Policija atkal izceļas. Žetons!

Master_D Reģ.: 29.09.2004
 
1 2
japcar Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Ta jāpadod Mūrniecei messidžs. Lai izdrāž tādus ērgļus.

Kā tas bija ar ķengaraga džeku kurš safilmēja tos auto apzadzējus.

Parastie ikdienas menti noslāpē šādus gadījumus jo "lieku šumu šodien" nevajag. Pacēla līdz Mūrniecei- uzreiz ir laiks, ir resursi, ir vēlēšanās kaut ko darīt uzradās.

A ko citu?

japcar Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Klau, beidzam īdēt bet daram - vienā dienā Latvijā kārtību neuztaisīs neviens (ja tas maz vispār ir iespējams)

Pa vienam šādam gadījumam šķetinot var izskaust šādas cūcības. Un katra izskausta cūcība ir mazs solis tuvāk labākiem laikiem.

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Rīgā «sniegs» ir dabas stihija! Tāpēc tas atbrīvo no CSN

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

A kas vainas autoram? Noteikumu 102. pants saka, ka ar autoru viss kedā!

Arī man ir dafiga soda punktu, esmu neskaitāmas reizes kašķējies ar CP, maksājis sodus un devis kukuļus.

Līdz šim man vienīgā opcija, kā no tā visa izvairīties šķita - nepārkāpt. Tagad izrādās - ir arī otra opcija, iet strādāt Policijā.

Maksā maz, toties brauc kā gribi

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Tur komentāros uzpeldēja arī pats vainīgais. Esot steidzies, veicis operatīvas darbības, strādājot brīvdienās...

Nu bet likumā ir paredzēts risinājums šādiem gadījumiem. Zila bākuguns. Nav dārga nepavisam.

Lai uzmet uz jumta un kaut vai drifā ņem to līkumu. Visi sapratīs, palaidīs, neviens neko nefotografēs.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Master_D rakstīja: Tur komentāros uzpeldēja arī pats vainīgais. Esot steidzies, veicis operatīvas darbības, strādājot brīvdienās...

Nu bet likumā ir paredzēts risinājums šādiem gadījumiem. Zila bākuguns. Nav dārga nepavisam.

Lai uzmet uz jumta un kaut vai drifā ņem to līkumu. Visi sapratīs, palaidīs, neviens neko nefotografēs.

Ne jau visiem to dod. Katram izziņas inspektoram tāda nepienākas.

Tak lai pats nopērk.

www.elfa.lv/...

nav dārgi. Operatīvā transporta vadītāja apliecība gan jau ka ir.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

No satiksmes drošīnas viedokļa, labāk lai tā burka tur ir, kad viņš kārtējo reizi izdomās atzīmēties.

No juridiskā viedokļa, es domāju, ja viņam ir attiecīgā apliecība (op. trasp. vad.) tad moš arī drīkst. Auto ta policijas...

Nu ja nedrīkst, tad lai ierosina Mūrniecei - tipa mūs te ķengā un tā... varbūt atļaus.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Es gan drīzāk domāju, ka Policija nomainīs savām mašīnām numurus, lai vairs tā nekrīt acīs

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: Es gan drīzāk domāju, ka Policija nomainīs savām mašīnām numurus, lai vairs tā nekrīt acīs

A jēga mainīt? Kāds par 5čuku nopludinās netā arī jaunos numurus, un atkal būs liels šums un vajadzība piedzīt valstij nodarītos zaudējumus

japcar Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

paga,

Master_d ir tas pats kekss kas tajā auto.delfi publicēja to rakstu vai arī "Moped ne moj, ja tolko..."

Interesē kāds ir progress visam šim pasākumam?

japcar Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

tobiš- iAUTO pasmirdēt ir labi- bet no tā konkrētā lieta uz priekšu nekustēs. Kurš zina svaigāko statusu?

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

japcar rakstīja: paga,

Master_d ir tas pats kekss kas tajā auto.delfi publicēja to rakstu vai arī \"Moped ne moj, ja tolko...\"

Interesē kāds ir progress visam šim pasākumam?

Moped moj

un tas ir apollo:

www.apollo.lv/...

viņi par šādiem gara darbiem 30 latus maksā.

pēdējais info ir šāds:

A/m šoferis 12:01 15.Dec.

Lēnām pār tiltu, draugi.

Jā, strādāju kriminālpolicijā. Tikko šā raksta sakarā nācās uzrakstīt speciālu ziņojumu vadībai, kas un kā notika.

Īsumā - steidzos uz Stacijas laukumu piefiksēt viena frukta a/m. Informāciju varu pierādīt. Šim nolūkam bija dotas max 15 minūtes, ieskaitot atļaujas noformēšanu dienesta a/m izmantošanai ārpus darba laika. Ceļa sākumpunkts - t.s. policijas pentagons Čiekurkalnā. Par sastrēguma radīšanu - absolūtas muļķības. Pirmā a/m uz Barona ielas griezās pa labi uz Lāčplēša ielu, nogriezos reizē ar to katrs savā joslā, tikko aizgāja gājēji.

Varbūt viens otrs aizdomāsies - strādāju saistībā ar pāris cilvēkiem, ko nācās aizturēt sestdien, kad lielākā daļa no Jums droši vien bija mājās ar ģimeni. No 8:00-18:00, kuru laikā tā arī nebija laika pat paēst (aizturēšanas, kratīšanas, apskates, Hospitāļu iela, izolators). Nesūdzos, tikai konstatēju faktu.

Uz jautājumiem, ja tādi būs, atbildēšu stipri vēlāk, jo tiešām nav laika sēdēt netā.

P.S. Tiesības no 1995.gada. Pa šo laiku - viena nenozīmīga sadursme ar privāto a/m 2001.gadā. Bez soda punktiem.

Artūrs

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Ja tantei būtu riteņi...

IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

Tas džeks ar to 4070 getzu jau manīts zīmējamies daudzas vietās. Vasarā manīju, ka tas pa tiešo nogriezās no Akmens tlta pa kreisi , pretim strēlnieku piemineklim, tādejādi sabaidot tramvajnieku, kurš no pārbīļa pat apturēja savu braucamo....Arī ir manīts vairākkārt demonstrējam neatļautus iebraukšanas veidus Nacionālā teātra stāvvietā. Kā saka- populars auto. Brīnums, ka tikai policijas vadība neko nezina.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Mentu korkām acīmredzot piemīt brīnumains spēks

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

bet vai jums nav vienalga kur, kaa un kapeec shamais brauc? lai tak krataas kur tam vajag. pashi mees nebuut neesam engelji

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Es vienmēr veicot pagriezienu mirkšķinu ar aci

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Vai Tu nelasīji ka Džekam laika nebija? Uz filmēšanu taču steidzās

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: bet vai jums nav vienalga kur, kaa un kapeec shamais brauc? lai tak krataas kur tam vajag. pashi mees nebuut neesam engelji

Man nav vienalga. Ja mājās braucot uz šādu neapdomīgu policistu rēķina varu nopelnīt 30 latus (tieši tik apollo.lv maksā ja raksts viņiem iepatīkas), tad es noteikti bildēšu un rakstīšu vēl

Tas tā - nerēķinot notikušā juridiskos, morālos un paºējos aspektus

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: bet vai jums nav vienalga kur, kaa un kapeec shamais brauc? lai tak krataas kur tam vajag.

Tas jau ož pēc anarhijas un anarhijas izpildvaras orgānos…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Gutenmorgens rakstīja: noteikti, ka lielākie bļāvēji paši ir uzskaitē vismaz 6p

Šitādi domājoši arī pierobežā vienam kadram konfiscēja zemi ar māju. Ķipa valsts robežai vajag. Kadrs bļaustījās, bļaustījās, bet visiem po – sak pats jau neesi bez vainas. Izrādījās ka tomēr Satversme eksistē – tiesa atdeva visu atpakaļ. Robiņiem tagad jājāj savs jurists, kurš satversmi bija aizmirsis…

Tāpat ar Policiju – visi un arī viņi paši zin, kad atļauts pārkāpt, kad nē. Nu un tad lūdzu ievērojiet CSN. Ieslēdziet bākugunis un raujiet pie sarkanā…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Pie tam tad,kad to atļauj apstākļi- tiešām jābrauc steidzami. Nevis ieslēdz,lai izmantotu dienesta stāvokli.

Viens jau ar bānīti daizmantojās…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Un būs vēl… Kuri izmantos dienesta stāvokli savām vajadzībām…

Toties pa pēcpusi dabūs tie, kuri izmantos savas lietas dienesta pienākumu veikšanai… Tā līdz šim ir bijis un neviens pat tā īsti nav neko mainījis. Ja kāds to grib darīt tad aparāts šamo samaļ easy…

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja:

Slinkais rakstīja: bet vai jums nav vienalga kur, kaa un kapeec shamais brauc? lai tak krataas kur tam vajag. pashi mees nebuut neesam engelji

Man nav vienalga. Ja mājās braucot uz šādu neapdomīgu policistu rēķina varu nopelnīt 30 latus (tieši tik apollo.lv maksā ja raksts viņiem iepatīkas), tad es noteikti bildēšu un rakstīšu vēl

Tas tā - nerēķinot notikušā juridiskos, morālos un paºējos aspektus

nu ok, ja jau kaads par sho maksaa. bet nesaskatu nekadu pieliekshanos tajaa, ka man jau kadu laiku vienalga ko tie aksti dara kameer tas mani neskar, zinams pofigisms iestaajies. tad kad tautai jarikojas, jaiet protesteet, tad visi klusi, bet kad netaa apsmiet kadu muljkji at getcu, tad rinda sastajas man ne silts ne auksts ka vinsh tur ispildaas. bet ja shams ieliks man priekshaa vai sanaa, tad gan piepildiisies mans sapnis kadu attaisnoti iekaustiit par Naglostj

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Slinkais rakstīja: bet ja shams ieliks man priekshaa vai sanaa, tad gan piepildiisies mans sapnis kadu attaisnoti iekaustiit par Naglostj

kā tad, gribētu redzēt,kā tu iesi dot pa seju policistam,kurš, bez mirgalām braucot, iepūtīs tev sānā

viss atkarajas no situacijas, bet kaare liela ))

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti