Krima, Odessa

azors Reģ.: 01.02.2006

Gribu augustā laist uz Kijevu pie radiem un pie reizes pakaifot Krimā un Odesā! Ko labu varat ieteikt? Moš kadu atpūtas vietu, moš vēl kautko, mos kādas labas vāveres? Spams atbalstāms!!!

 
1 2
Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

Odessa ir smuka pilseeta, iznaaca to apguut intensiivaa nakts ekskursijaa ~ 2,5 h, kameer gaidiiju Lidmashiinu uz Riigu, jo lidoju ar paarseeshanos no Kjievas.

Pie atlidoshanas taksisti laipni piedaavaaja taksometru pakalpojumus, pa 250 grivnaam ~ 17ls, iznaaca sarunaat ekskursiju pa Odessu. Saakumaa, protams, uzticiibas taksometra soferam iisti nebija, bet nu apskatiijos pilseetu, pastaigaaju pa Derebasavskuju un beigaas arii paspeeju uz savu reisu.

naktii Odesa izksataas skaisti, tacu baigo nakts tuseesanu pilseetaa arii nemaniiju, varbuut arii bija vainiigs ne iipashi labais laiks.

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Kad tu biji?

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Esmu izbraukājis lielāko daļu Ukrainas, bet kautkā nav sanācis pabūt Krimā un Odesā!

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

azors rakstīja: Kad tu biji?

Nedeelju atpakalj

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

Jaa taksis arii bija nosciiti taksis, kaa jau ukrainaa bez scocika un plafona, bet dzeks pat atstaaja savu viziitkarti.

Ja interesee varu iedot telefona nr, jo autinjs bija sakariigs (pajauns Huidaj accent) un soferiits maaceeja pastaastiit labi par pilseetu, un pats GALVENAIS neapcakareeja un neatstaja kaada skjeersielaa bez laptopa un maka.

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Itkā jau takši neinteresē, jo brauksu ar savu autiņu, bet katram gadījumam koordinātes vari iedot. Mazums, divu nedēļu laikā komas stāvoklī taksi savajagās

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

Te buus mani iespaidi, ja nervi vaaji, tad Kjievaa braukt iekshaa neiesaku - skatiit albuumu.

foto.inbox.lv/...

Ja aatrumu nepaarkap, tad pricipaa menti nestaadina, tacu nepaarkaapt aatrumu ir gandriiz neiespeejams.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

iespaidi no pagājšgada Odesas un Krimas, augustā - karsts, netīrs, pūļi, dārgs.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Sandis_UR rakstīja: Te buus mani iespaidi, ja nervi vaaji, tad Kjievaa braukt iekshaa neiesaku - skatiit albuumu.

foto.inbox.lv/...

Ja aatrumu nepaarkap, tad pricipaa menti nestaadina, tacu nepaarkaapt aatrumu ir gandriiz neiespeejams.

nu nu, kāpēc tad neiespējami?

Nevienu reizi menti neapturēja. Ātrumu centos nepārsniegt.

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

es biju pagājušo gad,aptuveni ap to pašu laiku kad taisies braukt. Ir vērts, tad jau ir jaunās ražas vīni,un cita viņu raža. Nelielies,ka māki braukt, ar domāju ka ar braukšanu ir man viss ockay, bet Odesa to visu apgāza Naktī biju izdomājis pasirot ar autiņu pa pilsētu, tas nebij labākais, ielu apgaismojums nav,luksofori tiek izslēgti un ja tev jātiek ir pāri sešām joslām, .....vai pat atcerēties negribas acis ciet un mauc labāk taksistu Tādas nakts dzīves ar neredzēju, lunaparks vienīgais bija

Krimas pussala, ir vērts Es iebraucu Aluštā un tur nobāzējos viesu namā. Varu ieteikt laba vieta,ir vizitkarte kautkur. Skats uz jūru,uz pilsētu no augšas. Saprātīga cena,ja nemaldos ap 30 ls sutkā,ārā baseins,pirts pieejama un virtuve kur pašam gatavot. Saimnieks foršs vecis,sievasmāte gan nebija laba Nu un kad nobāzējies izpēti vietējo tūrismu informāciju,paņem ekskursijas programu kādu gribi un uz priekšu,tā lētāk un vairāk apskatīsi.Iesaku paņemt tur piedāvāto maršutu uz Jaltu-Bezdelīgas Ligzda-Ai Petri kalns (labi izjust trošu ceļu uz 1600 m garumā), cena laikam pa diviem bija ap 25 ls.

Nu bet jārēķina vismaz tur 4 dienas,ja gribi pilnībā izbaudīt tur nakts dzīvi,pazvilnēt uz oļiem utt.

ko vēl?? nezinu prasi

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Braucām uz nedēļu Karpatos, tad nedēļu uz Krimu, bet nojuka gultnis un Odesā nācās pavadīt 4 dienas, līdz ar to Krimai laiks palika mazāk.

Karpati man patika labāk par Krimu - autentiskāki, nekāda masu tūrisma, skaisti kalni, milzums sēņu, ogu, vienkārši klīdām pa maziem miestiem, uz ko var aizbraukt tik ar traktoru, gaziku, vai kārtīgu džipu.

Odesā apmesties iespējas, šķiet, ir tādas - lepnie hoteļi pa pilno, bet ūberdārgi, privāto istabeles lielākoties aizsistas, atradām drausmīgu istabu Sanatorijā Krasnije Zori, pluss, ka ļoti netālu no drausmīgi pārbļīvētās un piemēslotās pludmales. Pludmalē atrakcions - nošļūciens pa trubu - maksā tik pat cik viens alus. Sīkais ļoti ilgi negribēja saprast, kāpēc mēs neļaujam šim visu laiku šļūkāt.

Pilsēta liela, centrs sakopts, nomales štruntīgas. Pagājšgad likās arī dārga, paēst, padzert ēstūžos tādas pašas cenas kā pie mums. Vietējie vairāk dzer, nekā ēd, līdz ar to ēdiens arī nekāds izcilais. Vismaz neko labu uziet neizdevās.

Pēc divām dienām devāmies prom, bet nojuka gultnis, un, tā kā bija sestdiena, bija skaidrs, ka līdz pirmdienai nekas nenotiks... Izdevās tomēr ar vecā gultņa paliekām aizļurkāties līdz mazam vasarnīcu miestam ārā no Odesas, pašā jūras krastā. Pludmale nu bija vēl vairāk pied***ta un taka uz to veda caur nežēlīgi izbombītu pionieru nometni.

Pirmdien iepazīstot Odesas sabiedrisko transpotru (15 minūtes baiļu, un tu esi kur tev vajag...) līdz pusdienlaikam gultnis bija rokā (60 Ls no dīlera, Rīgā varētu dabūt par 10, no Anglijas pa 5), un fiksi nomainīts, un nākošajā dienā jau bijām Krimā.

Baudījām dabu. Krimas lielais kanjons - dabas taka. Nakšņojām mežā netālu no tās, un jau ap 7 no rīta bridām pa taku. Ap 10, kad nācām atpakaļ, mums pretī nāca vismaz 10 grupas ar 'gidiem'.

Ūdenskritums Džurdžur. Vispār vājprāts. Pūļi, putekļi, autobusi. Pūļus saved ar autobusiem, tad pārsēdina gazikos un bobikos un pa 2 km ceļu, ko nekad neremontē, lai varētu vest ar gazikiem un bobikiem, ved paskatīties uz maziņu ūdeskritumiņu.

Nezinu, ko ieteikt. Ja nu tiešām visus tos 'dostoprimečaķeļnosķi' gribas redzēt, tad uz priekšu, bet man liekas, labākais ko Krimā var darīt ir nolīst kādā klusā nostūrī pie jūras, plunčāties, dzert vīnu, un kad tas apnīk, iet tieši pretējā virzienā nekā iet visi pārējie.

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja:

Sandis_UR rakstīja: Te buus mani iespaidi, ja nervi vaaji, tad Kjievaa braukt iekshaa neiesaku - skatiit albuumu.

foto.inbox.lv/...

Ja aatrumu nepaarkap, tad pricipaa menti nestaadina, tacu nepaarkaapt aatrumu ir gandriiz neiespeejams.

nu nu, kāpēc tad neiespējami?

Nevienu reizi menti neapturēja. Ātrumu centos nepārsniegt.

Taapeec ka cauri ciemiem visi taapat uz 100 velk un ja gribi iekljauties pluusmaa tad naakas paarkaapt.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Sandis_UR rakstīja:

smaidiigais rakstīja:

Sandis_UR rakstīja: Te buus mani iespaidi, ja nervi vaaji, tad Kjievaa braukt iekshaa neiesaku - skatiit albuumu.

foto.inbox.lv/...

Ja aatrumu nepaarkap, tad pricipaa menti nestaadina, tacu nepaarkaapt aatrumu ir gandriiz neiespeejams.

nu nu, kāpēc tad neiespējami?

Nevienu reizi menti neapturēja. Ātrumu centos nepārsniegt.

Taapeec ka cauri ciemiem visi taapat uz 100 velk un ja gribi iekljauties pluusmaa tad naakas paarkaapt.

nezinu, laikam braucu pa citiem ceļīem, tur nebija nekādas plūsmas, bet dažas mašīnas

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

eu "Smaidiigais" kad tu biji? es ar biju pa tādu maršutu arī gultni mainīju,bet Polijā Vispār ar Karpati patika labāk, es biju tieši kad sākās plūdi,knapi tikām no turienes ārā,es biju no 20.07-01.08

Moš tu biji tas kas man uz ceļa ceineri samainīji, ar MB busu

Maitas menti visu bij nokāsuši un degvielu nebija pa ko nopirkt

Tur vajag turēt skaidru naudu ar rezervi un ieteicams sīcenē

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

es biju tikko pēc plūdiem, kaut kad augusta sākumā

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

markss rakstīja: Krimas pussala, ir vērts Es iebraucu Aluštā un tur nobāzējos viesu namā. Varu ieteikt laba vieta,ir vizitkarte kautkur. Skats uz jūru,uz pilsētu no augšas. Saprātīga cena,ja nemaldos ap 30 ls sutkā,ārā baseins,pirts pieejama un virtuve kur pašam gatavot. Saimnieks foršs vecis,sievasmāte gan nebija laba

Ir kādas koordinātes?

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

azors rakstīja:

markss rakstīja: Krimas pussala, ir vērts Es iebraucu Aluštā un tur nobāzējos viesu namā. Varu ieteikt laba vieta,ir vizitkarte kautkur. Skats uz jūru,uz pilsētu no augšas. Saprātīga cena,ja nemaldos ap 30 ls sutkā,ārā baseins,pirts pieejama un virtuve kur pašam gatavot. Saimnieks foršs vecis,sievasmāte gan nebija laba

Ir kādas koordinātes?

yljica Gorbačevoii 8, Alušta

Viktor Aļeksandrovič Aļekseejev

tel. (06560) 2-55-77 (laikam parastais)

8-067-702-52-27

8-050-535-84-41

prasi numuru otrajā stāvā,jo mājai auksta sēta riņķī,no pirmā nekā neredz apkārt

te dažas bildes ar skatu uz viesu namu un skats no viesu nama:

foto.inbox.lv/...

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

vari droši teikt,ka rekomendēja iepriekšējā gada latiš ar melno bumeru. Nekādus sūdus nesataisīju,lai gan viņam pie kājas Latvietis vai leitis

ā, un melno balzāmiņu paņem,laikam sievasmātei manējais garšoja uzreiz cita attieksme

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Rietumukraina ir ļoti jauks Ukrainas nostūris. Arī ieteicams apmkelēt.

Tiesa tur labāk savā starpā runāt latviski, ar pārējiem iesākt angliski vai likt saprast ka esi no eiropas un neesi krievs, jo krievus tur neieredz.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja: Rietumukraina ir ļoti jauks Ukrainas nostūris. Arī ieteicams apmkelēt.

Tiesa tur labāk savā starpā runāt latviski, ar pārējiem iesākt angliski vai likt saprast ka esi no eiropas un neesi krievs, jo krievus tur neieredz.

Pirms 2 gadi Karpatos arī sava starpa runājām latiski , lai šie piefiksē . Bet krieviski viņi nerunā vispār un bij pat sajūta ,ka neprot ar . Kā reizi pēc karpatiem mani pavilka nopirkt parketnieku

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

markss rakstīja:

azors rakstīja:

markss rakstīja: Krimas pussala, ir vērts Es iebraucu Aluštā un tur nobāzējos viesu namā. Varu ieteikt laba vieta,ir vizitkarte kautkur. Skats uz jūru,uz pilsētu no augšas. Saprātīga cena,ja nemaldos ap 30 ls sutkā,ārā baseins,pirts pieejama un virtuve kur pašam gatavot. Saimnieks foršs vecis,sievasmāte gan nebija laba

Ir kādas koordinātes?

yljica Gorbačevoii 8, Alušta

Viktor Aļeksandrovič Aļekseejev

tel. (06560) 2-55-77 (laikam parastais)

8-067-702-52-27

8-050-535-84-41

prasi numuru otrajā stāvā,jo mājai auksta sēta riņķī,no pirmā nekā neredz apkārt

te dažas bildes ar skatu uz viesu namu un skats no viesu nama:

foto.inbox.lv/...

O, paldies!!!

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

azors rakstīja:

markss rakstīja:

azors rakstīja:

markss rakstīja: Krimas pussala, ir vērts Es iebraucu Aluštā un tur nobāzējos viesu namā. Varu ieteikt laba vieta,ir vizitkarte kautkur. Skats uz jūru,uz pilsētu no augšas. Saprātīga cena,ja nemaldos ap 30 ls sutkā,ārā baseins,pirts pieejama un virtuve kur pašam gatavot. Saimnieks foršs vecis,sievasmāte gan nebija laba

Ir kādas koordinātes?

yljica Gorbačevoii 8, Alušta

Viktor Aļeksandrovič Aļekseejev

tel. (06560) 2-55-77 (laikam parastais)

8-067-702-52-27

8-050-535-84-41

prasi numuru otrajā stāvā,jo mājai auksta sēta riņķī,no pirmā nekā neredz apkārt

te dažas bildes ar skatu uz viesu namu un skats no viesu nama:

foto.inbox.lv/...

O, paldies!!!

atkal esi parādā

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

No to mēs vēl redzēsim kādas būs atsauksmes par tevi Alšutā!

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

azors rakstīja: No to mēs vēl redzēsim kādas būs atsauksmes par tevi Alšutā!

Tpfu bļe - Aluštā!

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

iesaku marmora alas, vienas no 5 pasaulee skaistaakajaam! tas Krimaa, odesaa tuseet jaaiet uz Arkaadiju, taadas disenes riiga staav pie ratiem. satiksme ok, esmu divas reizes ar savu SAABu izbraukaajis Krimu, Odesu, Kijevu, nav tik traki, vismaz ar maskavu ne saliidzinaat! Odesaa obligaati jaaaziet uz Operu, kas ir 3. lielaakaa pasaulee, jaredz nams-siena, deribasovskaja, tirgus privoz, veezhi, stores shashliks, gorilka un vieteejaas meitenes!! patiik man taa vieta! Krimaa iesaku masandras viinus, Sudaka...

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti