nodoklis par dienesta auto

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
 
1.. 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ..34
brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: Starpcitu ja sab. tr. palielinās officiālo tarīfu uz 60 kap. Tad mēnešbiļete pie mums maksās 5 oiro dārgāk kā Berlīnē un 3 ls dārgāk kā NY…

…pie šī algu līmeņa tāds rādītājs ka sab.tr. ir pat ļoti objektīvs salīdzināšanas līdzeklis, kas parāda kopējo labklājības līmeni valstī. Un arī atsedz vaļā esošās politikas augļus un nosprausto kursu nākotnē…

Kaut kur lasīju, ka viens diezgan objektīvs valsts labklājības rādītājs ir cenas makdonaldā..

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

man šķiet, ka kaksis te ir ciema muļķītis. un tā arī būtu jāuztver. kaut ko fonā visu laiku murmulē bezjēdzīgi ...

Bazhix Reģ.: 20.02.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Seene rakstīja:

Kas tieši tavuprāt NAV pareizi?

Kaut vai tas, ka atrēķini PVN nost vispirms.

Likās, ka tu arī esi uzņēmējs. Bet laikam jau tikai tūdaliņš. Vismaz manam uzņēmumam PVN tiek rēķināts PIRMAIS. Un VID nemaz nedomā, ka varētu dot kādu atlaidi par nodokļu nomaksu naudai, kuru nemaz neesmu saņēmis!

Vai tad nav taada lieta kaa PVN atmaksaashana, resp., priekshnodoklis?

Ok, Tu samaksaa, bet peec tam Tev shito samaksaato atdod atpakalj.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Nākamais jau tuvākā nākotnē redzamais ir nodokļu nastas smaguma ietekme uz vispābā businesu Latvijā. Nu nospiedīs uzņēmēju kā tarakānu smagais nodokļu buližņiks. Dižķibeles laikā aiztikt kautkādu nodokli nu nav īsti prātīgi, bet no otras puses izejas ta nava… iegrūda kāpostu kautkur… naudas aprite samazinājās… vot i viss…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

brmbrmm rakstīja: Kaut kur lasīju, ka viens diezgan objektīvs valsts labklājības rādītājs ir cenas makdonaldā..

Ķīmiskā rūpniecība vēl nav nekad bijusi par objektīvu labklājības rādītāju…

Nabaga Islande – tur aiklapēja ciet pēdējo Makdonaldu – labklājības vairs nav …

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Bazhix rakstīja:

Ok, Tu samaksaa, bet peec tam Tev shito samaksaato atdod atpakalj.

Šitas ir labs …

Reāli nevis atdod bet norēķina nost no nākamā gada – jo nevar atdot to kas jau notērēts…

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

STALINS rakstīja:

Tu esi importētājs?

Ja nē, tad jau tas PVN no neapmaksātajiem darījumiem reāli nav tik būtisks.

Nē es neesmu importētājs. Bet šobrīd neapmaksātie rēķini ir ~10K LS, kas attiecīgi nozīmē, ka esmu no savas kabatas valstij aizskaitījis 2000Ls. Droši vien jau tas nav nekas būtisks. Vai ne?

Nemaz jau nerunājot par UIN avansa maksājumiem, kas tiek aprēķināti pēc pagājušā gada peļņas. Un pat tagad VID nespēj pieņemt, ka mani ieņēmumi ir kritušies... Gada beigās būšu pārmaksājis vēl vairākus tūkstošus latu.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Normāli, stiprākie izdzīvos. A to pārāk daudz mums to deviņklasnieku "biznesmeņu" saradušies.

Stiprākie izdzīvos???? Komēdija…

Stiprākie jau tagad tin makšķeres – kamēr vēl turās uz ūdens… Vājākie spirinās pretim – varbūt būs labāk – bet patreiz vājākie izskatās tā nevisai gudri… Kā būs nākotnē – redzēsim…

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Bazhix rakstīja:

Vai tad nav taada lieta kaa PVN atmaksaashana, resp., priekshnodoklis?

Ok, Tu samaksaa, bet peec tam Tev shito samaksaato atdod atpakalj.

Priekšnodoklis ir pavisam kaut kas cits - tas ir ražošanas izdevumos samaksātais PVN, kas pārsniedz aprēķināto valstij maksājamo PVN. Un šobrīd reālas atmaksas vietā var dabūt tikai tematisko pārbaudi, nevis naudu. Bet par rēķiniem, ko esmu izrakstījis klientiem, man PVN aprēķina pēc rēķina izrakstīšanas brīža, nevis tā, kad esmu reāli sanēmis naudu. tas nekas ka, klients pusgadu nemaksā. PVN man valstij ir jāatdod uzreiz - eleganta nemaksātājus atbalstoša sistēma.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

PVN, ko maksā uzņēmums, nav korekti likt kopējā grozā.

Nav korekti to likt jebkur citur. Tā ir reāla summa, ko no klienta samaksātās (vai pat nesamaksātās) naudiņas man ir jāpārskaita uz valsts kasi, pirms es no atlikušās summas varu veikt jebkādus tālākus maksājumus.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Sretsked rakstīja:

uupis rakstīja: Nākamais jau tuvākā nākotnē redzamais ir nodokļu nastas smaguma ietekme uz vispābā businesu Latvijā. Nu nospiedīs uzņēmēju kā tarakānu smagais nodokļu buližņiks. Dižķibeles laikā aiztikt kautkādu nodokli nu nav īsti prātīgi, bet no otras puses izejas ta nava… iegrūda kāpostu kautkur… naudas aprite samazinājās… vot i viss…

Kur iegrūda,kur ?? Pareksā ?? Tikai nevajag tagad uz vienu pareksu visu nogrūst. Nebūtu pareksa, mums tāpat naudas nebūtu. Izdirstu tāpat, jo tas tizlais teiciens- Jāekonomē, tagad tak krīze !!! To mēs dzirdam visur...tas nozīmē, kad nebija krīze, tad ozola mēbeles varēja bezjēgā pirkt un ar A8 jaunajiem 10 litru motoriem vizināt iereedņu pakaļas. Tur ar tā nauda iekrita, ne jau vienā pareksā.

Labi instrumenti atmaksājas...

aizej drusku patirst, citādi viss šite krīt ...

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

STALINS rakstīja:

Tu esi importētājs?

Ja nē, tad jau tas PVN no neapmaksātajiem darījumiem reāli nav tik būtisks.

Nē es neesmu importētājs. Bet šobrīd neapmaksātie rēķini ir ~10K LS, kas attiecīgi nozīmē, ka esmu no savas kabatas valstij aizskaitījis 2000Ls. Droši vien jau tas nav nekas būtisks. Vai ne?

.....

Sretsked jau uzrakstīja par PVN.

Reāli Tu esi aizskaitījis tikai 21% sava uzcenojuma

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Kaksis rakstīja: Es tikai nesaprotu, ...blā blā

Nu, tu ne tikai šito nesaproti, tu daudz ko nesaproti.

Nu šito murgu es točna nesaprotu. Stundām malt vienu un to pašu, un kārtējo reizi atkal saprast ka viss ir pakaļā rokas par īsu kautko mainīt, un tā katru dienu. Nu žēl man tevis paliek, dekster, vienkārši žēl.

Redz... Viens no risinājumiem ir likt tautai aptvert, kādi patiesībā nodokļi tiek iekasēti. Jo šobrīd vēlētājam parastajam ir pilna pārliecība, ka ļaunais uzņēmējs tikai savu iegribu pēc nemaksā nodokļus un normālu algu. Tāpēc arī par to ir jārunā.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

STALINS rakstīja:

Seene rakstīja:

STALINS rakstīja:

Tu esi importētājs?

Ja nē, tad jau tas PVN no neapmaksātajiem darījumiem reāli nav tik būtisks.

Nē es neesmu importētājs. Bet šobrīd neapmaksātie rēķini ir ~10K LS, kas attiecīgi nozīmē, ka esmu no savas kabatas valstij aizskaitījis 2000Ls. Droši vien jau tas nav nekas būtisks. Vai ne?

.....

Sretsked jau uzrakstīja par PVN.

Reāli Tu esi aizskaitījis tikai 21% sava uzcenojuma

Pļē... Ne visi ir torgaši. Es NEKO nepērku un nepārdodu tālāk, līdz ar to arī nav nekāda "uzcenojuma". Ir tikai maksa par padarīto darbu (pakalpojumu). Un jā, es esmu aizskaitījis "tikai" 21% no naudas, kuru NEESMU SAŅĒMIS!

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Galvenais rādītājs ir piķis uz rokas, pārējais poh.

Tu precīzi uzrakstīji iemeslu, kādēļ esam auzās. Esi perfekti atbilstošs tam, ko iepriekš aprakstīju.

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Nu, ja Tev bez izmaksām( materiāli, transports u.c.) veidojas 10 k Ls, tad nebļauj un iepērc otru kalkulatoru naudas skaitīšanai, kad tā ienāks

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

STALINS rakstīja: Nu, ja Tev bez izmaksām( materiāli, transports u.c.) veidojas 10 k Ls, tad nebļauj un iepērc otru kalkulatoru naudas skaitīšanai, kad tā ienāks

Tev liekas, ka 10K Ls ir ļoti daudz? Laikam jau nespēj atšķirt uzņēmuma apgrozījumu no personīgās kabatas. Tā patiesībā ir tikai robeža, zem kuras vispār var nebūt PVN maksātājs. vai savādāk sakot - nepilna gada alga VIENAM sliktam darbiniekam IT nozarē. Diemžēl realitāte ir tāda, ka visa šī rezultātā gada beigās būs jāatlaiž arī tos pašu darbiniekus, kurus līdz šim kaut kā ir izdevies noturēt.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja:

vidēji mēnesī ir 22 darba dienas.

uz darbu var iet ar kājām, braukt pa zaķi vai stopiem - itogo 0Ls izmaksas.

pusdienas var ņemt līdz no mājām kastītē kaudzi ar (sviest)maizēm ar maximas nocenoto desu. Pudelē buljonu uzdzeramajam (pasilda padusē). Var iekļauties zem lata. Itogo 22Ls pagaidām.

Dzīvojamā platība, nu ir variants zem tilta vai pie bomāriem, bet to šoreiz neapskatam. Meklējam kādu pendžiku vecā koka mājā un ņemam no šī istabiņu pa 10Ls. ūdens aka pagalmā, malkā var kurināt kādus šķūnīšus. itogo 32Ls. Nu labi 5Ls elektrībai, ko teļļuku palūrēt. = 37Ls. (lai gan to arī var pieslēgties pa kluso)

Ziepes un zobu pasta būs kādi 2-3Ls mēnesī, nevajag jau ēst. Pirtī vienu reizi, dušu uztaisam no cauras mucas. Itogo 40Ls.

Zandales tirgū maksā lētākās kādus latus 10. 2-3 pāri pa gadu. 30LsJaku/bikses humpalās uz svara. Kopā diez vai virs 20Ls.

Itogo 90Ls.

Un tas ir minimums par ar iekļautu tv.

Pļē šitas ir labs

Dragon Reģ.: 16.07.2004
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Priekšnodoklis ir pavisam kaut kas cits - tas ir ražošanas izdevumos samaksātais PVN, kas pārsniedz aprēķināto valstij maksājamo PVN. Un šobrīd reālas atmaksas vietā var dabūt tikai tematisko pārbaudi, nevis naudu. Bet par rēķiniem, ko esmu izrakstījis klientiem, man PVN aprēķina pēc rēķina izrakstīšanas brīža, nevis tā, kad esmu reāli sanēmis naudu. tas nekas ka, klients pusgadu nemaksā. PVN man valstij ir jāatdod uzreiz - eleganta nemaksātājus atbalstoša sistēma.

Ar PVN sistēma ir nu gan puslīdz vienlīdzīga abām pusēm!

Jo PVN priekšnodoklī var ieskaitīt pēc rēķina saņemšanas (ja ir saņemts arī pakalpojums vai prece), nav obligāti jābūt šim rēkinam arī apmaksātam!

Un priekšnodoklis ir pavisam kas cits - valstij maksājamās PVN daļas samazināšana par aprēķināto PVN no darījumiem par iepirktām precēm, pakalpojumiem.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Dragon rakstīja:

Ar PVN sistēma ir nu gan puslīdz vienlīdzīga abām pusēm!

Jo PVN priekšnodoklī var ieskaitīt pēc rēķina saņemšanas (ja ir saņemts arī pakalpojums vai prece), nav obligāti jābūt šim rēkinam arī apmaksātam!

Un priekšnodoklis ir pavisam kas cits - valstij maksājamās PVN daļas samazināšana par aprēķināto PVN no darījumiem par iepirktām precēm, pakalpojumiem.

Kas ir vienlīdzīgi? Nemaksātājam dot iespēju to ieskaitīt priekšnodoklī, bet no manis iekasēt par nesaņemtu naudu? Izcili vienlīdzīgi, lai neteiktu vairāk.

Un par priekšnodokli tiesi to pašu, ko tu, arī uzrakstīju. Tikai nedaudz savādākiem vārdiem.

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

STALINS rakstīja: Nu, ja Tev bez izmaksām( materiāli, transports u.c.) veidojas 10 k Ls, tad nebļauj un iepērc otru kalkulatoru naudas skaitīšanai, kad tā ienāks

Tev liekas, ka 10K Ls ir ļoti daudz? Laikam jau nespēj atšķirt uzņēmuma apgrozījumu no personīgās kabatas. Tā patiesībā ir tikai robeža, zem kuras vispār var nebūt PVN maksātājs. vai savādāk sakot - nepilna gada alga VIENAM sliktam darbiniekam IT nozarē. Diemžēl realitāte ir tāda, ka visa šī rezultātā gada beigās būs jāatlaiž arī tos pašu darbiniekus, kurus līdz šim kaut kā ir izdevies noturēt.

Es taču teicu, ka sēnalas vien ir, man šķiet, ka pats iepriekš minēji, ka Tev 2000 ir ļoti daudz

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Kur iegrūda,kur ?? Pareksā ?? Tikai nevajag tagad uz vienu pareksu visu nogrūst. Nebūtu pareksa, mums tāpat naudas nebūtu. Izdirstu tāpat, jo tas tizlais teiciens- Jāekonomē, tagad tak krīze !!! To mēs dzirdam visur...tas nozīmē, kad nebija krīze, tad ozola mēbeles varēja bezjēgā pirkt un ar A8 jaunajiem 10 litru motoriem vizināt iereedņu pakaļas. Tur ar tā nauda iekrita, ne jau vienā pareksā.

Kautkur – bija domāts visur – mēbelēs, autiņos, aģentūrās – vobščem patēriņā… Vienvārd sakot tika noēsts kāposts – pārstrādāts atkritumos – un viss. Tagad mēs kā SIJA aizejam uz SVF un sakam – dot mums kāpostu, lai varam samaksāt procentus a šamie sāk diktēt noteikumus. Ķipa ēdiet mazāk un maxājiet mums vairāk. Un kas notiek? Cūkgaļu vienalga lētāk ir importēt (kad mūsu cūkkopji kliedza HELP – neviens nedzirdēja). Un tā šo sarakstu varētu turpināt…

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Bet varbūt problēma ir tajā, ka augšas (biznesmeņi) grib dzīvot pa vecam (uz darbinieku rēķina)?

Nu te nu mēs nonākam atpakaļ pie sākuma. Uz citu rēķina grib dzīvot liekēžu bars, bet uzņēmējiem ir jāspēj maksāt algu darbiniekiem pēc tam kad legālais rekets atņem lielāko daļu naudas. Un darbinieki tālāk par savu priekšnieku nekādu problēmu nesaredz.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

STALINS rakstīja:

Es taču teicu, ka sēnalas vien ir, man šķiet, ka pats iepriekš minēji, ka Tev 2000 ir ļoti daudz

10K ls nav milzu summa, bet pietiekama, lai izsmeltu maza uzņēmuma rezerves. Un būtu vēl jāiegulda sava nauda, lai darbiniekiem pietiktu algai un valsts rijībai. Un no savas naudas jau 2000Ls ir pietiekami liela summa.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

anonimikis rakstīja:

vidēji mēnesī ir 22 darba dienas.

uz darbu var iet ar kājām, braukt pa zaķi vai stopiem - itogo 0Ls izmaksas.

pusdienas var ņemt līdz no mājām kastītē kaudzi ar (sviest)maizēm ar maximas nocenoto desu. Pudelē buljonu uzdzeramajam (pasilda padusē). Var iekļauties zem lata. Itogo 22Ls pagaidām.

Dzīvojamā platība, nu ir variants zem tilta vai pie bomāriem, bet to šoreiz neapskatam. Meklējam kādu pendžiku vecā koka mājā un ņemam no šī istabiņu pa 10Ls. ūdens aka pagalmā, malkā var kurināt kādus šķūnīšus. itogo 32Ls. Nu labi 5Ls elektrībai, ko teļļuku palūrēt. = 37Ls. (lai gan to arī var pieslēgties pa kluso)

Ziepes un zobu pasta būs kādi 2-3Ls mēnesī, nevajag jau ēst. Pirtī vienu reizi, dušu uztaisam no cauras mucas. Itogo 40Ls.

Zandales tirgū maksā lētākās kādus latus 10. 2-3 pāri pa gadu. 30LsJaku/bikses humpalās uz svara. Kopā diez vai virs 20Ls.

Itogo 90Ls.

Un tas ir minimums par ar iekļautu tv.

Pļē šitas ir labs

Nekā laba nav – lai anonīmiķis pamēģina nostaigāt mēnesi ar 10 latu zandalēm 15 km uz darbu no rīta un 15 km vakarā atpakaļ. Pie tā visa uzturā lietojot Maximas iepuvušos cisiņus un buljonu, kura sastāvā organiskas izcelsmes vielas nav manītas, kā tikai Meņģeļejeva tabula. Pastīsimies kurā dienā viņš beidzot nāks pie sajēgas un beigs ņirgāties par maznodrošinātajiem…

Ja pēc pirmās nedēļas šamais neuzkāps uz Preiļu dzeltenā korķa tad būs tik vien izdevumu, kā ārstēt kuņģa čūlu un sastieptās dzīslas…

1.. 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ..34
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti