Kloķvārpstas skrūve

M77 Reģ.: 06.08.2008
 
1 2 3 4 5 6
aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

esmu darījis

-uzlikt izturīgu muciņu, stieni un atskrūvēt ar starteri;

bet tas jāskatās konkrētam pepelacam, vai var darīt. Landrovera dīzelim - var!

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Tev tur kas - tas pats pieminētais opelis? Nekādas opelim specifiskas metodes nav?

Kaut kad rudens beigās vajadzēja man manam piecu katlu pareizās piedziņas audī to izveikt, metode tā pati tava klasiskā, rīks arī tāds, kā tev bildē, virsū pāri pa metru gara truba, tikai, protams, man nekādus pagarinātājus nevajadzēja.

Vispār tā metode skaitoties kloķenei ne pārāk veselīga, bet nu kloķene man tomēr tāda pati kā20vt, kurš spēj attīstīt tādu griezes momentu ar kādu tā skrūve jāskrūvē... Lai vai kā, kad pienāca laiks apciemot metinātāju, metinātājs man pie viena nākamajām reizēm uztaisīja kloķenes fiksatoru

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

nemocījos, aizvedu pie Viļņa savu auto, paceļam Ape motors paņēmu blīvslēgu+siksnu (no saskares ar eļļu bija sabojājusies) un pēc pāris stundām braucu pakaļ.

Vienīgais precīzi nepateikšu cik tas izmaksāja, bet tas sekss nebija tā vērts, lai pats to darītu.

Pie viena pārbaudi kloķvārpstas skriemeļa stāvokli, mans bija smuki sācis sadalīties (tukšgaitā griežoties tādā šņāčoša skaņa, līdzīga sausam gultnim rotējot.). Tas gan nebija lēts prieks, šķiet ka par latiem 80 kaut kādu autofavorītā izraku.

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

kloķvārpstas skriemeļa skrūve, neorģināls apē ir divi gab, ja nu kas, par ~10 ls gabalā.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

ieteiktu pietureties pie originālās metodes. un ta 90% gadijumos ir sasitīta ar spec atslēgu kloķenes skriemeļa noturēšanai, nespriegojot pašu vārpstu. veciem aužiem es lietoju šo, uzmetinaju pa 15min content20-foto.inbox.lv/...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Autora minētās metodes gan tādas interesantas

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

es teiktu kaitnieciskas, nevis interesantas.

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: ieteiktu pietureties pie originālās metodes. un ta 90% gadijumos ir sasitīta ar spec atslēgu kloķenes skriemeļa noturēšanai, nespriegojot pašu vārpstu. veciem aužiem es lietoju šo, uzmetinaju pa 15min content20-foto.inbox.lv/...

Lūdzu paskaidrot - kas ir "oriģinālā metode"?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: ieteiktu pietureties pie originālās metodes. un ta 90% gadijumos ir sasitīta ar spec atslēgu kloķenes skriemeļa noturēšanai, nespriegojot pašu vārpstu. veciem aužiem es lietoju šo, uzmetinaju pa 15min content20-foto.inbox.lv/...

Pastāsti man - kā šitentos trubiskos fiksatorus fiksē? Aiz kaut kā aizliek vai tur? Man uzmetināja šitādu img195.imageshack.us/... - mazais riņķis ir tāds, kāds tas ir, jo es sākumā biju nepareizi izmērījis skriemeļa iekšējo diametru un vispirms izvirpoja to mazo pēc kļūdaina izmēra Tā nu fiksatoru uztaisīja tā, lai atvelkot kloķene neizkustētos, bet velkot klāt lai jau kustas...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: es teiktu kaitnieciskas, nevis interesantas.

Nu jā, vienīgi interesanta šajā gadījumā ir WD40 pielietošana.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

M77 rakstīja:

Lūdzu paskaidrot - kas ir "oriģinālā metode"?

Tā, kas ir rakstīta tava opeļa servisa manuālī - noteiktā secībā un ar attiecīgiem instrumentiem kā aprakstīts.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

P.N. Toreiz, kad man uzmetināja to tur fiksatoru, tajā angārā pamaisījās mana ciema mehs, vīrs kaut kur uz dekstera vecumu. Metinātāja, par mani jaunāka čalīša, fāteris prikola pēc šim parādīja to fiksatoru, a tas nezināja kas tas tāds ir, jo lūk lomiks ruļez

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Slinkais rakstīja: ieteiktu pietureties pie originālās metodes. un ta 90% gadijumos ir sasitīta ar spec atslēgu kloķenes skriemeļa noturēšanai, nespriegojot pašu vārpstu. veciem aužiem es lietoju šo, uzmetinaju pa 15min content20-foto.inbox.lv/...

Pastāsti man - kā šitentos trubiskos fiksatorus fiksē? Aiz kaut kā aizliek vai tur? Man uzmetināja šitādu img195.imageshack.us/... - mazais riņķis ir tāds, kāds tas ir, jo es sākumā biju nepareizi izmērījis skriemeļa iekšējo diametru un vispirms izvirpoja to mazo pēc kļūdaina izmēra Tā nu fiksatoru uztaisīja tā, lai atvelkot kloķene neizkustētos, bet velkot klāt lai jau kustas...

nez, kkads sūds tev tur uzmetinats es savu atspiežu pret zemi, iekšā mucu ar pagarinajumu, un lieta darīta. klāt piešauju ar gaisa pistoli, un tad uzliekot to verķi atkal, atspiežu pret zemi, un pievelku ar dino atslēgu. 5 podiem parasti ir 350Nm

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: P.N. Toreiz, kad man uzmetināja to tur fiksatoru, tajā angārā pamaisījās mana ciema mehs, vīrs kaut kur uz dekstera vecumu. Metinātāja, par mani jaunāka čalīša, fāteris prikola pēc šim parādīja to fiksatoru, a tas nezināja kas tas tāds ir, jo lūk lomiks ruļez

Pāķos ir pačots jau pa gabalu atpazīt šrotaudī samakļopkas štrumus?

( cerams, ir pareiza leksika)

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja:

nez, kkads sūds tev tur uzmetinats es savu atspiežu pret zemi, iekšā mucu ar pagarinajumu, un lieta darīta. klāt piešauju ar gaisa pistoli, un tad uzliekot to verķi atkal, atspiežu pret zemi, un pievelku ar dino atslēgu. 5 podiem parasti ir 350Nm

Esi redzējis kāds izskatās oriģinālais VAG tūlis ar numuru bla bla bla [kaut kādi četri cipari bija ] kurš domāts 10v šķivoka skrūves atskrūvēšanai?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Pāķos ir pačots jau pa gabalu atpazīt šrotaudī samakļopkas štrumus?

( cerams, ir pareiza leksika)

Dižās pilsētas nomalēs dzīvojoši jefiņi varbūt nespēs atšķirt paštaisītu instrumentu no to pašu funkciju pildoša rūpnieciska oriģināla, bet normālam cilvēkam nevajadzētu problēmām rasties.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Slinkais rakstīja:

nez, kkads sūds tev tur uzmetinats es savu atspiežu pret zemi, iekšā mucu ar pagarinajumu, un lieta darīta. klāt piešauju ar gaisa pistoli, un tad uzliekot to verķi atkal, atspiežu pret zemi, un pievelku ar dino atslēgu. 5 podiem parasti ir 350Nm

Esi redzējis kāds izskatās oriģinālais VAG tūlis ar numuru bla bla bla [kaut kādi četri cipari bija ] kurš domāts 10v šķivoka skrūves atskrūvēšanai?

jā, galīgi garām manejais ir labāks, laikam vajadzētu patentēt

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Arī to zemes čupiņas augstumu, kurā var visu saglabāt pa metkām?

Kas tev tajā oriģinālajā spectūlī nepatīk? Manējā galvenais mīnuss - tāds pasmags...

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: es teiktu kaitnieciskas, nevis interesantas.

Nu, tās metodes neizdomāju es, sakasīju pa ru forumiem!

Tālab jau šis topiks - kas no tā visa ir pielietojams un kas ne?

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Arī to zemes čupiņas augstumu, kurā var visu saglabāt pa metkām?

Kas tev tajā oriģinālajā spectūlī nepatīk? Manējā galvenais mīnuss - tāds pasmags...

tik daudz lai metkas sakrīt uz pievilkšanas brīdi dempfera kīlis notur. tas origināls otrā galā laikam kkur jāstiprina? nez, servī, lai klientu acīs labi izskatīties, varbūt vajag kko smuku un virpotu bet reāli mans trubas gabals mani pilnībā apmierina

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Pāķos ir pačots jau pa gabalu atpazīt šrotaudī samakļopkas štrumus?

( cerams, ir pareiza leksika)

Dižās pilsētas nomalēs dzīvojoši jefiņi varbūt nespēs atšķirt paštaisītu instrumentu no to pašu funkciju pildoša rūpnieciska oriģināla, bet normālam cilvēkam nevajadzētu problēmām rasties.

Tu jau kāreiz rakstīji par saviem kaimiņiem.

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: ieteiktu pietureties pie originālās metodes. un ta 90% gadijumos ir sasitīta ar spec atslēgu kloķenes skriemeļa noturēšanai, nespriegojot pašu vārpstu. veciem aužiem es lietoju šo, uzmetinaju pa 15min content20-foto.inbox.lv/...

Diezvai šī ir oriģinālā? automn.ru/...

Domāju izurbt skriemelī 2 caurumus un uztaisīt rīku no leņķdzelzs, lai var kā te (apakšējā bildē): www.klann-online.de/...

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

sarashkins rakstīja:

Slinkais rakstīja: ieteiktu pietureties pie originālās metodes. un ta 90% gadijumos ir sasitīta ar spec atslēgu kloķenes skriemeļa noturēšanai, nespriegojot pašu vārpstu. veciem aužiem es lietoju šo, uzmetinaju pa 15min content20-foto.inbox.lv/...

Diezvai šī ir oriģinālā? automn.ru/...

Domāju izurbt skriemelī 2 caurumus un uztaisīt rīku no leņķdzelzs, lai var kā te (apakšējā bildē): www.klann-online.de/...

Bet, vai tie caurumi neradīs disbalansu, vai tam skriemelim tas nav tik būtiski?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

deksters kartejo reizi izceljas ka tads pajolis, tuulji normali pashtaisiti, ljoti daudzos servisos vini tadi ari ir, jo origjinalie maksa kautkadu kosmosu. vispar kur prikols tam pamulkjim atbildet, kartejo reizi kautko megjina pisipties, bet galigi nepatemu.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: deksters kartejo reizi izceljas ka tads pajolis, tuulji normali pashtaisiti, ljoti daudzos servisos vini tadi ari ir, jo origjinalie maksa kautkadu kosmosu. vispar kur prikols tam pamulkjim atbildet, kartejo reizi kautko megjina pisipties, bet galigi nepatemu.

Šīri, tev taču būs zināma tāda lieta,ka nepietiek ar spēju boksterēt ( lasīt) , bet vajag arī spēju saprast. Tev tas bieži vien neizdodas un tāpēc lasi vēlreiz,ka Deksters nesmaida par tūļiem, tu, tūplīti.

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti