Kloķvārpstas skrūve

M77 Reģ.: 06.08.2008
 
1 2 3 4 5 6
Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Shiirs rakstīja: deksters kartejo reizi izceljas ka tads pajolis, tuulji normali pashtaisiti, ljoti daudzos servisos vini tadi ari ir, jo origjinalie maksa kautkadu kosmosu. vispar kur prikols tam pamulkjim atbildet, kartejo reizi kautko megjina pisipties, bet galigi nepatemu.

Šīri, tev taču būs zināma tāda lieta,ka nepietiek ar spēju boksterēt ( lasīt) , bet vajag arī spēju saprast. Tev tas bieži vien neizdodas un tāpēc lasi vēlreiz,ka Deksters nesmaida par tūļiem, tu, tūplīti.

rekur nepagaaja ne dazas sekundes, kad vadonis no instrumentiem pargaja uz sfinkteriem. ne nu tu vari teikt ko gribi dekster, bet zils tu esi no galvas lidz kajam.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Tu jau kāreiz rakstīji par saviem kaimiņiem.

Tu kaut ko sajauci - es nedzīvoju mārupē...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja:

tik daudz lai metkas sakrīt uz pievilkšanas brīdi dempfera kīlis notur. tas origināls otrā galā laikam kkur jāstiprina? nez, servī, lai klientu acīs labi izskatīties, varbūt vajag kko smuku un virpotu bet reāli mans trubas gabals mani pilnībā apmierina

Nu, es varbūt gribu atlaist tā, lai motors paliek pa metkām?

Oriģināls, tāpat kā šis, ir uzliekams uz motora priekšējā balsta - šī iemesla dēļ arī 20vt tas spectūlis ir savādāks, jo tiem priekšējais stiprinājums nāca citā vietā.

Bet par virpojumu - visi nevar būt ideāli, manam metinātājam arī nekur krājumā nebija attiecīga diametra truba, bet uztaisīt 1:1 ar oriģinālu būtu diezgan čakarīgi - izurbt precīza diametra caurumu, izlocīt metāla plāksnīti par pārtrauktu gredzenu...

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

O, vēl viens variants, kā nobloķēt kloķvārpstu - izskrūvē sveci un aizpilda cilindru ar eļļu, ieskrūvē atpakaļ sveci.

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

M77 rakstīja: O, vēl viens variants, kā nobloķēt kloķvārpstu - izskrūvē sveci un aizpilda cilindru ar eļļu, ieskrūvē atpakaļ sveci.

Ja Tev izdiluši podi, tad nederēs... smiltis ber... toč noķīlēs.

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

iespraucās deksters un viss aizgāja šķērsām...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Tu jau kāreiz rakstīji par saviem kaimiņiem.

Tu kaut ko sajauci - es nedzīvoju mārupē...

Nu ja, kā jau es teicu- kaut kādapāķiska idille. Viens izdomā kaut kādu dīvainu verķi,uzmetina to un tad liek citiem atminēt,kas tas ir. Ja nevar atminēt, tātad duraks

Tavi kaimiņi taču, ne tā?

Klau,tu Nīcā dzīvo?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Nu ja, kā jau es teicu- kaut kādapāķiska idille. Viens izdomā kaut kādu dīvainu verķi,uzmetina to un tad liek citiem atminēt,kas tas ir. Ja nevar atminēt, tātad duraks

Tavi kaimiņi taču, ne tā?

Klau,tu Nīcā dzīvo?

Es domāju ka cilvēks kas ir redzējis šito www.s2-audi.co.uk/... , spēs izdomāt mana kloķenes fiksatora funkciju

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Un ? Manā valdījumā bijuši gana daudz Audi, noteikti vairāk nekā tev, bet tādas atslēgas ne.

Un ? Kā jau tev teicu, tavā dzīves vidē ,kā izskatās, cilvēka attīstību nosaka pēc tā, vai viņš spēj atminēt,kas tas tāds ir ko sametinājis vietējais Vasja.

Visur tas tā nav.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Par tevi jau nav jāšaubās - tu tak stāsti ka visam esot attiecīgi speciālisti, kur tad tev radīsies nepieciešamība skriemeli noskrūvēt...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Nu vieglajai mašīnai skriemeli es neskrūvēju un jau sen.

Cerams, tev dzīvē arī kaut kad iestāsies tāds stāvoklis,ka tu spēsi nopelnīt vairāk ar savu darbu un brīvo laiku veltīsi bērniem, atpūtai,hobijiem, nevis visu mūžu sēdēsi pie sava šrotaudī garāžā visu laiku.

Varbūt tev jau tagad nestāv un vienīgā laime dzīvē ir kaimiņu Vasja metinātājs un audi garāžā?

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Nu vieglajai mašīnai skriemeli es neskrūvēju un jau sen.

Cerams, tev dzīvē arī kaut kad iestāsies tāds stāvoklis,ka tu spēsi nopelnīt vairāk ar savu darbu un brīvo laiku veltīsi bērniem, atpūtai,hobijiem, nevis visu mūžu sēdēsi pie sava šrotaudī garāžā visu laiku.

Varbūt tev jau tagad nestāv un vienīgā laime dzīvē ir kaimiņu Vasja metinātājs un audi garāžā?

bet ko iesaki darīt ja gadijumā tas šrotaudi ir pagadijies kā hobijs? hobija objektu arī stumt uz servi? vispār dzīve ir jāorganizē tā, ka nauda pati nāk, un nav diži jastrādā. un ir laiks pašam paskrūvēt šrotaudi, ziņkāres pēc iedziļināties visādu mājas uzpariktu uzbūvē. uztaisīt mājās remontu pats. sestdien plānoju sākt zāles pļaušanas sezonu, ir jāsamaina dzinēja eļļu pļāvējam, trimerim, jāasina tiem naži. it kā varētu atļauties to visu samest auto un iedot uz apkopi kādam ļoļikam servī, bet ko es pa to laiku darīšu? kuli kasīšu? tas modernais pieņēmums ka katram ir jādara kas savs, un visam citam ir jāsauc apmācīts ļoliks, neiztur kritiku. tas ir pārāk garlaicīgi.

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

Šitas kaut kur atgādina to bildi, kur amerikāņi uz fitnesa klubu brauc ar eskalātoru.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Nu vieglajai mašīnai skriemeli es neskrūvēju un jau sen.

Cerams, tev dzīvē arī kaut kad iestāsies tāds stāvoklis,ka tu spēsi nopelnīt vairāk ar savu darbu un brīvo laiku veltīsi bērniem, atpūtai,hobijiem, nevis visu mūžu sēdēsi pie sava šrotaudī garāžā visu laiku.

Varbūt tev jau tagad nestāv un vienīgā laime dzīvē ir kaimiņu Vasja metinātājs un audi garāžā?

bet ko iesaki darīt ja gadijumā tas šrotaudi ir pagadijies kā hobijs? hobija objektu arī stumt uz servi? vispār dzīve ir jāorganizē tā, ka nauda pati nāk, un nav diži jastrādā. un ir laiks pašam paskrūvēt šrotaudi, ziņkāres pēc iedziļināties visādu mājas uzpariktu uzbūvē. uztaisīt mājās remontu pats. sestdien plānoju sākt zāles pļaušanas sezonu, ir jāsamaina dzinēja eļļu pļāvējam, trimerim, jāasina tiem naži. it kā varētu atļauties to visu samest auto un iedot uz apkopi kādam ļoļikam servī, bet ko es pa to laiku darīšu? kuli kasīšu? tas modernais pieņēmums ka katram ir jādara kas savs, un visam citam ir jāsauc apmācīts ļoliks, neiztur kritiku. tas ir pārāk garlaicīgi.

Slikti, ka nezini kā piepildīt brīvo laiku. Un pļaut zāli, uztrīt asmeni nav gluži tas pats,kas audi remontēt. Pie tam msh gadījumā tas noteikti nav hobija objekts.

PS. Mocim eļļu arī pats mainu. Mašīnai jau sen kā nē.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

kā nezinu, zinu, jo nedaru to kas nepatīk. jā, netīras rokas, jā, dīvaisni skati no citiem baltročiem bet daru tik to, kas patīk.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: kā nezinu, zinu, jo nedaru to kas nepatīk. jā, netīras rokas, jā, dīvaisni skati no citiem baltročiem bet daru tik to, kas patīk.

Nu, katram savs. Es,piemēram, aizvakar no 18-23 raku bedri ar ekskavatoru un vedu ar dumperi zemi prom, jo man tas patīk. Ieģērbies netīrā kombinezonā. No netīrām rokām un tādām lietām bail nav,nevajag pārprast.

Esmu darījis daudz ko ,protu to joprojām, ja vajadzība spiedīs, izdarīšu. Bet man ir citas prioritātes, ne tikai netīras rokas vienmēr. ( tas gan nenozīmē, ka necienu tos,kuriem rokas melnas katru dienu)

Starp citu, ir atslodze baigi labā- iekāpt kūdras vācējā un nomaukt 6-8 stundas , galva tīra no daudzām lietām.

Tāpat kā ar baiku pa trasi treniņā pāris stundas.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

redz, nonāc pretrunās. kad pats dari ko gribi, tad tas esot OK. bet kad emesha kko pasāk, tad neesot ok, un vajagot tiekties uz tirliņu dzīves veidu. man domat ka tādiem gados jauniem cilvekiem kā emesha, tas ir labākais veids kā piepildīt brīvo laiku, kko skrūvēt un darboties, pretstatā vairumam vienaudžu, kas nosit laiku spēlēs, šmigā un citās jautrībās.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: redz, nonāc pretrunās. kad pats dari ko gribi, tad tas esot OK. bet kad emesha kko pasāk, tad neesot ok, un vajagot tiekties uz tirliņu dzīves veidu. man domat ka tādiem gados jauniem cilvekiem kā emesha, tas ir labākais veids kā piepildīt brīvo laiku, kko skrūvēt un darboties, pretstatā vairumam vienaudžu, kas nosit laiku spēlēs, šmigā un citās jautrībās.

Tad jau nebūsi pamanījis,kāpēc pret msh tāda attieksme. Tajā sadaļā,ka džeks ņemas un skrūvē savu auto, tas ir labi. Bet pārējais no viņa puses ir zirga sūda vērts. Pie tam viņš braukā apkārt, likdams mīksto pārējo interesēm.

Tur jau viss labums sen kā izbeidzies.

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Slinkais rakstīja: kā nezinu, zinu, jo nedaru to kas nepatīk. jā, netīras rokas, jā, dīvaisni skati no citiem baltročiem bet daru tik to, kas patīk.

Nu, katram savs. Es,piemēram, aizvakar no 18-23 raku bedri ar ekskavatoru un vedu ar dumperi zemi prom, jo man tas patīk. Ieģērbies netīrā kombinezonā. No netīrām rokām un tādām lietām bail nav,nevajag pārprast.

Esmu darījis daudz ko ,protu to joprojām, ja vajadzība spiedīs, izdarīšu. Bet man ir citas prioritātes, ne tikai netīras rokas vienmēr. ( tas gan nenozīmē, ka necienu tos,kuriem rokas melnas katru dienu)

Starp citu, ir atslodze baigi labā- iekāpt kūdras vācējā un nomaukt 6-8 stundas , galva tīra no daudzām lietām.

Tāpat kā ar baiku pa trasi treniņā pāris stundas.

tu takš esi ideāls eksemplārs un svarīgi ir tas, ka tev atliek laika visus pamācīt....

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

druknais, pūt tik tālāk

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Pie tam viņš braukā apkārt, likdams mīksto pārējo interesēm.

Bet vispār tev taisnība - es lieku mīksto degvielas tirgotāju interesēm - mana konstruktora vidējais benzīna patēriņš ir 10 litri mēnesī, no kuriem lielākā daļa tiek nokurināta stāvot [procesā nonākot pie slēdziena ka viena motorstunda - 4-5l ], būtu jābūt stipri vairāk, lieku mīksto valsts interesēm - izbraucu 1-2 reizes nedēļā nedēļas nogalē vietā, kur cepistu klātbūtnes iespējamība ir vēl mazāka nekā tev iespēja neatrast melnumu zem naga, tā vietā lai nagļakā mauktu apkārt un maksātu sodus valsts budžetam - un tas ir pats galvenais grēks, jo valsts tak esam mēs visi, a es, nelietis, lieku visiem mīksto un necenšos tikties ar cepistiem lai pelnītu sodus... Jāpadomā, kam vēl es lieku mīksto, īsti nenāk vairs prātā...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Pie tam viņš braukā apkārt, likdams mīksto pārējo interesēm.

Bet vispār tev taisnība - es lieku mīksto degvielas tirgotāju interesēm - mana konstruktora vidējais benzīna patēriņš ir 10 litri mēnesī, no kuriem lielākā daļa tiek nokurināta stāvot [procesā nonākot pie slēdziena ka viena motorstunda - 4-5l ], būtu jābūt stipri vairāk, lieku mīksto valsts interesēm - izbraucu 1-2 reizes nedēļā nedēļas nogalē vietā, kur cepistu klātbūtnes iespējamība ir vēl mazāka nekā tev iespēja neatrast melnumu zem naga, tā vietā lai nagļakā mauktu apkārt un maksātu sodus valsts budžetam - un tas ir pats galvenais grēks, jo valsts tak esam mēs visi, a es, nelietis, lieku visiem mīksto un necenšos tikties ar cepistiem lai pelnītu sodus... Jāpadomā, kam vēl es lieku mīksto, īsti nenāk vairs prātā...

ja tu brauc maz,jo nespēj vairāk nopelnīt, tā nebūt nav mīkstā likšana valsts interesēm.

Par CP sodiem-tā nu ir galīgi galvu saspieduša cilvēciņa loģika. Es braucu daudz, bet man ir 0 soda punkti. Kā redzams no tevis skricelētā, tu jau pamatos uzskati,ka, ja brauktu, uzreiz būtu sodi.

Tas,lūk, ir tas, kas iedala tevi primātu kategorijā. Diemžēl tādi mēsli,kā tu, Latvijā nav mazums...nu un tā nu mēs te dzīvojam, ar tādu baru lauķisku ākstu.

Tādi kā tu, skaties, ko dara. Valsts viņiem slikta, viss viņiem slikti, bagātie vispār maitas utt. Kā vakar izlasīju vienā rakstā, tik precīzi bija pateikts- Latvija nevar cerēt uz atdzimšanu, kamēr pelēkā, nožēlojamā masa mēģinās nokost un nogāzt jebkuru, kurš atļaujas no tās masas izcelties. Vai bagātāks, vai gudrāks, vai politiķis- visi uzreiz ir jānolej ar mēsliem, jo ,atšķirībā no pelēkās masas, atļaujas kaut ko. Un spēj kaut ko mainīt.

PS. Neatbildi, atbildi es jau tagad zinu.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

man liekas ka nu jau turīgu cilveku noliešana ar mēsliem ir raksturīga tik pensionāriem. pārējie pa lielam ir sapratuši ka viss ir pašu rokās

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: man liekas ka nu jau turīgu cilveku noliešana ar mēsliem ir raksturīga tik pensionāriem. pārējie pa lielam ir sapratuši ka viss ir pašu rokās

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: man liekas ka nu jau turīgu cilveku noliešana ar mēsliem ir raksturīga tik pensionāriem. pārējie pa lielam ir sapratuši ka viss ir pašu rokās

Cik zinu, msh nav pensionārs. Bet turīgie ai kā šim kremt.

Par politiku-tā arī ir, kā cilvēks tur iekļūst, tā automātiski tiek noliets ar mēsliem, vienalga ko un kā dara. Nu un tad,protams, viņš paskatās un saprot, kāda jēga būt labam,ja tikpat nodirsīs?

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti