Skūtera akku lādēšana

kliks Reģ.: 27.07.2006

Esmu pilnīgs nulle moto lietās. Interesē tāds jautājums - kā lādēt skūtera aķi? Aķis ir 12V 3Ah un pilnīgi tukšs. Aparāts pats nostāvējis nekustināts 2 gadus. Vajag pielecināt :mrgreen: lai pārvietotu līdz garāžai, jo tagad stāv apsildāmā novietnē.

 
1.. 2 3 4 5 6 7 8 9
Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: Raimondsm ir sakarīgs vecis!

tas Edgars agraak tipa sakariigs vecis bija.

varbuut tagad kost saacis vai pie martena paarkarsis

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Raimondsm ir sakarīgs vecis!

tas Edgars agraak tipa sakariigs vecis bija.

varbuut tagad kost saacis vai pie martena paarkarsis

kads nu tur sakariigs. ar savu forda remonteeshanu jau arii baazaas te visiem virsuu.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

gods un slava, ja speej to suuda skorpi uztureet pie dziiviibas..

Riigaa šamos nemaz vairs neredz, visi tolmetaa

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Par aķi ir rakstīts pirmajās 2 lapās - izlasi 2 x, ja ar pirmo nesaprati.

Te daudziem ir es pabraucu 3 mēneši un pardevu - nekas nenotika.

Pabrauc kaut vai 3 gadi, tad parunāsim.

Varat riet cik gribat, bet pa 10 gadi ko man ir tas 91. gada Fords, tam nav ne viena rūsas punktiņa. Es nobraucu jau 200 t km ar to, pie kam pa visiem Latvjas ziemas sāls ezeriem.

Nu ta beidzot kāds pateiks ko pie martenkrāsns dara kurinātājs vai nē? Jeb šeit neviens no pļāpātajiem neko nezin.

Ja sakarīgi uzprasa, tad arī sakarīgi atbild, bet ja neko negrib dzirdēt, lasīt nemāk, un ja kaut ko tomēr izlasa, tad ar 1 x reizi nespēj sajēgt kas tur ir rakstīts - pat domu nesajēdz.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Eu, pediņ, metalurgā esi bijis? Ko tur tie strādnieki kā piedeguši gar to krāsni skaraida? Visādus brīnumus tur ber iekšā un izveic dīvainas darbības ar interesantiem instrumentiem?

Aizbrauc apskaties.

Prieks iepazīties Pediņ!!

Metalurgs nav vienīgā vieta kur ir Martenkrāsnis. Nu jau ievērojami mazāk ir palikušas, bet bija daudz: Rīgā vien kādas 10 vismaz, pat tādā miestā kā Gostiņos bija! Ja vēl nezināji...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Varat riet cik gribat, bet pa 10 gadi ko man ir tas 91. gada Fords, tam nav ne viena rūsas punktiņa. Es nobraucu jau 200 t km ar to, pie kam pa visiem Latvjas ziemas sāls ezeriem.

tocna garigs slimnieks braukt ar scorpi 10 gadus, ta jau ir kautkada mazohisma paziime un, protams, arii nabadziibas paziime. ja tev i_edgar butu kautkas galvaa, ganjau sen butu izdomajis ka jaunu auto nopelniit

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Starp citu, edgar - kardāns tevi atradīs. Par pediņiem. To paturi prātā.

Paši iesākāt... umņiki! Sajēgas nekādas, bet apries jebkuru kurš kaut ko ir spējīgs uzrakstīt nekopējot no gugles.

bet TU !! KOPEE !!! JO NEHUJA NEZINI !

a citiem saka,nekopeejiet :

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: Raimondsm ir sakarīgs vecis!

par i edgaru tocj

tops slimnieki:

1. i edgars

2. raimis

3. pirmais

4 .NSNF

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

i e

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

A pričom NSNF?

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: A pričom NSNF?

duriku tofs

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Raimondsm ir sakarīgs vecis!

par i edgaru tocj

tops slimnieki:

1. i edgars

2. raimis

3. pirmais

4 .NSNF

nepareizs saraksts.

Deksters ir kautkur top triiniekaa

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Un kad būs par kurinātāju martenkrāsnij?? Es gaidu!

kurinātājs stāv pie krāsns un gaida kad tu viņam atsūksi stobru.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Sameklē to kurinātāju martenkrāsnij un tad parunāsim kas kam ko atsūks!

Te jau sen ir nevis tehniskais, bet tirgusbābu pļekstēšanas forums.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Raimondsm ir sakarīgs vecis!

par i edgaru tocj

tops slimnieki:

1. i edgars

2. raimis

3. pirmais

4 .NSNF

PN deputāta kandidāt pļinjoptjaišmaķ pļā

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Sameklē to kurinātāju martenkrāsnij un tad parunāsim kas kam ko atsūks!

Te jau sen ir nevis tehniskais, bet tirgusbābu pļekstēšanas forums.

te savulaik raimis arī visiem mācīja dzīvot.....

tu varētu iet solīti tālāk un sākt mums visiem palīdzēt materiāli

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

Ja māte daba apveltijusi cilvēku ar plakanām smadzenēm un divdimensiju pasaules uztveri, viņam jākļūst par galveno konstruktoru. Klapes uz acīm, redz tikai martenkrāsns kurinātāju ar nopizģītu graņonku rokā. Smags gadījums.

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

i_edgars rakstīja:

Te daudziem ir es pabraucu 3 mēneši un pardevu - nekas nenotika.

Pabrauc kaut vai 3 gadi, tad parunāsim.

Tu, pajoli, es tev pateicu piemēru, ka miris aķis atdzīvojas.

Nafig man jābrauc ar vienu tarataiku 10 gadus ?? Da kaut 3...apnīk taču. Nav vairs 1982. gads, nopirki ladu ar domu,ka brauksi pats, dēls un dēla dēls. Jāizmēģina viskautkas.

Nē, nu ja brauc ar skorpi, ta jau katra diena ir kā jaunums, es saprotu

Nu kā ta! Ar skorpi arī jābrauc trešajā paaudzē.

Līvānos jau savādāk nemaz nevar.

Tuvie austrumi kā nekā.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

i_edgars rakstīja:

Te daudziem ir es pabraucu 3 mēneši un pardevu - nekas nenotika.

Pabrauc kaut vai 3 gadi, tad parunāsim.

Tu, pajoli, es tev pateicu piemēru, ka miris aķis atdzīvojas.

Nafig man jābrauc ar vienu tarataiku 10 gadus ?? Da kaut 3...apnīk taču. Nav vairs 1982. gads, nopirki ladu ar domu,ka brauksi pats, dēls un dēla dēls. Jāizmēģina viskautkas.

Nē, nu ja brauc ar skorpi, ta jau katra diena ir kā jaunums, es saprotu

Pareizi, 1982. gadā cilvēkus vēl nebija visādi tirgoņi traumējuši un jami varēja vismaz piecus gadus ar vienu tačku nobraukt, mūsdienās redz vairs nevar...

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Vai, cik daudz pierakstījuši

Varbūt edgars jau ir pastāstījis kā atdzīvināt aķi, varbūt vēl ne - nav laika tik daudz lasīt.

Pastāv tāda metode - akumulatora trenēšana. Uzlāde/izlāde, uzlāde/izlāde,....utt. ar I=0,1Inom.

Ja aķim nav aizgājuši plašumā sulfatizācijas procesi, ko šeit detalizēti aprakstīja Pirmais (viņš gan nav ģenerālkonstruktors), tad domāju ka 2 gadus nostāvējušu var adzīvināt.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

... Tu, pajoli, es tev pateicu piemēru, ka miris aķis atdzīvojas.

Nafig man jābrauc ar vienu tarataiku 10 gadus ?? Da kaut 3...apnīk taču. Nav vairs 1982. gads, nopirki ladu ar domu,ka brauksi pats, dēls un dēla dēls. Jāizmēģina viskautkas.

Ja cilvēks neko nesajēdz no tehnikaqs, neko nejēdz saremontēt, tad protams ka jāpērk regulāri jauna mašīna, jo esošā jaunā pilnīgi izjuks 3 mēnešu laikā pēc garantijas beigām. Patreiz ir jau moderni lielīties ar nevīžību - jo dumjāks, jo krutāk!

Nu tak beidzot ir te kāds ar ko parunāt par martenkrāsnīm vai nē! Tik vien ir kā guglē sameklēja kad tika uzcepta pirmā martenkrāsns, un avīzrakstu ka LM jauc nost martenkrāsni! Bet tā arī nesajēdz kāpēc jauc nost! Samazina ražošanu vai kā!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

... Tu, pajoli, es tev pateicu piemēru, ka miris aķis atdzīvojas.

Atdzīvojās lai jau nostrāgtu līdz ar pirmā pavasara iestāšanos! Tu to jau nezini, jo pārdevi pēc 3 mēneši "laimīgajam pircējam"!

Pirms auto pārdošanas protams ka vāģis kļūst ievērojami labāks: jauns aķis, eļļu neēd.... un vispār tikai svētdienās uz baznīcu braucu... nu gluži vai vakar no konveiera noripoja.

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Sretsked rakstīja:

... Tu, pajoli, es tev pateicu piemēru, ka miris aķis atdzīvojas.

Atdzīvojās lai jau nostrāgtu līdz ar pirmā pavasara iestāšanos! Tu to jau nezini, jo pārdevi pēc 3 mēneši "laimīgajam pircējam"!

Pirms auto pārdošanas protams ka vāģis kļūst ievērojami labāks: jauns aķis, eļļu neēd.... un vispār tikai svētdienās uz baznīcu braucu... nu gluži vai vakar no konveiera noripoja.

A, kā tu to tik labi zini?

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Smagi

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: i_edgars ir vecene, vai tā ir viņa vecene, vai fords?

fotki.lv/...

Es lieku uz to, ka tas ir viņa fords.

1.. 2 3 4 5 6 7 8 9
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti