Kloķvārpstas skrūve

M77 Reģ.: 06.08.2008
 
1 2 3 4 5 6
Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

M77 rakstīja: Blīvslēga iekšējais diametrs ir lielāks par ķēdes zobrata-skriemeļa saskares virsmu. sk te: automn.ru/...

automn.ru/...

Vēl M77 rakstīja:

Atpakaļ ieliku jauno blīvslēgu un iedauzīju to vietā ar skrieme;la starpniecību - uzliku to priekšā un tad ar viegliem 2kg āmura sitieniem tas nonāca savā vietā.

...opreģeļis....

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Nē nu vienkārši interesanti,kāpēc būtu kaut kas jāsmērē tur, kur to nevajag

tur vajag to smeereet. jo tur ta skruvite meedz atskruveeties. ja tev liekas ka nevajag, tad nesmeeree tur, bet smeeree sev uz gala

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

M77 rakstīja: Blīvslēga iekšējais diametrs ir lielāks par ķēdes zobrata-skriemeļa saskares virsmu. sk te: automn.ru/...

automn.ru/...

Vēl M77 rakstīja:

Atpakaļ ieliku jauno blīvslēgu un iedauzīju to vietā ar skrieme;la starpniecību - uzliku to priekšā un tad ar viegliem 2kg āmura sitieniem tas nonāca savā vietā.

...opreģeļis....

Viss pareizi, redzi cik liela diametra ir skriemeļa iekšējā daļa (tur kur saskare ar blīvslēgu) - kādi 6 cm uz aci, tad lūk - tā daļa arī atmetas pret ķēdes zobrata sešstūraino skaldni - kas ir mazāka diametrā: automn.ru/...

Ar skriemeli, protams neiedzinu blīvslēgu pilnīgi līdz galam, bet tiktāl, ka to pēc tam ērti ar mazāku āmurīti varēja nogādāt galapunktā!

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

pirmais links neielikās, domāts šis content23-foto.inbox.lv/...

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

M77 rakstīja: pirmais links neielikās, domāts šis content23-foto.inbox.lv/...

Tur ja ieskatās var pat redzēt tās seškantes nospiedumu.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

msh rakstīja: Tātad, dižajā pilsētā uz katru divdesmitgadīgo audī ir pa diviem 760i un trijiem S600?

Neko daudz jau to 20 gadīgo audi nav.

Jebkurā gadījumā, lohs tu esi un lohs paliksi kaut dēļ tā,ka izteicies,ka tos bmw un mb īpašniekus vajagot riktīgi drāzt

Tā vot, puņķi.

Jā, protams, nav nemaz. Šajā gadījumā laikam ir pēc principa ka katrs cenšas ieraudzīt to, ko grib. Man pagājušās vasaras beigās braucot uz dižās pilsētas centru mikrobam iebraucot pirmajā rajonā pilnīgi pāris aizkustinājuma asaras nobira, kad uzreiz parādījās vecie VAGmobīļi viens pēc otra pie mājām noparkoti - skats, kādu ačgārnajā salā neredzēt. Vai arī tu vienkārši savā purvā vien dzīvo un spamo no kūdras čupas

Ā, un ja jau reiz tas ir normāli - lidināties uz 150+ un likt mīksto uz CSN, tad huļi tu man te kko tirs? Iemācies konsekvenci, karlson.

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Nē nu vienkārši interesanti,kāpēc būtu kaut kas jāsmērē tur, kur to nevajag

tu taču sev ar vazalīnu iesmērē...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Ā, un ja jau reiz tas ir normāli - lidināties uz 150+ un likt mīksto uz CSN,

Tev ir radars?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

msh rakstīja:

Ā, un ja jau reiz tas ir normāli - lidināties uz 150+ un likt mīksto uz CSN,

Tev ir radars?

Un ja tu joprojām neesi apjēdzis, tad skaidrošu lēni- runa ir par to, ka tu esi uzēdies tieši uz 'biezo semaku un mb' īpašniekiem. Tas,ka visādi msh veidīgie lauķi uz ceļiem izpildās, to tu nemani.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

druknais1 rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Nē nu vienkārši interesanti,kāpēc būtu kaut kas jāsmērē tur, kur to nevajag

tu taču sev ar vazalīnu iesmērē...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

druknais1 rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Nē nu vienkārši interesanti,kāpēc būtu kaut kas jāsmērē tur, kur to nevajag

tu taču sev ar vazalīnu iesmērē...

Cik saprotu, tavu līgavu arī es esmu izdrāzis, tāpat kā pirmā, tāpēc tu te urkšķi,ja?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

druknais1 rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Nē nu vienkārši interesanti,kāpēc būtu kaut kas jāsmērē tur, kur to nevajag

tu taču sev ar vazalīnu iesmērē...

Cik saprotu, tavu līgavu arī es esmu izdrāzis, tāpat kā pirmā, tāpēc tu te urkšķi,ja?

cik zinu Pirmaa liigavai bija uusas un vinu sauca Jurijs. es ar tadam lietam nelieliitos

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

druknais1 rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Nē nu vienkārši interesanti,kāpēc būtu kaut kas jāsmērē tur, kur to nevajag

tu taču sev ar vazalīnu iesmērē...

Cik saprotu, tavu līgavu arī es esmu izdrāzis, tāpat kā pirmā, tāpēc tu te urkšķi,ja?

cik zinu Pirmaa liigavai bija uusas un vinu sauca Jurijs. es ar tadam lietam nelieliitos

Es zinu citu, man jūsu pedu darīšanas neinteresē.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

hei, azi, tu par ko???

Pirmais gan atminas tikai gadījumu, kā tu līdi šim biksēs un prasīji vismaz rokā paturēt, ka jau mutē nedod

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

tobiš par kādām līgavām tu murgo?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: tobiš par kādām līgavām tu murgo?

Netēlo pamuļķi. Vismaz tas izskaidro,kāpēc es tev tā kožu kaulā šeit Un druknais tāpat.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Tas viss šuds, galvenais ir SKRŪVE !!!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

tu? man? kaulā?

actiņas piever

interesanti gan - tu kad kod, tad vienmēr lien pie čaļiem bučoties? un ar frāzi ķipa "visas vecenes ir maitas" lien biksēs...

davaj labāk taisi Organizāciju lai var redzēt "mazā mikiņa lielos darbus"

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: tu? man? kaulā?

actiņas piever

interesanti gan - tu kad kod, tad vienmēr lien pie čaļiem bučoties? un ar frāzi ķipa "visas vecenes ir maitas" lien biksēs...

davaj labāk taisi Organizāciju lai var redzēt "mazā mikiņa lielos darbus"

Re, vai es neteicu? Ja kāds kaut ko darīs, uzreiz atradīsies vesels bars,kuri to,kurš dara, nogāzīs ar čupu un zviegs aiz stūra.

Bet!! Pirmais, man uz tevi ir dziļi pajāt.

PS. Un beidz fantazēt par savām slimajām geju lietām, pajoliņ, tas tiešām jau sen ir palicis jēli un stulbi.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

uj, ja tu zinātu cik jēla man likās tā līšana toreiz

protams, ka tu skaļi brēksi, ka nekas tāds nav bijis.... tāpat kā tavs tēvs arī man nav zvanījis un lūdzis aizvest tevi uz atkačku, jo jams pats esot sirds slimnieks un nevarot

ai da pokui... kas bijis bijis.... tikai nevajag sist pie krutīm un aurot "aleluja"

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Nezinu,kāpēc tevi aizrauj slimīgas fantāzijas. Punkc.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

oho kas tik te neatklaajas. tatad par to atkachasanu un tvaika ielu ne tikai es zinu. interesanti, runa ir par to pashu reizi, vai tur bija vairakas epizodes?

visus shos gadus nesapratu ka cilveks ta var interneta murgot, bet tagad viss top skaidrs. pie vainas atkal ir alkohols

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Un ja tu joprojām neesi apjēdzis, tad skaidrošu lēni- runa ir par to, ka tu esi uzēdies tieši uz 'biezo semaku un mb' īpašniekiem. Tas,ka visādi msh veidīgie lauķi uz ceļiem izpildās, to tu nemani.

Jā, to ka "visādi msh veidīgie lauķi uz ceļiem izpildās" grūti pamanīt - galu galā CSN liek pieņemt ka citi tos arī ņem vērā, un pa ceļiem normāli braucošas mašīnas taču nemēdz ievērot...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

msh rakstīja:

Ā, un ja jau reiz tas ir normāli - lidināties uz 150+ un likt mīksto uz CSN,

Tev ir radars?

Nē nav, speciāli priekš tevis pielaide uz leju Baidos ka ja mašīna citai uz 90 - 100 kmph braucošai mašīnai paiet garām kā stāvošai, ātrums tur būs tuvāks divītim nekā 1,5...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Nezinu,kāpēc tevi aizrauj slimīgas fantāzijas. Punkc.

Ūja, kāpēc tad fantāzijas??? Es jau saprotu, ka mums visiem reizēm gribas lai dažas lietas nebūtu bijušas..... Bet ar pagātni vajag sadzīvot, nevis to noliegt....

Regulējums liek mobīlajiem operatoriem glabāt sistēmās zvanu info noteiktu laiku, ja pareizi atceros, tad 18 mēnešus. Tobiš var oficiāli pieprasīt un operators nedrīkst atteikt to informāciju.... Bet parasti tas netiek dzēsts vispār, varbūt arhivēts... Tāpēc tava tēva zvanīšanas fakts tehniski ir pārbaudāms ja tev tas interesē, tad vari uzbliezt sabiedrisku organizāciju.... Pārbaudīt un iegūt sirdsmieru

Ja izrādīsies, ka Pirmais tirž, nekas tāds nav bijis un tie ir nekrietni meli, tad drīkstēsi sūdzēt tiesā un pieprasīt kompensāciju....

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti