Vajadzigas saanu durvis no GMC Vandura

karlismoto Reģ.: 26.03.2009

Sveiki!

Nekur nevaru atrast saanu durvis (veramās nevis bīdāmās) savam busiņam. Ja kāds ir redzējis vai zin kur ir uz jaukšanu lūdzu palīdziet!

varbūt zinat kadu kaimiņvalstu www adresi kur pameklēt?

Mans buss: GMC Vandura (88-94g.) vai

Chevrolet ChevyVan (88-94g)

 
WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

vai kādā US auto tirgotavā neesi intersējies ???

Ja tur neviens ne aļo, tad var mēģināt iekš UK, bet nu ar jābūt palielai veiksmei

Ja izdodas iekš Uk atrast, tad vari pieklauvēt - man čoms pa UK dzīvojas, un pa laikam kaut ko atvelk uz LV, ta kā attransportēt droši var lētāk nekā ar pastu. Vot tikai atrast

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Kādreiz esmu rakājies pa šādie saitiem prieks TOYo ko meklējot:

www.autopartswarehouse.com/...

gebrauchteautoteile.com/...

www.carspares.co.uk/...

un caur google.co.uk utml ierobežojot tikai uz konkrēto valsti.

P.S. ta kā cērtu vairākas valodas esmu arī pa dažādiem FR, ESP, ITA utml saitiem ložnājis, bet nu UK un DE salīdzinoši pateicīgaķais.

x_rays Reģ.: 22.04.2003
0 0 Atbildēt

Wala: UK jau nu toch nav pareizaakaa vieta meklet US daljas. Drizzak SWE vai NO tad eiropas galaa bus labak. Bet nu ideali butu sarunat iemest kaadaa no US transportejaamaa drazaa iekshaa. Tas taa.... sarunas uztureshanai

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

x_rays

Nestrīdēšos, neesmu dziļi racis pa USA auto iekš UK, vienkārši padaudz salīdzinoši jauni ir iekrituši acīs, arī kāds pārītis nošrotētu, kamēr pa savām lietām esmu searchu taisījis.

Kad tu par to ziemeļvalstu galu pateici jā man ar kaut kā likās ka pavecākiem UScariem, tur bija kaut ka lielāka "izvēle".

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

www.ss.lv/...

raxta gan ka gadis 95\' ... bet chevy van tak vrodje ir...

bez tam... lietuvishkas bikuc tuvaak ir... nekaa norveegji un veelkaadi nez tur

x_rays Reģ.: 22.04.2003
0 0 Atbildēt

Wala: UK praktiski nav US cari, salidzinot ar to pashu SWE. Es pa 2 dienaam SWE redzeju vinjus vairak nekaa 4 gadus tusejot pa UK Tas ir butisks raaditaajs pieejamibas zinjaa.

karlismoto Reģ.: 26.03.2009
0 0 Atbildēt

Paldies par padomiem!

tas kas ir ss.lv tam tikai dzinejs un karba tirgojas diemzeel.

cik zinu uk un irijaa amerikanji vispar nav...

Pagaidām vēl meklējumos...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti