Kādu auto izvēlēties?

Bracus Reģ.: 09.08.2004

Tātad lieta sekojoša.

Esmu samērā veiksmīgi atbrīvojies no sava iepriekšējā auto. Nevarētu teikt vecā, jo auto tomēr bija samērā jauns. Bet pārdošanas iemesls vairāk bija saistīts lai atbrīvotos no līzinga saistībām.

Un šobrīd esmu cita auto meklējumos.

Prasības:

1. Pilnīgi noteikti auto nedrīkst būt ar 3 durvīm. Un tas nedrīkst būt mazauto. Respektīvi nederēs A3, A4, Mazda 3 vai 323, Mitsu lancer utt. domu var uztvert. Jo ģimenē ir sīcis 4g. kuru iesēdinot aizmugurē autokrēsliņā kājas šajos auto liecas 3 līkumos un krēsls tiek visu laiku spārdīts.

2. 99% priekšroka universālim, apvidus auto vai minivenam.

3. Vēlams lai pārvietošanās izmaksas nebūtu pārlieku lielas.

Iepriekš pārvietošanās degvielas izteiksmē izmaksāja apmēram 5 Ls/ 100 km. Nu tātad nebūšu mierā ja degvielā izies 10 Ls/100 km.

4. Budžets +/- 3000 Ls. Protams cipars dažus simtus var staigāt uz abām pusēm.

5. Vēlamais auto vecums ap 2000 gadu. Tā teikt uz leju īpaši negribētos Max pāris gadi.

Tātad Welcome ar ieteikumiem.

P.S. Neesmu īsts Vācu auto piekritējs, bet variantus izskatīšu. Iepriekš esmu pārvietojies tikai ar Japāņu automašīnām. Bet tagad meklējot auto tā 100% neviens no Japāņiem nav iekritis acīs tāpēc apskatīšu jebkuru variantu.

 
GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Bracus rakstīja: To GB12:

Par auto cenu teikšu tā.

SS.lv visi pieejamie 3,3 un 3,8 (2001-2004) ir ar uzstādītu gāzes iekārtu. Es nopirku par zemāku cenu jo gāzes iekārta nav uzstādīta. Kad gāzes iekārta tiks uzlikta tad cena būs praktiski līdzvērtīga tām kas ir pārdošanā.

Cenu negribēju teikt lai nebūtu jāklausās teksti....

Ka par tādu cenu auto ir pilnīgi nojāts. Jeb par tādu cenu varēji nopirkt labāku utt. Domāju ka domu var uztvert.

Kāpēc tad vispār iesāki šo tēmu un joprojām turpini rakstīt, ja negribi klausīties "tekstus"?

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

lukturiem -pulēšana un kādas +50% lampiņas ( bet jocīgi ,maniem 03'Vojageram bija labas gaismas ar defaultajām lampiņām )

paneli nojauc un saliec nosvilušās pogulampas , tur visam ir ''jādeg''

uz līmeņrādi uzliec ''mīksto'' - fufeļrādīšana viņiem ir raksturīga

uzliec labas riepas un nekas teu neļodzīsies

nu un protams ieteiktu nomainīt visas eļļas , filtrus un siksnas -tobišš salikt pa ''nullēm''

noteikti jānomaina sveces ( un iespējams svečvadi ) - uz benzīna itkā viss ir labi , bet gāze ir ļoti jūtīga pret mazākajiem sveču/svečvadu vecuma defektiņiem .

P.S. un noteikti pābaudi/saeļļo sānu durvis -ka ,dižveikala stāvvietā , neuzsipās kādam ''i-taaneko'' uz dullās xrenõgalvas

Bracus Reģ.: 09.08.2004
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: lukturiem -pulēšana un kādas +50% lampiņas ( bet jocīgi ,maniem 03\'Vojageram bija labas gaismas ar defaultajām lampiņām )

paneli nojauc un saliec nosvilušās pogulampas , tur visam ir \'\'jādeg\'\'

uz līmeņrādi uzliec \'\'mīksto\'\' - fufeļrādīšana viņiem ir raksturīga

uzliec labas riepas un nekas teu neļodzīsies

nu un protams ieteiktu nomainīt visas eļļas , filtrus un siksnas -tobišš salikt pa \'\'nullēm\'\'

noteikti jānomaina sveces ( un iespējams svečvadi ) - uz benzīna itkā viss ir labi , bet gāze ir ļoti jūtīga pret mazākajiem sveču/svečvadu vecuma defektiņiem .

P.S. un noteikti pābaudi/saeļļo sānu durvis -ka ,dižveikala stāvvietā , neuzsipās kādam \'\'i-taaneko\'\' uz dullās xrenõgalvas

Par gaismām jau saku ka moš neriktīgi saregulētas tās lampas. Būs drusku jāparegulē augstāk.

Par paneļa lampiņām runājot. www.ss.lv/...

Šeit 2. bildē redzama klimatkontroles vadība. Pie grozāmām pogām ir punktiņš. Bet man tā kā gribētos lai tas simbols (uz loga, kājām utt) arī izgaismotos. Bet nevar saprast vai tas ir paredzēts vai nav. Šeit bildē arī neizskatās ka izgaismotos.

Līmeņrādi negrasos aiztikt tāpat drīzumā būs gāze.

Runājot par eļļām un filtriem. Kā tur ir ar šo jautājumu to var darīt jebkurā vietā jeb tomēr ir kaut kādas specifiskas lietas un labāk uz kādu konkrētu vietu aizbraukt. Jo ja nekas specifisks tur nav tad to varu arī pats izdarīt jo rokas aug no pareizās vietas.

Kā tieši tās durvis tur jāeļļo? It kā jau pagaidām viss liekas normāli bet droši ka profilakse par skādi nenāktu. Baigi neesmu pētījis bet pat īsti neredzēju vietas kas būtu baigi eļļotas utt. Tās durvis tiešām tā gluži vienkārši var izgāzties?

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

gāzei it kā ir paredzētas drusku citas sveces, un pat motoreļļas.

atliec naudiņu izpūtēja priekšējai daļai -"biksēm"

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

ja taisies smacēt tikai uz gāzes- benzīna sistēmaātri aizies opā...

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: ja taisies smacēt tikai uz gāzes- benzīna sistēmaātri aizies opā...

Доктор цветы напился ???

Nu kura gāzeszistēma darbojas bez bencīna 'uzsildīšanas' ???

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

principā visas, ja nav -5 grādi ...gribi teikt ka sprauslenieces kompis nbepiesleedz kameer nav uzsilis, un šī opcija nau atslēdzama?

Bracus Reģ.: 09.08.2004
0 0 Atbildēt

Pirmā doma arī tāda ir ka ar eļļām nedaudz pagaidīt līdz tiks uzlikta gāze. Un tad arī taisīt to apkopi. Tad varēs teikt ka viss pa nullēm. Jauna gāze, jaunas eļlas, filtri utt.

Bet joprojām aktuāli vai to var darīt arī pats vai tomēr jābrauc bez maz vai uz dīlera servisu?

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

kurā vietā durves jāeļļo ?? xvz, neesmu eļļojis moš mans inženieris 'vulgaris ' to darija , man nezinot bet gan jau i-taaneko to varētu paskaidrot , jo viņam ira, vecvecmuteres pletīzerim līdzīgais , ļoti pavieglais un nebirstošais xrenõkosmoss

A ja nopietni - gan jau AWDeškai ir kas specifisks , parakājies pa vojageru fõrumiem , ko tur tauta saka .

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: principā visas, ja nav -5 grādi ...gribi teikt ka sprauslenieces kompis nbepiesleedz kameer nav uzsilis, un šī opcija nau atslēdzama?

kamēr dzeses zistēmā/dzinējā nau uzsildīti+32' , reduktors nedo ''gāzi'' un kompis sprauslas neieslēdz kaut kā tā

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

tedi- vai tā arī ir praksē? reduktors ir spējīgs dot gāzi no tā brīža kad šamā sāk pietiekami labi iztvaikot- tie paši -5 graadi...

cik taa membraana tur ilgi dziivos taadaa aukstaa reduktorā- cits jautaajums.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

lai gan man vienai vulvai ar "oriģināli-analogo" iekaartu pie -5 leca ka nemetas.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: lai gan man vienai vulvai ar "oriģināli-analogo" iekaartu pie -5 leca ka nemetas.

nu bet Bracusam jau beuss šprice !!!!

analogajā , bazara nau , šķiļās pie 'mazākā' gāzes tvaika

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

špricei tie 32 grādi ir ar kaut ko pamatoti? imho pilnīgi no gaisa grābta figņa. motoram tak no tā nekas nemainās.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

palasījos gāzes specifikācijas iešprices blokiem - līdz -40 visi strādā .

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

tas +32 vareetu buut saistiits ar garantiju un atteikumiem...

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

varētu ja komentēt, bet ko nu vairs. cīnies pats

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Nu lūk, un cilvēks tikai gribēja lielāku auto par mazda 32

un mitsu lancer. Kā pats teica, piem. Volvo v70

un beidzās tā iauto useru smadzeņu skalošana, ar to ka autors nopirka pašu lielo amerikāņu minivenu, benzīnu, V6 un vēl AWD

Bracus Reģ.: 09.08.2004
0 0 Atbildēt

Principā varu visiem pateikt tā.

Nevēlējos es tik lielu autu. Nu galīgi nevēlējos. Kā arī pieredze ar amerikāņu un ar gāzes iekārtu aprīkotu auto man nav. Kā rezultātā tas viss man ir tāds kā jaunums.

Katrā ziņā šobrīd ir tā ka auto tiek lietots samērā saudzīgā režīmā lai nesistu pa kabatu degvielas patēriņš. Kurš tomēr liekas ļoti liels salīdzinot ar iepriekšējo auto. Pēc mēneša tiks uzstādīta gāzes iekārta un tad izvērtētas auto ekspluatācijas izmaksas. Ja izmaksas liksies pārāk lielas tad arī tiks pieņemts lēmums ko darīt tālāk. Par cik auto tika iegādāts nedaudz zem tirgus cenas tad sliktākajā gadījumā pēc kāda laika auto tiks pārdots. Tādēļ arī pagaidām negrasos veikt nekādus lielos ieguldījumus. Tiesa pilnībā bez ieguldījumiem jau neiztikt. Jo jau šodien tika iegādātas 2 jaunas riepas par 180 Ls. Plus gāze izmaksās laikam 670.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Palasījos vēl par gāzi. To t mēra parasti papildus devējs pie reduktora. Teorētiski tam vajadzētu ietekmēt reduktora membrānu dzīves ilgumu un tikai. Tas pats Heinriks iesaka sildīt uz benzīnu tikai tad, ja ārā mazāk pa +5. Pats gandrīz nekad nesildu. Ja zem -10, tikai tad. Un vienreiz ir aizsalis reduktors, kad pie -20 pa ātru pārslēdzos

Membrānas reduktorā ar visu to 5 gadus nokalpoja un nekas tām nebija noticis.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja:

Vienam auto ielikām balonā 4..20 mA spiediena devēju ar elektronisko indikatoru, nokalibrējām uz litriem un rādījuma kļūda bija mazāka par 0.5 litriem gāzes.

Kādiem spiedieniem bija domāts tas devējs?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

robchix rakstīja:

Nez, man autinjam raadiija ideaali preciizi... Ar gaismas diodeem indikaacija, kad peedeejaa no 4 saaka mirgot, tad bija skaidrs, ka jaameklee uzpilde. Droshi vien viss atkariigs no sisteemas.

...vai lietotāja vēlmēm. Kā četru gaismas diožu surogātrādītāju var uzskatīt par ideālu un precīzu? Nu jā, it kā jau kļūda nav liela - pie 60 litru balona viena diode 15 litri...

Līdz vasarai mans konstruktors arī tiks pie gāzes šprices, līdz tam laikam laikam būs jāizpēta, kādu balonu labāk pirkt. Gribētos jau viduskonsolē normālu VDO degvielas daudzuma pulksteni

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

var aiz reduktora ieheračīt digitālo gāzes skaitītāju. nu ko parasti dzīvokļos liek uz ienākošo trubu.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Bracus rakstīja: ... Jo jau šodien tika iegādātas 2 jaunas riepas par 180 Ls...

Vismaz tā paša izmēra kā pārējās? Tantes runā, ka awd tīkot vienāds izmērs.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti