alkohola parbaude pecs negadijuma

ronaldinjo14 Reģ.: 26.09.2011

labdien,versos pie jums pec palidzibas un informacijas vai pecs celu satiksmes negadijuma celu policijai obligati javeic alkohola tests.

Tatad notika diezgan smags celu satiksmes negadijums,laimiga karta bez smagi cietusam personam tika izaukta atra palidziba un celu policija. Es ka vaditajs sakuma uzstaju vai tiks veikta alkohola parbaude celu policija atbildeja kad 'varam'to veikt pec protokola sastadisanas iesnieguma uzrakstisanas utt.Tomer izejot no tavisa alkahola parbaude netika veikta ne otram transporta vaditajam ne ka ari protams man.Vai celu policija drikst neveikt alkohola testu abamiem negadijuma iesaistitajiem vaditajiem ari pat pecs autovaditaja luguma ???

 
1 2 3 4
i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Man veica. Pēc negadījuma neviens neko nepieprasīja, ne par vienu nebija aizdomu, bet alkohola testu veica mums abiem, pie kam katram 2 reizes. 2. reizi precīzi pēc 20 minūtēm. Uz mūsu jautājumu kāpēc, jo ne no viena nekas nesmako un nav aizdomu, atbildēja, ka pēc protokola obligāti jāveic un 2 reizes!

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: ... pēc protokola obligāti jāveic un 2 reizes!

Pērnogad maijā nekas netika veikts, neviens gan arī neuzstāja, rodas interese, kopš kura laika tādi grozījumi veikti?

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Domāju kopš totālās naudas apcirpšanas policijai!

Ja iepriekš kad policis pats izdomāja pārbaudi veikt un izrādījās ka promiļu nav, tad šim no savas kabatas bija jāmaksā par iztērēto "mantu". Ja promiles bija pietiekošas, tad maksāja vainīgais. Bet tas neattiecās (kādreiz) uz obligātajām procedūrām pie avārijām.

Mani baudīja sen - gadi 5 - 6 atpakaļ.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

01 un 06 arī nekur netiku pūtis.

94.4. šīs instrukcijas 83.punktā minētajos gadījumos, kā arī pēc ceļu satiksmes negadījuma dalībnieku pieprasījuma (aizpildot attiecīgu veidlapu) izdara alkohola, narkotisko vai citu apreibinošo vielu ietekmes pārbaudi;

IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

Esmu dzirdējis, ka šobrīd daudziem CP ir ļoti jūtīgi alko testeri, kas šmigas klātbūtni uztver pat vairāku metru perimetrā... Ja tas pribors CP kabatā klusē, speciali pūst nevienam neliek pat pēc CSN. Man arī reiz bija saskarsme ar tādu alkometru. Braucu no viesībām Jelgavā, apturēja CP. Kā atvēru auto logu, CP uzreiz kabatā sāk kaut kas pīkstēt. CP laipni palūdz mani izkāpt no auto un paiet nost gabaliņu no auto - tad no metra attāluma lika uzpūst alkometra virzienā. Viss bija OK. Tas pribors bija noreaģējis uz auto salonu - tur bija divi mani paziņas, kas bija viesībās iešmigojuši, no viņiem arī alkohola aromats. Jūtīgi viņiem tie jaunie alkometri.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

IkdienasViesis rakstīja: Esmu dzirdējis, ka šobrīd daudziem CP ir ļoti jūtīgi alko testeri, kas šmigas klātbūtni uztver pat vairāku metru perimetrā... Ja tas pribors CP kabatā klusē, speciali pūst nevienam neliek pat pēc CSN. Man arī reiz bija saskarsme ar tādu alkometru. Braucu no viesībām Jelgavā, apturēja CP. Kā atvēru auto logu, CP uzreiz kabatā sāk kaut kas pīkstēt. CP laipni palūdz mani izkāpt no auto un paiet nost gabaliņu no auto - tad no metra attāluma lika uzpūst alkometra virzienā. Viss bija OK. Tas pribors bija noreaģējis uz auto salonu - tur bija divi mani paziņas, kas bija viesībās iešmigojuši, no viņiem arī alkohola aromats. Jūtīgi viņiem tie jaunie alkometri.

Jūtīgi gan... Un līdz ar to izmetami. Pat vasaras logu mazgājamais šķidrums satur alkoholu. Ziemā tos var iebāzt dziļi kautkur - bļaus visu laiku.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Logu mazgājamo šķidrumu nevajag dzert.....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: Logu mazgājamo šķidrumu nevajag dzert.....

Kas tev žēl????

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: Pat vasaras logu mazgājamais šķidrums satur alkoholu.

Un Centis_Nuudele

Nelieniet ķīmijā - no tās jūs abi vispār neko nesajēdziet!

Ja gribi pārliecināties, tad iedzer kādi 200 grami logu mazgājamā šķidruma, kuram ir alkohola smaka! Ja ļoti labi noveiksies, tad varēsi pastāstīt citiem, tad mēs varēsim uzzināt kā Tevi atkačāja un cik ilgu laiku tas aizņēma.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Seene rakstīja: Pat vasaras logu mazgājamais šķidrums satur alkoholu.

Un Centis_Nuudele

Nelieniet ķīmijā - no tās jūs abi vispār neko nesajēdziet!

Ja gribi pārliecināties, tad iedzer kādi 200 grami logu mazgājamā šķidruma, kuram ir alkohola smaka! Ja ļoti labi noveiksies, tad varēsi pastāstīt citiem, tad mēs varēsim uzzināt kā Tevi atkačāja un cik ilgu laiku tas aizņēma.

Oi, jā... tu tak viens pats zini ķīmiju. Kāds tur sakars ar dzeršanu? Pats tak saki, ka "šķidruma, kuram ir alkohola smaka"! Logu škidrumos IR alkohols un jebkurš alkometrs konstatē alkohola (!), nevis pārtikas spirta klātbūtni. Savukārt dzert gan ieteiktu tikai etanolu, ne citus alkoholus

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

IkdienasViesis rakstīja: Esmu dzirdējis, ka šobrīd daudziem CP ir ļoti jūtīgi alko testeri, kas šmigas klātbūtni uztver pat vairāku metru perimetrā... Ja tas pribors CP kabatā klusē, speciali pūst nevienam neliek pat pēc CSN. Man arī reiz bija saskarsme ar tādu alkometru. Braucu no viesībām Jelgavā, apturēja CP. Kā atvēru auto logu, CP uzreiz kabatā sāk kaut kas pīkstēt. CP laipni palūdz mani izkāpt no auto un paiet nost gabaliņu no auto - tad no metra attāluma lika uzpūst alkometra virzienā. Viss bija OK. Tas pribors bija noreaģējis uz auto salonu - tur bija divi mani paziņas, kas bija viesībās iešmigojuši, no viņiem arī alkohola aromats. Jūtīgi viņiem tie jaunie alkometri.

aaaaaaaaaaaa

pareizi jau laikam saka - jo vecāks, jo dumāks

pašam gan arī draud .

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Oi, jā... tu tak viens pats zini ķīmiju.

Pirms ļerksti noskaidro kas ir spirts un kas ir alkohols!!

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Seene rakstīja:

Oi, jā... tu tak viens pats zini ķīmiju.

Pirms ļerksti noskaidro kas ir spirts un kas ir alkohols!!

Nu varbūt pats noskaidro... Ja jau piedāvā dzert logu šķidrumu...

Pēc būtības spirts = alkohols. Latvieši savukārt kārtējo reizi ir pacentušies būt oriģināli un visu sajaukt, lai sarežģītāk. Angļu valodā "alcohol" viennozīmīgi apzīmē visus CHOH savienojumus un to klātbūtni arī konstatē ALKOmetrs - šeit nez kādēļ lietojam starptautisko nosaukumu. Ar "spirit" savukārt angļi apzīmē destilētu pārtikas alkoholu. Bet mums nez kādēļ gribas visu otrādi - par spirtu saukt ķīmisko savienojumu, bet par alkoholu to, ko dzer. No oficiālā valodniecības viedokļa NAV šādas definīcijas... Bet konsekventi tas turpmāk palūdz, lai policists tev alkometra vietā dod spirtmēri. Ja jau tavuprāt ir nepieciešams visus apkārtējos izglītot.

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Seene rakstīja:

Oi, jā... tu tak viens pats zini ķīmiju.

Pirms ļerksti noskaidro kas ir spirts un kas ir alkohols!!

i_edgars = iAuto =pilnīgs nekas...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Man veica. Pēc negadījuma neviens neko nepieprasīja, ne par vienu nebija aizdomu, bet alkohola testu veica mums abiem, pie kam katram 2 reizes. 2. reizi precīzi pēc 20 minūtēm. Uz mūsu jautājumu kāpēc, jo ne no viena nekas nesmako un nav aizdomu, atbildēja, ka pēc protokola obligāti jāveic un 2 reizes!

Man pēc negadījuma ar cietušo arī veica, jā, esot obligāti. Bet tikai 1 reizi.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

druknais1, Tu pats kaut saprati ko esi uzrakstījis, jeb netīšām uz klaviatūras alus bundža apgāzās?

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pēc definīcijas alkohols ir tikai viens spirts.

Ja runa iet pēc būtības, tad pēc būtības ir vienalga caur kuru pirkstu spraugu izlien sūds, kad to saspiež plaukstā.

Skolā Tev atzīmes lika pēc būtības vai pēc definīcijas?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kaut kādus četrus gadus atpakaļ gadījās mazs vilcieniņš, cepistiem bija beigušies tie tur alkometra sūdi, tā nu visi trīs parakstījāmies ka nav pretenzijas vienam pret otru par alkohola lietošanu.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Man veica.

Tev jau sejā ierakstīts, ka esi hroniķis.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Nu bet kur problēma protokola paskaidrojumā ierakstīt, ka esi vai neesi dzēris, ko un cik daudz

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Seene

Pēc būtības spirts = alkohols. Latvieši savukārt kārtējo reizi ir pacentušies būt oriģināli un visu sajaukt, lai sarežģītāk. Angļu valodā "alcohol" viennozīmīgi apzīmē visus CHOH savienojumus un to klātbūtni arī konstatē ALKOmetrs - šeit nez kādēļ lietojam starptautisko nosaukumu. Ar "spirit" savukārt angļi apzīmē destilētu pārtikas alkoholu.

==================

Mhm, taisnība 100%! Un sevišķi kvalitatīvu destilētu pārtikas alkoholu angļi apzīmē kā "white spirit"

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Seene rakstīja: Pat vasaras logu mazgājamais šķidrums satur alkoholu.

Un Centis_Nuudele

Nelieniet ķīmijā - no tās jūs abi vispār neko nesajēdziet!

Ja gribi pārliecināties, tad iedzer kādi 200 grami logu mazgājamā šķidruma, kuram ir alkohola smaka! Ja ļoti labi noveiksies, tad varēsi pastāstīt citiem, tad mēs varēsim uzzināt kā Tevi atkačāja un cik ilgu laiku tas aizņēma.

tu, muļļa, vispār zini, kas no ķīmijas viedokļa ir spirts????

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais, neuztraucies galma ākst - zinu gan!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Crankshaft rakstīja: Un sevišķi kvalitatīvu destilētu pārtikas alkoholu angļi apzīmē kā "white spirit"

Tikai Latvijā "Vaitspirts" ir attīrīta petroleja!!

P.s. tādi kā metilspits, izopropilspirts un etilēnglikols ir masveidā sagāzti logu šķidrumos - tā ka uz priekšu... Šie visi ir spirti, bet neviens nav alkohols, pēc Latvijā pieņemtās definīcijas.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt
1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti