Normālu autogāzes kantori lūdzu

kanna Reģ.: 29.12.2005

Cienījamie daudz pieredzējušie autobraucēji. Vai jums ir zināms kāds sakarīgs autogāzes iekārtas apkopes kantoris Rīgā vai Siguldā, kur es varētu izveikt apkopi savam autiņam? kaut kā pilnīgs izmisums pārņēmis meklējot apkopes iespējas, ņemot vērā faktu, ka esmu apzvanījis n-kantorus un tā arī neesmu nokļuvis nevienā servisā, kur iekārta tiktu saregulēta. Auto virsū stāv brc aparāts un tas kā izrādās ir viens no klupšanas akmeņiem, jo virkne gāzenieku šitos neapkalpo. Iekārta likta ganību dambī 23, tak ak vai šitā firma man katru dienu saka, lai pazvanu rīt jo šodien noteikti nav iespējams neko paveikt, bet kas būs rīt to zinās tikai rīt.... biju arī tai servisā kas margrietas ielā 7, bet nu jopcik - sarunāts konkrēts laiks, kad notiks pasākums, bet turp aizbraucot izrādās, ka čalis devies ēst un kad būs atpakaļ dievs vien zina. varot atstāt auto un tad kaut kad vakarā uzzvanīt, moš būs atnācis un pieķēries lietai.... Ja nu ir kādi kontkati normālam gāzes kantorim, lūgtum padalīties ar tiem.

 
anonimikis Reģ.: 18.10.2002
1 0 Atbildēt

ganību dambī 23 ir kantoris no kura turēties pēc iespējas tālāk. margrietas ielā čalis ir OK. tikai viņš ir viens pats tur un tāpēc var gadīties, ka ir izgājis.

un vispār kur problēma? man ir amerikāņu iekārta, kuru vispār tikai viens kantoris iekš lv teorētiski apkalpo. nopirku pats detaļas internetā un nomainīju. iznāca lētāk un ātrāk nekā šie pa telefonu solīja.

kanna Reģ.: 29.12.2005
0 0 Atbildēt

Nu ar to ganību dambi 23 varu tev piekrist, bet pirms 4 gadiem tur iekārta ir uzlikta. Man jau tipa daudz nevajag - uz skati atgāzes teica ka labas nav un apgriezieni tā kā par zemi tukšgaitā, bet pats es kaut kā nezinu kā un ko tur regulēt un atgāzes pārbaudīt, vot i problēma radās.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

atgāzes visiem šitiem pamatā regulējas ar vienu tukšgaitas skrūvi kā vecajos labajos laikos uz bendžas motoriem. jāatrod tā skrūve, jāpieregulē tā, lai ir ka apgriezieni it kā pa maz un tad jāpagriež drusku atpakaļ, lai apgriezieni normalizējas. pats tā pavasarī darīju un skati izgāju. pirms tam gan derētu gāzes filtru nomainīt, ja tas nav darīts sen.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

šobrīd ar gāzes kantoriem ir tāda lieta, ka sīkas apkopes šiem praktiski neinteresē. ir ļoti liels pieprasījums pēc iekārtu uzstādīšanas, jo cenas gāzei pret benzīnu ir palikušas ļoti pievilcīgas.

gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Savam auto gazi liku Ganibu Dambis 25a, Henrihs-gaze kantori. Ar iekartu nekadu probleemu, ari apkopes veicu pie vinjiem. p.s. pienemu, ka Ganibu Dambis 23 ir cits kantoris.

Guzis Reģ.: 23.08.2006
0 0 Atbildēt

Jā Henriha kantoris ir cits, ar viņu nav nekādu problēmu.

Veiga Reģ.: 25.09.2004
0 0 Atbildēt

Arī "Auto gāze" A.Deglava 60 ir OK.

Ja sagaidi glaunu iekšējo apdari servisa telpās, tad nepatiks, bet tie veči, kas tur ņemas - fišku rubī. Nekad nav atteikuši arī sīkus remontus + arī aizdedzes sistēmu salabos

Guzis Reģ.: 23.08.2006
0 0 Atbildēt

Deglava ielas kantoris ir garām. Kad ziemā vajadzēja salabot standarta Valtek sprauslu šie sāka pukstēt ka tas prasīšot 2 stundas un maksāšo 60Ls. Pasutīju šos kokos. Lieki teikt ka Henriha kantorī atrast vainīgo sprauslu un nomainīt aizņēma 10min, un maksāja tas kopā ar filtru maiņu ap 12Ls (filtrus mainīja vēl 15 min).

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 1 Atbildēt

kaukāc gāzes kantoris ir šite

maps.google.lv/... ,24.119863&sll=56.880215,24.60507&sspn=2.410713,7.274681&num=1&t=h&vpsrc=0&z=19

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

protams gigavortāls rullē

šite

56.964335,24.119863

kanna Reģ.: 29.12.2005
0 0 Atbildēt

Pasākumu uzņēmās Dimeks, tas kas Lāčplēša 107. Onkulis izklausījās sakarīgs, tagad atliek sagaidīt rezultātu, cerams arī sakarīgu.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti