BMW

Leišu radari

opelis Reģ.: 03.10.2005

Vispār pārsteidza mani leišu ceļu policisti... Braucu no Polijas un netālu no Kauņas un uzrāvos uz ātrumu. Antiradars nenostrādāja un leiši lepni paziņoja, ka šiem tagad esot jauni lāzerradari. Aparāts pats līdzīgs pēckara amatieru kinokamerām ar diviem objektīviem un cik sapratu, tad kaut ko bildē arī, jo uz manu mēģinājumu apelēt pie tā, ka braucu plūsmā, ments solījās parādīt kino, kurā redzams, ka mans auto brauc ar tiem 91km/h, kamēr pārējiem esot 89km/h. Kino neskatījos, jo ātrumam piekritu un bez tielēšanās nopiķoju 50 poļu zlotus, jo pilnais sods esot 300 liti. Varbūt kāds kko zina par šitiem brīnumiem, kādā frekfencē strādā utt.

 
1 2
msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Jā, visus pēdējos trīs gadus uz latviju brauc tikai kaut kādi nenormālie, kuri līdz ar to arī brauc pa palangas šosejām...

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

Bra;lukasu radariem kljuda ir +/- 2 km/h

Uz bāņa viņi ganaas tgajaās vietas kur ir viadukti, jo tur pie nobrauktuvem ierobezojums atrumam mainas no 130 uz 100, vai arii uz 110 ja ir ziimes + veel dazadu remontdarbu zonas.

Ja sanaak iekrist un shamie grib staadit protokolu, var plauugt ar valūtas palīdzību sastādīt protokolu par jostām (sods zemāks nekā par + 30).

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

modena rakstīja: varētu pastāstīt kāds bija atļauts ātrums?

Tieši tā - līdz šim leišu CP ir ignorējuši +20 pēc spidometra tieši tāpat, kā visi citi CP, izņemot skandināvus, igauņus un šveiciešus.

Šovasar leišu menti mani nolika mierā par pārsniegtiem 9km/h, pirms Jonišķiem. Prasīja 100LTL , bija jāšķiras no 40LTL.

Man liekas, ka +20 darbojas tikai uz pilsoņiem, bet no svešzemniekiem prasa astranomiskas summas arī par izdomātiem pārkāpumiem.

Latvijā CP mani soda ~ reizi piecos gados, bat man nav bijis gandrīz neviens ārvalstu brauciens bez leišu, poļu, vai čehu CP reketa.

mirga Reģ.: 21.11.2008
0 0 Atbildēt

jaaanis rakstīja:

Latvijā CP mani soda ~ reizi piecos gados, bat man nav bijis gandrīz neviens ārvalstu brauciens bez leišu, poļu, vai čehu CP reketa.

Izdari secinājumus par savu uzvedību ārzemēs.

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

mirga rakstīja:

jaaanis rakstīja:

Latvijā CP mani soda ~ reizi piecos gados, bat man nav bijis gandrīz neviens ārvalstu brauciens bez leišu, poļu, vai čehu CP reketa.

Izdari secinājumus par savu uzvedību ārzemēs.

Arzemēs uzvedos godīgāk, nekā Latvijā, jo ārzemēs vadītāji nav tik nepieklājīgi, kā latvijā. Kādi secinājumu man jāizdara? Tu gribi teikt, ka esmu pārak godīgs, tāpēc mani CP aptur?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

jaaanis rakstīja:

mirga rakstīja:

jaaanis rakstīja:

Latvijā CP mani soda ~ reizi piecos gados, bat man nav bijis gandrīz neviens ārvalstu brauciens bez leišu, poļu, vai čehu CP reketa.

Izdari secinājumus par savu uzvedību ārzemēs.

Arzemēs uzvedos godīgāk, nekā Latvijā, jo ārzemēs vadītāji nav tik nepieklājīgi, kā latvijā. Kādi secinājumu man jāizdara? Tu gribi teikt, ka esmu pārak godīgs, tāpēc mani CP aptur?

Laikam jau... Braucu visur (izņemot Poliju) ar +20. Čehus īsti pat redzējis neesmu. Ar poļiem un leišiem ir sanākušas pāris īsas diskusijas bez jebkādiem maksājumiem.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Sandis_UR rakstīja: Bra;lukasu radariem kljuda ir +/- 2 km/h

Lāzeradaram kļūda ir praktiski 0, jeb pareizāk sakot cipari aiz komata. Protams, ja ņem vērā tikai apaļus ciparus(atkarībā ko rāda uz ekrāna), tad kā pieņemts metroloģijā, kļūda būs +/-1km/h un braucot patruļā vēl +/- 1 klāt drošībai, jo svarīga ir mazākā nomērāmā vērtība. Itogi saskalojas tie +/-2

sirga Reģ.: 29.10.2002
0 0 Atbildēt

a ko sie var padarit

vajadzeja atdot tiesibas

un ja ņem

tad latvija iet pie policijas un teikt ka tirgu nozaga

un lukstins lai dod jaunas

sirga Reģ.: 29.10.2002
0 0 Atbildēt

opelis rakstīja:

Seene rakstīja:

opelis rakstīja: Vispār pārsteidza mani leišu ceļu policisti... Braucu no Polijas un netālu no Kauņas un uzrāvos uz ātrumu. Antiradars nenostrādāja un leiši lepni paziņoja, ka šiem tagad esot jauni lāzerradari. Aparāts pats līdzīgs pēckara amatieru kinokamerām ar diviem objektīviem un cik sapratu, tad kaut ko bildē arī, jo uz manu mēģinājumu apelēt pie tā, ka braucu plūsmā, ments solījās parādīt kino, kurā redzams, ka mans auto brauc ar tiem 91km/h, kamēr pārējiem esot 89km/h. Kino neskatījos, jo ātrumam piekritu un bez tielēšanās nopiķoju 50 poļu zlotus, jo pilnais sods esot 300 liti. Varbūt kāds kko zina par šitiem brīnumiem, kādā frekfencē strādā utt.

300 liti par ko - par +1 km/h? Jeb kā?

--------------------------------------------------------------

Ā, nu jā neuzrakstīju-uz manu izbrīnu, ka es taču braucu ārpus apdzīvotas vietas, menti lepni paziņoja, ak metrus 400 atpakaļ esot uzstādīta zīme 70km/h un tā esot uzlikta jau gandrīz nedēļu. Kino neskatījos, jo ja filmu noskatās, tad esot oficiāls protokols jāstāda.

Apgarojiet vel.....

ja ir protokols Lt, kur teikts, ka man vins jamaksa,pareizak ka piespiest mani samaksat

lai tak raksta kamer cimdu nodalijums pilns....

vienigais lai auto nenem nost un cietuma neliek

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Pilnīgi pie kājas tie leišu sodi

Jau n' tos gadus nevienu sodu neesmu maksājis un arī nemaksāšu. Visi leišu FR zibšņi tāpat uz mums neattiecas.

CP ir stiliņš agresīvi prasīt lielos sodus, rezultātā "klients" sabīstas un visticamāk, kaut ko maksā uz vietas (nav legāli).

Reāli nekas nevienam NAV jāmaksā! Vēsā mierā sēdiet auto un gaidiet to lapeli, kuru var uzreiz izmest ārā

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Pilnīgi pie kājas tie leišu sodi

Jau n' tos gadus nevienu sodu neesmu maksājis un arī nemaksāšu. Visi leišu FR zibšņi tāpat uz mums neattiecas.

CP ir stiliņš agresīvi prasīt lielos sodus, rezultātā "klients" sabīstas un visticamāk, kaut ko maksā uz vietas (nav legāli).

Reāli nekas nevienam NAV jāmaksā! Vēsā mierā sēdiet auto un gaidiet to lapeli, kuru var uzreiz izmest ārā

kamēr nav spēkā kopējais ES pārkāpumu reģistrs - droši

Igauņi laikam bij vienīgie, kas caur kkādiem creditreformiem mēģināja piedzīt sodanaudas

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

kalfonso rakstīja:

kasinsh79 rakstīja: Pilnīgi pie kājas tie leišu sodi

Jau n' tos gadus nevienu sodu neesmu maksājis un arī nemaksāšu. Visi leišu FR zibšņi tāpat uz mums neattiecas.

CP ir stiliņš agresīvi prasīt lielos sodus, rezultātā "klients" sabīstas un visticamāk, kaut ko maksā uz vietas (nav legāli).

Reāli nekas nevienam NAV jāmaksā! Vēsā mierā sēdiet auto un gaidiet to lapeli, kuru var uzreiz izmest ārā

kamēr nav spēkā kopējais ES pārkāpumu reģistrs - droši

Igauņi laikam bij vienīgie, kas caur kkādiem creditreformiem mēģināja piedzīt sodanaudas

Ir viena nianse - Creditreform ir pilnvarots pārstāvēt Igauņus arī tiesā.

Pēc pieredzes saku - paļauties uz to, ka viņi neķēpāsies ar iesūdzēšanu, ne vienmēr ir produktīvakais lēmums.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Mani janvāra beigās leišos paņēma viens no tiem daudzajiem, kas ir pa ceļam no Grenctāles un Paņevēžu... Līdz šim vēl nekas nav atnācis.

Deksters Reģ.: 07.12.2010
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Pilnīgi pie kājas tie leišu sodi

Jau n' tos gadus nevienu sodu neesmu maksājis un arī nemaksāšu. Visi leišu FR zibšņi tāpat uz mums neattiecas.

CP ir stiliņš agresīvi prasīt lielos sodus, rezultātā "klients" sabīstas un visticamāk, kaut ko maksā uz vietas (nav legāli).

Reāli nekas nevienam NAV jāmaksā! Vēsā mierā sēdiet auto un gaidiet to lapeli, kuru var uzreiz izmest ārā

Šāda attieksme reāli kretinē.

Vajag tomēr cienīt arī citas zemes satiksmi un ievērot to,ko tur prasa, nevis uzspļaut viņu prasībām tikai tāpēc vien, ka te jūties nesasniedzams viņu sodiem.

Attieksme vnk iespārda...

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Cienītais, man Lietuvā jābūt ik pa laikam, lai lieki ziepes netaisītu. Nebija mērķis te savu pieredzi izklāstīt, tikai painformēju citus tēmas sakarā.

Nedomāju, ka esmu slikts piemērs citiem

Deksters Reģ.: 07.12.2010
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Cienītais, man Lietuvā jābūt ik pa laikam, lai lieki ziepes netaisītu. Nebija mērķis te savu pieredzi izklāstīt, tikai painformēju citus tēmas sakarā.

Nedomāju, ka esmu slikts piemērs citiem

LAikam jau teksts 'pilnīgi pie kājas' skaitās korekta attieksme Tāpat 'neesmu maksājis un nemaksāšu' liecana par to, ka ja arī trāpīsi, tad vienkārši nemaksāsi, jo neko neizdarīs tie leiši... Pie tam viņiem FR ir salikti vietās, kur tiešām ātrums būtu jāievēro.

Tavs teksts bija tiešs aicinājums uzlikt mīksto citas zemes noteikumiem un turienes iedzīvotāju interesēm. Klasika pie mums LV, kur visi visam uzspļauj.

Deksters Reģ.: 07.12.2010
0 0 Atbildēt

Nemoralizēju. Man vienkārši nepatīk attieksme uzspļaut citu interesēm un izvairīšanās no atbildības, ja var izmantot kaut kādas nepilnības sistēmā.

Nu apmēram kā krievi Ukrainā, ukraiņi tagad vāji, tad močījam viņus, jo mums neviens neko nevar izdarīt.

Tajā pat laikā atbalstu cīņu par savām tiesībām, ja sodu mēģina iešķiebt nepamatoti.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Ok. Miers mājā.

Katrs pats savas laimes kalējs

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Ok. Miers mājā.

Katrs pats savas laimes kalējs

Kal vien to laimi , bet LT kal uzmanīgi , ja klaja lauka vidū esošam krustojumam ir zīme 50 , tad vajag viņu ievērot !!! Jo , kā jau Tu zini , leiši važo varen ........leitiski un Tu viņus 'neizārstēsi'

torkjis Reģ.: 05.10.2013
0 0 Atbildēt

Varētu padomāt, ka leiši vai igauņi slaidi neuzspļauj LVierobežojumiem

Savajadzējās man vienu specifisku mantu. Sazvanīju paziņas Tallinā, šiem esot. Es saku, ka tūlīt kāpju auto un braucu pakaļ, uz ko man estipois atbild, ka labprāt atvedīs pats.Jautāju šim tipa, kas Tev darīt nav ko, kā tikai uz Rīgu atbraukt. Šis saka A pie jums var konkrēti atvilkt un ja nu gadās ekipāža, tad pa smiekla naudu drīkst atkal turpināt zemu lidot...

Deksters Reģ.: 07.12.2010
0 0 Atbildēt

torkjis rakstīja: Varētu padomāt, ka leiši vai igauņi slaidi neuzspļauj LVierobežojumiem

Savajadzējās man vienu specifisku mantu. Sazvanīju paziņas Tallinā, šiem esot. Es saku, ka tūlīt kāpju auto un braucu pakaļ, uz ko man estipois atbild, ka labprāt atvedīs pats.Jautāju šim tipa, kas Tev darīt nav ko, kā tikai uz Rīgu atbraukt. Šis saka A pie jums var konkrēti atvilkt un ja nu gadās ekipāža, tad pa smiekla naudu drīkst atkal turpināt zemu lidot...

Un tad mēs portālos lasam par līķiem mašīnās. Arī igauņu, kuri ap kokiem arī šad tad aptinas.

torkjis Reģ.: 05.10.2013
0 0 Atbildēt

Deksters rakstīja:

torkjis rakstīja: Varētu padomāt, ka leiši vai igauņi slaidi neuzspļauj LVierobežojumiem

Savajadzējās man vienu specifisku mantu. Sazvanīju paziņas Tallinā, šiem esot. Es saku, ka tūlīt kāpju auto un braucu pakaļ, uz ko man estipois atbild, ka labprāt atvedīs pats.Jautāju šim tipa, kas Tev darīt nav ko, kā tikai uz Rīgu atbraukt. Šis saka A pie jums var konkrēti7 atvilkt un ja nu gadās ekipāža, tad pa smiekla naudu drīkst atkal turpināt zemu lidot...

Un tad mēs portālos lasam par līķiem mašīnās. Arī igauņu, kuri ap kokiem arī šad tad aptinas.

Jā tā ir, bet šo cilvēku izvēli mēs ietekmēt nespējam...

...un atgriežamies pie tā, ko katram nozīmē drošs ātrums...

Deksters Reģ.: 07.12.2010
0 0 Atbildēt

torkjis rakstīja:

Deksters rakstīja:

torkjis rakstīja: Varētu padomāt, ka leiši vai igauņi slaidi neuzspļauj LVierobežojumiem

Savajadzējās man vienu specifisku mantu. Sazvanīju paziņas Tallinā, šiem esot. Es saku, ka tūlīt kāpju auto un braucu pakaļ, uz ko man estipois atbild, ka labprāt atvedīs pats.Jautāju šim tipa, kas Tev darīt nav ko, kā tikai uz Rīgu atbraukt. Šis saka A pie jums var konkrēti7 atvilkt un ja nu gadās ekipāža, tad pa smiekla naudu drīkst atkal turpināt zemu lidot...

Un tad mēs portālos lasam par līķiem mašīnās. Arī igauņu, kuri ap kokiem arī šad tad aptinas.

Jā tā ir, bet šo cilvēku izvēli mēs ietekmēt nespējam...

...un atgriežamies pie tā, ko katram nozīmē drošs ātrums...

Katra droša ātruma definīciju var ņemt vērā tikai tad, ja tas cilvēks uz ceļa ir viens. Tiklīdz ir satiksme ar citiem tās dalībniekiem, tas strādā ļoti daļēji.

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
0 0 Atbildēt

Sveiciens. Cenšos ievērot CSN arī ārzemēs braucot. Ir pagaidām tā, ka sodu reģistri "nestrādā" - nav vienotas datu bāzes, bet ir jāsaprot, ka informācija par sodiem tiek uzkrāta un tad Jums būs milzīgs šoks, kad vairāku gadu garumā fiksētie pārkāpumi citu valstu autoceļos Jums būs jāapmaksā, domāju, ka vienam otram tās summas būs fantastiskas un nesavienojamas ar reālajiem ienākumiem, tā ka iesaku, domājiet, kā brauciet ārzemēs. Lai labi ripo! Un nekā personīga.

sirga Reģ.: 29.10.2002
0 0 Atbildēt

Conqueror rakstīja: Sveiciens. Cenšos ievērot CSN arī ārzemēs braucot. Ir pagaidām tā, ka sodu reģistri "nestrādā" - nav vienotas datu bāzes, bet ir jāsaprot, ka informācija par sodiem tiek uzkrāta un tad Jums būs milzīgs šoks, kad vairāku gadu garumā fiksētie pārkāpumi citu valstu autoceļos Jums būs jāapmaksā, domāju, ka vienam otram tās summas būs fantastiskas un nesavienojamas ar reālajiem ienākumiem, tā ka iesaku, domājiet, kā brauciet ārzemēs. Lai labi ripo! Un nekā personīga.

par noilgumu neesi neko dzirdejis?

un ja auto vairs nebus-visi jau nebrauc ar vienu auto 20 gadus

Ja nu vienigi Pēters netaisis savu robezhu valja

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti