč ir 192 zs, bet tas patēriņu nemaina, ja mašīnai viss ir kārtīa un brzucējs nebremzē satiksmi 13-14 litri uz simtu pilsēta ir skarba realitāte, zem 10 litriem pilsētā iet tikai AR dīzeļi...

Un ja tām muldoņam nav blīvas satiksmes - tad jāapsveic - kaut kur dziļi laukos tuvāk dabai dzīvo -krīzes laikā vienkāršāk pie kartufeļiem tikt...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

interesanti gan, kursh apgalvo, ka vina eed zem 10 litriem pilseta. pat 1.6 astra opelis ed teju 10 litrus pilseta.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Shiirs rakstīja:

bet varu pateikt vienu, ja vina eestu 16litrus es jau vinu sen sen atpakalj butu pardevis

Pareizi ir - būtu mēģinājis pārdot. Jo šitādu ķerru tak nevienam nevajag...kur tu to atradi? Darbavietā Getliņos ?

tev kuudra uz smadznem spiezh kurmi. sito es atraaaad pie taa chigaaan kandavaaa

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: interesanti gan, kursh apgalvo, ka vina eed zem 10 litriem pilseta. pat 1.6 astra opelis ed teju 10 litrus pilseta.

Tik nekarinio cilvēkiem makaronus, ka normāli braucot V6 rij pilsētā mazāk par 12 litriem! Tā vienkārši nenotiek, ka Tev saka 13-14 litri uz simtu kā bankā.

Zemāka patēriņa iemesli - atšķirīgs viedoklis ko tu jau sāc uzskatīt par pilsētu, tu nevis ar to brauc, bet ripinies, vai ir beigts gaisa mērītājs un compis neredz jēgu liet degvielu, ja nav gaisa, vai arī jau tukšgaitas vilkme tevi ir pārsteigusi...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: .... es vienkarshi neesmu jefins....

dienas anekdote

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

sorry, tam cilvim, kurš man zvanīja...

un ei takš tu šīri uz poda...

tu spēj šo vērtēt?

www.italdesign.it/...

tu tupeņus ar karoti ēd...

piedod cilvēk, norāvos...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Brīdināt vajag pirms šādiem citātiem!

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

brīdinu...

šīri, kur tu tāds tapi?

1 2 3 4 5 6 7 8
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti