Dižķibele,politika utt

Dzēsts lietotājs Reģ.: 04.05.2024

kaksi arī var?

 
1.. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ..26
WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Runājot par globālo sasilšanu - \"kāda\" ļoti prominenta organizācija smagi kļūdījusies klimata izmaiņu pētījumā ( domāju ka nevienam nav jaunums ka šāda nepareiza prognoze daudzus iedzina stresā !!!):

www.technologyreview.com/...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Jā un ja sals ir zem -15, tad uupim jāsēž ar pliku pakaļu uz zemes un to jāsilda.

Tev nau tik daudz naudaszīmes lai tu spētu samaksāt man par šādu pakalpojumu…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: varu tev tos dinārus pārskaitīt...

Jāsaka VIDam ka viens reāls nodokļu nemaksātājs vizinās apkārt ar skāni – vadā savā piekabē LV 2 gadu budžetu un nedalās ne ar vienu…

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Kampars kredītsaistību dēļ varētu pamest politiku

www.delfi.lv/...

Kāds ekonomikas ministrs, tāda ekonomika

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja:

Kampars kredītsaistību dēļ varētu pamest politiku

www.delfi.lv/...

Kāds ekonomikas ministrs, tāda ekonomika

Un kas tur sevišķs - ja es spēju privātā sfērā nopelnīt vairāk kā valsts darbā - kādēļ man un manai ģimenei būtu jāsamierinās ar ko mazāku. Tiesa šajā situācijā es teiktu ka tad ir jārēķinās ar to ka kļūsti par sabiedrības izsmieklu - tipa gāji nevis nest kārtību valstī bet gan acīmredzot piepelnīties !!! Tobiš rezultātam būtu jābūt - politiskās karjeras beigas, bet nu .... !!!

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Tas raksts parāda 2 problēmas:

1) Ministriem tiek maksātas pārāk mazas algas. Ministram būtu jābūt ļoti labi nozari pārzinošam, bet šis nav motivējošs atalgojums nozares labākajiem speciālistiem tīkot pēc ministru amata. Protams, sabiedrības vairākums nesapratīs algu palielināšanu. Tāpēc populistisku apsvērumu dēļ ministru algas tiek turētas zemas.

2) Ja ekonomists savu biznesu nav nostādījis tā, kas tas nes stabilus ienākumus, vai viņš ko jēdzīgu spēs izdarīt ar valsts ekonomiku?

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Redz kur vienai lielai daļai vajadzētu palasīt un padomāt... nevis uztraukties par ministra ādas uzvalciņu vai kaimiņa smuko volvo...

www.tvnet.lv/...

tā ir tvnet sadaļa sievietēm

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

Sretsked rakstīja: Redz kur vienai lielai daļai vajadzētu palasīt un padomāt... nevis uztraukties par ministra ādas uzvalciņu vai kaimiņa smuko volvo...

www.tvnet.lv/...

tā ir tvnet sadaļa sievietēm

Dekstera lasītākā sadaļa uzreiz aiz Cosmopolitan

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

… un notekti ar likumu noteikt ka kokiem un krūmiem aizliegts augt aizsargjoslā, ja ne 50 gadu cietumsods kokam, bet krūmam 70-it…

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Sāk jau riebties šitie uz ecēšām lecēji no JL:

www.diena.lv/...

ZB Mūrniece

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Sāk jau riebties šitie uz ecēšām lecēji no JL:

www.diena.lv/...

ZB Mūrniece

vot mūrniece točno ir tā nozares eksperte, kas dara visu lai tikai kļūtu par ministri.....

a kas tai kazai traucē pašai braukt ar tačku.... es saprotu, ka lācītim ir aizliegts pašam stūrēt ķerru, bet vai tad visiem pajolīšiem arī tā ir?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Galvenajam marsietim brauciens no darba uz mājām ir darbs…

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Kaksīt, pajolīt, LAtviju izpārdeva TP un LPP/LC Bet,cik saprotu, tev no tā nojēgas nav nekādas Lai to sajēgtu, ir jāprot salikt kopā vairākas loģiskā virknē notikušas lietas Bet tam vajag GALVU

Savukārt Jaunais laiks nepiedalījās tikai viena iemesla dēļ - nebija vēl dibināts.

Par atsevišķām personālijām vai piedalījās vai ne jāskatās individuāli.

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Jautājums JL kvēlākajam aizstāvim.... kas ir tev ir sakams par to, ka JL biedrs bīda niknākā ienaidnieka rebes www.delfi.lv/...

Vai tā būtu tava piesauktā JL kartības ieviešana?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Patiešībā ir tā ka man šī Ekodoktrīnas pasākums aºī nepatīk !!! Taču lielākā problēma ir varbūt nevis tajā ka šī firma pieder AŠ, bet gan tajā ka par šo pasākumu ir daudz un diktispkulācijas, un nekādu sakarīgu komentāru no minētās firmas puses. Jo faktsiki aºī tā kā ir tagad ir sūdīgi - metam dauz labu -pārstrādājamu lietu ārā kopējos atkritumos - tā arī nav lieta !!! Un vēl tā cilviņu kultūra mest višadus sū papīram/kartonam paredzetā tvertnē tikai tādēl ka līdz paratajam musaram jāpaiet vēl kādi 3 soļi !!! Principā ir jaņem un jāpieņem likumi kas par atkritumu nešķirošanu "iesprauž" attiecīgu ceņņiku !!!

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

CRDI rakstīja: Jautājums JL kvēlākajam aizstāvim.... kas ir tev ir sakams par to, ka JL biedrs bīda niknākā ienaidnieka rebes www.delfi.lv/...

Vai tā būtu tava piesauktā JL kartības ieviešana?

Latvija ir pārāk maza, lai kādā amatā,kādā vietā nebūtu kāda cita paziņa,klases biedrs vai kādreiz vienā palātā gulējis cilvēks

Kurš spēj labāk redzēt to,kas notiek atkritumu sistēmā, je ne cilvēks, kurš tur ir iekšā ? Ak jā, tagad izra'dās, ka JL atbalsta TP

Nu,daffai, fantazē tālāk un atkal meklē sazvērestības teorijas

Nemekleju nekur sazverestības teoriju atškirība no tevis, kurs to saskata visur kur tiek pieminetas dazadu burtu kombinacijas.

Runa ir par to ka, pēc taviem apgalvojumiem ka JL nav shemotāji, tacu kā izrādās ir gan, jo citādāk, kā par shēmošanu, so lietu "sakārtošanu" nevar nosaukt. Un ja tu aizstavi šī JL ierindas biedra rosīšanos ar tekstu, ka viņs ir ieksa mēslu biznesā un labak redz to kas tur notiek, tad arī tavus pārmetumi citu partiju parstavjiem arī var noraidīt ar so pasu argumentu.

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

CRDI rakstīja:

Sretsked rakstīja:

CRDI rakstīja: Jautājums JL kvēlākajam aizstāvim.... kas ir tev ir sakams par to, ka JL biedrs bīda niknākā ienaidnieka rebes www.delfi.lv/...

Vai tā būtu tava piesauktā JL kartības ieviešana?

Latvija ir pārāk maza, lai kādā amatā,kādā vietā nebūtu kāda cita paziņa,klases biedrs vai kādreiz vienā palātā gulējis cilvēks

Kurš spēj labāk redzēt to,kas notiek atkritumu sistēmā, je ne cilvēks, kurš tur ir iekšā ? Ak jā, tagad izra'dās, ka JL atbalsta TP

Nu,daffai, fantazē tālāk un atkal meklē sazvērestības teorijas

Nemekleju nekur sazverestības teoriju atškirība no tevis, kurs to saskata visur kur tiek pieminetas dazadu burtu kombinacijas.

Runa ir par to ka, pēc taviem apgalvojumiem ka JL nav shemotāji, tacu kā izrādās ir gan, jo citādāk, kā par shēmošanu, so lietu "sakārtošanu" nevar nosaukt. Un ja tu aizstavi šī JL ierindas biedra rosīšanos ar tekstu, ka viņs ir ieksa mēslu biznesā un labak redz to kas tur notiek, tad arī tavus pārmetumi citu partiju parstavjiem arī var noraidīt ar so pasu argumentu.

Varbūt pakustini savu biezpiengalvu un paskaties, ka tā sevišķi ar nekad JL neaiztāvu...mans pretstats ir tiem idiņiem,kas skaļi bļauj,ja JL pie VISA vainīgs. Un tikai. Bet tev jau ,biezpiengalva, tas kukuu, neaiziet. Arī esi kaksis ?

Tev ir kaut kāda īpaša atļauja apsaukat citus? Der arī izziņa no Sarkandaugavas.

neesmu teicis, ka JL ir pie VISA vainīgi, jo starp JL izdarībam var atrast arī labus darbus, tiesa lielakoties tie ir maziņi un nepamanāni, un varbūt arī ne pārāk lietderīgi dotaja momentā, un ka vēlak izrādās daži ne pārak likumīgi.

Jo redzi, tavu sapņu lielākie ļaundari, ja arī ko sashēmoja, tad to darīja pēc iespējas likumīgāk, vai arī tā lai to būtu praktiski neiespejami pierādīt. A JL, pat nodoklus (valstij un iedzīvotājiem vajadzīga lieta bla, bla, bla...) nevar ieviest tā lai to maksāsana nebūtu likupārkāpums.

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Re kā, atkal viena partija pārsniegusi atļautos tēriņus par pusmiljonu pašvaldības vēlēšanās Domāju, lielas problēmas nesagādās uzminēt,kura

Neuzminēji.... www.apollo.lv/...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ai da visi viņi vienādi.... ar to starpību, ka kāds kādam ir čoms un čomi jau ir vienlīdzīgāki par pārējiem....

es kādu laiciņu atpakaļ teicu, ka esmu sēdējis kazino pie viena galda ar jl topa vīreli, ar tādu, kas tagad nav īsti atklāti pie šprices.... bet nu toreiz bija gan.... bet nu viedoklis man par jamo ir gan

protams, ka ar jēell saistītie cilvēki nekādā gadījumā nav TĀDI protams, ka nav manas acis taču kļūdās, avīzēs tak ir ierakstīts kā patiesībā bija....

vēl viens novērojums no dzīves, kas liecina, ka īpaši tālu mēs netiksim.... jo nepazīstam pareizos cilvēkus....

man sievas bērnības draudzenes vecākiem vecrīgā ir neliela kafejnīciņa.... uz to reizēm iet arī daļa no tā mūsu varenā sotaka..... un protams (kā jau brīvā un demokrātiskā valstī) tur piestaigā arī kriminālo aprindu autoritāte (kuras pagaņalu es šeit neminēšu)

interesenti ir pavērot kā vadošā sotačiņa pārstāvji pielec kājās un iet sasveicināties, kad telpā ienāk svarīgais cilvēks

partiju sistēma latvijā nestrādā un nekad arī nestrādās.... jo valsts interesēm tuvāks katram tuvāks ir personīgais miljons....

mums visās partijās ir spēcīgi politiķi..... kas nekautrējas apmest to, kas palicis pāri no kažociņa otrādi kaut 3reiz nedēļā (izņemot rubiku, par ko arī viņu cienu)

valstsvīri domā par to lai valstij būtu labi pēc gadiem.... politiķi tālāk par nākamajām vēlēšanām redzēt nav spējīgi....

kāpēc mums ir tāds totāls valstsvīru trūkums?

jēlīšu darboņi savulaik svinīgi deva zvērestu, ka ja aizies no jaunā laika, tad atteiksies arī no deputāta amata....

kurš no viņiem to izdarīja????? izdomāja atmazku, ka tas vairs nav tas jaunais laiks un viss....

es te tagad esmu Sviestca kantorim sps auto parādā 100 latus.... es nemaksāšu, jo tas Sviestca kantoris vai nav Tas Sviestca kantoris.....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

kad jaunais laiks sadūšosies un atcels šitos noteikumus, tad es ticēšu, ka viņi vismaz kautko var...

www.akti.lv/... ,%20izmantojot%20atjaunojamos%20energoresursus,%20un%20cenu%20noteik%F0anas%20k%E2rt%EEbu

kāpēc man ir jāmaksā par kāda uzņēmēja labi izbīdīta projekta ietvaros noorganizētu garantētu peļņu????

ja jau brīvais tirgus, tad brīvais....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ahujeķ, cik iauto labi var ielikt linkus....

moš šitā sanāks?

www.likumi.lv/...

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

CRDI rakstīja:

Jo redzi, tavu sapņu lielākie ļaundari, ja arī ko sashēmoja, tad to darīja pēc iespējas likumīgāk, vai arī tā lai to būtu praktiski neiespejami pierādīt. A JL, pat nodoklus (valstij un iedzīvotājiem vajadzīga lieta bla, bla, bla...) nevar ieviest tā lai to maksāsana nebūtu likupārkāpums.

re kā, reliģija no dažu Baltā zirga jājēju partijas labi iesakņojusies, ka pat tūdaliņi akli ar siekalainām mēlītēm kaifā joprojām

Tu tiešām muļķis, vai kā..... es gribēju teikt, JL ir tūdaliņi: ne shemot māk, ne valst vadit....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja:

Sretsked rakstīja:

CRDI rakstīja:

Jo redzi, tavu sapņu lielākie ļaundari, ja arī ko sashēmoja, tad to darīja pēc iespējas likumīgāk, vai arī tā lai to būtu praktiski neiespejami pierādīt. A JL, pat nodoklus (valstij un iedzīvotājiem vajadzīga lieta bla, bla, bla...) nevar ieviest tā lai to maksāsana nebūtu likupārkāpums.

re kā, reliģija no dažu Baltā zirga jājēju partijas labi iesakņojusies, ka pat tūdaliņi akli ar siekalainām mēlītēm kaifā joprojām

Tu tiešām muļķis, vai kā..... es gribēju teikt, JL ir tūdaliņi: ne shemot māk, ne valst vadit....

valsti vadīt manuprāt nenozīmē panākt lai valsts budžets nav mīnusos.... (kas arī īsti nesanāk) bet gan darīt visu lai latvija EKSPORTĒTU vismaz kautko.... un lai eksports būtu vismaz tik liela kā imports....

un lai eksportētu nevis banku par parādiem atņemtās mašīnas, bet kautko reālu šeit uz vietas saražotu....

kāpēc tā nevarētu būt elektrība no kikas dzirnavām moš to pa taisno (apejot latvenergo) tirgot uz ārzemēm par konkurētspējīgu cenu.... un ja eiropas savienība vēlas, lai piemakā par ekoloģiju

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Pirmais rakstīja:

CRDI rakstīja:

Sretsked rakstīja:

CRDI rakstīja:

Jo redzi, tavu sapņu lielākie ļaundari, ja arī ko sashēmoja, tad to darīja pēc iespējas likumīgāk, vai arī tā lai to būtu praktiski neiespejami pierādīt. A JL, pat nodoklus (valstij un iedzīvotājiem vajadzīga lieta bla, bla, bla...) nevar ieviest tā lai to maksāsana nebūtu likupārkāpums.

re kā, reliģija no dažu Baltā zirga jājēju partijas labi iesakņojusies, ka pat tūdaliņi akli ar siekalainām mēlītēm kaifā joprojām

Tu tiešām muļķis, vai kā..... es gribēju teikt, JL ir tūdaliņi: ne shemot māk, ne valst vadit....

valsti vadīt manuprāt nenozīmē panākt lai valsts budžets nav mīnusos.... (kas arī īsti nesanāk) bet gan darīt visu lai latvija EKSPORTĒTU vismaz kautko.... un lai eksports būtu vismaz tik liela kā imports....

un lai eksportētu nevis banku par parādiem atņemtās mašīnas, bet kautko reālu šeit uz vietas saražotu....

kāpēc tā nevarētu būt elektrība no kikas dzirnavām moš to pa taisno (apejot latvenergo) tirgot uz ārzemēm par konkurētspējīgu cenu.... un ja eiropas savienība vēlas, lai piemakā par ekoloģiju

Nav obligāti jāeksportē, pietiek ar sava tirgus aizsardzību.

vai tu piedāvā neļaut importēt elektrību?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: rus.tvnet.lv/...

lielā mērā piekrītu...

1.. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ..26
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti