1250 LVL Alfa 156 1998.g. 2.5 V6

Shiirs Reģ.: 13.07.2006

Pārdodu Alfa Romeo 156. 1998. gada 2.5 V6

Superpiedāvājums! Tikai 1250 LVL! Normālā stāvoklī - kāp un brauc. Bildes var redzēt reklama.lv un ss.lv

Spam on

 
1 2 3 4 5 6 7 8
arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Es jau arī ar tādu braucu un ja pirktu alfu, tad tikai ar šo dzinēju , vēl labāk ar 3,0 vai 3,2

Recaro aura pi......

Bet vispār paņēma nostalģija, moš paņemt to auto

156 ir labs auto , pat ļoti labs

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

arba rakstīja: Es jau arī ar tādu braucu un ja pirktu alfu, tad tikai ar šo dzinēju , vēl labāk ar 3,0 vai 3,2

Recaro aura pi......

Bet vispār paņēma nostalģija, moš paņemt to auto

156 ir labs auto , pat ļoti labs

Ej nu sazini cik tas nodzīts, bet ja vēljoprojām stāv oriģinālie plaukti (maz ticams), zobsiksnas pēdējā maiņa nezināma (skaiti nav mainīta), gaisa mērīājs oriģinālais utt - tad nemaz tik salds tas piedāvājums toč nav...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

arba rakstīja: Es jau arī ar tādu braucu un ja pirktu alfu, tad tikai ar šo dzinēju , vēl labāk ar 3,0 vai 3,2

Recaro aura pi......

Bet vispār paņēma nostalģija, moš paņemt to auto

156 ir labs auto , pat ļoti labs

nevajag tukshi muti dzeseet. ne jus njems, ne jums ir nauda.

Bet Palaidnieks gan ir aaksts. man atgaadina mazu meerkakjiiti, kas leekaa rinkjii visiem un prasa banaanu

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Ej nu sazini cik tas nodzīts, bet ja vēljoprojām stāv oriģinālie plaukti (maz ticams), zobsiksnas pēdējā maiņa nezināma (skaiti nav mainīta), gaisa mērīājs oriģinālais utt - tad nemaz tik salds tas piedāvājums toč nav...

Es tā nesaprotu - tiešām tās alfas ir tik sūdīgas vai kā?

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Nedi......

Es tiko vienu alfu esmu pacēlis, varētu sākt nākošo projektu

Un 156 ar 2,5 nemaz nav sliktākais variants šim pasākumam

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

156 ar2,5 ir ļoti labs auto, tikai viņas nepārk cilvēki sēņošanai

īm konkrētajam auto ir 11 gadi un ja viņai nekas nav darīts, tad ieguldījumi būs ievērojami, ja gribēs auto labā stāvoklī ar kuru bez problēmām var pa Vācijas bāni virs 200 atvilkt

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

arba rakstīja: 156 ar2,5 ir ļoti labs auto, tikai viņas nepārk cilvēki sēņošanai

īm konkrētajam auto ir 11 gadi un ja viņai nekas nav darīts, tad ieguldījumi būs ievērojami, ja gribēs auto labā stāvoklī ar kuru bez problēmām var pa Vācijas bāni virs 200 atvilkt

kadi tieshi ieguldijumus tu domaa? piekares daljas vinai maksa tagad letak neka Golf 4.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Ej nu sazini cik tas nodzīts, bet ja vēljoprojām stāv oriģinālie plaukti (maz ticams), zobsiksnas pēdējā maiņa nezināma (skaiti nav mainīta), gaisa mērīājs oriģinālais utt - tad nemaz tik salds tas piedāvājums toč nav...

Es tā nesaprotu - tiešām tās alfas ir tik sūdīgas vai kā?

Nav nemaz tik sūdīgas - visiem auto pie kaut kāda noskrējiena ir šis tas jānomaina vai šim tam pienāk loģisks gals, vai šis tas vienkārši nobirst dēļ vecuma vai apstākļiem.

Vienkārši - tiem, kas domā ka lēta AR laba ir laba, vajadzētu aizdomāties par to, ka neviens pārdevējs ar filantropiju nenodarbojas, jo tajā lētajā cenā ir ietverta arī pārdevēja peļņa. Līdz ar to pirkuma vērtība dēļ nolaistā stāvokļa ir bijusi attiecīga.

Jā tas ir daudz, labi aprīkota, gana dinamiska auto par mazu cenu, bet jārēķinās ar šādiem tādiem izdevumiem.

Nav slikti/labi auto, ir tikai pienācīgi vai nepienācīgi uzturēti auto. JEBKURAM auto ir sava uzturēšanas izdevumu latiņa, lai to uzturētu kārtībā. Ja AR mērķēja uz salīzinoši augstas veiktspējas premium klases mazā sedana segmentu, tad uzturēšanas izdevumi ir atbilstoši un šāda segmenta autiņu pērkošajam zinātājam pieņemami...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

arba rakstīja: 156 ar2,5 ir ļoti labs auto, tikai viņas nepārk cilvēki sēņošanai

īm konkrētajam auto ir 11 gadi un ja viņai nekas nav darīts, tad ieguldījumi būs ievērojami, ja gribēs auto labā stāvoklī ar kuru bez problēmām var pa Vācijas bāni virs 200 atvilkt

kadi tieshi ieguldijumus tu domaa? piekares daljas vinai maksa tagad letak neka Golf 4.

Gaisa mērītājs, kad tas nomirs ir dārgāks nekā visi 4 priekšējie plaukti kopā ar nomaiņu...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Shiirs rakstīja:

arba rakstīja: 156 ar2,5 ir ļoti labs auto, tikai viņas nepārk cilvēki sēņošanai

īm konkrētajam auto ir 11 gadi un ja viņai nekas nav darīts, tad ieguldījumi būs ievērojami, ja gribēs auto labā stāvoklī ar kuru bez problēmām var pa Vācijas bāni virs 200 atvilkt

kadi tieshi ieguldijumus tu domaa? piekares daljas vinai maksa tagad letak neka Golf 4.

Gaisa mērītājs, kad tas nomirs ir dārgāks nekā visi 4 priekšējie plaukti kopā ar nomaiņu...

gaisa meritajs maksa bosh 80 ls tagad. un nemirst vini tik biezhi, vajag regulari gaisa filtru mainit, tad vini nenomirs.

alfas gaisa meritajs ir tads pats ka jebkuram VAG automobilim. nav tu neka ipasha.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Shiirs rakstīja:

arba rakstīja: 156 ar2,5 ir ļoti labs auto, tikai viņas nepārk cilvēki sēņošanai

īm konkrētajam auto ir 11 gadi un ja viņai nekas nav darīts, tad ieguldījumi būs ievērojami, ja gribēs auto labā stāvoklī ar kuru bez problēmām var pa Vācijas bāni virs 200 atvilkt

kadi tieshi ieguldijumus tu domaa? piekares daljas vinai maksa tagad letak neka Golf 4.

Gaisa mērītājs, kad tas nomirs ir dārgāks nekā visi 4 priekšējie plaukti kopā ar nomaiņu...

gaisa meritajs maksa bosh 80 ls tagad. un nemirst vini tik biezhi, vajag regulari gaisa filtru mainit, tad vini nenomirs.

alfas gaisa meritajs ir tads pats ka jebkuram VAG automobilim. nav tu neka ipasha.

Tev vēlreiz saka - auto ir gana vecs, lai tam būtu vesela jūºa ar daļām, kas jānomaina, lai tas auto būtu uzskatāms par kārtīā savestu. No otras puses - var arī uz puņķiem visu sataisī, ka tik skatei iet cauri - tikai tad nav jēgas no šāda auto - labāk nopirkt vecu ford Scorpio - būš ij lētāk uzturēt , ij vairāk pajāt - kā ta lamata izskatās...

Bet uz priekšu!

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

ne bet atzisti ka tev ar galvu nav isti kartiba tjip labaks ir ford scorpio ja? nu ja, kaa tad fordi jau diezgan izturigas mashinas, un ari tehniski pardomatas

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: ne bet atzisti ka tev ar galvu nav isti kartiba tjip labaks ir ford scorpio ja? nu ja, kaa tad fordi jau diezgan izturigas mashinas, un ari tehniski pardomatas

Nu nu - kas tad turāds pārdomātāks, jefiņ? Vēl pasaki, ka ļitakus ar uz tās mašīnas no VAG mašīnām var uzskrūvēt...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

foram ir forda ljitaki, alfai ir alfas ljitaki, bet opelim ir opelja litaki

man jau liekas ka tev ir pilnigi vienalga ko kads pasaka. tu tapat esi visgudraakais. ciinies malaci, tev izdosies!

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: foram ir forda ljitaki, alfai ir alfas ljitaki, bet opelim ir opelja litaki

man jau liekas ka tev ir pilnigi vienalga ko kads pasaka. tu tapat esi visgudraakais. ciinies malaci, tev izdosies!

Spogulī neesi skatījies? Mr. Viszini?

Es nemuldu par lietām, kurās neorientējos, bet tu mums gudrāks par jebkuras mašīnas markas jebkuru īpašnieku, reizēm pat gudrāks par pašu mašīnas ražotaju...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

nu ja ta ir. tapec jau visadi lunji ka tu cepjaas

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

kuššš, kuššš...

pusi pasaules automobīļu apriiko ar BOSCH elektroniku..

pat itāļi (magneti-marelliucks) un spranči (bendix)

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: kuššš, kuššš...

pusi pasaules automobīļu apriiko ar BOSCH elektroniku..

pat itāļi (magneti-marelliucks) un spranči (bendix)

Gan VW, gan AR priekšējo optiku ražo bosch, bet viņa tomēr nav gluži identiska...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

kurš saka ka identiska...

a vot Tu pameeģini dabuut kko no ne-bosch par sapraatiigu ciparu

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: kurš saka ka identiska...

a vot Tu pameeģini dabuut kko no ne-bosch par sapraatiigu ciparu

Šādus tādus sīkumus jau var sazīmēt, bet maz ...

Vai arī alternatīva neBosch $$$ tikpat, ja ne vairāk... :x

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: aa starp citu akcijas ceena!!! super piedaavaajums!

1200 LVL!!! tikai shodien!

EU Muilo akcijas ceeeenas izskataas ka te lielaakas kaa esesaa

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Blablabla

Zini pateici kaut ko jaunu Bet es nesaprotu, piemēram, kāpēc tu ieciklējies uz GMM - protams ka mēdz izbeigties, bet GMM vairāk beidzas no sagadīšanās nevis vecuma Un par pārējo - ja arī šīris dievotos ka siksna nupat mainīta, tev būtu 100% garantija ka tā tiešām ir?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

šīrim vaig uztaisīt eksperimentu

katru dienu tā lūžņ cena tiek samazināta par 10latiem

varētu jau sākt likt likmes uz to kad to mizu pārdos

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

visi jau grib mashinu pa leeto, pietam ar tiko mainitam siksnam, jaunam riepam, un salonu peec kjiimiskaas

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: visi jau grib mashinu pa leeto, pietam ar tiko mainitam siksnam, jaunam riepam, un salonu peec kjiimiskaas

ķīnas jaunās lietotas riepas vari paturēt....

350Ls...

1 2 3 4 5 6 7 8
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti