statoil d fortis plus dd - par un pret

captain Reģ.: 03.11.2004

sveiki tauta!

zinu, ka iespejams tema ir kaut kad runata par fortis dd, bet isti par jauno fortis plus dizeldegvielu neko laga te atrast nespeju... tadel shis topiks ir atverts

esmu lejis visu laiku tikai lukoil, patreiiz to jauno ( nu jau kadi 2g tirguu) ecto dd, un ziniet atskiriba ir jutama, autins reali mazak tere, citi saka labak iet, nu hvz, man iet more or less tapat kaa ar citu dd, bet paterins manam 3.2 turbo dizelim samazinajas par kadu litru viennozimigi, plus sevis mierinasanai tas, ka tur tipa attiras sprauslas, klusak, tirak un vieglak strada motors utt... nu man galvenais, ka mazak tere un tochna pieleks ja nu peksi -30 C.... ok, tas nu par lukoil...

nu re, man pazina lej jauno fortis plus dd no statoil un vispar apmierinats, saka, ka esot jaudas palielinajums, mazak teree utt wobsem brinumdizelis ok, moz parspiile, bet nu butu jauki dzirdet kadi vel ir viedokli, kas ari lieto vai kam ir bijusi saskarsme ar jauno fortis dd....

jau ieprieks paldies par sapratigiem komentariem...

 
1 2
msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kad uznāk lielais sals, tad mana kurš brauc ar traktoru un kurš ar mašīnu...

īedgar, nu elementāri - tava līdz kliņķim nobrauktā gejobīļa akmenslaikmeta kuļmašīna kūp, jo, lasīt bik uz atpakaļ šajā teikumā Kas tur vispār tiem skorpjiem nāk - tā pati neejošā, īpatnēji "klalalalalarrr" grabošā tranzīta kuļmašīna?

Bet nu tā jau tās pagājušā gadsimta trīsdesmito gadu tehnoloģiju kuļmašīnas ir zaibis ...priekš cilvēkiem ar noslieci uz mazohismu

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Bet nu tā jau tās pagājušā gadsimta trīsdesmito gadu tehnoloģiju kuļmašīnas ir zaibis ...priekš cilvēkiem ar noslieci uz mazohismu

Švaki Tu zini tās kuļmašīnas. Tai nobrauktajai kuļmašīnai kompresija tiek uzrādīta 30 - 32 bar... tā ka salus un kūpēšanu vecuma dēļ vari nepieminēt! pats patin biku atpakaļ nu izlasi ko es rakstīju par degvielām.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Kad uznāk lielais sals, tad mana kurš brauc ar traktoru un kurš ar mašīnu...

īedgar, nu elementāri - tava līdz kliņķim nobrauktā gejobīļa akmenslaikmeta kuļmašīna kūp, jo, lasīt bik uz atpakaļ šajā teikumā Kas tur vispār tiem skorpjiem nāk - tā pati neejošā, īpatnēji "klalalalalarrr" grabošā tranzīta kuļmašīna?

Bet nu tā jau tās pagājušā gadsimta trīsdesmito gadu tehnoloģiju kuļmašīnas ir zaibis ...priekš cilvēkiem ar noslieci uz mazohismu

skorpim man liekas ir peugeota dizelis

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: skorpim man liekas ir peugeota dizelis

www.vmmotori.it/...

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

ne ne. vesajam ir peugeots. feisliftam un acainam ir VM

captain Reģ.: 03.11.2004
0 0 Atbildēt

skatos, ka diskusija atkal ieiet karstos tonos

reali ir skaidrs viens, ka gandriz neviens to fortis plus dd nelej un tadel ir vnk viens otra no(d)irshana, kas ir stulbi...

ok,varu pateikt, ko pats esmu izpetijis pa shiim dienaam - paterins testets brauciena 680 km ( no pilnas bakas lidz uzpildei pec tam atkal lidz pilnai bakai - visual , atrums mainigs 60-100, trase, apdzivotas vietas, sniegots cels, auto pajero - videjais paterins ar fortis plus bija 8,5 ltr, tas ir pat loti ok, jo zinu, ka taja pat cela posma, turklat bez snigshanas agrak (pirms menesa) tika testets ecto lukoils 9,3-9,5 ltr, principa vienads brauksanas reziims... nu redzes cik bus tiiri pilseta, ieprieks bija 12,5-13 ltr... kakraz te man bus nedela pa Rigu, veiksu petijumu

p.s. neste reali sucks, pateikshu kapec- ok, tira degviela, moz motors pat klusaks - hvz, BET - paterins ir kosmoss, videjais ap 11 ltr.... un zinu jau shito, jo atceros, kad bija man benzinautins ar tereja daudz vairak, ne man vienam, kadi 2-3 pazinas ari teica to pasu... Lai ari man ir tas visas skidkas un jau defaultā letaka degviela es tur vairs neleju nekad...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

captain rakstīja:...videjais paterins ar fortis plus bija 8,5 ltr, tas ir pat loti ok, jo zinu, ka taja pat cela posma, turklat bez snigshanas agrak (pirms menesa) tika testets ecto lukoils 9,3-9,5 ltr, principa vienads brauksanas reziims...

Pārāk daudz nianses kas ietekmē to patēriņu, lai tādā patērētāju līmenī kā mēs, izteiktu dzelžainus apgalvojumus... gaisa t, spiediens riepās, vēja virziens, apdzenamo skaits, garastāvoklis - brauc ar to pašu ātrumu mierīgi, svilpojot, vai "uzvilcies" - agresīvāk mīcies pa pedāļiem, u.t.t.

tā kā vienīgo un īsto patiesību hren vai iegūsi...

pats jau ilgus gadus leju Lukoil, un nav bijušas pilnīgi nekādas problēmas...

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

.............

pats jau ilgus gadus leju Lukoil, un nav bijušas pilnīgi nekādas problēmas...

nu bet captainis tokš raxtija -veselu mēnesi vālējis ar Lukoila ecto , iztīrijis degvielas sistēmu rezultātā tagad pat su ckoila žampa rulzz nemērā

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti