Rolleris uz ietves un likums

BadAss Reģ.: 27.09.2006

Pēc manas saprašanas ar mopēdu (arī rolleri

 
1 2 3 4 5
BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja: Nu ir daudz kas kopā darīts tajā mācību iestādē.

Tikai nemēģini iestāstīt, ka mes kopā mācījāmies.

To procesu diezin vai drīkstētu dēvēt par mācīšanos šī vārda izpratnē pēc būtības.

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

CRDI rakstīja:

P.S. Kad ta brauksi uz ausu testu?

Te Tev jābrauc uz ausu testu!! Jeb pareizāk sakot uz rāceņu izraušanu no ausīm. Absolūti nekorektu failu uzdod par wavu, sakompresē un stāsta kā saspiež!

Ieraksti līdzstrāvas komponenti kādas 3 minūtes wavā, tad saspied to ar raru un nebrīnies, ka saspiedīsies vairāk kā 1000 (tūkstotis) reižu. Tad ieraksti signālu, kas ne reizi neatkārtojas teiksim sekundes laikā arī 3 min, un saspied rarā - tikai nebrīnies, ka faila mūzikas daļa nesaspiežas ne par baitu!

Tiešām failiem.lv/...

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Bucefals rakstīja:

CRDI rakstīja: Nu ir daudz kas kopā darīts tajā mācību iestādē.

Tikai nemēģini iestāstīt, ka mes kopā mācījāmies.

To procesu diezin vai drīkstētu dēvēt par mācīšanos šī vārda izpratnē pēc būtības.

Nu mācījāmies vai nē par to vēl zinātnieki un zintnieki strīdas, bet kopā to iestādi apmeklējām tas točno...... Kopā arī neapmeklējām to ko negribējām apmeklēt.....

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Bucefals rakstīja:

CRDI rakstīja: Nu ir daudz kas kopā darīts tajā mācību iestādē.

Tikai nemēģini iestāstīt, ka mes kopā mācījāmies.

To procesu diezin vai drīkstētu dēvēt par mācīšanos šī vārda izpratnē pēc būtības.

Vecie dzērāji

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Bucefals rakstīja:

CRDI rakstīja: Nu ir daudz kas kopā darīts tajā mācību iestādē.

Tikai nemēģini iestāstīt, ka mes kopā mācījāmies.

To procesu diezin vai drīkstētu dēvēt par mācīšanos šī vārda izpratnē pēc būtības.

Vecie dzērāji

Arī

Mr. Bucefāls gan vairāk kā es

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Bucefals rakstīja:

CRDI rakstīja:

Bucefals rakstīja:

Māri, Māri!

Tagad Tevi tas uztrauc! Kad pirms pacmit gadiem pats akurāt tāpat izdarījies ar Luca čezetu, Galiņa deltu, tad tevi tas nesatrauca

A Nestere nespēj līdzēt? Tev tak ar viņu bija visnotaļ laps kontakts

Wow...

Tagad man ir zinjkāre, kas ir cienījamais CRDI, kā mani pazīst, un kāpēc par mani zin šādas tikai visnotaļ šauram cilvēku lokam zināmas lietas!

Nu ja ir no tā visnotaļ šaurā loka tad jau zin

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Tā redz ir, cilvēks izsaka savu sāpi par rollerista izrīcībām, bet beigās uzzinam,ka izšķīries un ka pats ir bijis rakaris un dzērājs

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja:

Bucefals rakstīja:

CRDI rakstīja:

Bucefals rakstīja:

Māri, Māri!

Tagad Tevi tas uztrauc! Kad pirms pacmit gadiem pats akurāt tāpat izdarījies ar Luca čezetu, Galiņa deltu, tad tevi tas nesatrauca

A Nestere nespēj līdzēt? Tev tak ar viņu bija visnotaļ laps kontakts

Wow...

Tagad man ir zinjkāre, kas ir cienījamais CRDI, kā mani pazīst, un kāpēc par mani zin šādas tikai visnotaļ šauram cilvēku lokam zināmas lietas!

Nu ja ir no tā visnotaļ šaurā loka tad jau zin

Nu tas šaurais loks nemaz nav tik šausmīgi šaurs... Pat Nestere par tām izklaidēm bija informēta.

Labāk iedod kādu kontaktinfo, lai nav publiski jāmērās, kuram laimīgāk nodzerta jaunība.

Pieļauju, ka ar sasniegumiem šinī jomā laikam man nevajadzētu pārāk plātīties. Ta pat jau tos visi zin.

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Bucefals rakstīja:

CRDI rakstīja:

Bucefals rakstīja:

CRDI rakstīja:

Bucefals rakstīja:

Māri, Māri!

Tagad Tevi tas uztrauc! Kad pirms pacmit gadiem pats akurāt tāpat izdarījies ar Luca čezetu, Galiņa deltu, tad tevi tas nesatrauca

A Nestere nespēj līdzēt? Tev tak ar viņu bija visnotaļ laps kontakts

Wow...

Tagad man ir zinjkāre, kas ir cienījamais CRDI, kā mani pazīst, un kāpēc par mani zin šādas tikai visnotaļ šauram cilvēku lokam zināmas lietas!

Nu ja ir no tā visnotaļ šaurā loka tad jau zin

Nu tas šaurais loks nemaz nav tik šausmīgi šaurs... Pat Nestere par tām izklaidēm bija informēta.

Labāk iedod kādu kontaktinfo, lai nav publiski jāmērās, kuram laimīgāk nodzerta jaunība.

Pieļauju, ka ar sasniegumiem šinī jomā laikam man nevajadzētu pārāk plātīties. Ta pat jau tos visi zin.

Nu Tu man nesen zvanīji un interesējies par iespējām iegādāties MD atskaņotāju, ka arī biju diezgan tuvu stāvoša persona skolas pedagogu saimei

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Lai gan zināmā mērā vēl aizvien esmu tuvu stāvošs tai pedagogu saimei

Salīdzinoši ar vsk. laiku, tagadiņās par Tevi nāk visnotaļ pozitīvas atsauksmes

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja: Nu Tu man nesen zvanīji un interesējies par iespējām iegādāties MD atskaņotāju, ka arī biju diezgan tuvu stāvoša persona skolas pedagogu saimei

Nu tad atpazinu gan!

Tagad lauzu galvu kā Tu mani atpazini.

Savas personas piederību šim nikam nekad neesmu slēpis, tomēr šobrīd manuprāt nav nekur informācijas, kas mani sasaista ar to...

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja: Lai gan zināmā mērā vēl aizvien esmu tuvu stāvošs tai pedagogu saimei

Salīdzinoši ar vsk. laiku, tagadiņās par Tevi nāk visnotaļ pozitīvas atsauksmes

Pēc 2 stundām jābūt sapulcē pie Irīdas...

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Bucefals rakstīja:

CRDI rakstīja: Nu Tu man nesen zvanīji un interesējies par iespējām iegādāties MD atskaņotāju, ka arī biju diezgan tuvu stāvoša persona skolas pedagogu saimei

Nu tad atpazinu gan!

Tagad lauzu galvu kā Tu mani atpazini.

Savas personas piederību šim nikam nekad neesmu slēpis, tomēr šobrīd manuprāt nav nekur informācijas, kas mani sasaista ar to...

Aplūkojot šejienes, it sevišķi NSNF biedru, galerijas, ilgi nebija jālauza galva.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja:

i_edgars rakstīja:

CRDI rakstīja:

P.S. Kad ta brauksi uz ausu testu?

Te Tev jābrauc uz ausu testu!! Jeb pareizāk sakot uz rāceņu izraušanu no ausīm. Absolūti nekorektu failu uzdod par wavu, sakompresē un stāsta kā saspiež!

Ieraksti līdzstrāvas komponenti kādas 3 minūtes wavā, tad saspied to ar raru un nebrīnies, ka saspiedīsies vairāk kā 1000 (tūkstotis) reižu. Tad ieraksti signālu, kas ne reizi neatkārtojas teiksim sekundes laikā arī 3 min, un saspied rarā - tikai nebrīnies, ka faila mūzikas daļa nesaspiežas ne par baitu!

Tiešām failiem.lv/...

Tiešām!! failiem.lv/...

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

CRDI rakstīja:

i_edgars rakstīja:

CRDI rakstīja:

P.S. Kad ta brauksi uz ausu testu?

Te Tev jābrauc uz ausu testu!! Jeb pareizāk sakot uz rāceņu izraušanu no ausīm. Absolūti nekorektu failu uzdod par wavu, sakompresē un stāsta kā saspiež!

Ieraksti līdzstrāvas komponenti kādas 3 minūtes wavā, tad saspied to ar raru un nebrīnies, ka saspiedīsies vairāk kā 1000 (tūkstotis) reižu. Tad ieraksti signālu, kas ne reizi neatkārtojas teiksim sekundes laikā arī 3 min, un saspied rarā - tikai nebrīnies, ka faila mūzikas daļa nesaspiežas ne par baitu!

Tiešām failiem.lv/...

Tiešām!! failiem.lv/...

Kur tad ir tas saspiestais wav ar rozā troksni? Ja tu NEMĀKI saspiest, tas nenozīmē, ka nevar. Es divreiz esmu parādijis, ka var.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja: Ja tu NEMĀKI saspiest, tas nenozīmē, ka nevar. Es divreiz esmu parādijis, ka var.

Tu jau pat negribi saprast ko spiež!! Tad padomā kāpēc to pat failu kurā bija rozā troksnis, bet izgriezts ārā saspieda veselas 1000 reizes?? Kaut gan wav formātā tukšums 3 minūtes ir tik pat liels cik rozā troksnis 3 minūtes!

Ko spiež?? Ne jau pilnvērtīgu mūziku, bet visādas lažas (kropļus ar pārslodzi, kas līdzinās līdzstrāvai), tukšumus, pauzes (respektīvi arī līdzstrāvu ar 0 V) un informāciju par failu (tekstu)!

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

i_edgars rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Kad kāds pie Tevis atnāk ciemos, tad tu tos iepazīštini ar sava dzīvokļa/mājas iekšējās kārtības noteikumiem rakstiski?

Lai jebkā sodītu naudas izteiksmē vai ar sutkām pienāksies!! Citādi vari "palūkt" izvākties un tikai.

Un sanāk, ka pie Tevis, ja nav aizslēgtas durvis drīkst ienākt arī nelūgti viesi?

Protams, ka drīkst. Iedomājies, ka atstāji durvis vaļā un atnākot sastopi savā virtuvē onku kas apgalvo, ka ir meklējis Pavļiku. Ko tu vēl vari darīt, izņemot palūgt šamējo pamest tavu virtuvi, ņemot vērā, ka neko nav aizticis un pat kurpes pie durvīm atstājis...?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Kārtējā virspusējība - kaut ko izlasīja pirmajos 2 - 3 teikumos un nu visiem klārēs!

Ar iekšējās kārtības noteikumiem ir jāiepazīstina rakstiski! Tie nav likums vai saistošie noteikumi, kur pietiek ar publikāciju oficiālos publiski pieejamos izdevumos.

Tieši tā - publiskās pieejamās vietās iekšējās kārtības noteikumi ir saistoši tikai tad, ja tie ir tikpat publiski pieejami - kā tas, piemēram, ir autostāvvietās.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Tad ieraksti signālu, kas ne reizi neatkārtojas teiksim sekundes laikā arī 3 min, un saspied rarā - tikai nebrīnies, ka faila mūzikas daļa nesaspiežas ne par baitu!

Kādas vēl trīs minūtes? CD-WAV formāta tehniski lielākais garums bez atkārtojumiem ir mazliet zem 1,5 sec.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Gauss rakstīja: Likums ir viens - ja rolleris (da pokuj lispēds, baiks, hoķ auto) ir novietots tā, ka traucē man pārvietoties, tad es ar kājas spērienu drīkstu to pārvietot tā, lai tas netraucē. Nu labi, auto gadījumā drīkst atstāt tikai nospiedumu ķip līdzīgi PP plāksterim.

Ja vien tu būtu uz to spējīgs Mutes varonis.

Uzvelc pamperi, mīzal!

Man kolekcijā ir divi video, kuros redzams kā Gauss ar kolēģiem smuki ar dubļainām kājām pārstaigājam kāda vācieša kapotu, kurš bija novietots uz ietves. Otrs ir atkal par to, kā Gauss ar palielāku somu ejot nejauši aizķēra un apgāza rolleri. Abi no vienas un tās pašas novērošanas kameras. Par vienu pat interesējās policija, bet neko vairāk par mugurām neredzēja.

Tā kā droši parko savu plirkšķi uz ietves un gaidi...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Gauss rakstīja: Likums ir viens - ja rolleris (da pokuj lispēds, baiks, hoķ auto) ir novietots tā, ka traucē man pārvietoties, tad es ar kājas spērienu drīkstu to pārvietot tā, lai tas netraucē. Nu labi, auto gadījumā drīkst atstāt tikai nospiedumu ķip līdzīgi PP plāksterim.

Ja vien tu būtu uz to spējīgs Mutes varonis.

Uzvelc pamperi, mīzal!

Man kolekcijā ir divi video, kuros redzams kā Gauss ar kolēģiem smuki ar dubļainām kājām pārstaigājam kāda vācieša kapotu, kurš bija novietots uz ietves. Otrs ir atkal par to, kā Gauss ar palielāku somu ejot nejauši aizķēra un apgāza rolleri. Abi no vienas un tās pašas novērošanas kameras. Par vienu pat interesējās policija, bet neko vairāk par mugurām neredzēja.

Tā kā droši parko savu plirkšķi uz ietves un gaidi...

Esi padomājis par sekām, ja nu tomēr tavā varonīgajā nodarījumā kāds piefiksēs ne tikai muguras?

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Gauss rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Gauss rakstīja: Likums ir viens - ja rolleris (da pokuj lispēds, baiks, hoķ auto) ir novietots tā, ka traucē man pārvietoties, tad es ar kājas spērienu drīkstu to pārvietot tā, lai tas netraucē. Nu labi, auto gadījumā drīkst atstāt tikai nospiedumu ķip līdzīgi PP plāksterim.

Ja vien tu būtu uz to spējīgs Mutes varonis.

Uzvelc pamperi, mīzal!

Man kolekcijā ir divi video, kuros redzams kā Gauss ar kolēģiem smuki ar dubļainām kājām pārstaigājam kāda vācieša kapotu, kurš bija novietots uz ietves. Otrs ir atkal par to, kā Gauss ar palielāku somu ejot nejauši aizķēra un apgāza rolleri. Abi no vienas un tās pašas novērošanas kameras. Par vienu pat interesējās policija, bet neko vairāk par mugurām neredzēja.

Tā kā droši parko savu plirkšķi uz ietves un gaidi...

Esi padomājis par sekām, ja nu tomēr tavā varonīgajā nodarījumā kāds piefiksēs ne tikai muguras?

Atvaino, bet ja tu novieto savas manta tā, ka citi aiz tām paklūp, tad tā ir tava problēma un rēķinies ar sekām.

Un kā tu iesaki šajā gadījumā - sodīt manti īpašnieku vai lietotāju? Kurš nes atbildību par nepareizi novietotu rolli - īpašnieks vai braucējs?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja:

Atvaino, bet ja tu novieto savas manta tā, ka citi aiz tām paklūp, tad tā ir tava problēma un rēķinies ar sekām.

Un kā tu iesaki šajā gadījumā - sodīt manti īpašnieku vai lietotāju? Kurš nes atbildību par nepareizi novietotu rolli - īpašnieks vai braucējs?

Redzi, joks ir tajā, ka par nepareizu (vai tev šķietami nepareizi) novietots rollis ir sīka lieta, par ko pienākas administratīvā atbildība dažu Ls apmērā. Bet par tīšu svešas mantas bojāšanu ir paredzēta kriminālatbildība ar visām no tā izrietošajām sekām turpmākajai dzīvei.

Tā ka padomā, vai ir vērts smērēt rokas, pat ja ļoti traucē...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Gauss varonis ir tad,kad īpašnieka nav klāt un spēj sabojāt tikai kāda mantu,lai gan vainīgs ir vadītājs. Un varonis, jo prot apgāzt rolleri, pie tam- barā.

Un ,protams, jūtas varens , jo nofilmēts no muguras.

Tātad, kurš ir mīzala

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Gauss varonis ir tad,kad īpašnieka nav klāt un spēj sabojāt tikai kāda mantu,lai gan vainīgs ir vadītājs. Un varonis, jo prot apgāzt rolleri, pie tam- barā.

Un ,protams, jūtas varens , jo nofilmēts no muguras.

Tātad, kurš ir mīzala

Mīzals ir deksters, kas stāv aiz stūra, lūr un zvana mentiem...

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti