Nedeg papildus stopiķis

Baslix Reģ.: 08.05.2009

Šodien piedzīvoju pamatīgu oblomu ar policista kungu, kurš draudzīgi mani apturēja un aizrādīja, ka golfam nedeg logā papildu stopiķis (diez cik ilgi viņš pētīja, lai vispār to sopiķi ieraudzītu). Es lepni atbildēju, ka deg gan, taču izrādījās, ka nedeg viss... Domāju, ka vads kaut kur pārrīvējies pušu vai arī lodējums atgājis vaļā, bet viss ir OK. Un ko mājās es ieraugu - mans stopiķis kvēlo kā Lasvegasas reklāma . Braucu jau ārā ar gaismām - viens čoms sāk mahāt, ka stopiķis atkal nedeg

Un te nu atklājas labākais - kad da jebkāds apgaismojums ir ieslēgts, tad deg tikai abi oriģinālie bremžuguņi, kad gaismas ir izslēgtas, tad bremžuguņiem pievienojas arī stopiķis... Stopiķis ir ar kkādām 24 diodēm un pieslēgts paralēli vienai bremžu spuldzītei. It kā visam taču būtu jānotiek, bet, kad ieslēdz gaismas, stopiķis vairs nedarbojas. Kādu auto pamatuzbūves likumu es būšu palidis garām?

 
ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

atnaaks Pirmais paskaidros ka nav taada-masas likuma-

bet vinjas kaa reiz nav. un sanaak virknee ne paraleeli.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

saucāt ja????

mašīnām visas bremžu spuldzītes ir saslēgtas paralēli.... ja kas

nuka stāsti, kā tev tas brīnums ir pieslēgts??? viņam ir 2 vadi, kur katrs no viņiem ir pieslēgts????

davaj zīmē shēmu!

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

ja noliek horizontāli tad arī nedeg?

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

nu 3.14 Pirmais veel nav saremonteejis

zuud kopaa ar vecumu,yavas speejas

un kopsh kura laika tev scheemu vaig?

Baslix Reģ.: 08.05.2009
0 0 Atbildēt

Tikko problēmu novērsu, točna ar masām viss nebija kārtībā. Es masu biju paņēmis no tās plāksnītes, kur visām aizmugurējām spuldzītēm ir masa. Tas laikam nebija pareizi, jo man bija licies, ka masa visur mašīnā ir un paliek masa. Bet paņēmu masu no bagāžnieka un tagad viss notiek

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja: nu 3.14 Pirmais veel nav saremonteejis

zuud kopaa ar vecumu,yavas speejas

un kopsh kura laika tev scheemu vaig?

man vaig zināt kā tas pamuļķis ir pieslēdzis lai pateiktu kas nav pareizi....

es lieku uz to, ka viens gals ir pieslēgts tur, kur bremžlampiņām pienāk +12 un otrs pieslēgts tur, kur gabarītiem pienāk +12

kamēr gabarīts nav ieslēgts, nospiežot bremzes španungs plūst cauri gabarītlampiņām uz masu.... diožu bloks deg, gabarīti redzami nedeg (fizika kādai 8 klasei)

ierubījot gabarītus tur parādās +12

bet diode ir tāda štuka, kas otrā virzienā pieslēgta nedeg - tas izskaidro to, kāpēc papildnieks nedeg tadkad ir ieslēgtas gaismas, bet nav nospiestas bremzes

īsāk sakot ar lielu varbūtību ir TĀ.... kad ķerpila atsūtīs shēmu, tad pateikšu precīzāk

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Baslix rakstīja: Tikko problēmu novērsu, točna ar masām viss nebija kārtībā. Es masu biju paņēmis no tās plāksnītes, kur visām aizmugurējām spuldzītēm ir masa. Tas laikam nebija pareizi, jo man bija licies, ka masa visur mašīnā ir un paliek masa. Bet paņēmu masu no bagāžnieka un tagad viss notiek

tur IR jābūt masai..... sataisi to, citādi pie ieslēgtiem uguņiem/pagriezieniem/bremzēm tev tur būs diskotēka

Baslix Reģ.: 08.05.2009
0 0 Atbildēt

Tā, nu vispār es zinu, kas ir +, kas ir - un kas diode ir pēc definīcijas kā tāda, ja kas. Lūdzu nevajag mētāties ar apvainojumiem, ja nepazīsti cilvēku!

Masa pie lampām ir 100%, nekad tur problēmas nav radušās. Vads stopiķim arī ir bijis pielodēts pie pareizās plāksnītes (masa, jā, tik tiešām masa!!) par + nemaz nerunājot.

Paldies par info, ka masa pie lampām ir tāda pati kā visur, kā man jau sākumā likās

Tik tiešām nezinu, kādēļ tas tik jocīgi uzvedās, jo viss jau bija tā, kā jūs skaidrojāt...

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

pamulkjis vinjam taacs miiljvaardinsh,tas nav apvainojums,jo tikai PIRMAIS nav pamulkjis

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Baslix rakstīja: Tā, nu vispār es zinu, kas ir +, kas ir - un kas diode ir pēc definīcijas kā tāda, ja kas. Lūdzu nevajag mētāties ar apvainojumiem, ja nepazīsti cilvēku!

Masa pie lampām ir 100%, nekad tur problēmas nav radušās. Vads stopiķim arī ir bijis pielodēts pie pareizās plāksnītes (masa, jā, tik tiešām masa!!) par + nemaz nerunājot.

Paldies par info, ka masa pie lampām ir tāda pati kā visur, kā man jau sākumā likās

Tik tiešām nezinu, kādēļ tas tik jocīgi uzvedās, jo viss jau bija tā, kā jūs skaidrojāt...

kur tu redzi kādu apvainojumu????

Baslix Reģ.: 08.05.2009
0 0 Atbildēt

man vaig zināt kā tas pamuļķis ir pieslēdzis lai pateiktu kas nav pareizi....

Ok, var jau to nedefinēt arī kā apvainojumu, ja Tev tā labāk tīk. Man šķiet, ka Tevis nosauktā cilvēka īpatnība ir attiecīnāma uz to tad, ja cilvēks atrodas cietumā, atskurbtuvē, trakonamā utt. Šajā situācijā tā, manuprāt, ir nevietā, jo tas, ka autolietās es neesmu guru nenozīmē to, ka esmu vispārējs pamuļķis. Salīdzinājumam: pieņemsim, ka es lieliski māku spēlēt vijoli, bet Tu pat nezini, cik tai ir stīgas, man nav nekādu tiesību Tev piedēvēt Tevis nosaukto īpatnību tikai tādēļ, ka Tu neesi gājis mūzikas skolā un šīs lietas no pašiem pamatiem neesi apguvis. Tāpat arī es neesmu gājis automehāniķu kursos vai brīvajā laikā iedziļinājies šajās lietās, lai visu zinātu par auto. Ja atgriežamies pie Tavas sākotnējās definīcijas, tad izriet, ka visi studenti, kuri tikko iestājas augstskolās arī ir pamuļķi, jo apgūs daudz ko tādu, ar ko dzīvē līdz šim nav saskārušies. Bet es nezinu nevienu, kurš tā uzskatītu, tādēļ tas ir aplams apgalvojums. Tieši tādēļ arī es šeit uzdevu jautājumu, lai kopīgi rastu uz to atbildi, kas tika veiksmīgi arī izdarīts, nevis noteiktu manu attīstības pakāpi autolietās un citas manas īpašības.

Līdz šai vietai vispār arī varēja nelasīt Tātad, no spuldžu ligzdu bloka izkrita metālisks atgriezums, kurš visticamāk arī būs izraisījis Pirmā aprakstīto situāciju, kurā tika pieņemts, ka es esmu masu pievienojis pie gabarīta plusa. Manuprāt, tas arī veiksmīgi visu izskaidrotu Paldies par palīdzību

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

pilniigi piekriitu

bet arii peec tam

ka visi studenti, kuri tikko iestājas augstskolās arī ir pamuļķi, jo apgūs daudz ko tādu, ar ko dzīvē līdz šim nav saskārušies.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

da pļā, tad to pat deksters zina, ka vijolei ir 4 stīgas

daži eksperti gan esot vālējuši uz vienas.... bet pats redzējis neesmu

p.n.

a par tēmu - kādu reakciju tu cerēji sagaidīt postējot šo topicu????? lai tevi par autoelktrikas gurū sauktu????

tu tak NEUZRAKSTĪJI kā un kur tev kas ir pieslēgts, vai kādreiz vispār strādāja....

priecājies, ka vispār topiks netika uzreiz aizdrists ar norādēm, kurā virzienā un kādā ātrumā būtu vēlams doties

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Baslix rakstīja: Tā, nu vispār es zinu, kas ir +, kas ir - un kas diode ir pēc definīcijas kā tāda, ja kas. Lūdzu nevajag mētāties ar apvainojumiem, ja nepazīsti cilvēku!

Masa pie lampām ir 100%, nekad tur problēmas nav radušās. Vads stopiķim arī ir bijis pielodēts pie pareizās plāksnītes (masa, jā, tik tiešām masa!!) par + nemaz nerunājot.

Paldies par info, ka masa pie lampām ir tāda pati kā visur, kā man jau sākumā likās

Tik tiešām nezinu, kādēļ tas tik jocīgi uzvedās, jo viss jau bija tā, kā jūs skaidrojāt...

Muteres golfmašīnai arī viss bija jauki, tik man reizēm iekrita acīs, ka pēc motora izslēgšanas bezsakarā mēdz spīdēt pakaļas miglu gaismas diode [mk3 golfmašīna]. Nu kuj sņim. Pagāja vēl kādi pāris gadi, mutere sāka sūdzēties, ka reizem pavaroti nedarbojas. Izeju laukā, mutere piebrauc, skatos, aizmugurē disene, atjaucot izrādās, ka tam mēslam, kas lukturī kabinās, nopuvis masas kontakts

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

17,5 gadus stuureejot viskautko... nudien neir atgadiijies ka kaads apstaadinaatu par to... ka nedeg papildnieks un veel mazaak ir gadiijies noveerot ka shaadaa situaacijaa apkaarteejie mahaatu un aurotu ka taada kjibele ir...

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: 17,5 gadus stuureejot viskautko... nudien neir atgadiijies ka kaads apstaadinaatu par to... ka nedeg papildnieks un veel mazaak ir gadiijies noveerot ka shaadaa situaacijaa apkaarteejie mahaatu un aurotu ka taada kjibele ir...

nez kaapeec es ar par to pabriiniijos

jo CP redzeet auto aizmuguree,,, vispaa ir liels retums

bet ne pa to bija teema.

tas bija sacereejuma ievads

Baslix Reģ.: 08.05.2009
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: 17,5 gadus stuureejot viskautko... nudien neir atgadiijies ka kaads apstaadinaatu par to... ka nedeg papildnieks un veel mazaak ir gadiijies noveerot ka shaadaa situaacijaa apkaarteejie mahaatu un aurotu ka taada kjibele ir...

Redzi, Dobelē uz Baznīcas un Brīvības krusta tādi kārtīgie policistiņi ir

Nu ne jau garāmgājējs māja, bet gan draugs, ar kuru kopīgi pirms tam apbrīnojām stopiķa uzvedību

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Baslix rakstīja:

Redzi, Dobelē uz Baznīcas un Brīvības krusta tādi kārtīgie policistiņi ir

Nu ne jau garāmgājējs māja, bet gan draugs, ar kuru kopīgi pirms tam apbrīnojām stopiķa uzvedību

Āa nu ta starp citu tas tikai dižķibeles iespaidā, agrāk tik centīgi pa Dobeli jamie neņēmās. Bet nu citiem tā teikt zināšanai - jamie diezgan asprātīgas vietas mēdz izvēlēties, gan paņemt pie apdz. vietas robežas uz ātrumu, gan pie dziesmas par jostam utml. Kopš degvielu ir apgraizījuši šamiem, pa pilsētu kārtību ievieš.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

P.S. ieprieš rakstitais nekādā gadījumā nav nopēlums CP, vai Policijai. Tas tagad reāli sāk izskatīties pēc kārtīga darba.

Nu ne jau tā ka iepriekš nebūtu strādājuši (bet biežāk jamos redzēju ārpus DObeles), bet tagad vienkārši ir kļuvuši daudz pamanāmāki tieši pilsētā.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Muteres golfmašīnai arī viss bija jauki, tik man reizēm iekrita acīs, ka pēc motora izslēgšanas bezsakarā mēdz spīdēt pakaļas miglu gaismas diode [mk3 golfmašīna]. Nu kuj sņim. Pagāja vēl kādi pāris gadi, mutere sāka sūdzēties, ka reizem pavaroti nedarbojas. Izeju laukā, mutere piebrauc, skatos, aizmugurē disene, atjaucot izrādās, ka tam mēslam, kas lukturī kabinās, nopuvis masas kontakts

Ja golfmašīnai starp akumulatoru un pakaļējiem lukturiem ir vairāk špakteles nekā bleķa, tad masa ir slikta. Ļoti slikta.

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Tagad jau makro fleksi ir modee

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti