Sētnieki!

snabulis Reģ.: 18.11.2007

Sāpe tāda,ka sētnieki sniegu no trotuāra pucē uz braucamās daļas ,arī tās, kur noparkots autiņš!Ir runāts ar to bomzi visādos veidos,gan fiziski,gan leģitīmi,bet sniegsjau trešo sezonu tiek bērts starp autiņiem!

Kā cīnīties?

 
1 2 3
HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Bieži jau neredz uzrakstus Skype me

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

Yetti rakstīja: Tikai likumdošanā nav strikti noteikti sētnieka pienākumi ) un pat tie noteikumi nparedzēja, ka sētniekam ir jānodrošina sniega izvešana (jāslēdz līgumi, jāapmaksā tie un tml...)...

dikti jau gribētos redzēt tādu darba līgumu, kurā sētniekam par saviem līdzekļiem būtu jānodrošina sniega izvešana...

Tieši tā - sētnieka pienākumus atrunā darba līgumā vai amata aprakstā, nevis Likumā...

pavaicā kādam zinošam Uzņēmējam......

UN? Sētnieka pienākums ir sakraut sniegu kaudzēs izvešanai un pašvaldības (vai kāda cita savācēja) līgumā paredzetais pienākums izvest. Ja attiecīgajā līgumā paredzētais netiek veikts, vainīgs ir (un sedz zaudējumus) tas, kas to nav izdarījis. Rīcība, kas nav atrunāta līgumā, un ir pretlikumīga (t.i. šajā gadījumā sniega mešana uz brauktuves), ir tikai un vienīgi tās veicēja atbildība. Sētnieks var vienīgi cerēt, ka izdosies pierādīt, ka darba devējs patiešām ir licis to darīt. Ja ne... Tad bez variantiem. Un pat, ja pierāda - darba devēja pretlikumīga prasība nav attaisnojums pārkāpt! Tā kautkā.

snabulis Reģ.: 18.11.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: ja jau "fiziski" esi "runājis", tad saprotu, ka esi mēģinājis "fiziskās runāšanas" vienu galējību - sist... tad ir iespēja pamēģināt otru "fiziskās runāšanas" galējību - uztaisi šim minjetu... ja esi mēģinājis abas, tad neko...

P.S. ja cilvēks kaut kādu apstākļu dēļ (nav izglītības, nav kaut kādu prasmju, sūdīgs materiālais stāvoklis), trīs gadus tīra trotuārus (strādā) nedomāju, ka viņš ir "bomzis"...

ja viņu katrs, "superkāra" īpašnieks, bez sekām "superkāra īpašniekam" var ieklapēt par "nepareizi" notīrītu sniegu, tad kurš ir kas?

kā te jau minēja, kur viņam to sniegu likt?

Ietve ir pietikoši plata ,lai būtu sniegam vieta un runa nav par šābrīža trīs saujām sniega un arī ne prasība parādīt smalkas appļūtīšanas māku par kādu jautajumu!

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

da pofig man tavi smilksti... nepatīk. nelasi... un, lai sētniekam sokas...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: da pofig man tavi smilksti... nepatīk. nelasi... un, lai sētniekam sokas...

Kas ar tevi? Kādēļ šoferim, neskatoties uz līgumā rakstīto, ir jāievēro CSN. Kādēļ sagādnieks nedrīkst zagt? Un kadēļ tavuprāt sētnieks DRĪKST rīkoties pretlikumīgi, ja tā ir ērtāk izpildīt darba pienākumus???

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Yetti rakstīja: da pofig man tavi smilksti... nepatīk. nelasi... un, lai sētniekam sokas...

Kas ar tevi? Kādēļ šoferim, neskatoties uz līgumā rakstīto, ir jāievēro CSN. Kādēļ sagādnieks nedrīkst zagt? Un kadēļ tavuprāt sētnieks DRĪKST rīkoties pretlikumīgi, ja tā ir ērtāk izpildīt darba pienākumus???

da Seene beidz...

mana doma bija par to, lai iet pie namsaimnieka celt kašķi, nevis dzīves apbižoto, slānot mācīt, kā ietve jātīra... lai zvana uz institūcijām prasa, taisa trobeli...

trīs gadus pizdjījis sētnieku par to, ka sniegu ne tur met... gan sētnieks mazohists, gan autors spainis...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

ka sētnieks ir lohs tas diezgan normāli. toties ar premjeru tam nevajadzētu būt normāli. realitātē abi lohi.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Redz...sākas viss ar sētnieku...CP inspektoriņu...ierēdnīti...beidzas ar premjeru...

Sētnieku nedrīkst aizskart, premjeru lamāt var... kaut kas nav pareizi domāšanā.

dekster - demagogs esi... runa laikam bija par "fizisku runāšanu"...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Sretsked rakstīja: Redz...sākas viss ar sētnieku...CP inspektoriņu...ierēdnīti...beidzas ar premjeru...

Sētnieku nedrīkst aizskart, premjeru lamāt var... kaut kas nav pareizi domāšanā.

dekster - demagogs esi... runa laikam bija par "fizisku runāšanu"...

kaut gan kuj viņu zin kāda tā fiziskā runāšana bija... varbūt ar slīdošām kājelēm riņķoja ap savu auto, mūkot no satracināta sētnieka...

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Un tā , lenā garā , ira nonākc līdz minprezim & Co .

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

da Seene beidz...

mana doma bija par to, lai iet pie namsaimnieka celt kašķi, nevis dzīves apbižoto, slānot mācīt, kā ietve jātīra... lai zvana uz institūcijām prasa, taisa trobeli...

trīs gadus pizdjījis sētnieku par to, ka sniegu ne tur met... gan sētnieks mazohists, gan autors spainis...

Tak pasaki šito kādreiz CP, kas tevi apturēs - lai iet dokumentus šefam prasīt... Tu tak tikai šoferis.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Yetti rakstīja:

da Seene beidz...

mana doma bija par to, lai iet pie namsaimnieka celt kašķi, nevis dzīves apbižoto, slānot mācīt, kā ietve jātīra... lai zvana uz institūcijām prasa, taisa trobeli...

trīs gadus pizdjījis sētnieku par to, ka sniegu ne tur met... gan sētnieks mazohists, gan autors spainis...

Tak pasaki šito kādreiz CP, kas tevi apturēs - lai iet dokumentus šefam prasīt... Tu tak tikai šoferis.

OK, skatāmies no otras puses... pārkāpju tos pašus CSN, man policists nevis soda pēc kikuma, bet "fiziski runā"...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

OK, skatāmies no otras puses... pārkāpju tos pašus CSN, man policists nevis soda pēc kikuma, bet "fiziski runā"...

Es ne reizi neaizstāvēju šādu rīcību. Palasi uzmanīgāk. Tikai to, ka arī sētniekam IR jaievēro likumi!

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Yetti rakstīja:

OK, skatāmies no otras puses... pārkāpju tos pašus CSN, man policists nevis soda pēc kikuma, bet "fiziski runā"...

Es ne reizi neaizstāvēju šādu rīcību. Palasi uzmanīgāk. Tikai to, ka arī sētniekam IR jaievēro likumi!

Ir likumi un ir noteikumi.

Likumi ievieš kārtību bet noteikumi ierobežo…

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti