Kadu pirkt?

Domenixss19 Reģ.: 24.05.2011

Sveicinati

Velejos uzzinat plusus un minusus par shiem auto, ir velme nopirkt sev auto lidz - 4 000 euro... Bet isti nezinu kuru , jo visi shie liekas labi, varbut ari varat ieteikt kadus citus - par sho pashu summu , kur samera ir labs komforts par sho cenu?

Tatad - mani izveletie auto :

Audi A6 - (1998-1999 gads - 2,4 vai 2.8 benzins).

Audi A8 - (1997-1998 gads - 2,5D vai 2,8 benzins).

Bmw , (1997 -1999 gads - 725 D , 728 , 730D, 735).

Mercedes CLK 200 - CLK 320 - ( 1997 - 2000)

Volvo S60 vai S80 - ( 1999 - 2002 gads).

Varbut kads var pateikt ari kads paterins, vai ir darga apkope, ka ir braukashanu pa ziemu - piemeram ar CLK jo celji ziema mums nav diezko tiriti

Paldies.

 
1 2 3 4
Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Domenixss19 rakstīja: Skatos ne tikai te tu blato, bet ari citos topikos... jauzraksta administracijai , lai izverte tavu atrasshanos shaja foruma Tagad gan ar labu nakti , ari ieshu gulet.

ei, celies, administrācijai jāraksta...

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Domenixss19 rakstīja: Neidzomaju to pats, bija raidijums pa DIscovery kur salidzinaja SUbaru ar Mitsubishi, un tadelj ari saku ko zinu ja , jo piemeram stradat pie kugiem , lidmashinam u.t.t ir daudz grutak ... lidz ar to raidijuma vaditaji teica , ka to ljoti var just braucot ar jauno Lancer Evo , ka ideali turas uz asvalta bla bla bla u.t.t

Es pa zemi ....

Piedod šis konkrēti "spārda", kāpēc to jau šķiet te zinošāki biedri pakomentēja Subaru marka/preču zīme pieder Fuji Heavy Industries - tālāko jau pateica Crankshaft, un ja nav slinkums arī pats vari tīklā atrast.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Domenixss19 rakstīja: Skatos ne tikai te tu blato, bet ari citos topikos... jauzraksta administracijai , lai izverte tavu atrasshanos shaja foruma Tagad gan ar labu nakti , ari ieshu gulet.

ei, celies, administrācijai jāraksta...

pietiek blatot!

tak aizej uz pārdaugavu un pamodini to pajoliņu

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

pietiek blatot!

tak aizej uz pārdaugavu un pamodini to pajoliņu

nafig, atkal viādas glupjības sāks dzīt...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

es arī nobriedu a8 q

sakiet kādu a8 man ņemt? ar manuālo kārbu vai automātu

un sakiet kas labāks - šķībtroniks vai muļķutroniks

Domenixss19 Reģ.: 24.05.2011
0 0 Atbildēt

Pirmais - hm... vinjam ir

1989 1.8 - automats... ja nemaldos pat sporta variants aizmugure ir S burts... baigais nezvers Bet ja ta nopietni , vinjam visu laiu kadas kibeles ar vinju ir man piemeram ar Rav4 vispar nekadas prblemas nav, vienigais ko esmu pa paris gadiem izdarijis, ir nomainijis klu4us, un vel tur dazhus sikumus

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Domenixss19 rakstīja: Pirmais - hm... vinjam ir

1989 1.8 - automats... ja nemaldos pat sporta variants aizmugure ir S burts... baigais nezvers Bet ja ta nopietni , vinjam visu laiu kadas kibeles ar vinju ir man piemeram ar Rav4 vispar nekadas prblemas nav, vienigais ko esmu pa paris gadiem izdarijis, ir nomainijis klu4us, un vel tur dazhus sikumus

Nekas nopirksi savu 4kEUR megarulzi - savu meistaru sejā pazīsi.

Domenixss19 Reģ.: 24.05.2011
0 0 Atbildēt

ta jau pazistu , pie drauga servisa taisu, kad kadus sikumus vajag , a ta parsvara Amserv motors...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ahujeķ

kur tu esi dabūjis 1989 gada rav4? un vēl ar SPORTA burtu

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Domenixss19 rakstīja: ta jau pazistu , pie drauga servisa taisu, kad kadus sikumus vajag , a ta parsvara Amserv motors...

kādi ir tie sīkumi, kas jātaisa servisā?

Domenixss19 Reģ.: 24.05.2011
0 0 Atbildēt

besi ara... izlasi citidak un tad jauta.. ja problemas ar lasishanu varu palidzet, savulaik skola diezgan citigi macijos - vismaz ta likas

Domenixss19 Reģ.: 24.05.2011
0 0 Atbildēt

ahujeķ

kur tu esi dabūjis 1989 gada rav4? un vēl ar SPORTA burtu

es teicu par drauga audi...

man ir 2005 gada ...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Domenixss19 rakstīja: besi ara... izlasi citidak un tad jauta.. ja problemas ar lasishanu varu palidzet, savulaik skola diezgan citigi macijos - vismaz ta likas

lasīt varbūt arī esi iemācījies, bet ar to rakstīšanu tomēr ir palicis tā pašvakāk

latviešu valodā jau pasen ir izdomāti "garumzimesi"

Domenixss19 Reģ.: 24.05.2011
0 0 Atbildēt

mnja gan , bet ja ir ierakstits ENG windovs , kuram nav ne garumzimes ne mikstinajuma zimes , tad gan diezgan pasvaki ir uzburt tas

Domenixss19 Reģ.: 24.05.2011
0 0 Atbildēt

Ai izdomaju , labak panjemt 7 opeljus dazhadas krasas - pie apgerba un braukat , katru dienu ar citu ...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Domenixss19 rakstīja: mnja gan , bet ja ir ierakstits ENG windovs , kuram nav ne garumzimes ne mikstinajuma zimes , tad gan diezgan pasvaki ir uzburt tas

pat no sarkandaugavas redzams, ka par datoriem zini tikpat cik par a8

Domenixss19 Reģ.: 24.05.2011
0 0 Atbildēt

mnja shis tiesham ir fufeligs forums admini laikam vai nu skatos ar aizvertam acim , vai visu laiku gulj ! bija uzsakts topiks par attiecigu temu , bet tad nu sakas kkadi mesli ok es off - priecajaties tizlenji - tas neattiecas uz visiem , bet uz 2 gailishiem

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Domenixss19 rakstīja: mnja gan , bet ja ir ierakstits ENG windovs , kuram nav ne garumzimes ne mikstinajuma zimes , tad gan diezgan pasvaki ir uzburt tas

Šitais galīgi neiet kopā ar šo:

Domenixss19 rakstīja: savulaik skola diezgan citigi macijos - vismaz ta likas

Citu valodu klaviatūras izkārtojumus var uzstādīt un pārslēgties starp tiem jebkurš user vulgaris.

gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Visu labu, ne tu pirmais , ne peedeejais, kas te aplauzhhas)) p.s. Un Yeti neaiztiec, vinsh vismaz auto lietaas zin vairaak , nekaa taadi kaa tu 8 kopaa!

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Nu, a ja tā reāli uz jautājumu atbildēt, tad, manuprāt, te nav tādi ļaudis, kas būtu ar daudziem luksus/premium šrotiem braukuši. Un vispār tādu Latvijā ir maz, jo iedzīvotāju maz.

Attiecībā uz pieredzi par plusiem un mīnusiem - to nevar ieteikt meklēt arī rietumu saitos, jo tur ļaudis ar šiem auto brauc, kamēr tie vēl ir pasvaigi, līdz ar to attiecīgās problēmas nebūs novērotas, kā arī rietumu attieksme ir rūpes par auto uzticēt servisiem un neinteresēties par tehniskām niansēm. Drīzāk šādu info var meklēt kādos no austrumu kaimiņvalstu saitiem (.ru .ua vai .by), piemēram, te: avtomarket.ru/...

Ja nu esi no jaunās paaudzes, kas krievu valodu nav apguvuši, tad neko, vaino pats sevi vai algo tulku.

IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

Domāju, ka labākais no minētajiem varētu būt BMW 700, e-38 modelis. Par šo auto no pazīstamiem autovadītājiem dzirdētas tikai pozitivas atziņas. Var teikt, ka tas bija pēdējais no "klasiskajiem" bmw auto. Jaunais 700-tais jau aizgāja ar "japaniešu" lexus dizainu - visi pārējie pēc tam arī. Tagad jau gan visi ir pieraduši . Bet kad biju vēl pāris gadu atpaķaļ Frankfurtē, bazarējam, par bembjiem nopietnu vīru kompašķā ( daudzi vācu augstskolu mācībspēki, kuri paši vairums brauc ar bembjiem) . Lielākā daļa vēl šodien paliek pie sava e-38 modeļa , un brauc ar to vēl joprojām, jo jaunie modeļi diez ko netīk.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Domenixss19 rakstīja: mnja shis tiesham ir fufeligs forums admini laikam vai nu skatos ar aizvertam acim , vai visu laiku gulj ! bija uzsakts topiks par attiecigu temu , bet tad nu sakas kkadi mesli ok es off - priecajaties tizlenji - tas neattiecas uz visiem , bet uz 2 gailishiem

vispār brīnums, ka uzsākti tika tikai trīs topici

p.n.

jebkurā forumā (kur ir admins) izpiļītu tos topicus kopā ar to autoru

KAIFARIX Reģ.: 28.06.2002
0 0 Atbildēt

Kolēģim ir 99.gada VOLVO V70 ar AUDI 2.5l motoru vidējais patēriņš 6.4L dīzeļa uz 100km. Čalis nav sēņotājs.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Es par e38, tikai ne ar švakākajiem motoriem.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Vispār par aužiem labāk prasīt audi-style.lv. Tur visi kā viens ieteiks audi 200 TQ avant. Un nav svarīgi vai potenciālais pircējs grib pirkt A8, Q7 vai jebkādu citu. Visi topiki agri vai vēlu nonāk līdz 200 TQ avant rulzīgumam.

p.s. ak jā, vēl tur atzīst arī A80Q, bet tikai ar 200-tā motoru un bamperiem...

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti