Motocikla nosūtīšana uz Edinburgu

Ksneps Reģ.: 01.08.2004

Čau, gudrie spameri!

Būtība vienkārša - vajag dabūt moci uz Edinburgu.

Zvanīju DHL, viņi teicās, ka tādu lietu nedara. Tad man vēl bija doma, ka varētu braukt ar prāmi uz Lībeku un tālāk uz Edinburgu, googlē meklēju biļetes no Lībekas uz Edinburgu, nesanāca atrast. Kādas ir Jūsu idejas?! Neko tādu iepriekš neesmu darījis, kā to moci aiztransportēt uz turieni?!

 
1 2
Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Jap, TNT piekrīt. Maksās ap 250-350 LVL + PVN + Iepakošana!

Ir vēl kādas Jums idejas?!

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Kādas domas par prāmi? Rīga - Lībeka - Edinburga? Kur var rezervēt biļetes no Lībekas uz Edinburgu?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

izjauc un ved rokas bagāžā

gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Vajag griezties pie kravu paarvadaajumu agentiem (Spedair,Airkargo,Profi Logistics utt.) Agenti atrodas lidostas teritorijaa. Rekinies, ka mocis tiek uzskatiits kaa biistamaa krava (DGR) taa, ka leeti nebuus. (tas ir ja suuta kaa aviokravu). Ja vajag veel kaadu info, jautaa. Shaadas shtelliites ir mans pamatdarbs

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

A uz saviem pasha ritenjiem no Liibekas uz Edinburgu negribas? Es taa intereses peec paskatiijos, izskataas, ka praamju satiksmes starp Liibeku un Edinburgu nemaz nav ... Paskaties peec atsleegvaardiem "Lubeck, Edinburgh, luggage (vai baggage), shipping. Varbuut kaut ko izraksi. Tur gan man izskatiijaas, ka kursee tikai konteinervedeeji, taa ka pasazhierim uz to Edinburgu jaatiek pasham ...

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Principā kā kravas nosūtīšanu - šo jautājumu esmu atbildējis. Ir jau kaut kādi 2-4 varianti uzradušies. Cenas apmēram ir skaidras.

Otrs variants - paliek atklāts jautājums - vai no Lībekas ar prāmi var nokļūt uz tās salas - Lielbritānijas!

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Ksneps rakstīja: paliek atklāts jautājums - vai no Lībekas ar prāmi var nokļūt uz tās salas - Lielbritānijas!

No Lībekas var aizbraukt ar vilcienu uz Parīzi, no Parīzes iet vilciens uz Londonu pa Lamanša apakšdaļu, no Londonas Edinburga - rukoj podaķ.

gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Par kravaam esi tieshaam noskaidrojis Jau kaadi cetri agenti man jautaaja par sho moci

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

gonzalless rakstīja: Par kravaam esi tieshaam noskaidrojis Jau kaadi cetri agenti man jautaaja par sho moci

Centi - kā Tu domā kā lai vilcienā to moci ieliek?!

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Ksneps rakstīja:

gonzalless rakstīja: Par kravaam esi tieshaam noskaidrojis Jau kaadi cetri agenti man jautaaja par sho moci

Centi - kā Tu domā kā lai vilcienā to moci ieliek?!

Bagāžas vagonā.

Savulaik čomi no Gomeļas vai Bobruiskas ar vilcienu pārveda 2 čezetas......domā ka franču vilcieniem nav tik lieli vagoni

da labi.... ja jau esi ar mieru prāmēties līdz Lībekai, tad kāpēc neuzlikt to moci uz vieglā auto treiļa vai mazā busiņā, no Lībekas aizbraukt līdz Hamburgai vai kādai NL ostai no kuras prāmji uz Anglija iet biezā slānī?

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

OK, padomāšu! Ideja neslikta.

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Ja peld uz Liibeku, tad varbuut piemeerota buutu vaacu osta Cuxhaven - it kaa nav baisi taalu, no turienes arii iet praamji uz Angliju. Paprovee adresi , mok kauko var samekleet...

Ksneps

Centi - kā Tu domā kā lai vilcienā to moci ieliek?!

-----------------------------

A vai nebija taa, ka pa to Lamansha tuneli arii auto ved? Neesmu ar vinju braucis, vienmeer tik ar lidmashiinaam

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Jafeli nopaardevi kaadam UK'ejietim?

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Mana Jawina dzīvojas pa Ogresgala pagastu... Pavasarī vēl izlaidu nelielu līkumu. Nevienam neesmu pārdevis, arī pārdot neredzu jēgu. Pašam gribas pirkt kādu labāku mocīti - Yamahu, Hondu vai Suzuku. Bet tas pēc tam - jāpaciešas.

Uz Edinburgu sūtīšu vienu citu moci - tas nav mans. Motoroļļer ņe moj!

Zem Lamanša iet speciāls vilciens, kur saliek automašīnas un tad brauc. Bet šo variantu es jau tagad atmetu - es neesmu tik traks, lai tur triektos tādu gabalu uz UK un braukt pa pretējo joslu.

Sūtīt kā kravu vai braukt ar prāmi ir sakarīgākais variants.

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

Ksneps rakstīja: Mana Jawina dzīvojas pa Ogresgala pagastu... Pavasarī vēl izlaidu nelielu līkumu. Nevienam neesmu pārdevis, arī pārdot neredzu jēgu. Pašam gribas pirkt kādu labāku mocīti - Yamahu, Hondu vai Suzuku. Bet tas pēc tam - jāpaciešas.

Uz Edinburgu sūtīšu vienu citu moci - tas nav mans. Motoroļļer ņe moj!

Zem Lamanša iet speciāls vilciens, kur saliek automašīnas un tad brauc. Bet šo variantu es jau tagad atmetu - es neesmu tik traks, lai tur triektos tādu gabalu uz UK un braukt pa pretējo joslu.

Sūtīt kā kravu vai braukt ar prāmi ir sakarīgākais variants.

Skaic, cilveeks pie RS izsoleem ticis klaat un tagad censhaas pa 500 ls jaunieguuto suzuku nogruust taalaak, kameer Sudraba veel nau kjeerusies klaat.

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Ksneps rakstīja: Bet šo variantu es jau tagad atmetu - es neesmu tik traks, lai tur triektos tādu gabalu uz UK un braukt pa pretējo joslu.

Kas slikts otrai joslai ?

1600 km no Lībekas līdz Edinburgai ar moci?! Varbūt citreiz... bikuci crazy...

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

no paldiskiem igaunijā uz harviču anglijā iet roro prāmis

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

peec nedeljas uz salas ar savu auto, nonaacu pie secinaajuma ka pa otru pusi braukt ir daudz daudz vieglaak, tik nezinu kapeec taa.. un pramis pa lielo juru buus dargs, letakai tomeer ir Calais-Dover. ja laiciigi peerk, pa leeto. ar lielo busu turp atpakalj 75eur.

un vasaraa, ar moci, uz skotiju, bauda braukt kaa teikt, apvieno ar atvaljinajumu.

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Teiksim tā - ja es plānotu savu atvaļinājumu, tad būtu gatavs arī vizināties pats pie stūres uz UK. Piedzīvojumi man patīk.

Šeit mazliet cita situācija - man to moci vajag dabūt uz Edinburgu priekš drauga.

THX par idejām.

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Šeit mazliet cita situācija - man to moci vajag dabūt uz Edinburgu priekš drauga.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Ooooooooooo, Edinburgas Hercogs ir tavs draugs? Jaaaaa, tas

ir kruta 8-0

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Ksneps rakstīja:

Šeit mazliet cita situācija - man to moci vajag dabūt uz Edinburgu priekš drauga.

THX par idejām.

Pārdod to moci.

pārskaiti draugam naudu.

Lai draugs Edinburgā nopērk analogu moci.

naudas pārskaitījums pāri jūrai būs vislētākais variants.

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Es jau paralēli tirgoju arī moci... tik neviens nav interesējies pēdējās dienās.

Foley Reģ.: 07.02.2007
0 0 Atbildēt

Sūti ar kuģi no Rīgas!! Koku kravas iet gandrīz katru dienu. Vislabāk uz Rosyth (1-2x mēnesī) alternatīva Inverness reizi mēnesī, Bet uz Grimsby, Hull diezgan bieži. Tev jādabū kuģa aģents un viņš to nokārtos. Tādā veidā es brālim nosūtīju uz īriju lielo sat bļodu.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

Foley rakstīja: Sūti ar kuģi no Rīgas!! Koku kravas iet gandrīz katru dienu. Vislabāk uz Rosyth (1-2x mēnesī) alternatīva Inverness reizi mēnesī, Bet uz Grimsby, Hull diezgan bieži. Tev jādabū kuģa aģents un viņš to nokārtos. Tādā veidā es brālim nosūtīju uz īriju lielo sat bļodu.

nu veciit. sat bljodas tak tur daudz letaakas nekaa mums.

Ear Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

Ksneps rakstīja: Es jau paralēli tirgoju arī moci... tik neviens nav interesējies pēdējās dienās.

nemuldi neko tu netirgo.

pa cik gribi paardot?

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti