Dižķibele,politika utt

Dzēsts lietotājs Reģ.: 18.04.2024

kaksi arī var?

 
anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Sretsked rakstīja: To jau tu redzēji,kur tas noveda to vadoni...

To neviens nezin vai vadonis sadega vai nodzīvoja laimīgi līdz vecumdienām Argentīnā vai Kanādas ziemeļos…

jebkurā gadījumā bija 10 slavas gadi. tas ir vairāk par mūsu treknajiem.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Yetti rakstīja:

Sretsked rakstīja: Nu negatīvisms jūsos, biedri, ir ļooooti dziļi iesakņojies

ja apkārtējo cūcību/stulbību redzēšana un negatīvisms ir sinonīmi, tad jā...

Tu dzīvo kā iekš PSRS, kur tiešam maz ko varēja izdarīt. Te vienkārši cilvēkiem ir tik lielas iespējas...kuras nez kāpēc viņi neizmanto.

Godīgi pateikt ?!?!? - PSRS varēja ļoti daudz ko izdarīt taču uz to bija tikai 2 ceļi vai nu caur pazīšanos vai caur izcilību !!! Un ir zināmi gan piemēri no vienas gan no otras puses !!! Ja gribētu mierīgi varētu arī brīvā LPSR dzīvot utt. utjpr. Taču pakāpeniska attīstība, pakāpeniska brīvības nopelnīšana - tas jau nav priekš mums - mums visu vajag tepat un tūlīt !!! Aiz savas pārprastās demokrātijas un brīvības nu tagad te "vārāmies" iAuto.

Zinu jau zinu - pats arī zābaks, varēju gan tad gan tagad sēdēt uz miljoniem, bet nē nevarēju vajadzīgajā brīdī atvērt muti, kaut labi zināju ka tas būtu tā vērts ... nu neko sēžu un arī bakstu klaviatūru

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: ... nu neko sēžu un arī bakstu klaviatūru

… toties nevoiens tevi nesauc par tatupedu…

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Es vakar ierēcu, kā Domburšovā Andris stāstīja, kā šim, braucot ar jau septiņus gadus vecu Audi-A4 blakus abās joslās nostājās pa blondīnei ar Porsche-Cayenne. Un tad viņš esot padomājis, ka kaut kas šajā valstī nav kārtībā.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Es vakar ierēcu, kā Domburšovā Andris stāstīja, kā šim, braucot ar jau septiņus gadus vecu Audi-A4 blakus abās joslās nostājās pa blondīnei ar Porsche-Cayenne. Un tad viņš esot padomājis, ka kaut kas šajā valstī nav kārtībā.

vienā kajēnē bija Madara, otrā Anete???

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

nē, Kikucis...

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Kaksis

dekster, kā tas ir, iet rimīti gar šmigas plauktiem un katru reizi saprast, ka nevar, nevar... ? nu apzināties, ka tas raksturs ir tik vājš, bet kārdinājums tik liels...

============================

Jaaskaita luugshana, tjipa: Kaa man nepatiik shnjabis... Kaa man nepatiik shnjabis ... kaa man nepatiik shnjabis ... Bet kaa man patiik, ko tas ar mani dara!"

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

šodien vid vārda diena...

jakānam ir iemesls svinēt....

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: šodien vid vārda diena...

jakānam ir iemesls svinēt....

Tas tak Rota vīrusu noķēris – aizrotējis citur…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Nu jaunā laika pārstāvjiem ir visas iespējas izteikties par iekšlietu ministres godīgumu.

Un varbūt varat man izskaidrot vai pulksten 14 skaitās braukšana uz darbu vai no darba… un vai vispār braukšana uz mājām ar dienesta auto ir darbs vai privilēģija…

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: ... un vai vispār braukšana uz mājām ar dienesta auto ir darbs vai privilēģija…

Ja tas būtu darbs, tad ministres vietā to darītu kads cits

(c) veca anekdote

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja:

uupis rakstīja: ... un vai vispār braukšana uz mājām ar dienesta auto ir darbs vai privilēģija…

Ja tas būtu darbs, tad ministres vietā to darītu kads cits

(c) veca anekdote

Paga paga bet dienesta auto nodoklis kā reiz jau ir par to ka daudzi dienesta auto izmanto braukšanai no darba uz mājām…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Ja brauc uz mājām darba laikā, tad tas nav dienesta auto izmantošanas pārkāpums.

Tātad ja 14 brauc uz mājām tad nestrādā ar 100% atdevi. Vai tādā gadījumā nav jāsamazina alga?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Nē nu es saprotu ka marsietis ir ar savdabīgu domāšanas veidu, bet te jau izrādās ka ne viņš viens ir no Orvela dzīvnieku fermas…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: A ja strādā mājās? ķipa mājsaimniece...

Atrodi ministra darba pienākumos funkciju mājsaimniece un tad varēsim runāt tālāk…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Kā teica Andris, ministram ir jābūt ministram 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā. Značit viss laiks ir darba laiks.

Ne ne ne – tas ir pretrunā ar darba likumu un VID nodokļu politiku.

Ja reiz strādā 24 stundas tad VIDam ir jāsaņem nodoklis par visām 24 stundām pie kam par virsstundām dubultā.

Ja ministrs strādā 24 stundas diennaktī un nemaksā nodokļus par visām 24 stundām tad viņš ir noziedzinieks…

Gribi teikt ka mums ir noziedzinieku valsts ar lielo shodņaku…??

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Vakar satiku vienu mentu. Ierēcām par tiem dienesta auto liegumiem. Ķipa auto drīkst izmantot tikai darba laikā un darba vajadzībām, bet kā mentam jāstrādā visu sutku. Nāk visādi kaimiņi ar savām sūdzībām, uz ielas pēc darba laika beigām piepišās visādi bomāri ar problēmām, kādreiz konduktoru laikā bija jāpiestrādā par nemaksātāju un trakotāju izmetēju no sabtransa. Kā viņš izteicās, tad tagad formu labāk atstāt darbā.

Drīz mēs apsteigsim amēriku ar stulbuma ierakstīšanu likumos ne tikai skaita ziņā.

Mums arī vajag likumu pieņemt ka teiksim Ventspilī aizliegts spridzināt atomiekārtas – sods 200 Ls…

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Bet ka lasams visos mēdijos, tad izradās Lindukam ir operatīvais darba auto un par to nodoklis nav jāmaksā

A par tiem ministriem kas jau samaksaja nodokli(ieskaitot svītraino): pateikt paldies un vel likt nomaksat štrāpi par spēkā esošo likumu neieverošanu un pārkapšanu- vo būtu jautrība, ka strīpainis ņemtos par to ka ir sodīts.

Vienīgi mani izbrīna ka visiem bija jamaksā mazais nodoklis, man kaut ka likās ka tiem MK autiņiem jau ne pavisam nav nemotori. Cik redzēts visi AA-56.. un AA-66.. un MK-... autiņi (AUDI; VOLVO) nav ar motoriem līdz 1500 ccm, ir tikai no 2500 uz augsu Man jau liekas, ka ne AUDI, ne VOLVO vispar nav tādi mazmotori. Var jau būt ka special for LV ir uztjūneti A6, S80 utt ar motoriem 0,9-1,3

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: A viņš nestrādā, bet "palīdz čomam"

VIDā nav tādas atrunas – tā kā neiet krastā. Palīdzēt var radiniekam līdz trešajam celim… Viss – pārējais ir maksas pasākums par ko jāmaksā nodokļi…

Tāds skats ka tu neesi bijis VIDā vispār…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja: …pateikt paldies un vel likt nomaksat štrāpi par spēkā esošo likumu neieverošanu un pārkapšanu- vo būtu jautrība, ka strīpainis ņemtos par to ka ir sodīts.…

Šito gan vajag dzīt cauri prokuratūrā – likums ir – tad lai atbild pēc likuma un taisnības…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Reiz jau Ventspilī bija pieņemts stulbuma kalngals - aizliegums mazgāt mašīnās privātmāju pagalmos.

Un kādam sodu izrakstīja?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: vienreiz biju, piespieda rakstīt deklarāciju, vairs tur nerādīšos

Nekur tu neliksies…

Patreizējā valsts politika ir padarīt katru valsts iedzīvotāju par uzņēmēju vai pašnodarbināto. Izņemot protams Valsts iestādes, lai gan arī tur var ievazāt pašnodarbinātības sērgu…

Budgetam labums afigennijs – bezdarbnieka pabalsti vairs nav jāmaksā…

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: . Izņemot protams Valsts iestādes, lai gan arī tur var ievazāt pašnodarbinātības sērgu…

Jau uz to pusi iet... Nodarbinatības valst aģentūra- atlaida tantes un pēc tam uzticēja to pasu darbu kantorim kura strādā atlaistās tantes, pie tam nodrosinot to kantori ar visu- sakot no pildspalvas un beidzot ar dienesta datoru.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Bet nu tas dienesta auto nodoklis ir vienkārši smieklīgs.

Šajā sfērā valsts drīkst regulēt tikai nodokļu maksātāju naudas izmantošanu, bet nedrīkst iejaukties privātajā sfērā. Privātās sfēras princips ir pavisam atšķirīgs. Uzņēmējs - darba devējs ir tiesīgs pēc saviem uzskatiem piešķirt vai atņemt darbiniekam privilēģijas, bet valsts nevar regulēt šīs privātās attiecības. Valsts var regulēt tikai to automašīnu izmatošanu kuri pirkti par kopējo naudu.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Bija domāts nodokļa summas apmērs. Pārdesmit latu mēnesī par iespēju braukt uz/no darba ar jaunu auto+šoferi, tas pat ir lētāk nekā dārgākais abonements sabtransam.

Lūk te arī varēja darīt kā krievu laikos jau bija. Valsts auto – plombes visās vietās. Pēc tam piefiksēt kilometrus un rēķinu piestādīt pēc nobraukuma + nolietojuma… Nekā sarežģīta…

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti