Cik ilgi jāgaida policija?

kanna Reģ.: 29.12.2005

Aiz gara laika jautājums man radās....vai nav kāds normatīvais akts, kas nosaka, cik ilgā laikā policijai būtu jāierodas pie cietušā?

Stāsts: Šodien pirms plkst. 15 konstatēju, ka manam auto Olimpya lielveikala stāvvietānozagtas abas reģistrācijas numura zīmes. Izsaucu policiju - šie saka gaidi, būsim. Nu tā es jau gaidu 4,5 h uz šo brīdi un nesparotu vai gaidīšanas laiks apdzīvotas vietas pašā centrā var būt neierobežots jeb tomēr kaut kāda loģika te apakšā arī ir?

ps

svoloči tie numuru zagļi ir. Ja kāds no zagļiem lasa, lai zin, ka labprāt viņu redzētu lielās mocībās.

pss

kādam ir pieredze ar numuru nozagšanu - kāds gemorojs mani vēl sagaida?

 
1 2
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

kanna rakstīja: Aiz gara laika jautājums man radās....vai nav kāds normatīvais akts, kas nosaka, cik ilgā laikā policijai būtu jāierodas pie cietušā?

Stāsts: Šodien pirms plkst. 15 konstatēju, ka manam auto Olimpya lielveikala stāvvietānozagtas abas reģistrācijas numura zīmes. Izsaucu policiju - šie saka gaidi, būsim. Nu tā es jau gaidu 4,5 h uz šo brīdi un nesparotu vai gaidīšanas laiks apdzīvotas vietas pašā centrā var būt neierobežots jeb tomēr kaut kāda loģika te apakšā arī ir?

ps

svoloči tie numuru zagļi ir. Ja kāds no zagļiem lasa, lai zin, ka labprāt viņu redzētu lielās mocībās.

pss

kādam ir pieredze ar numuru nozagšanu - kāds gemorojs mani vēl sagaida?

tik un tev par numuriem būs jāmaksā

visticamāk, ka menti arī pateiks - "ej uz csdd un saki, ka pazaudēji"

nesip prātu mentiem, uzskati, ka viņi jau ir atbraukuši un dari kā viņi tev pateiks

būtu laicīgi sācis, būtu jau tagad braucis ar jauniem numuriem

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

krieviski ir labs vārds "ķerpila"

schizo Reģ.: 17.11.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: krieviski ir labs vārds "ķerpila"

Urliski...

BB Reģ.: 20.08.2003
0 0 Atbildēt

Ieteiktu uzrakstīt sūdzību, lai pamato, kāpēc bija jābrauc 4,5h.

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

BB rakstīja: Ieteiktu uzrakstīt sūdzību, lai pamato, kāpēc bija jābrauc 4,5h.

pilnīgi pareizi. Un tur viņiem arī ir normas, cik ātri jāatbild, un arī to nokavēs, tad raksti jaunu, kāpēc nav laicīgi atbildējuši un tā daje'bjošsja līdz varēsi rakstīt maļavu eiropas tiesai un piedzīt no valsts 100k eiru

Bet pa nopietnam - to pirmo sūdzību uzraksti gan.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

ar nospertiem numuriem tak pats varēji aizvilkties uz iecirkni un uzrakstīt iesniegumu. vai tu ceri, ka kāds veiks sūro ekspertīzi kā CSI Miami ?

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: ar nospertiem numuriem tak pats varēji aizvilkties uz iecirkni un uzrakstīt iesniegumu. vai tu ceri, ka kāds veiks sūro ekspertīzi kā CSI Miami ?

A nahre šie viņam lika gaidīt uz vietas? Būtu arī teikuši - velcies kājiņām uz tādu un tādu iecirkni un raksti visu tur.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

BB rakstīja: Ieteiktu uzrakstīt sūdzību, lai pamato, kāpēc bija jābrauc 4,5h.

vo bļā, idiņi....

kāds ir mērķis tam mentu izsaukumam???? viņi ko numuru jaunu atvedīs????? vai uzrakstīs spravku bezmaksas numura iegūšanai????

KONKRĒTI!

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Mērķis vienkāršs, lai pagūtu pieteikt pirms zagļi ir ielējuši benzīnu uz autora vārda. Kamēr brauktu uz csdd (bez numuriem nevar), pa to laiku, jau numurs apgrozībā un ej bez spravkas pierādi, ka neesi ēzelis. Domāju, ka tas ir tikai normāli.

kanna Reģ.: 29.12.2005
0 0 Atbildēt

Kompim bača nosēdās, nevarēju šai jaukajā diskusijā piedalīties.

Tātad poliči atbrauca pēc 5 h. Veči bija OK, atvainojās un paši teica lai sūdzību rakstu vadībai,jo reāli nespēj paspēt uz visiem izsaukumiem dēļ tā, ka kadri atlaisti.

Kāpēc saucu policiju - var jau man pārmest infantīlismu,bet cik zinu bez numuriem braukt nevar, ar maniem numuriem kāds noteikti jau lej bāku pilnu utt citus sūdus taisa, tāpēc policijas saukšana ir tikai loģisks solis. Cienījamie poliči paši ar teica, ka pareizi darīju jo sūdi var sanākt nevajadzīgi aiz pašdarbības un numuru maiņas interpretācijām, un nevienu brīdi nemēģināja pārliecināt, ka mani numuri pazuduši. Viņi arī piebilda, ka ar policijas izziņu būs lētāka numuru, tehniskās pases maiņa. Turklāt, cik sapratu, ja numuri pazūd un tu brauc uz csdd, tāpat vajag policijas izziņu...

Kāpēc negāju pats uz policiju - kā jau te minēja - teica gaidi un es gaidīju. Ko ta man darīt? es neesmu no Rīgas, fig zinu visus iecirkņus apkārtnē. Ja policijas darbu atvieglotu mans gājiens uz iecirkni viņi to man varēja pateikt telefona sarunas laikā.

Mājās braucu tāpat bez numuriem, lai arī likums toneļauj, bet policis izskaidroja, ka zādzība ir reģistrēta datubāzē un ja tagad apturēs CP ir pamats sapratnei no varas pārstāvju puses. Protams, var CP izčakarēt tāpat, bet varbūtība mazāka. Poliči iedeva arī savas koordinātes, kur zvanīt ja CP tomēr grib par varu sodīt.

Secinājumi - ja kādam nozog numurus ieteiktu rīkoties līdzīgi un saukt to policiju. Var, protams, jau telefonsarunas laikā prasīt par iespēju doties uz tuvāko iecirkni un procesu paātrināt, bet policija ir jāsauc!

Bet nu tās tādas manas pārdomas. Katram, protams, sava galva uz pleciem

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Es sirmu kundzi, ar auto, notriecu gar zemi... kundze aizlaidās, es CPistus sagaidīju... šie no sākuma iesmaidīja, pēc tam piekrita...

Doma: kundze no gūtajām traumām beigsies, man pēc tam būs grūti iestāstīt, ka neesmu mucis... ar visām izrietošajām...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

P.S. par to cik ilgi jāgaida - laikam bij 30 dienas

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja:

BB rakstīja: Ieteiktu uzrakstīt sūdzību, lai pamato, kāpēc bija jābrauc 4,5h.

vo bļā, idiņi....

kāds ir mērķis tam mentu izsaukumam???? viņi ko numuru jaunu atvedīs????? vai uzrakstīs spravku bezmaksas numura iegūšanai????

KONKRĒTI!

zināju, ka esi ēzelis...bet ka esi konkrēts ēzelis, nezināju

azīt, palasi šito www.iauto.lv/...

kanna Reģ.: 29.12.2005
0 0 Atbildēt

Par to pirmā linku uz bēdīgo rakstiņu: Nu lūk - man uzreiz policija rakstot protokolu atzīmēja, ka esmu atzīts par cietušo. Veica vietas apskati, ko arī protokolēja. Rīt jāiet pakaļ izziņai ar kuru pēcāk jāapmeklē CSDD.

Tagad arī atminos, ka zvanot uz 112 šie jautāja viens vai abi numuri pazuduši. kad pavēstīju par abu numuru zādzību dežurants teica palikt uz vietas, gaidīt operatīvo grupu, jo par šo notikumu tiks ierosināta krimināllieta. Viena numuru pazušanas gadījumā varot braukt uz policijas iecirkni un skaidroties uz vietas.

līdz šim nebiju iedomājies par dižo starpību gadījumos ja nozog vienu vai abus numurus, bet kaut kas tur laikam ir....

Kā visa epopeja beigsies, redzešu nākamajās dienās.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: Es sirmu kundzi, ar auto, notriecu gar zemi... kundze aizlaidās, es CPistus sagaidīju... šie no sākuma iesmaidīja, pēc tam piekrita...

Doma: kundze no gūtajām traumām beigsies, man pēc tam būs grūti iestāstīt, ka neesmu mucis... ar visām izrietošajām...

+1.

Nevajag kundzei nobeigties. Pietiks ja mazdēls mājās ieborēs, ka vajag tomēr ziņot policijai un izspiest sāpju naudu no "aizmukušā".

Rashns Reģ.: 12.06.2003
0 0 Atbildēt

Vispār jau ment iecirknis ir pāris minūšu attālumā no olimpijas, pretī šautuvei.

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

BB rakstīja: Ieteiktu uzrakstīt sūdzību, lai pamato, kāpēc bija jābrauc 4,5h.

vo bļā, idiņi....

kāds ir mērķis tam mentu izsaukumam???? viņi ko numuru jaunu atvedīs????? vai uzrakstīs spravku bezmaksas numura iegūšanai????

KONKRĒTI!

Nofizgjiis tavu reni, arii nesauksi, jo vinji tak tev jaunu vietaa neatvediss un sprafku jaunai liizei neiedos!!!

Paprovee kaut PIRMO reizi neizcelties

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

Neesiet muļķi, piekniedējiet un pieskºūvējiet tos numurus tā lai tik viegli nav noņemt vai peļķē pazaudēt! Pirmkārt nebūs 5h jāpavada lielveikala stāvvietā ( tas netraucē satiksmi, tātad tiek apkalpots pats pēdējais) un nebūs jau tā dārgais laiks un bendzīns jātērē jaunu Nr zīmju iegūšanai, turklāt Nr zīme ir valsts īpašums!!!! takā labāk paņemiet vis lielākās skrūves un pieskrūvējiet to jums uzticēto valsts īpašumu tā lai nepazūd

kanna Reģ.: 29.12.2005
0 0 Atbildēt

RHINO rakstīja: Neesiet muļķi, piekniedējiet un pieskºūvējiet tos numurus tā lai tik viegli nav noņemt vai peļķē pazaudēt! Pirmkārt nebūs 5h jāpavada lielveikala stāvvietā ( tas netraucē satiksmi, tātad tiek apkalpots pats pēdējais) un nebūs jau tā dārgais laiks un bendzīns jātērē jaunu Nr zīmju iegūšanai, turklāt Nr zīme ir valsts īpašums!!!! takā labāk paņemiet vis lielākās skrūves un pieskrūvējiet to jums uzticēto valsts īpašumu tā lai nepazūd

Piekniedēšu nākamos numurus - tas skaidrs, bet kamēr šitāda šaize nav notikusi tādas domas prātā nenāk

Edgarsgsm Reģ.: 07.06.2004
0 0 Atbildēt

Ja tev uzreiz neiedeva papīru par krimināllietas uzsākšanu, tad tev tas papīrs naks pa pastu. Ar to papīru uz tuvako CSDD un par apmeram 30 latvijas naudiņām tev izsniegs jaunus Nr un tehnisko. Papildus ap 3 Ls tehniskās apskates uzlīme ar jaunajiem Nr. Man vajadzēja arī OCTA un KASKO pārformēt uz jaunajiem Nr. Sākumā gan apdrošinatajs teica, ka derīga ir arī vecā polise.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

nu nez. es visiem auto numurus pieskrūvēju ar samoreziem pirmajā dienā. jo parasti tie tik ir ielikti tajā plastmasas sūdā. pazudis nav neviens.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Edgarsgsm rakstīja: Ja tev uzreiz neiedeva papīru par krimināllietas uzsākšanu, tad tev tas papīrs naks pa pastu. Ar to papīru uz tuvako CSDD un par apmeram 30 latvijas naudiņām tev izsniegs jaunus Nr un tehnisko. Papildus ap 3 Ls tehniskās apskates uzlīme ar jaunajiem Nr. Man vajadzēja arī OCTA un KASKO pārformēt uz jaunajiem Nr. Sākumā gan apdrošinatajs teica, ka derīga ir arī vecā polise.

Kāda vēl krimināllieta par sīko zādzību?

šitaa "siikaa zaadziiba" var paarveersties par Lielo Nodariijumu ja kaads uzliks nozagtai tačkai taadaa pat kraasaa un modelim un izdomaas ar kalašu pašaudiities apdziivotaa vietaa..

pilniigi pareizi- es arii nekusteetu ne no vietas kameer policija nav nofikseejusi ka nr ir nozagti. jo savaadaak var sekot Lielā Izskaidrošanaas ar orgaaniem.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Arsmens rakstīja:

Pirmais rakstīja:

BB rakstīja: Ieteiktu uzrakstīt sūdzību, lai pamato, kāpēc bija jābrauc 4,5h.

vo bļā, idiņi....

kāds ir mērķis tam mentu izsaukumam???? viņi ko numuru jaunu atvedīs????? vai uzrakstīs spravku bezmaksas numura iegūšanai????

KONKRĒTI!

Nofizgjiis tavu reni, arii nesauksi, jo vinji tak tev jaunu vietaa neatvediss un sprafku jaunai liizei neiedos!!!

Paprovee kaut PIRMO reizi neizcelties

nu pļā salīdzināji

ja vakar 14:00 ķerpila būtu tā vietā lai sauktu mentus, aizbraucis uz csdd, paņēmis jaunus numurus, tad varētu jau rullēt ar savu tačku bez bažām, ka nākamais mentozaurs sastādīs protokolu par braukšanu bez numura...

ja jau akurāt gribējās, tad varēja aiziet uz menteni un to zajavu arī uzkaķīt....

viņš gribēja iesipt bišķi sani par jauniem numuriem, rezultātā izsipa sev vaselu darbadienu gaidot mentus un bazarējot ar viņiem..... karoče - katram savs

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

Kaksis rakstīja:

Edgarsgsm rakstīja: Ja tev uzreiz neiedeva papīru par krimināllietas uzsākšanu, tad tev tas papīrs naks pa pastu. Ar to papīru uz tuvako CSDD un par apmeram 30 latvijas naudiņām tev izsniegs jaunus Nr un tehnisko. Papildus ap 3 Ls tehniskās apskates uzlīme ar jaunajiem Nr. Man vajadzēja arī OCTA un KASKO pārformēt uz jaunajiem Nr. Sākumā gan apdrošinatajs teica, ka derīga ir arī vecā polise.

Kāda vēl krimināllieta par sīko zādzību?

šitaa "siikaa zaadziiba" var paarveersties par Lielo Nodariijumu ja kaads uzliks nozagtai tačkai taadaa pat kraasaa un modelim un izdomaas ar kalašu pašaudiities apdziivotaa vietaa..

pilniigi pareizi- es arii nekusteetu ne no vietas kameer policija nav nofikseejusi ka nr ir nozagti. jo savaadaak var sekot Lielā Izskaidrošanaas ar orgaaniem.

to 5 stundu laikā, ko ķerpila gaidīja mentus visa šaudīšanās (beņas pildīšana) jau ir notikusi

parādi man lohu, kurš riskēs braukt šaudīties ar pagāšgad nofizģītiem numuriem

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

da lai notiek...

galvenais lai mani pašu peec tam neizbirstee...

policijas neoperativitaate nav mana dariišana.man kaa likumpaklausiigam pilsonim ir jadara viss lai sevi par muļķi nepadariitu likuma priekšā.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti