Stāvēt takšu stāvvietā

ellnino Reģ.: 01.07.2003

Izmaiņas CSN 2010. 10.novembrī

135.7. tuvāk par 25 m pirms un 10 m aiz 534., 535., 536. vai 538. vai 535.ceļa zīmes. Atļauts apstāties, ja tas nepieciešams pasažieru iekāpšanai transportlīdzeklī vai izkāpšanai no tā un ja tas netraucē pasažieru sabiedrisko transportlīdzekļu vai taksometru satiksmi; - svītrotas ir ceļa zīmes 535., 536. un 538. - 536. - takšu stāvvieta.

Vai ir kāds punkts, kas man aizliegtu stāvēt takšu pieturā, ja uz konkrētu ceļa posmu nav nevienas citas stāvēšanas/apstāšanās aizlieguma zīmes?

 
1 2 3
snabulis Reģ.: 18.11.2007
0 0 Atbildēt

Seene

Kamēr takši būs tādi, kādi tie ir, es tikai par to, lai viņus dr...tu visos iespējamos veidos.

======================

Šito tu varētu pateikt / izmēģināt manai kaimiņienei

Viņa jau pasen brauc ar to "Lady Taxi" sarkano Toyota.

Ņemot vērā viņas jostas krāsu (viņas aizraušanās brīvajā

laikā ir Austrumu cīņas), varētu būt neproduktīvs pasākums

Jostas krāsai nav nozīmes,ja dikti gribās nopērc kādu vēlies,fakts ir tāds ,ka sievietēm nav novērots 'Rembo'kompleks un viņas cīnoties ir nežēlīgākas.Austrumu cīņas var būt arī kulinārija!

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

snabulis rakstīja:

Jostas krāsai nav nozīmes,ja dikti gribās nopērc kādu vēlies,fakts ir tāds ,ka sievietēm nav novērots 'Rembo'kompleks un viņas cīnoties ir nežēlīgākas.Austrumu cīņas var būt arī kulinārija!

Nu vispār jau jebkuram cilvēkam kuram ir bijusi darīšana ar jebkādiem pašaizsardzības vai cīņas kursiem ir vienkārši skaidras cilvēku vājās vietas, tādēļ ja vien neesi gatavs tās aizsargāt, vai arī tev nav nežēlīgi augsts sāpju slieksnis - tad pašam līst kauties ir pilnīgi bezjēdzīga nodarbe.

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

No takšiem līdz sievietes jostai - šāds ir spama diapazons... es esmu par visu jostiņu un nejostiņu novilkšanu sievietēm un basta!

bet par takšiem... nu labi stāvēt jau vari, bet 100%, ka kādrreiz ieraudzīsi kādu bukti, izsistu stiklu vai vienkaºši mīkstas riepas...

tā ir takšu stāvvieta un . un nekādu diskusiju...

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti