Kādu auto izvēlēties?

Bracus Reģ.: 09.08.2004

Tātad lieta sekojoša.

Esmu samērā veiksmīgi atbrīvojies no sava iepriekšējā auto. Nevarētu teikt vecā, jo auto tomēr bija samērā jauns. Bet pārdošanas iemesls vairāk bija saistīts lai atbrīvotos no līzinga saistībām.

Un šobrīd esmu cita auto meklējumos.

Prasības:

1. Pilnīgi noteikti auto nedrīkst būt ar 3 durvīm. Un tas nedrīkst būt mazauto. Respektīvi nederēs A3, A4, Mazda 3 vai 323, Mitsu lancer utt. domu var uztvert. Jo ģimenē ir sīcis 4g. kuru iesēdinot aizmugurē autokrēsliņā kājas šajos auto liecas 3 līkumos un krēsls tiek visu laiku spārdīts.

2. 99% priekšroka universālim, apvidus auto vai minivenam.

3. Vēlams lai pārvietošanās izmaksas nebūtu pārlieku lielas.

Iepriekš pārvietošanās degvielas izteiksmē izmaksāja apmēram 5 Ls/ 100 km. Nu tātad nebūšu mierā ja degvielā izies 10 Ls/100 km.

4. Budžets +/- 3000 Ls. Protams cipars dažus simtus var staigāt uz abām pusēm.

5. Vēlamais auto vecums ap 2000 gadu. Tā teikt uz leju īpaši negribētos Max pāris gadi.

Tātad Welcome ar ieteikumiem.

P.S. Neesmu īsts Vācu auto piekritējs, bet variantus izskatīšu. Iepriekš esmu pārvietojies tikai ar Japāņu automašīnām. Bet tagad meklējot auto tā 100% neviens no Japāņiem nav iekritis acīs tāpēc apskatīšu jebkuru variantu.

 
1.. 17 18 19 20 21 22
Bracus Reģ.: 09.08.2004
0 0 Atbildēt

Ir ir tas pats izmērs.

Cerams ka neko neietekmēs tas ka viens riepu pāris jau padilis. Jo tāpat jau arī visiem AWD viens pāris tomēr nedaudz ātrāk dilst. Ja nu vienīgi Subaru kam ir patstāvīga neatslēdzama pilnpiedziņa. Varbūt tam riepas dilst vienādi. Bet skaidru ziņu nav.

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Mr. Klarksons par šeit daudz aprunāto Renault Espace: "Man pieder Renault Espace, iespējams labākais minivens pasaulē! Tas ir tāpat, kā 'man ir sifiliss, labākā no STS' "

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

This is a Renault Espace, probably the best of the people carriers. Not that that's much to shout about. That's like saying 'Oh good, I've got syphilis, the best of the sexually transmitted diseases!'

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Bracus rakstīja: Ir ir tas pats izmērs.

Cerams ka neko neietekmēs tas ka viens riepu pāris jau padilis. Jo tāpat jau arī visiem AWD viens pāris tomēr nedaudz ātrāk dilst. Ja nu vienīgi Subaru kam ir patstāvīga neatslēdzama pilnpiedziņa. Varbūt tam riepas dilst vienādi. Bet skaidru ziņu nav.

Pričom te pieslēgšana un atslēgšana? Riepas pa asīm nevienmērīgi deldēt var tikai divi pasācieni - straujš paātrinājums, kas pareizajai piedziņai nespēj deldēt nevienmērīgi, un bremzēšana - bet pareizā piedziņa bremzējas tāpat kā bezpiedziņa, tāpat priekšējā ass uzņem to lielāko bremzēšanas slodzi

Bracus Reģ.: 09.08.2004
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Pričom te pieslēgšana un atslēgšana? Riepas pa asīm nevienmērīgi deldēt var tikai divi pasācieni - straujš paātrinājums, kas pareizajai piedziņai nespēj deldēt nevienmērīgi, un bremzēšana - bet pareizā piedziņa bremzējas tāpat kā bezpiedziņa, tāpat priekšējā ass uzņem to lielāko bremzēšanas slodzi

Nu tieši tā pāātrinoties un bremzējot visvairāk riepas dilst. Ja piemēram FULL TIME 4x4 strauji paātrinās tad dilst daudz maz abi tilti vienmērīgi. Atšķirībā no viena tilta piedziņas. Un bremzējot skaidrs ka dilst vairāk priekšējās riepas. Principā sanāk ka vienmērīgāk riepas dilst aizmugures piedziņas automašīnai. Priekšējās pastiprināti dilst bremzējot un pakaļējās pastiprināti dilst uzsākot braukt.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

tas viss taisni braucot, pa līdzenu ceļu, ar ražotāja noteikto spiedienu...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Bracus rakstīja:

Nu tieši tā pāātrinoties un bremzējot visvairāk riepas dilst. Ja piemēram FULL TIME 4x4 strauji paātrinās tad dilst daudz maz abi tilti vienmērīgi. Atšķirībā no viena tilta piedziņas. Un bremzējot skaidrs ka dilst vairāk priekšējās riepas. Principā sanāk ka vienmērīgāk riepas dilst aizmugures piedziņas automašīnai. Priekšējās pastiprināti dilst bremzējot un pakaļējās pastiprināti dilst uzsākot braukt.

...bet tā kā pakaļas bezpiedziņa sūkā noklusējumā, tad par to nav vērts pat domāt...

Kas tas par uzsvaru uz patstāvīgo pilnpiedziņu? Ir "pilnpiedziņa", "pseido pilnpiedziņa" un "īsts džips"

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja: Mr. Klarksons par šeit daudz aprunāto Renault Espace: "Man pieder Renault Espace, iespējams labākais minivens pasaulē! Tas ir tāpat, kā 'man ir sifiliss, labākā no STS' "

... bet ja padomā par šīs frāzes jēgu? (kas latviešiem nav raksturīgi ) Ja man jāizvēlas STS- no visām izvēlos sifilisu. Ja jādomā, kādu minivenu ņemt- jāņem Espace. Un vienīgais, kas izriet no teiktā- labāk iztikt bez miniveniem un STS. Šeid daudz pieminēto vojadžeri Mr. Klarksons nepiemin nemaz, jo savā raidijumā runā tikai par auto...

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

taaneko rakstīja:

CRDI rakstīja: Mr. Klarksons par šeit daudz aprunāto Renault Espace: "Man pieder Renault Espace, iespējams labākais minivens pasaulē! Tas ir tāpat, kā 'man ir sifiliss, labākā no STS' "

... bet ja padomā par šīs frāzes jēgu? (kas latviešiem nav raksturīgi ) Ja man jāizvēlas STS- no visām izvēlos sifilisu. Ja jādomā, kādu minivenu ņemt- jāņem Espace. Un vienīgais, kas izriet no teiktā- labāk iztikt bez miniveniem un STS. Šeid daudz pieminēto vojadžeri Mr. Klarksons nepiemin nemaz, jo savā raidijumā runā tikai par auto...

"savā" tobiš, BBC, raidījumā, kurā viņi visi ir tikai aktieri (tāpat, kā auto, starp citu), viņi par to nerunā. jo - kāpēc par to runāt. jo nevienu tas nefis.

ja kāds top gear uztver par nopietnu raidījumu par automašīnām, to testiem utt, tad... tad lai padomā vēlreiz.

tas nav raidījums PAR automašīnām. tas ir izklaidējošs raidījums AR automašīnām

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

kalfonso rakstīja:

taaneko rakstīja:

CRDI rakstīja: Mr. Klarksons par šeit daudz aprunāto Renault Espace: "Man pieder Renault Espace, iespējams labākais minivens pasaulē! Tas ir tāpat, kā 'man ir sifiliss, labākā no STS' "

... bet ja padomā par šīs frāzes jēgu? (kas latviešiem nav raksturīgi ) Ja man jāizvēlas STS- no visām izvēlos sifilisu. Ja jādomā, kādu minivenu ņemt- jāņem Espace. Un vienīgais, kas izriet no teiktā- labāk iztikt bez miniveniem un STS. Šeid daudz pieminēto vojadžeri Mr. Klarksons nepiemin nemaz, jo savā raidijumā runā tikai par auto...

"savā" tobiš, BBC, raidījumā, kurā viņi visi ir tikai aktieri (tāpat, kā auto, starp citu), viņi par to nerunā. jo - kāpēc par to runāt. jo nevienu tas nefis.

ja kāds top gear uztver par nopietnu raidījumu par automašīnām, to testiem utt, tad... tad lai padomā vēlreiz.

tas nav raidījums PAR automašīnām. tas ir izklaidējošs raidījums AR automašīnām

starpcitu pilnībā piekrītu, un piedevām raidijuma līdera Klarksona kunga prioritātes un gaume mums taču ir zināma. 0-100 km/h 2,5 max 3,5 sec vismaz 500N/m vai sliktākajā gadijumā kādi 300 kw.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

taaneko rakstīja:

kalfonso rakstīja:

taaneko rakstīja:

CRDI rakstīja: Mr. Klarksons par šeit daudz aprunāto Renault Espace: "Man pieder Renault Espace, iespējams labākais minivens pasaulē! Tas ir tāpat, kā 'man ir sifiliss, labākā no STS' "

... bet ja padomā par šīs frāzes jēgu? (kas latviešiem nav raksturīgi ) Ja man jāizvēlas STS- no visām izvēlos sifilisu. Ja jādomā, kādu minivenu ņemt- jāņem Espace. Un vienīgais, kas izriet no teiktā- labāk iztikt bez miniveniem un STS. Šeid daudz pieminēto vojadžeri Mr. Klarksons nepiemin nemaz, jo savā raidijumā runā tikai par auto...

"savā" tobiš, BBC, raidījumā, kurā viņi visi ir tikai aktieri (tāpat, kā auto, starp citu), viņi par to nerunā. jo - kāpēc par to runāt. jo nevienu tas nefis.

ja kāds top gear uztver par nopietnu raidījumu par automašīnām, to testiem utt, tad... tad lai padomā vēlreiz.

tas nav raidījums PAR automašīnām. tas ir izklaidējošs raidījums AR automašīnām

starpcitu pilnībā piekrītu, un piedevām raidijuma līdera Klarksona kunga prioritātes un gaume mums taču ir zināma. 0-100 km/h 2,5 max 3,5 sec vismaz 500N/m vai sliktākajā gadijumā kādi 300 kw.

bet uz to ari vajadzetu tiekties.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

taaneko rakstīja:

CRDI rakstīja: Mr. Klarksons par šeit daudz aprunāto Renault Espace: "Man pieder Renault Espace, iespējams labākais minivens pasaulē! Tas ir tāpat, kā 'man ir sifiliss, labākā no STS' "

... bet ja padomā par šīs frāzes jēgu? (kas latviešiem nav raksturīgi ) Ja man jāizvēlas STS- no visām izvēlos sifilisu. Ja jādomā, kādu minivenu ņemt- jāņem Espace. Un vienīgais, kas izriet no teiktā- labāk iztikt bez miniveniem un STS. Šeid daudz pieminēto vojadžeri Mr. Klarksons nepiemin nemaz, jo savā raidijumā runā tikai par autosifilisu

par xreno

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Biju pārsteigts atrodot šo forumu. Interesanta diskusija, ir vērts izlasīt.

1.. 17 18 19 20 21 22
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti