Kādu auto izvēlēties?

Bracus Reģ.: 09.08.2004

Tātad lieta sekojoša.

Esmu samērā veiksmīgi atbrīvojies no sava iepriekšējā auto. Nevarētu teikt vecā, jo auto tomēr bija samērā jauns. Bet pārdošanas iemesls vairāk bija saistīts lai atbrīvotos no līzinga saistībām.

Un šobrīd esmu cita auto meklējumos.

Prasības:

1. Pilnīgi noteikti auto nedrīkst būt ar 3 durvīm. Un tas nedrīkst būt mazauto. Respektīvi nederēs A3, A4, Mazda 3 vai 323, Mitsu lancer utt. domu var uztvert. Jo ģimenē ir sīcis 4g. kuru iesēdinot aizmugurē autokrēsliņā kājas šajos auto liecas 3 līkumos un krēsls tiek visu laiku spārdīts.

2. 99% priekšroka universālim, apvidus auto vai minivenam.

3. Vēlams lai pārvietošanās izmaksas nebūtu pārlieku lielas.

Iepriekš pārvietošanās degvielas izteiksmē izmaksāja apmēram 5 Ls/ 100 km. Nu tātad nebūšu mierā ja degvielā izies 10 Ls/100 km.

4. Budžets +/- 3000 Ls. Protams cipars dažus simtus var staigāt uz abām pusēm.

5. Vēlamais auto vecums ap 2000 gadu. Tā teikt uz leju īpaši negribētos Max pāris gadi.

Tātad Welcome ar ieteikumiem.

P.S. Neesmu īsts Vācu auto piekritējs, bet variantus izskatīšu. Iepriekš esmu pārvietojies tikai ar Japāņu automašīnām. Bet tagad meklējot auto tā 100% neviens no Japāņiem nav iekritis acīs tāpēc apskatīšu jebkuru variantu.

 
Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

P.S. sarēķini

Auto cena DE + 300EUR "skatītājam" + attransportēšana 300 - 800EUR + pirmreizējā reģistrācija, Nr, Transportlīdzekļa nodeva, TA un tālāk attiecīgi riepas (iespējams, ka vēl daudzmaz ejošas mizas, bet ja sīkie, tad mainīsi), akku (3K vērtai mašīnai noteikti tuvu sprāgšanai vai jau nosprādzis), signalizācija...

Sapluso kopā un par iztērēto naudu atradīsi tepat labāku un nervus ietaupīsi...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Bracus rakstīja: ....

Bet tāpēc tieši ir nepieciešams sakarīgs cilvēks kas tādas lietas redz. Un sazvanoties tā arī pasaka"Tur švīka, tur beņķis saplēsts, tur izskatās ka dauzīts utt.".

Un tālāk jau es pats izlemju vai pērku to auto ar tādiem defektiem vai nē.

Tādā gadījumā tev tā pirkšana ilgs vēl vismaz pāris gadu...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Mani vienmēr ir fascinējuši šie "VIP klienti" (), kuri ir gatavi maksāt VESELUS 300 EUR par to, ka kāds viņam, atvainojos par rupjību, lien attiecīgajā saldajā vietiņā. Atgādina stāstu, ko man viens auto pārdevējs pirms laika stāstīja - ienāca salonā krievs, noskatīja kaut kādu tur astra/golf/focus tipa širpotrebu lētākajā komplektācijā, cenu nokaulēja līdz minimumam, prātu izčakarēja tā, ka pārdevējs jau vairs necēla telefonu, kad šams zvanīja, izbļausījās, ka ziemas riepas piesvieda "Barum", nevis "Michelin", paņēma līzingā ar nulles pirmo iemaksu uz 8 gadiem un pa salonu bļaustījās - ja hoču, čto-bi za moji ģeņgi meņa kak karoļa obsluživaļi. Pēc tam konkrētais pārdevējs no pazīstama konkurenta bija dzirdējis, ka šis (klients) esot lielījies, ka tajā salonā viņš varot iet, spert durvis vaļā un viss personāls, direktoru ieskaitot, viņam ar nolaistām astēm staigājot pakaļ.

Bet variants ir - brauc tam krāmam pakaļ pats. Nu, neviens normāls cilvēks, kas ciena sevi un savu laiku, pat par tūkstoti neparakstīsies tavām absurdajām prasībām.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Bracus rakstīja: ....

Bet tāpēc tieši ir nepieciešams sakarīgs cilvēks kas tādas lietas redz. Un sazvanoties tā arī pasaka"Tur švīka, tur beņķis saplēsts, tur izskatās ka dauzīts utt.".

Un tālāk jau es pats izlemju vai pērku to auto ar tādiem defektiem vai nē.

Tādā gadījumā tev tā pirkšana ilgs vēl vismaz pāris gadu...

Plusā vēl iedomājamies, pirmais auto nepatīk, bet 300 EUR (pieņemot, ka kāds tiešām būs tāds idiots, kas to visu uzņemsies, pie tam, par tādu samaksu) par darbu "guru" ta' jāsamaksā ir, pēc tam jāskata otrais, trešais...

Vispār jau es arī varētu tādu joku uzņemties, ja maksā 300 EUR, plus VISI izdevumi - degviela/paika/ateja utt. Būtu godīgs kā bāreņa asara.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Bracus rakstīja:

GB12 rakstīja: Starp citu, man būtu interesanti uzzināt, cik pie šī visa pasākuma autors būtu gatavs maksāt tam līdzbraucējam?

Nevar piekrist pirmajam variantam kurš ir. Tāpat kā auto nevar pirkt pirmo kurš pagadās.

Kāpēc ne? Pērkot lietotu auto tā jebkurā gadījumā ir loterija. Ja pirmais pagadās labs eksemplārs, pārdevējs liekas adekvāts, cena ok, tad ko vairāk sipties? Jāremontē būs jebkurš un motorā tāpat neielīdīsi. Visas pārējās vainas ir labojamas un konkrēto modeļu kaites ir zināmas. Un sisti ir praktiski visi lietotie auto. Jautājums cik labi kurš no tiem pēc tam salāpīts.

Bracus Reģ.: 09.08.2004
0 0 Atbildēt

Cik noprotu un redzu tad šeit apgrozās samērā normāli un daudz maz godīgi cilvēki.

Bet kaut kā stipri neticās ka nevienam nav bijusi slikta pieredze līdzīgos jautājumos. Kā arī saprotiet taču ka ne visi cilvēki ir godīgi.

Pirms pāris nedēļām kad biju skatīties vienu V70 tad arī man pa telefonu stāstīja ka tikko no DE utt. Visas eļļas un filtri nomainīti, jauna zobsiksna, jauni amīši un vēl šis tas. Beigās izrādījās ka auto jau 2 gadi LV un siksna mainīta jau pirms 50 Tk. Plusā pēdējā eļļas maiņas reize nemaz nav zināma. Amīši gan bija mainīti nesen to varēja redzēt un tur čalis nebija melojis. Nu ja šitik klaji sprauž batonus tad taču kaut kas ar tīrs ar to auto nav. Laikam domāja kādam daunim jau varēs to visu iestāstīt un tas paņems ka neķerās to auto.

Tad vēl vienu autiņu ko apskatīju. Cena 3760 Ls. Prasu kā ar cenu? Nu.... nu.... drusku jau kaut ko varu nolaist bet auto tiešām ļoti labs un citādi pašam nekas no peļņas nesanāks. Rezultātā nosauc ciparu 3700 Ls. Pēc apmēram nedēļas auto tiek ielikts internetā par cenu 3350 Ls.

Vēl viens gadījums. Bij doma nopirkt sencim vēl vienu V70 un veco atstāt kā donoru. Līdzīga situācija. Cena bija 1750 EUR. Auto bij nedaudz apskādēts tāpēc tik lēts. Čalis taisnojās ka viņam tikai 100 Eur peļņa uz auto. Max 50 Eur nomest var jo citādi peļņas nav. Nepārdošu taču es tev auto zem pašizmaksas. Pēc kādām 10 dienām tiek ielikts sludinājums ar cenu 1550 Eur. Nu normāls tirgotājs. Piemaksā 100 Eur no savas kabatas lai kāds cilvēks var nopirkt auto.

Jums visi šie gadījumi liekas normāli un paši par sevi saprotami?

Vismaz man tas neliekas normāli. Nu vismaz godīgi tie tirgotāji nav.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja:

Bracus rakstīja:

GB12 rakstīja: Starp citu, man būtu interesanti uzzināt, cik pie šī visa pasākuma autors būtu gatavs maksāt tam līdzbraucējam?

Nevar piekrist pirmajam variantam kurš ir. Tāpat kā auto nevar pirkt pirmo kurš pagadās.

Kāpēc ne? Pērkot lietotu auto tā jebkurā gadījumā ir loterija. Ja pirmais pagadās labs eksemplārs, pārdevējs liekas adekvāts, cena ok, tad ko vairāk sipties? Jāremontē būs jebkurš un motorā tāpat neielīdīsi. Visas pārējās vainas ir labojamas un konkrēto modeļu kaites ir zināmas. Un sisti ir praktiski visi lietotie auto. Jautājums cik labi kurš no tiem pēc tam salāpīts.

nu bet cilvēks taču vēl tic brīnumiem, tobiš vienam īpašniekam mācītājam sievietei....

pašam man arī galva sāpēja nespējot izvēlēties īsto drunduli... Pierasts bija tikai jaunus pirkti, vai zin... Beigās nopirku trešo, ko skatījos, pirmo pārdeva kamēr vēl gidroju, a tā būtu nopircis pirmo pēc otrā apskates...

tāpēc es tam topika autoram saku - pērc autosu par 1000, vienalga kādu, tad 2000 paliks rezervē ja nu kas. A ja iztērēsi visu kapitālu pēcāk no paikas naudiņas lielie remonti kodīs makā!

Bracus Reģ.: 09.08.2004
0 0 Atbildēt

TO GB12:

300 Eur bij tikai cipars. Es runāju teorētiski. Cipariem šajā brīdī bija tikai informatīva nozīme lai varētu izstāstīt savu domu.

Un piesakās kurš nebūtu ar mieru apskatīt kādu manis interesējošu auto teritorijā no Cēsīm līdz Saldum ja es par to piesolītu 300 Eur. Jo atbildību jau es nekādu jums nevaru prasīt jo lieku jums nevis atrast man labu auto bet apskatīt kādu konkrētu manis izvēlētu. Tātad pats esmu noskatījis auto. Tavs uzdevums tikai uzmest aci.

Domājams ka jebkurš šādi gribētu nopelnīt 300 Eur.

Tā vien izskatās ka te dažs labs nodomāja ka es gribu lai kāds no LV speciāli brauc apskatīt manu noskatīto auto par 300 Eur.

Bracus Reģ.: 09.08.2004
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja:

pašam man arī galva sāpēja nespējot izvēlēties īsto drunduli... Pierasts bija tikai jaunus pirkti, vai zin... Beigās nopirku trešo, ko skatījos, pirmo pārdeva kamēr vēl gidroju, a tā būtu nopircis pirmo pēc otrā apskates...

Tas jau ir tikai normāli. Jo parasti skatīties jau brauc tikai tādus autiņus kuri jau ir atlasīti no daudziem variantiem. Neviens taču nebrauc uz visiem sludinājumiem pēc kārtas un neskatās pilnīgi visus kas ir piedāvājumā. Tā var darīt piemēram ar Honda Stream. Tur bija tikai 4 varianti kad skatījos. Tos var apskatīt visus un tad izdarīt izvēli. Bet ne jau šeit apspriestos CV un citus populārus auto.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

es nebuutu ar mieru... peec tam mani simtu gadu nolaadeetu, jo es nebuutu kaut ko saskatijis

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Bracus rakstīja: Cik noprotu un redzu tad šeit apgrozās samērā normāli un daudz maz godīgi cilvēki.

Bet kaut kā stipri neticās ka nevienam nav bijusi slikta pieredze līdzīgos jautājumos. Kā arī saprotiet taču ka ne visi cilvēki ir godīgi.

Pirms pāris nedēļām kad biju skatīties vienu V70 tad arī man pa telefonu stāstīja ka tikko no DE utt. Visas eļļas un filtri nomainīti, jauna zobsiksna, jauni amīši un vēl šis tas. Beigās izrādījās ka auto jau 2 gadi LV un siksna mainīta jau pirms 50 Tk. Plusā pēdējā eļļas maiņas reize nemaz nav zināma. Amīši gan bija mainīti nesen to varēja redzēt un tur čalis nebija melojis. Nu ja šitik klaji sprauž batonus tad taču kaut kas ar tīrs ar to auto nav. Laikam domāja kādam daunim jau varēs to visu iestāstīt un tas paņems ka neķerās to auto.

Tad vēl vienu autiņu ko apskatīju. Cena 3760 Ls. Prasu kā ar cenu? Nu.... nu.... drusku jau kaut ko varu nolaist bet auto tiešām ļoti labs un citādi pašam nekas no peļņas nesanāks. Rezultātā nosauc ciparu 3700 Ls. Pēc apmēram nedēļas auto tiek ielikts internetā par cenu 3350 Ls.

Vēl viens gadījums. Bij doma nopirkt sencim vēl vienu V70 un veco atstāt kā donoru. Līdzīga situācija. Cena bija 1750 EUR. Auto bij nedaudz apskādēts tāpēc tik lēts. Čalis taisnojās ka viņam tikai 100 Eur peļņa uz auto. Max 50 Eur nomest var jo citādi peļņas nav. Nepārdošu taču es tev auto zem pašizmaksas. Pēc kādām 10 dienām tiek ielikts sludinājums ar cenu 1550 Eur. Nu normāls tirgotājs. Piemaksā 100 Eur no savas kabatas lai kāds cilvēks var nopirkt auto.

Jums visi šie gadījumi liekas normāli un paši par sevi saprotami?

Vismaz man tas neliekas normāli. Nu vismaz godīgi tie tirgotāji nav.

Problēma ir tavā pieejā jautājuma risināšanai. Ja tu sāc ar jautājumu kā ar cenas atlaidi, neviens tirgonis tev nedos kosmosu.

Paņem to auto, notestē un nosauc savu cenu. Un tad sākas tirgus, piekāpjoties no abām pusēm. Nosauc atrastu defektu - tirgonis nolaiž cenu. Apmēram tā.

Bracus Reģ.: 09.08.2004
0 0 Atbildēt

Protams ka cenas atlaide netika prasīta pirmajā jautājumā. Par cenu runāju tikai tad kad auto pilnībā apskatīts. Un tā arī parasti daru ja ir kāds defekts tad prasu nolaist adekvātu summu. Bet šiem par defektiem īsti nebija kur piesieties. Tad beigās uzjautājot par cenu atbild ka drusku var nolaist bet tikai nedaudz.

Nu bet tad nevajag stāstīt par peļņu utt. Man taču tas pilnīgi vienalga kāda viņam peļņa. Galvenais lai automašīnai būtu adekvāta cena.

Noliks blakus 2 vienādus auto ar vienādu aprīkojumu kam cena atšķirsies par 500 Eur. Kuru pirksi? Droši ka lētāko. Tieši tā bija ar 2 V70 ko skatīju kaut kad decembrī. Abi praktiski identiskām aprīkojuma komplektācijām tikai dažādas krāsas. Vienam nebija bagāžas pārsegs, otram nebija vasaras riepas utt. Savelkot visus plusus un mīnusus naudas izteiksmē atšķirība bija 550 Eur. Tad kāpēc jāpērk dārgāks ja var nopirkt lētāku. Un par pārējo nevar būt drošs ne vienā ne otrā vietā.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

acīm redzot neko nesaproti no auto. nav, nu nav līdzīgu lietotu auto. visi ir dažādi, dažādas nolietojuma pakapes. un var atrast sev tīkamu. cik var noprast, tad modelis ir izvēlēts. ss.lv var atlasīt pēc skata-cenas, apbraukāt paris dienās 5-7 auto. un tik dieva dēļ navajag vaidēt ka pa tālu jabrauc. auto nepērk katru dienu, var noziedot laiku un naudu, un aizšaut uz ventspili vai valmieru, ja bildes ir labas. nevajag koncentrēties uz vienu pilsētu un apkārtni. ja nekā tīkama nav, pēc nedēļas atkārtojam.

Bracus Reģ.: 09.08.2004
0 0 Atbildēt

To slinkais:

Ieteiktu tev izlasīt divreiz to ko esmu uzrakstījis. Jeb arī pasekot līdzi.

Es rakstīju "2 VIENĀDI AUTO AR VIENĀDU APRĪKOJUMU....... ABI PRAKTISKI IDENTISKĀM APRĪKOJUMA KOMPLEKTĀCIJĀM...... PAR PĀRĒJO NEVAR BŪT DROŠS NE VIENĀ NE OTRĀ VIETĀ".

Automašīnas tiešām bija bez jebkādiem redzamiem un vizuāliem defektiem, kā arī no tehniskā viedokļa tik cik var saprast un sajust no testa izbrauciena bija bez defektiem. Tāpēc varam uzskatīt ka auto pat tehniskā stāvokļa ziņā bija stipri līdzīgi.

Ja tu tici odometra rādītājam tad protams automašīnas bija ar dažādu nolietojuma pakāpi. Vienam bija kaut kādi 160 tk otram 220 tk. Dodu 100% ka nevienam tas nebija patiesais nobraukums. Bet ja no auto neko nesaprot un pērk ciparus kas uzrādās odometrā tad protams ka viens bija krietni mazāk nolietots jeb precīzi pa 60 tk km.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

Bracus rakstīja: To slinkais:

Ieteiktu tev izlasīt divreiz to ko esmu uzrakstījis. Jeb arī pasekot līdzi.

Es rakstīju "2 VIENĀDI AUTO AR VIENĀDU APRĪKOJUMU....... ABI PRAKTISKI IDENTISKĀM APRĪKOJUMA KOMPLEKTĀCIJĀM...... PAR PĀRĒJO NEVAR BŪT DROŠS NE VIENĀ NE OTRĀ VIETĀ".

Automašīnas tiešām bija bez jebkādiem redzamiem un vizuāliem defektiem, kā arī no tehniskā viedokļa tik cik var saprast un sajust no testa izbrauciena bija bez defektiem. Tāpēc varam uzskatīt ka auto pat tehniskā stāvokļa ziņā bija stipri līdzīgi.

Ja tu tici odometra rādītājam tad protams automašīnas bija ar dažādu nolietojuma pakāpi. Vienam bija kaut kādi 160 tk otram 220 tk. Dodu 100% ka nevienam tas nebija patiesais nobraukums. Bet ja no auto neko nesaprot un pērk ciparus kas uzrādās odometrā tad protams ka viens bija krietni mazāk nolietots jeb precīzi pa 60 tk km.

tad esi trāpijis uz brīnumu. daba tā nenotiek, vai ļooooti reti, vai nespēi atrast atškirības.

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: Tādā gadījumā tev tā pirkšana ilgs vēl vismaz pāris gadu...

Nu bet es tak jau rakstīju - www.iauto.lv/...

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Bracus rakstīja: Cik noprotu un redzu tad šeit apgrozās samērā normāli un daudz maz godīgi cilvēki.

Bet kaut kā stipri neticās ka nevienam nav bijusi slikta pieredze līdzīgos jautājumos. Kā arī saprotiet taču ka ne visi cilvēki ir godīgi.

...

Vismaz man tas neliekas normāli. Nu vismaz godīgi tie tirgotāji nav.

Tas viss ir ok, iegrābties var arī, pērkot auto pie dīlera, \"ar garantiju\" sk. www.iauto.lv/...

Pat jaunu auto pērkot, vari iegrābties uz tādu, ka dzīvosies pa garantijām daudz un bieži, un pēc garantijas beigām vēl nosprāgs kaut kas liels = pus auto vērtībā.

Tāpēc par lietotiem auto es pieturētos pie nostājas - pirkt to, kas patīk/virsbūve atbilst vajadzībām un atlikt ievērojamu summu piekares, potenciālam dzinēja remontam u.c.

Bracus Reģ.: 09.08.2004
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja:

tad esi trāpijis uz brīnumu. daba tā nenotiek, vai ļooooti reti, vai nespēi atrast atškirības.

Es braucu vērtēt auto kopumā. Nevis meklēt atšķirības. Ja gribi lai uzskaitu atšķirības tad varu drusku nosaukt. Vismaz to ko atceros.

Vienam nebija bagāžas pārsegs, bamperā robs jo vai nu gribējis likt āķi vai āķis noņemts, bagāžas nodalījumā nebija vanna zem grīdas, bagāžas nodalījumā kur rezerves ritenis caurums grīdā jo trūka viens gumijas sprosts, nebija lukturu slotiņas......

Otram bija tikai 1 atslēga un viena pults, maģim kaut kas nebija riktīgi jo bija sajūta ka tiek griezts disks kurš nebija iekšā, nebija vasaras riepas, nebija sēdekļu apsilde, nebija radiovadības pogas uz stūres.....

Ja jautā par atšķirībām tad tās bija tādas ko joprojām atceros. Jo skatīju automašīnas pirms kādām 3 nedēļām.

Ak jā vēl bija galvenā atšķirība uz ko sievietes skatās viens bija gaiši zils, otrs zaļš.

Es teicu ka savelkot plusus un mīnusus rodas cenas starpība. Piemēram bagāžas pārvalku man vajag obligāti. 2 atslēgas vajag, maģis ātri vien piegrieztos ar to skaņu tātad jāremontē, vienam variantam vasarai vajadzēs riepas pirkt, caurums bagāžniekā jāaiztaisa lai nenāk dubļi un mitrums iekšā utt. Gala rezultātā tiek sarēķinātas papildus izmaksas katram auto kas tiek piesummēta klāt auto cenai. Tā iegūstot kopējo ciparu kas nepieciešams.

Un šeit netiek ievērtēts nekas kas skar ritošo, motoru un pārējās nepieciešamās apkopes. Jo tās nepieciešamas jebkuram auto to nopērkot.

Es vienmēr pērkot auto veicu analīzi. Cik izmaksās pārvietoties ar auto (degviela), kāds būs aptuvenais nobraukums, vai ir vērts pirkt auto ar benzīna vai dīzeļa dzinēju, kādā laikā atpelnīsies dārgāks auto utt. Un ticiet vai nē nobraukumu ikreiz esmu spējis prognozēt līdz +/- 1000 km gadā. Tātad sīki un smalki esmu izrēķinājis cik izbraukšu degvielā utt. Jo labi pārzinu savus braukšanas ieradumus un maršrutus. Degvielas cenu protams nav iespējams prognozēt bet reāli degvielas cenas svārstības vienmēr gan DD gan Benzīnam ir vienādas. Par gāzi jau iepriekš teicu ka pieredzes man nav.

Bracus Reģ.: 09.08.2004
0 0 Atbildēt

sarashkins rakstīja: Tāpēc par lietotiem auto es pieturētos pie nostājas - pirkt to, kas patīk/virsbūve atbilst vajadzībām un atlikt ievērojamu summu piekares, potenciālam dzinēja remontam u.c.

Tur jau tā lieta ka nevar atrast to kas patīk un atbilst. Tālāk jau skaidrs ka būtu tavs aprakstītais variants.

Man jau arī patiktu piemēram Mitsubishi Pajero. Pa manu budžetu vajadzētu sanākt tīri sakarīgam (nezinu jo neesmu pētījis). Tam 4x4, sēdpozīcija augsta, izturība laba, ietilpība arī laba utt. Bet tādu neskatos jo tas pārāk dārgs sanāk ekspluatācijā. Reāli degvielu ēd ap 10 L/100km un naudas izteiksmē tie ir 9Ls. Pie manas braukšanas tas liekas drusku pa dārgu.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

mr bracus

mož Tev vispār auto nevajag ko?

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: mr bracus

mož Tev vispār auto nevajag ko?

šitam toč var piekrist, visu neizlasīju, bet tāds iespaids ir...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

nav Fanam bračka?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: nav Fanam bračka?

tik traki nav, bet brālēns iespējams...

Bracus Reģ.: 09.08.2004
0 0 Atbildēt

Nezinu par kādiem faniem ir runa.

Bet varbūt kāds iekomentēs sekojošu auto.

Man viens rada gabals ieteica paskatīties kaut ko no Mercedes. Ko tauta saka par šādu variantu?

www.ss.lv/...

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Automāts - patēriņš būs 10 litri, ja vien nebrauksi tikai garos gabalus. Elektrības gļuki. Ja pneimatiskā piekare, tad tās gļuki. Sēdekļi nenormāli smagi ja jāņem iekšā ārā. Tas no mana kaimiņa pieredzes.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti