Skūtera akku lādēšana

kliks Reģ.: 27.07.2006

Esmu pilnīgs nulle moto lietās. Interesē tāds jautājums - kā lādēt skūtera aķi? Aķis ir 12V 3Ah un pilnīgi tukšs. Aparāts pats nostāvējis nekustināts 2 gadus. Vajag pielecināt :mrgreen: lai pārvietotu līdz garāžai, jo tagad stāv apsildāmā novietnē.

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9
kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

Viens te prasīja cik maksā un es atbildēju. Galvenais ir par visu normāli cepties.

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

kliks rakstīja: Viens te prasīja cik maksā un es atbildēju. Galvenais ir par visu normāli cepties.

Nenem launa – deksteram pasam loti gribas to zelejas

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

HIPPY rakstīja:

kliks rakstīja: Viens te prasīja cik maksā un es atbildēju. Galvenais ir par visu normāli cepties.

Nenem launa – deksteram pasam loti gribas to zelejas

Nu diez kas nav - ar karoti neizēdīsi, jo pēc zemenēm neož. Arī varžacis bīstami smērēt.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele, Kaksis, Shiirs, ursis, Jums pašiem ir tik tukšs pauris, ka pat nespējat apjēgt to!

Lai sajēgtu ka pilnīgi tukšu aķi nedrīkst vienot klāt pie uzlādēta akumulatora, un lai sajēgtu ar kādu spriegumu un strāvu lādēt aķi pilnīgi pietiek ja izlasa fizikas mācību grāmatas, elektrotehnikas sadaļā Oma un Ķirkhofa likumus. UN dikti labi ja darbmācības stundās kad stāsta par auto, traktor, un mototehnikas uzbūvi neurbina degunu.

Enciklopēdija ibio - 7 - 8 klases līmeņa zināšanas!! I tās pat nezina.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

muaahahaa!!! i_edgar, tu runaa tocna taapat kaa mans darbmaaciibas uchuks, kad es gaaju 7tajaa klasee. vina vismiljakais prieksmets bija darba droshiiba tikai vins nez ka pec pats pa paalim tur pat darbaaciibas klasee 3 pirkstus virpaa atstaaja

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Centis_Nuudele, Kaksis, Shiirs, ursis, Jums pašiem ir tik tukšs pauris, ka pat nespējat apjēgt to!

Lai sajēgtu ka pilnīgi tukšu aķi nedrīkst vienot klāt pie uzlādēta akumulatora, un lai sajēgtu ar kādu spriegumu un strāvu lādēt aķi pilnīgi pietiek ja izlasa fizikas mācību grāmatas, elektrotehnikas sadaļā Oma un Ķirkhofa likumus. UN dikti labi ja darbmācības stundās kad stāsta par auto, traktor, un mototehnikas uzbūvi neurbina degunu.

Enciklopēdija ibio - 7 - 8 klases līmeņa zināšanas!! I tās pat nezina.

VAR bet tkai caur OPTIKSO kabeli

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Taa vinjam ir vieniigaa gramata maajaa – vairaak nau

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

ja tas nav goglee,tad i edgars nepaliidzees

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Paņem to savu 7 klases grāmatu un vakarā zem segas paberzē... no rīta aķis būs pilns

Tu paberzē zem segas kaut ko citu - no rīta būs pilna sega!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja:

i edgar pis s ka uz retromoto.lv tur tavus tizlumus tikai pionieri klausaas,jo neko nejeedz

Nu Tevi jau no tā retoromoto pionieru sadaļas izmeta! Par to ka neko nejēdz un negribi sajēgt, tik vien ir kā pļurkšķēt dumības.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

i_edgar, ej uz www.baznica.lv

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

peedeejais HITS tur vispaar super.

par i e JAWA. pusdienu pludina. tad kurbulee otru dienas pusi,tad knapi pielec(no kurbuleeshanas).

shis saka visiem taa jaabuut-taa ir OKI !

ja nee remonteejiet !

P.S. no pamuljkju saita pieprasiiju izdzeest,bet miizala admins TO nedara jo tas mazina reitingu,jeb personu skaitu kas registreejushaas

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

es ceru,ka te kaacs ir informeets.

jo i edgars,uzskata mani par duriku taapeec ka es saku ka peedeejaam 638 bija DIVI gredzeni uz virzulja.

un taa BIJA !

redz vinja draudzene google neko taadu neuzraada

P.S. un reguleet aizdedzi ar biidmeru HITS- Nr 2

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

bet te jau lielaka dalja neko vairak par jawu vai izhu nepaziist. un tad spiiid pa visiem galiem ar savaam zinaashanaam. tads crankshaft te sauc kautkadus krievu mochu modeljus. i-edgars atkal lielaas ka zin cik jawai gredzeni . da kam vispar tas juzu zinashanas par tadiem mochiem ir vajadzigas. tad te vel kads gudrinieks piemin magjisko 6voltu akji. tak normaliem mochiem nav tadu akju vairs.

es te pa brivdienam izjaucu vienu čezas motoru un kaarbu. kamoon, ja taa ir zinaatne, tad es jau esmu profesoors

ursi, normaliem mochiem nekad muuzhaa nav jaaregulee aizdedze. un tas kaa jawam vinu regulee, tas patiesiibaa ir pilnigi pajaaat. ar tadam zinaashanaam musdienaas vairs nepaspiideesi.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

ursis, nu bezgala stulbs Tu patiesībā esi un pats pat nenojaut to!

Tavs parakst izsaka visu - tas ir tavs moto??

Ja te kaut ko raksti, tad vismaz nesagrozi faktus!! Ieliec linku!!

IDIOT

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: ursis, nu bezgala stulbs Tu patiesībā esi un pats pat nenojaut to!

Tavs parakst izsaka visu - tas ir tavs moto??

Ja te kaut ko raksti, tad vismaz nesagrozi faktus!! Ieliec linku!!

IDIOT

te iet runa par kaut kādu pirmo un otru gredzenu... uz viena virzuļa...

www.motodrive.com.ua/...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

www.jawaold.su/...

Tekstā ir norāde par gredzeniem uz virzuļa...

роверьте положение колец на поршне. Устанавливая цилиндр, не прикладывайте слишком больших усилий. Если цилиндр не садится, снимите его, поправьте кольца....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

cik atceros, man jafelei tomēr bija 3 gredzeni uz virzuļa....

man kautkur mētājās nodedzis virzulis - pabrauca man bračka ar benzīnu bez eļļas - varētu pārskaitīt

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Centis_Nuudele, Kaksis, Shiirs, ursis, Jums pašiem ir tik tukšs pauris, ka pat nespējat apjēgt to!

Sēdies, dēliņ. Pieci.

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Nezinu vai tie bija orģinālie, bet bija divgredzenu virzuļi, tautā saukti par sporta virzuļiem. Savējai mainīju uz tādiem.

Parasti gan sportiniekiem bija kāds gredzens vairāk kā oriģinālam- kompresijas uzlabošanai. Var jau būt, ka Javai taisīja otrādāk.. nu ja vēl ar "L"-veida profila gredzeniem, tad ar 2 gab arī varētu pietikt.

(arī manai Javai katram virzulim bija 3 gredzeni)

japcar Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Džeki- i_edgars ir leģenda motociklu pasaulē. Ja kāds apgrozās pa moto tehnikas portāliem tad noteikti zinās šo personāžu. Tā ka nevajag te spamot un apbižot krietnu cilvēku. i_edgars par mototehniku fiško vairāk kā mēs visi kopā, un ne tikai no tehniskās literatūras, bet no praksē iegūtām zināšanām.

Bet Jums virtuālajajiem forumu varoņiem jau tas pie kājas, otru noriet mākat ne par ko.

Shiirs rakstīja: vai man vienigajam i_edgars atgaadina peertikji makaku?

japcar Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

P.S. Tulīt visa iAuto viedo dedovšķina kad liksies man virsū

japcar Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

tāpat kā Loms ir leģenda šeit, i_edgars par močiem.

Mums pārējiem tik ūdeni šiem vīriem pienest

japcar Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

+ i_edgars ar savu jafeli tuliit buus 200 000 noviileejis. Tas Jums nav nekads vienas_vasaras_sencu_pirktā_motocikla_nojaajeejs_liidz_ruckai

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

puikinj neraudi tu gauzji

re kaa suudzas pie interneta mammas un papa

retromoto.lv/...

1 2 3 4 5 6 7 8 9
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti