Zemes frēzes.

druknais1 Reģ.: 04.06.2006

Radusies nepieciešamība iegādāties zemes frēzi, apstrādājams piemājas dārzs. Katrs tirgotājs slavē savu preci - mūsu izstrādājums tas labākais! Ir papētīti dažādi ražojumi, varbūt lietotāji varētu padalīties plusos un mīnusos. MTD T 380 M , Oleo- Mac MH 180, SILEX 75 R-B , Triunfo D 430, AL-KO Farmer MH 5001 R.

 
1 2 3 4 5 6 ..8
Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

es paliktu pie Briggs & Stratton 4taktu dvēseles...

a kas tur apakšā maļ - velcome pie jebkura vīra kam ir saprašana no kurienes rokas aug...

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: es paliktu pie Briggs & Stratton 4taktu dvēseles...

a kas tur apakšā maļ - velcome pie jebkura vīra kam ir saprašana no kurienes rokas aug...

Piekrītu, galvenais ir tas, kas tur pukšķina, pārējais ir pakārtoti.

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Ai...tev derēs 'dārza lāpsta'.

Roc, dēls, roc.

Varbūt nāksi talkā? Skops es neesmu.

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Tēvam tika nopirkts MTD 380. Atsauksmes labas. Nepērc to alco gan...

Ja gribi, vari būt arī labs!!!

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

ja pareizi atminu, tad MTD komplektējas ar augstāk minēto Stratton...

kādreiz lika arī Hondu, bet tas nosaukums kā ar sirpi...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

komplektē jamos ar Hondas motoriem...

tik cena dubultā....

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

MTD ir pašam savs ķīnīzeru endžins, aizgūts no Honda's...

Naff vienalga, kas tur apakšā stāv - transmisija var salūzīt, un tad MTD variants naff atskrūvējams vaļā, lai pastītos, varēs tik mainīt uz jaunu

Ja naff bail no svešām markā, var ņemt to Triunfo, kas ir ar Briggs dzinekli un Porrtugālē tapušu viņu akmenscietajām augsnēm piemērotu trrransmisiju.

Alko ir sūc,

Husqvarna ir dārgs sūds

tā kaut kā

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

tātad = liekam uz Stratton?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Nez es lieku uz krievu ražojumiem bet mazliet nopietnākā svara kategorijā. Bet nu man arī tur kur jams lietojas ir mazliet kur izvērsties.

Tas ka man izskatas apmēram šāds tikai daudz senāka versija:

www.belarus.lv/...

Otrs ir tas krievu brinums kam uz siksnām piedziņa bija ( Ne tas kurš KROT, bet bija vēl viens - nosaukums no galvas \"izkrita\"). Bet tas īstenībā riktīgi besī, ne ar jamo var art normāļi, ne ar jamo frēzēt normāli, pa māliem lec kā traks un nevar noturēt, aber par smilti rokas iekšā ka prieks.

Tipa šitāds:

www.ss.lv/...

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

A tiem stratoniem pārstāvniecība te ir?vajag karbi .

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: A tiem stratoniem pārstāvniecība te ir?vajag karbi .

ja pat Ventspilī ir....

un ja, nemaldos, Kuldīgā, dīleri ir...

nejauks tas vīrs ir, bet ja Tu saproti par ko tirgus.... welcome...

viš i bijušais motobraucējs...

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Ja gribas papi.sties, tad labāk meklē te www.gribu.lv

Kas nu kuram - man strādā jau hmm - gadus 10 vai pat vairāk. Gan viens gan otrs no minētajiem. Nē t.i. sorry, pagājušgad parādījās pirmās probzas ar to MTZ tipa brīnumu ar krievu motoru- tā arī neizkustinājām - liekas ka aizdedzes probzas - bet tā arī neizjaucām laika trūkuma dēļ.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

ja Tev vajag karbi, atdošu pļaujamo...

tik acīs nespļau...

kā es vēl varu ieņirgt?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:....

Ja gribas papi.sties, tad labāk meklē te www.gribu.lv

ei, Deksi, par ko viņu?

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: A tiem stratoniem pārstāvniecība te ir?vajag karbi .

Sia Gamma ir B&S pārstāvji. viņiem ir tas veikalu tīkls visā Latvijā Mežam un Dārzam. Tikai viņi ir pārcēlušies no Meža ielas uz Jelgavas ielu, Rīgā.

Ja pašam slinkums meklēt, tad iemet šite sava B&S info no bļitkas:

Code: ?, Type: ? , Seriālais numurs ar derētu. Tad es varu rīt paskatīties un tev te ielikt info cik, kas, ko, kad.

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

vēl var no ebaja, bet toč vajag noprecizēt kādu tev karbi vajag. varbūt vajag tikai dažas detaļas, jo viss karbis maksā no 60 līdz simtam pāri latu

drags Reģ.: 15.10.2003
0 0 Atbildēt

Man ir Krot's un nav nekādu problēmu. Šad tad jau ss.lv parādās lietotie. Spečuks teica, ka no krievu (a-ļa CCCP) tie esot labākie.

Al-ko toč ir sūc....

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Mežam un Dārzam tirgo Oleo-Mac, MTD T 380 M esot ķīniešu dzinēji, bet mazākajam MTD 250 kaut kādi amerikāņu. Ar kādiem dzinējiem aprīkoti SILEX ? Vienu Krotu skatījos, nu ne visai. Vizuāli bija redzams, ka saimnieks savu agregātu neciena. Protams var jau trāpīties arī labi eksemplāri, bet pavasars tepat aiz durvīm.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

bobcat rakstīja: vēl var no ebaja, bet toč vajag noprecizēt kādu tev karbi vajag. varbūt vajag tikai dažas detaļas, jo viss karbis maksā no 60 līdz simtam pāri latu

taatad-

motobloks MTZ 08 (8zs) ar briggs-straton dzineeju....kkaadi 90to gadu saakumi. ja vajag ikkuraat karbja nummuru, jaalien skatiities, šeit uz sitiena man nav.

pašu karbi varbuut arii nevajag, bet atsperiites etc loriņus kas droseli virina, jo kaut kas lauka viduu kaapostos aizlidoja un vairs taa uzparikte negribeeja darboties tur taada patisla sisteema, ka uz atsperiiteem saspriegots ričags ar kuru droseļvaarstu virina.

bobcat- Tu ar šitaam daarza tehnikaam njemies

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

druknais1 rakstīja: Mežam un Dārzam tirgo Oleo-Mac, MTD T 380 M esot ķīniešu dzinēji, bet mazākajam MTD 250 kaut kādi amerikāņu. Ar kādiem dzinējiem aprīkoti SILEX ? Vienu Krotu skatījos, nu ne visai. Vizuāli bija redzams, ka saimnieks savu agregātu neciena. Protams var jau trāpīties arī labi eksemplāri, bet pavasars tepat aiz durvīm.

naff MTD nekādu murikāņu motoru, naff

MTD ir pašiem sava motoru rūpnīca ķīnijā

bet tas namaz naff slikts, tas motors!

ražots pilnīgi jaunā fabrīķī, amurikānim stāvot blakus ar pletni

kamēr briggs motors ražots amurikā ar meksikāneru kleinajām roķelēm, un izmantojot vecumvecas technoloģijas

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

tam tas joks neiet krastaa...

un man veel kaut kaadi loriņi buutu vajadziigi- svečvads, svece un moška aizdedzes spole arii...tas viss ir 10 gadi nelietots...visu laiku nebija laika ar to dranduļetu kraameeties, tagad laika vairaak, vajag sataisiit.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

a ko man dariit ja man ir tas MTZ

vismaz pafisties...

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Tāpēc, ja vajag sastrādāt zemi, vajag kaut ko normālu. Ja vajag pafisties, tad tam ir krots un mtz.

Nē pa savam es piekºītu ka ir jāfišas, bet tikai tad ja ir slinkums 1 x izdarīt tā lai tas viss strādā kā nākas.

Bet es nononiecinu citus verķus - nav bijusi vajadzība pēc tādiem, tā kā šie ļoti pat OK strādā ( izņemot minētos mīnusus) un līdz ar to nav pieredzes ar tādiem.

Bet jā ja gribi normāļi strādāt tad reizēm ir vērts metināmo pajemt rokās.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

tas MTZ motobloks idejiskaa liimenii ir OK..bloķis, aatrumi uz priekšu/atpakaļ, savaa laikaa tam bija teoreetiski nopeerkami vismaz padsmit butaforiski izstraadaajumi ar kuriem var art, eceet, freezeet, vest, pumpeet utt

tikai tam visam ir rokas jaapieliek

1 2 3 4 5 6 ..8
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti