Stūre otrā pusē.

mirga Reģ.: 21.11.2008

Labdien. Gribēju pajautāt, pa kuru ceļa pusi Latvijā jābrauc ar automašīnu, kura reģistrēta Lielbritānijā un tai stūre ir labajā pusē ?

 
newman Reģ.: 29.01.2007
0 0 Atbildēt

Ak Dievs. šitā uzprasīties uz spamu. Nu, un kā tu pats domā, pa kuru pusi?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

dekster, tak nopērc sev gumijas sievieti un nomierinies

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

Vispirms risini citu problēmu!

www.iauto.lv/...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

mirga rakstīja: Labdien. Gribēju pajautāt, pa kuru ceļa pusi Latvijā jābrauc ar automašīnu, kura reģistrēta Lielbritānijā un tai stūre ir labajā pusē ?

Jabrauc atpakaļgaitā pa labo pusi. Tad stūre būs kreisajā, kā pienākas.

mirga Reģ.: 21.11.2008
0 0 Atbildēt

Atpakaļgaitā negribas, sāpēs acis.

Nu bet kā tad sanāk, vai tad mašīna ar stūri labajā pusē nav paredzēta braukšanai pa ceļa labo pusi ? Tātad, ja es legāli drīkstu iebraukt Latvijā ar tādu auto, pa kuru pusi man jābrauc ?

Satiksmes noteikumos ir teikts,jā, ka kustība notiek pa ceļa kreiso pusi. Vai tas nav pretrunā ar starptautiskajām normām un kas galu galā ir kreisā puse ??

mirga Reģ.: 21.11.2008
0 0 Atbildēt

Vai kreisā puse ir tā pa kuru brauc uz turieni vai tā, par kuru brauc atpakaļ ? Vai uz Angliju atpakaļ tad man ir jābrauc pa to pašu pusi vai pa otru ??

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

mirga rakstīja: Atpakaļgaitā negribas, sāpēs acis.

Nu bet kā tad sanāk, vai tad mašīna ar stūri labajā pusē nav paredzēta braukšanai pa ceļa labo pusi ? Tātad, ja es legāli drīkstu iebraukt Latvijā ar tādu auto, pa kuru pusi man jābrauc ?

Satiksmes noteikumos ir teikts,jā, ka kustība notiek pa ceļa kreiso pusi. Vai tas nav pretrunā ar starptautiskajām normām un kas galu galā ir kreisā puse ??

Izlasi ceļu satiksmes noteikumu, varbūt palīdzēs.

Bet vispār ir teiciens "Esļi ti iģiot tak eto na dolga"

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

mirga rakstīja: Nu bet kā tad sanāk, vai tad mašīna ar stūri labajā pusē nav paredzēta braukšanai pa ceļa labo pusi ? Tātad, ja es legāli drīkstu iebraukt Latvijā ar tādu auto, pa kuru pusi man jābrauc ?

Satiksmes noteikumos ir teikts,jā, ka kustība notiek pa ceļa kreiso pusi. Vai tas nav pretrunā ar starptautiskajām normām un kas galu galā ir kreisā puse ??

Kustība notiek pa kreiso pusi.

Latvijā var piereģistrēt un ir piereģistrēti auto ar stūri labajā pusē.

Tie ir ne tikai vieglie auto bet arī smagā tehnika.

Lai piereģistrētu tādu auto lātvijā tev ir jādabū komunālā miskastnieka statuss un tad vari iet uz CSDD un reģistrēt.

Bet ja nevajag reģistrēt tad ievēro lūdzu šejienes kārtību un pārvietojies kā visi. Ja to negribas darīt tad aber lūdzu – pērc gumijas sievieti un runājies par šīm tēmām ar viņu…

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

mirga rakstīja: Vai kreisā puse ir tā pa kuru brauc uz turieni vai tā, par kuru brauc atpakaļ ? Vai uz Angliju atpakaļ tad man ir jābrauc pa to pašu pusi vai pa otru ??

Jā, tev ir jābrauc atpakaļ uz Angliju.

mirga Reģ.: 21.11.2008
0 0 Atbildēt

Es taču netaisos to mašīnu te reģistrēt, tikai pabraukt mazliet šurpu turpu.

Ja jau man atļauts te iebraukt ar to labo stūri, tad tā mašīna taču ir atzīta kustībai pa labo pusi un tad es taču varu braukt ar to arī šeit pa labo pusi. Pareizi ? Es taču nevaru ar to auto pabraukt pa otru pusi, neko nevar redzēt,ja jāapdzen vai kaut kur jāgriežas.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Kustība notiek pa kreiso pusi.

Tad tu esi tas, kas visu laiku uz 70 pa trešo joslu vizinās?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

mirga rakstīja: Es taču netaisos to mašīnu te reģistrēt, tikai pabraukt mazliet šurpu turpu.

Ja jau man atļauts te iebraukt ar to labo stūri, tad tā mašīna taču ir atzīta kustībai pa labo pusi un tad es taču varu braukt ar to arī šeit pa labo pusi. Pareizi ? Es taču nevaru ar to auto pabraukt pa otru pusi, neko nevar redzēt,ja jāapdzen vai kaut kur jāgriežas.

Arī gvelzt aplamības ir jāmāk. Saprotu, ka priecājies pats par saviem jokiem, bet nu vismaz apjēdz, ka mašīna ar stūri LABAJĀ pusē ir paredzēta brauksānai pa KREISO pusi! Tas tā starp citu...

mirga Reģ.: 21.11.2008
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Arī gvelzt aplamības ir jāmāk. Saprotu, ka priecājies pats par saviem jokiem, bet nu vismaz apjēdz, ka mašīna ar stūri LABAJĀ pusē ir paredzēta brauksānai pa KREISO pusi! Tas tā starp citu...

Kur tad tas ir nodefinēts ??

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

mirga rakstīja:

Seene rakstīja:

Arī gvelzt aplamības ir jāmāk. Saprotu, ka priecājies pats par saviem jokiem, bet nu vismaz apjēdz, ka mašīna ar stūri LABAJĀ pusē ir paredzēta brauksānai pa KREISO pusi! Tas tā starp citu...

Kur tad tas ir nodefinēts ??

Spriežot pēc tā, ka pretējais variants ir definēts Latvijas Ceļu Satiksmes likumā, šis varētu būt Anglijas u.c. "kreiso" valstu analogos likumos.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

uupis rakstīja:

Kustība notiek pa kreiso pusi.

Tad tu esi tas, kas visu laiku uz 70 pa trešo joslu vizinās?

Aha

Ir lieli drapaki kuriem nav vairāk kā 2500 apgriezienu un max ātrums ir 70 km/h…

mirga Reģ.: 21.11.2008
0 0 Atbildēt

Tad kā tur ir, man ir jādod ceļš tiem, kuri brauks man pretī vai tomēr nav ?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Seene rakstīja:

uupis rakstīja:

Kustība notiek pa kreiso pusi.

Tad tu esi tas, kas visu laiku uz 70 pa trešo joslu vizinās?

Aha

Ir lieli drapaki kuriem nav vairāk kā 2500 apgriezienu un max ātrums ir 70 km/h…

Ir jau gan. Tikai tādiem pis stūres aunus nelaiž un tapēc trešajā joslā nav manīti.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: Ir jau gan. Tikai tādiem pis stūres aunus nelaiž un tapēc trešajā joslā nav manīti.

ļa ļā ņenada.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

mirga rakstīja: Tad kā tur ir, man ir jādod ceļš tiem, kuri brauks man pretī vai tomēr nav ?

Dabīgi ka nav… Kāpēc tevi moka šis jautājums?… Manuprāt pilnīgi normāli tas ir – sagaidi kad tālumā parādās baļķvedējs un tad droši brauc, jo tie baļķvedēji ir tik labi izskoloti ka pie pirmās izdevības dod visiem ceļu. Pārējie gan tādi mazāk izglītoti un var gadīties ka Opel vai Mazda markas auto tev spītīgi nedos ceļu...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Un vispābā – stūre otrā pusē vairs neskaitās kruta.

Tādas mašīnas pārsvarā mētājas pa šrotiem un neviens ar viņām nebrauc…

Tagad varētu būt kruta kad stūre abās pusēs…

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

izbraukaajot to salu ar savu auto, nemaz nelikaas ka esmu nepareizais. nekaadu probleemu nejutu. bet tas laikam satiksmes organizacijas deelj. pie mums neriskeetu braukt ar sturi bardachokaa

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Vai tad sābus ražoja ar stūri labajā pusē ?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti