ella

snake039 Reģ.: 10.04.2010

labdien ir taada probleema ka zzud ella bet pelke apaksa neveidojas kad uzsilis mazliet gruutak pielec un ir zili duumi kad uzgaaze kaadi varetu buut varianti kas vainas man otrais golfs..

 
1 2
snake039 Reģ.: 10.04.2010
0 0 Atbildēt

aa un es izmazgaju ar bendzinu to filtru laikam tas ir gauisa filtrs karterim no vina kaut kaadi plastmasas gabali naca ara tas varetu kaut ko ietekmet?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

puisīt vispirms atejam no "kodiena" un sākam sakarīgi domas izklāstīt, kas par filtru kurā vietā, un kāds vēl kartera filtrs, tak neesi jau bijis noņēmis kateri un to eļļas "sietu" kas tur atrodas mazgājis !?!?! Jabkuram citam filtram tā mazgāšana ar benzīnu tikai safiš pašu filtru (protams ir pāris retro-auto kam gaisa filtrs ir tipa "stiepļu" siets kuras tiešām mazgā ar benžinu vai šķīdinātāju, bet tas nebūs tavs gadījums) !!!

Ja ir zilgani dūmi no autosa, tad motoram ir iestājies vai nu dabīgais izdilums, vai aºī eļļas gredzenu kirdiks - un tur tad arī tava eļļa zūd - cilindros un izpūtējā !!!

snake039 Reģ.: 10.04.2010
0 0 Atbildēt

nee es domaju to plastmasas filtru kas nak no kartera nezinu kam tiesi vinsh domats bet kad neemu ellu man paardeveejs teica ka tas jaizmazgaa ka meedzot aizsereet bet nu hwz.. bet ja eelas gredzeni beigti nevajadzeeja buut sveceem ar eelu?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

ja degmaisījums (ar visu eļļu) normāli sadeg, tad sveces tev tur nekas neaizmetīs, tiesa laika gaitā "uzdegumi" gan radīsies uz svecēm, uz virzuļiem, uz vārstiem!!!

Principā to visu domāju ka droši var reducēt uz motora kompresijas pārbaudi - visdrīzāk visas virzuļu grupas izdilumsss !!!

Par to filtru - nu labi pieņemsim ka tas ir kaut kāds štrunc kas nāk kartera ventilācijas "vadā", tad vienīgais ko es varētu idomāties kas tur par "plasmasām" nāk ārā ir kaut kādas eļļas specifiskās piedevas ( tipa ar teflonu vai tamlīdzīgi) ko kāds ir piespēris klāt lai mēģinātu "reanimēt" dzinēju uz pārdošanu vai novērstu dūmošanu uz TA.

snake039 Reģ.: 10.04.2010
0 0 Atbildēt

tatad ko tu gribi teikt kas man varetu buut vainas kas man buutu jaamaina? par to filtru ja tas ir kaut kaads bondulis kas naak kartera ventilaacijai....

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

WALA...

Tev nešķiet, ka kāds mēģina "piedurties"?

Raacens Reģ.: 30.01.2004
0 0 Atbildēt

snake039 rakstīja: labdien ir taada probleema ka zzud ella bet pelke apaksa neveidojas kad uzsilis mazliet gruutak pielec un ir zili duumi kad uzgaaze kaadi varetu buut varianti kas vainas man otrais golfs..

cien. snake-san nevaram tev palīdzēt jo japāņu meklētājā pie japāņu auto neuzrādās modelis: golf.

Katrā gadījumā zilus dūmus būs grūtāk pamanīt ja lietosi zilas brilles.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

WALA...

Tev nešķiet, ka kāds mēģina "piedurties"?

Aizdomas ir, bet nu lai paliek - ir dzīvē gadījies līdzīgus kadrus sastapt.

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Kā Tu zini ka eļļa zūd??? Kurš Tev to teica?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

HIPPY rakstīja: Kā Tu zini ka eļļa zūd??? Kurš Tev to teica?

viņš vakarā atstāj uz jumta litra pudeli ar cepamo eļļu, bet no rīta eļļa ir pazudusi

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

HIPPY rakstīja: Kā Tu zini ka eļļa zūd??? Kurš Tev to teica?

viņš vakarā atstāj uz jumta litra pudeli ar cepamo eļļu, bet no rīta eļļa ir pazudusi

Ir tāds informatīvs mechaniskais devējs iekš auto dzinējiem – saucas eļļas līmeņa mērstiple…

Acīmredzot tas devējs tad arī ir devis ziņu ka eļļa zūd…

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Pirmais rakstīja:

HIPPY rakstīja: Kā Tu zini ka eļļa zūd??? Kurš Tev to teica?

viņš vakarā atstāj uz jumta litra pudeli ar cepamo eļļu, bet no rīta eļļa ir pazudusi

Ir tāds informatīvs mechaniskais devējs iekš auto dzinējiem – saucas eļļas līmeņa mērstiple…

Acīmredzot tas devējs tad arī ir devis ziņu ka eļļa zūd…

Tekstā nekur neko tādu neredzēju

texts bija šāds: «zzud ella bet pelke apaksa neveidojas kad uzsilis mazliet gruutak pielec un ir zili duumi kad uzgaaze»

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Pirmais rakstīja:

HIPPY rakstīja: Kā Tu zini ka eļļa zūd??? Kurš Tev to teica?

viņš vakarā atstāj uz jumta litra pudeli ar cepamo eļļu, bet no rīta eļļa ir pazudusi

Ir tāds informatīvs mechaniskais devējs iekš auto dzinējiem – saucas eļļas līmeņa mērstiple…

Acīmredzot tas devējs tad arī ir devis ziņu ka eļļa zūd…

renaultam es to mehānisko neesmu ne reizi aizticis.... jamajam ir tāds elektronisks probambass, kas katru reizi iedarbinot to lūzni pasaka ka eļļa ir ok...

vispār, ja nav ok, tad jamais rāda par cik nav ok... bet nevienam no saviem renaultiem es neko tādu neesmu redzējis.... vienreiz vienā renaulta taksī redzēju, kā tas izskatās - tur kādi 5 vai 6 klucīši no tiem daži rādās pilni, dažu pusē.... kautkā tā

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: renaultam prrr trrr ufff

Par renaultiem ir cita sadaļa…

Te ir japāņu otrais golps…

Un ja kas tad behām ir gan digitālie klucīši gan digitālais min. līmeņa devējs gan mechaniskais līmeņrādis…

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Pirmais rakstīja: renaultam prrr trrr ufff

Par renaultiem ir cita sadaļa…

Te ir japāņu otrais golps…

Un ja kas tad behām ir gan digitālie klucīši gan digitālais min. līmeņa devējs gan mechaniskais līmeņrādis…

Nejauc Reni ar BMW – RENO ir no Francijas

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Hmm... pēc topika nosaukuma iedomājos, ka jautājums būs saistībā ar Ellu Ficdžeraldu vai viņai veltīto dziesmu: www.youtube.com/...

en.wikipedia.org/... ,_elle_l\'a

Pagriez skaļāk un dziedi līdz!

Ella elle l\'a ce je n\'sais quoi

que d\'autres n\'ont pas qui nous met dans un drôle d\'état

ella ella l\'a ella elle l\'a ella elle l\'a ella elle l\'a

ella elle l\'a ella elle l\'a ella elle l\'a ella elle l\'a ella elle l\'a

lyrics.dainutekstai.lt/...

www.metrolyrics.com/...

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Ella, viņa ir tā

Ka kaut

Ka citi nav

Kas liek mums laimīgs stāvoklī

Ella, viņa ir tā

Ella, viņa ir tā

Ou-ou ou-ou ou-ou ou ...

Viņa ir, ... ou-ou ..., šis ziņkārīgs balss

Viņa ir, ... ou-ou ..., šis ziņkārīgs prieks

Šī dāvana no debesīm, kas padara viņas diezgan

Ella, viņa ir tā

Ella, viņa ir tā

Viņa ir, ou, ou ...

Ella, viņa ir tā

Viņa ir, ou, ou ...

Viņa ir šīs maz vairāk dvēsele

Šī undefinable šarmu

Šo maz liesmas

Uzspiediet uz muciņas

Uz klavieres

Par visu, ko Dievs var likt starp jūsu rokās

Rādīt jūsu smaids vai jūsu bēdas

Bet vai jums nekas nav, vai esat karalis

Vai jūs joprojām meklējat pilnvaras, kas jums

Redzi, ka nevar nopirkt

Kad esat to, jums ir tā

Ella, viņa ir tā

Ka kaut

Ka citi nav

Kas liek mums laimīgs stāvoklī

Ella, viņa ir tā

Ella, viņa ir tā ...

snake039 Reģ.: 10.04.2010
0 0 Atbildēt

kā es pirms divām dienām ieleju 2L un rāda ka eļa uz maksimuma ir un pēc divām dienām gandrīz uz minimālā.. šodien biju servis teica ka divi varianti vai nu ellas gredzeni vai gumijas jaanomaina gunijas un tad jaskatas ja veel zuud tad jamainot motors tagad jautaajums kur lai dabuu otraa golfa 1.4l motur?

snake039 Reģ.: 10.04.2010
0 0 Atbildēt

gumijas

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

snake039 rakstīja: tagad jautaajums kur lai dabuu otraa golfa 1.4l motur?

Es domāju, ka tev jābrauc tam pakaļ uz Vāciju - man kaimiņš stāstīja, ka golfus friči taisot... ss.lv slabo paskatīt pašam? www.ss.lv/...

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

snake039 rakstīja: kā es pirms divām dienām ieleju 2L un rāda ka eļa uz maksimuma ir un pēc divām dienām gandrīz uz minimālā.. šodien biju servis teica ka divi varianti vai nu ellas gredzeni vai gumijas jaanomaina gunijas un tad jaskatas ja veel zuud tad jamainot motors tagad jautaajums kur lai dabuu otraa golfa 1.4l motur?

nopērc pa 150Ls vēl vienu tādu pašu golfu, un būs tev gan motors, gan rezerves slotiņas, gan spoguļi, stikli, gan riepas.

Pat benzīns no bākas varēsi izsūkt

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

snake039 rakstīja: gumijas

Kādas gumijas??? Blīvslēgi!

Kāds gaisa filtrs eļļošanas sistēmā?? Varbūt drāšu kartera vēdināšanas sistēmā!

Ar šādām zināšanām nav nekāda jēga tehniskos forumos līst, pat i-auto, nemaz nerunājot par citiem kaut cik nopietnākiem forumiem.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

snake039 rakstīja: kā es pirms divām dienām ieleju 2L un rāda ka eļa uz maksimuma ir un pēc divām dienām gandrīz uz minimālā.. šodien biju servis teica ka divi varianti vai nu ellas gredzeni vai gumijas jaanomaina gunijas un tad jaskatas ja veel zuud tad jamainot motors tagad jautaajums kur lai dabuu otraa golfa 1.4l motur?

Ir visādi NO Smoke un citādi brīnumlīdzekļi – no sākuma nopērc tādu (vēlams ar uzrakstu sport) – pielej eļļas piedevu un nomočī 500 km redzēsi – eļļa nezudīs un nevajadzēs pirkt vēlvienu motoru…

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Tikpat labi tas tavs eļļas zudums stap max un min ir vienkārši atšķirība starp pilnu un tukšu eļļas loku. Man uz Avenša apmēram 0.3-0.5 litri ir starpība starp variantu kad tikko uzpilda līdz max, un tad izgriež motoru kamēr nodziest eļļas lampa un atkal uzpilda līdz max !!!

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Kādu eļļu ielēji?? 0-w35??

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti