Stāvēt takšu stāvvietā

ellnino Reģ.: 01.07.2003

Izmaiņas CSN 2010. 10.novembrī

135.7. tuvāk par 25 m pirms un 10 m aiz 534., 535., 536. vai 538. vai 535.ceļa zīmes. Atļauts apstāties, ja tas nepieciešams pasažieru iekāpšanai transportlīdzeklī vai izkāpšanai no tā un ja tas netraucē pasažieru sabiedrisko transportlīdzekļu vai taksometru satiksmi; - svītrotas ir ceļa zīmes 535., 536. un 538. - 536. - takšu stāvvieta.

Vai ir kāds punkts, kas man aizliegtu stāvēt takšu pieturā, ja uz konkrētu ceļa posmu nav nevienas citas stāvēšanas/apstāšanās aizlieguma zīmes?

 
1 2 3
nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

CSN 288.5.punkts:

326.zīmes darbības zonā atļauta taksometru – vieglo automobiļu, kravas taksometru vai maršruta taksometru – stāvēšana attiecīgi ar 536., 537. vai 538.zīmi apzīmētā stāvvietā.

Tas teorētiski nozīmē, ka zīme, kas apzīmē taksometru stāvvietu ir lietojama kombinācijā ar zīmi "apstāties aizliegts". Pārējos gadījumos, ja nav 326.zīme (asptāties aizliegts), sanāk, ka droši var novietot savu auto arī ar zīmi norādītajā takšu stāvvietā, jo sods par šādu rīcību nav paredzēts.

ellnino Reģ.: 01.07.2003
0 0 Atbildēt

+1

Tieši tā, ja nav stāvēt aizliedzošās zīmes, tad tā takša zīme ar konkrētu takšu stāvvietu skaitu ir stāvēšanas ierobežojums viņiem, bet ne man - netaksistam .

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 1 Atbildēt

Stāvēt jau vari,tikai pēc tam nebrīnies,ja attiecīgā brālība būs izdarījusi kādu sīku riebeklību....

ellnino Reģ.: 01.07.2003
0 0 Atbildēt

Tie jau tad ir pavisam citi noteikumi

x_rays Reģ.: 22.04.2003
0 0 Atbildēt

Autors kartejais 'jurists' , kuram 'viss pienakas'

Darit protams to var, bet nebrinies, ja taksisti bus noparkojushi savejos peppelacus 2cm no tavejaa auto buferiem. Tiec pec tam ara kaa gribi. Un uz tavam pretenzijam, ka 'es te drikstu stavet' dzirdesi atbildi - 'nu ta stavi', jo vinjiem tevi palaist aaraa, toch nav pienakums.

ellnino Reģ.: 01.07.2003
0 0 Atbildēt

A man ir āķis

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

te nav runa, par to, vai ir prātīgi (gudri, ētiski u.tml.) novietot savu auto taksometriem paredzētā stāvvietā, bet gan par to, vai likumīgi to drīkst darīt.

Man pirmā vieta, kas nāk prātā, uzreiz ir vieta pie Latvijas Nacionālās operas. Vienmēr esmu brīnījies, kādēļ tur nelīmē t.s. plāksterus tiem, kas novieto savus auto takšu stāvvietā (ja nemaldos, tur rakstītas 6 vietas).

x_rays Reģ.: 22.04.2003
0 0 Atbildēt

ellnino rakstīja: A man ir āķis

Tici man, tas nevienu neuztrauc. Tikai pamegini pieskarties ar to savu akji kadam, un pec tam var but ilgas un jautras izskaidroshanaas darbibas. Tev to tieshaam vajag?

ellnino Reģ.: 01.07.2003
0 0 Atbildēt

Man būtu pilnīgi pajāt par takšiem, ja viņi manam auto abos galos būtu atstājuši 2cm - arī par taksistiem

x_rays Reģ.: 22.04.2003
0 0 Atbildēt

Un tev tiesham liekas, ka pret kadiem 10 diezgan vienkarshiem takstistiem tavi argumenti butu parliecinoshi? Izsauktu vinji polichus un jebkuru taksistu skrambu dabutu pats arii apmaksat kaa negadijuma izraisitajs. Un nakamaa octa tev pastastitu cik tas isteniibaa izmaksaa.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

gan jau atradīsies vēl trešais taksists. kurš būs nostājies 2cm no sāna ar avareikām un atvērtu haubi.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

ellnino rakstīja: Man būtu pilnīgi pajāt par takšiem, ja viņi manam auto abos galos būtu atstājuši 2cm - arī par taksistiem

Diez vai... kad ieraudzīsi, cik nākamajā gadā maksāsi par octu...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Autors izklausās pēc pusaudža, kurš starpbrīžos vēlas paspīdēt par savu jau sen no modes izgājušo pofigismu.

Gribētos redzēt, cik bravūrīgs viņš būtu reālajā situācijā...

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: te nav runa, par to, vai ir prātīgi (gudri, ētiski u.tml.) novietot savu auto taksometriem paredzētā stāvvietā, bet gan par to, vai likumīgi to drīkst darīt.

Man pirmā vieta, kas nāk prātā, uzreiz ir vieta pie Latvijas Nacionālās operas. Vienmēr esmu brīnījies, kādēļ tur nelīmē t.s. plāksterus tiem, kas novieto savus auto takšu stāvvietā (ja nemaldos, tur rakstītas 6 vietas).

Atceros, ka pirms gadiem 4 dabūju 30Ls sodu par šo, jo biju savu auto novietojis ielas malā tuvāk par 25m no takšu pieturas, lai gan it kā atstājot vietu norādītajam auto skaitam (2), diezgan neintuitīvs noteikums bija - kas tur viņi ar 2 12,5m gariem limuzīniem brauc vai?

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

sarashkins rakstīja:

nomiks rakstīja: te nav runa, par to, vai ir prātīgi (gudri, ētiski u.tml.) novietot savu auto taksometriem paredzētā stāvvietā, bet gan par to, vai likumīgi to drīkst darīt.

Man pirmā vieta, kas nāk prātā, uzreiz ir vieta pie Latvijas Nacionālās operas. Vienmēr esmu brīnījies, kādēļ tur nelīmē t.s. plāksterus tiem, kas novieto savus auto takšu stāvvietā (ja nemaldos, tur rakstītas 6 vietas).

Atceros, ka pirms gadiem 4 dabūju 30Ls sodu par šo, jo biju savu auto novietojis ielas malā tuvāk par 25m no takšu pieturas, lai gan it kā atstājot vietu norādītajam auto skaitam (2), diezgan neintuitīvs noteikums bija - kas tur viņi ar 2 12,5m gariem limuzīniem brauc vai?

Vietu skaits tev nav saistošs - tikai 10 un 25 m.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

sarashkins rakstīja: Atceros, ka pirms gadiem 4 dabūju 30Ls sodu par šo, jo biju savu auto novietojis ielas malā tuvāk par 25m no takšu pieturas, lai gan it kā atstājot vietu norādītajam auto skaitam (2), diezgan neintuitīvs noteikums bija - kas tur viņi ar 2 12,5m gariem limuzīniem brauc vai?

Pirms 4 gadiem CSN vēl bija spēkā tādā redakcijā, ka taksometru stāvvietās astāties nedrīkstēja. Šis noteikums pazuda pēc 2010.gada nogalē izdarītajiem grozījumiem

x_rays Reģ.: 22.04.2003
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

sarashkins rakstīja: Atceros, ka pirms gadiem 4 dabūju 30Ls sodu par šo, jo biju savu auto novietojis ielas malā tuvāk par 25m no takšu pieturas, lai gan it kā atstājot vietu norādītajam auto skaitam (2), diezgan neintuitīvs noteikums bija - kas tur viņi ar 2 12,5m gariem limuzīniem brauc vai?

Pirms 4 gadiem CSN vēl bija spēkā tādā redakcijā, ka taksometru stāvvietās astāties nedrīkstēja. Šis noteikums pazuda pēc 2010.gada nogalē izdarītajiem grozījumiem

Ipashi apdavinatiem 'juristiem' - tu apstajies, bet par sekaam tad pec tam nebrinies. Nu kur prats iedomaties maisities pa vidu taksiem. Tev tak ar darba vietaa neviens no malas nelien tavaa kreslaa sedet.

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

sarashkins rakstīja:

nomiks rakstīja: te nav runa, par to, vai ir prātīgi (gudri, ētiski u.tml.) novietot savu auto taksometriem paredzētā stāvvietā, bet gan par to, vai likumīgi to drīkst darīt.

Man pirmā vieta, kas nāk prātā, uzreiz ir vieta pie Latvijas Nacionālās operas. Vienmēr esmu brīnījies, kādēļ tur nelīmē t.s. plāksterus tiem, kas novieto savus auto takšu stāvvietā (ja nemaldos, tur rakstītas 6 vietas).

Atceros, ka pirms gadiem 4 dabūju 30Ls sodu par šo, jo biju savu auto novietojis ielas malā tuvāk par 25m no takšu pieturas, lai gan it kā atstājot vietu norādītajam auto skaitam (2), diezgan neintuitīvs noteikums bija - kas tur viņi ar 2 12,5m gariem limuzīniem brauc vai?

Tas jau man toreiz tapa skaidrs, vnk pēc auto vadītāja eksāmena kārtošanas bija jau ilgi gadi pagājuši un tajā brīdī, kad vajadzēja novietot auto, likās tikai loģiski, ka atstājam vietu 2 takšiem un parkojamies, turklāt vēl man priekšā bija vēl viens auto apstājies - it kā atstājot vietu 2 taxi.

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

sarashkins rakstīja: Atceros, ka pirms gadiem 4 dabūju 30Ls sodu par šo, jo biju savu auto novietojis ielas malā tuvāk par 25m no takšu pieturas, lai gan it kā atstājot vietu norādītajam auto skaitam (2), diezgan neintuitīvs noteikums bija - kas tur viņi ar 2 12,5m gariem limuzīniem brauc vai?

Pirms 4 gadiem CSN vēl bija spēkā tādā redakcijā, ka taksometru stāvvietās astāties nedrīkstēja. Šis noteikums pazuda pēc 2010.gada nogalē izdarītajiem grozījumiem

a vai nebija tā, ka, ja nav aizliegts uz tās ielas apstāties, tad sab trans (bet vai arī taxi?) pieturās drīkstēja apstāties lai uzņemtu/izlaistu pasažierus, ja tas netraucē attiecīgajam transportam, kam tā pietura domāta?

ellnino Reģ.: 01.07.2003
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Autors izklausās pēc pusaudža, kurš starpbrīžos vēlas paspīdēt par savu jau sen no modes izgājušo pofigismu.

Gribētos redzēt, cik bravūrīgs viņš būtu reālajā situācijā...

Nebūtu jābūt bravūrīgam - noteikumi ir noteikumi un likumi ir likumi. Tiem laikiem, kad katram tie bija savi, būtu jābūt pagājušiem.

ellnino Reģ.: 01.07.2003
0 0 Atbildēt

x_rays rakstīja:

nomiks rakstīja:

sarashkins rakstīja: Atceros, ka pirms gadiem 4 dabūju 30Ls sodu par šo, jo biju savu auto novietojis ielas malā tuvāk par 25m no takšu pieturas, lai gan it kā atstājot vietu norādītajam auto skaitam (2), diezgan neintuitīvs noteikums bija - kas tur viņi ar 2 12,5m gariem limuzīniem brauc vai?

Pirms 4 gadiem CSN vēl bija spēkā tādā redakcijā, ka taksometru stāvvietās astāties nedrīkstēja. Šis noteikums pazuda pēc 2010.gada nogalē izdarītajiem grozījumiem

Ipashi apdavinatiem 'juristiem' - tu apstajies, bet par sekaam tad pec tam nebrinies. Nu kur prats iedomaties maisities pa vidu taksiem. Tev tak ar darba vietaa neviens no malas nelien tavaa kreslaa sedet.

Tu taču esi īpaši apdāvināts Izlasi pirmo postu un tafad izlasi vēlreiz .... . Nav noteikumu, kas man aizliedz stāvēt tur kur tas ir atļauts - tā kā tavas iebiedēšanas metodes ar maisīšanos, izrēķināšanos ir ....

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

ellnino rakstīja:

GB12 rakstīja: Autors izklausās pēc pusaudža, kurš starpbrīžos vēlas paspīdēt par savu jau sen no modes izgājušo pofigismu.

Gribētos redzēt, cik bravūrīgs viņš būtu reālajā situācijā...

Nebūtu jābūt bravūrīgam - noteikumi ir noteikumi un likumi ir likumi. Tiem laikiem, kad katram tie bija savi, būtu jābūt pagājušiem.

Kāds naivums...

Un kam tad tu iesi žēloties?

x_rays Reģ.: 22.04.2003
0 0 Atbildēt

ellnino rakstīja:

GB12 rakstīja: Autors izklausās pēc pusaudža, kurš starpbrīžos vēlas paspīdēt par savu jau sen no modes izgājušo pofigismu.

Gribētos redzēt, cik bravūrīgs viņš būtu reālajā situācijā...

Nebūtu jābūt bravūrīgam - noteikumi ir noteikumi un likumi ir likumi. Tiem laikiem, kad katram tie bija savi, būtu jābūt pagājušiem.

Neviens likums neaizliedz tavu ipashi svarigo personu ieparkot taa, lai tu netiec aaraa Un tad ja tu nodari kaitejumu sveshas personas ipashumam - vainigs esi TU. Talak tiec galaa kaa gribi.

ellnino Reģ.: 01.07.2003
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

ellnino rakstīja:

GB12 rakstīja: Autors izklausās pēc pusaudža, kurš starpbrīžos vēlas paspīdēt par savu jau sen no modes izgājušo pofigismu.

Gribētos redzēt, cik bravūrīgs viņš būtu reālajā situācijā...

Nebūtu jābūt bravūrīgam - noteikumi ir noteikumi un likumi ir likumi. Tiem laikiem, kad katram tie bija savi, būtu jābūt pagājušiem.

Kāds naivums...

Un kam tad tu iesi žēloties?

Kam man būtu jāžēlojas un par ko ?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

laikam esi aizmirsis vēl nesenos sižetus par baltajām toyotām, lidostu cīniņiem, baltic taxi mašīnu apšaudīšanas un šoferu ietekmēšanas...

laikiem jābūt pagājušiem... pašam smiekli nenāk?

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti