1.9cdti vs 1.7cdti

FastKiller Reģ.: 05.10.2005

Ir plāns pavasarī iepirkt Opeli Zafiru tā ap 2007. vai 2008. vai pat 2009. gadu.

O.k., o.k. zinu šejieniešu tramīgumu saistībā ar opeļiem =) un stereotipiem par tiem, bet tomēr jautāšu, kurš dzinējs labāks 1.9 vai it kā jaunākais 1.7?

Mani interesē vairāk kurš labāk iederas Zafīrā?

1.9 ir nedaudz jaudīgāks, savukārt 1.7 ekonomiskāks.

Kā ar remontiem un vājajām vietām?

Stāstus par to, ka katrs auto reiz kļūs par Opeli, varat izklāstīt, bet tie netiks ņemti vērā

Nu ko, eksperti, VWFans u.c. sarosās,

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..12
msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

M77 rakstīja:

2. Einšteins ir teicis - "Neprāts ir tas, ka tu turpini darīt to pašu, taču sagaidīt gribi citu rezultātu" - ja opelis gadu gaitā nebūtu mainījies, tad atkārtotus opeļa pircējus varētu tā apsaukāt, bet opelis šodien ļoti atšķiras no tā, kāds tas bija pirms 10 gadiem, nerunājot par 20 gadiem, tāpēc domāju nebūtu vīlies, ja tagad Vectras vietā paņemtu Insigniju, bet .. drošs paliek nedrošs - es otreiz opeli nepirkšu.

Mainījies varbūt ir, bet visur, kas nav trula pakaļas pārvietošana, vecie opeļi ir labāki. Žēl tikai ka tādas leģendas kā mantas un vecās asakas ir tāds retums

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

man zināmi opelisti visi kā viens ir kapeikpiši. nemīl sevi ne grama, visur grib ietaupīt, vienmēr pērk visletāko preci-respektīvi sūdus. visi kā viens, kā vienšūnas dvīņi. manuprāt tā ir diagnoze.

bet fans pamazām labojas, skatās uz citām markām, un tā

FastKiller Reģ.: 05.10.2005
0 0 Atbildēt

nav tik traki. Es 6 gadus pārvietojos ar Fiat, pirktu no salona, uz 160tūkstošiem pārdevu, pa lielam neskaitot 2 ģenerātorus, nekas nopietns netika taisīts, protams, 1x gadā pa kādai atsaitei vai pirkstam pirms TA. Tā kā Vectra priekš manis ir kā mersedes un krietns kāpiens auto izvēlē =)

Pirms pirku Opel (manā gdījumā 2006. gads), konsultējos, ar draugiem kuri ilgstoši brauc ar opeļiem, un ziņa ir viena - lēts ikdienā, lētas detaļas, jebkurā servisā saprot, kur vaina. Pie tam Vectras nāk ar ļoti labu aprīkojumu, par ko Audi, VW vai japānim būtu jāliek klāt 1000 vai vairāk latu. Te nu ir izvēle vai brauc ar it kā augstākas klases auto, bet pliku bundžu vai ar Opel, bet kā cilvēks.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: nu kapec lai tur kautkas butu sachakareets? pirmais noruseja izputejs, pectam saka ruset apaksa un ritenju arkas. viss ka pec graamatas. 4 ziemas latvija un opelis janodod shrotaa. noteikti saulainaja italija vai spaanijaa butu labs auto. un tie nav nekadi stereotipi, man ari pasham ir bijusi opel astra, ari tas pasas problemas - ruusa ruusa un velreiz ruusa.

Nu, manējais ir 6 ziemas Latvijā... Mazs rūsas pleķītis tikai vienā cietā, kur akmens bija trāpījis.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: daudzmaz normalam modernam mashinam nav problemu ar ruusu. pretrusas apstrada pietiekosa kvalitate ir jau no rupnicas. iznjemums ir opelis un fords. un ja neesi pamanijis, ir cilveki, kuriem neintere loznjat gar savu auto. ar es to sen jau vairs nedaru. prieks tam ir AUTOSERVISS.

Da ko tu stāsti? Aizej paskaties kaut vai to pašu Mazda3 vai 6... Pilna autoprese ir ar atsauksmēm par to, ka rūsē nenormāli.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

GB12 rakstīja:

Arī tavi stereotipi kopš asconas laikiem nav mainījušies. Man daudzi paziņas brauc ar opeļiem un īpaši nesūdzas neviens.

Nu paskaties uz fanu - viņš īpaši sūdzas? Bet vai tu gribētu braukt ar tādu merivu?

Nu, labāk kā ar 87. gada Audi 80 gribētu. Viņam tikai krāsa tāda anāla. Ir arī pāris vīkendus lietots. Tiesa gan, ar 1.6 benzīnnieku un 1.7 CDTi. Kopumā Meriva nav slikts auto. Starp citu, jau otro reizi vācu TUV atzinis kā labāko auto ar vismazāk defektiem tehniskajās apskatēs.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

FastKiller rakstīja: nav tik traki. Es 6 gadus pārvietojos ar Fiat, pirktu no salona, uz 160tūkstošiem pārdevu, pa lielam neskaitot 2 ģenerātorus, nekas nopietns netika taisīts, protams, 1x gadā pa kādai atsaitei vai pirkstam pirms TA. Tā kā Vectra priekš manis ir kā mersedes un krietns kāpiens auto izvēlē =)

Pirms pirku Opel (manā gdījumā 2006. gads), konsultējos, ar draugiem kuri ilgstoši brauc ar opeļiem, un ziņa ir viena - lēts ikdienā, lētas detaļas, jebkurā servisā saprot, kur vaina. Pie tam Vectras nāk ar ļoti labu aprīkojumu, par ko Audi, VW vai japānim būtu jāliek klāt 1000 vai vairāk latu. Te nu ir izvēle vai brauc ar it kā augstākas klases auto, bet pliku bundžu vai ar Opel, bet kā cilvēks.

Da labi, te vienkārši pāris ļautiņi tālāk par 1993. gada domāšanu tā arī nav tikuši... Vot tā gan ir diagnoze.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

Shiirs rakstīja: daudzmaz normalam modernam mashinam nav problemu ar ruusu. pretrusas apstrada pietiekosa kvalitate ir jau no rupnicas. iznjemums ir opelis un fords. un ja neesi pamanijis, ir cilveki, kuriem neintere loznjat gar savu auto. ar es to sen jau vairs nedaru. prieks tam ir AUTOSERVISS.

Da ko tu stāsti? Aizej paskaties kaut vai to pašu Mazda3 vai 6... Pilna autoprese ir ar atsauksmēm par to, ka rūsē nenormāli.

vaitad teicu ka mazda 6 nerusee? nu ir vinam tada problema, to tachu visi zina. ari 2006 gada razhots VW LT35 ruusee. tapec ari nepirksu nekad sev tadu mashinu. prieks kam man problemas, mashina ir lai dzivi atvieglotu, nevis otradi. suabru imprezas lidz 98 gadam ari nevar pirkt - ari jakaujas ar ruusu. vienkarshi ir tadas markas un modelji kuriem ir sudiga pretrusas apstrade.

Bams Reģ.: 28.02.2005
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Kopumā Meriva nav slikts auto. Starp citu, jau otro reizi vācu TUV atzinis kā labāko auto ar vismazāk defektiem tehniskajās apskatēs.

Man Merivai nepatīk 3 lietas: pašaurs iekšā, grabažnieks nekāds;

debili plata priekšējā logu stoika ar kretīniski nepārskatāmu mazo lodziņu starp stoiku un durvīm, kas kopā veido patizlu aklo zonu, sevišķi nogriežoties;

Ļengana piekare, līkumos diezgan sveras un sūpojas.

Nu un 1,7Cdti izpildījumā man šķita nepietiekami jaudīgs, pa pilsētu tāpat ēd 6-7litrus.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Jeder Poppel faert ein Opel.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Drusku netēmā ..............Iznākušas Amserv Ziņas Nr 1 Proti šis žurnāls ir pirmais kurā tiek slavēti visi Amserv paspārnē esošie zīmoli ...vispār jau intresanti ...Virsraksti skan šādi ....... Opel zafira touer "Izprieca , nevis pienākums " Eiroas gada auto opel Ampera un chevrolet volt . Peguet 208 "leģendas pirmizrāde " " Greznā lauva par greznu cenu " Franču automašīnas mīlestība teju 20 gadu garumā .......ir jau arī toyota slavināta un chevrolets .

Vispār jau intresanti kā noritēs konkurējošu zīmolu sadzīvošana zem viena jumta .

Vēl kapēc te ierunājos . Redz amservs paspārnē dabūja te tikko pieminēto opeli un slavas dziesmas . Tā arī ar daudziem cilvēkiem , ar ko brauc to slavē , ja pārdod un nopērk citu marku ,tad noliek iepriekšējo marku ....labi , tiku no tās miskastes vaļā

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

rudens68, tas neattiecas tikai uz vwfanu un i-edgaru. jo vini ar savam mashinam brauks visu muuzhu

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Man pirmajam auto vajadzēja būt pašam lētākajam placī un ar automātu , tika apstaigāts tikai viens placis ( Vītola ) un tā nu kārts krita uz 1989 gada vektra A 2,0 benzīns AT .

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Bams rakstīja:

GB12 rakstīja: Kopumā Meriva nav slikts auto. Starp citu, jau otro reizi vācu TUV atzinis kā labāko auto ar vismazāk defektiem tehniskajās apskatēs.

Man Merivai nepatīk 3 lietas: pašaurs iekšā, grabažnieks nekāds;

debili plata priekšējā logu stoika ar kretīniski nepārskatāmu mazo lodziņu starp stoiku un durvīm, kas kopā veido patizlu aklo zonu, sevišķi nogriežoties;

Ļengana piekare, līkumos diezgan sveras un sūpojas.

Nu un 1,7Cdti izpildījumā man šķita nepietiekami jaudīgs, pa pilsētu tāpat ēd 6-7litrus.

Nu jā, tas nav auto visiem. Es arī tajā ne pārāk ērti jūtos. Par grabažnieku - nu, atkarīgs no tā, kas jāvadā. manuprāt, Meriva ir labs auto tīri lietošanai pa pilsētu.

A par tiem 1.7 - atkarīgs no jaudas. Pirmsfeislifta modelī bija 75 vai 80 ZS, tas jā, ir tāds pašvaks, bet pēc feislifta bija 100 ZS - tas jau tīri ņiprs bija.

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: manuprāt, Meriva ir labs auto tīri lietošanai pa pilsētu.

Manuprāt, nav diezko prātīgi stumdīties pa pilsētu ar auto, kam pašmasa ir 1,5t, kā pilsētas auto vairāk atbilstošs ir tāds kā, piemēram Fiat Panda 1.2 - ar pašmasu 860kg!

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Man Merivai tagad nobraukums ir 153 tuukst.km, un muusu gjimene turpina to baudiit. Nepiekriitu, ka auto nav baudaams taalos braucienos. Kriizes laikaa, buudams bezdarbnieks, viens pats aizbraucu uz Angliju, un taalajaa celjaa jutos labi, nemaz stiivs nepaliku. Pa baani ar 100-110 km/h Meriva ripo baudaami. Un par bagaazhnieku runaajot, taa apjomu var palielinaat, nolokot seedekljus. Ko tik neesmu vedis Merivaa - gan malku, gan ogles, gan meebeles, ledusskapi un pat meeslus...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Atgaadinu, ka riit un pariit Opel salonos buus 24 stundu izpaardoshana - piedaavaajumaa buus daudz gan jaunu, gan mazlietotu Opelju par gardaam cenaam.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Pa baani ar 100-110 km/h Meriva ripo baudaami. .....

es pirms gadiem padsmit braucu uz beļģiju ar renault 19 europa 1.4 96gada ... jamam maksimālais uzspiežamais ātrums vispār bija ap 140.....

pa bāni baudāmi varēja pabraukt tikai kolonnā ar fūrēm

izbraucot otrajā joslā un ieskrienoties līdz kosmiskiem 135km/h visu laiku bija jāvaktē vai nebūs jāvācās nost no ceļa

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Atgaadinu, ka riit un pariit Opel salonos buus 24 stundu izpaardoshana - piedaavaajumaa buus daudz gan jaunu, gan mazlietotu Opelju par gardaam cenaam.

tak tā jau ir tradīcija - opeļus jau neviens nepērk visu gadu... gaida maģisko nakti, kad varēs uz šaru ieēst cepumus un iepirkt lietotu žopeli no kāda loha, kas ritīgā ķēmā atbraucis paraut līzē jaunu lūzni

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

pirms pāris gadiem bija pat statistika nopublicēta - tajā naktī jamie bija pārdevuši vairāk kā pārējā gadā

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

nemot vera augstakrakstito, kadam vel rodas shaubas par to ka opelisti ir paraakie kapeikpi.seji?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

vai man vienīgajam liekas, ka opelisti savu tusiņu rīko vienlaicīgi ar pārējiem fiderasiem

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Eu, nemotori!!

Ielieciet šitādu

www.youtube.com/...

www.youtube.com/...

Nu vai

www.youtube.com/...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Gardaakais Opel piedaavaajums tagad ir labi apriikota Corsa ar 85 zirgspeeku benziina motoru par 7600 latiem.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Gardaakais Opel piedaavaajums tagad ir labi apriikota Corsa ar 85 zirgspeeku benziina motoru par 7600 latiem.

Ahujeķ, par to kāpostu var nopikt 10golfus ar pilnām bākām

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..12
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti