izpuuteejs rollerim wanted

draco Reģ.: 25.07.2002

Sveiki!

man vajadzeetu izpuuteeju 50 kubu 4t kiinieshu rollerim - 139qb motors, cik noprotu, modelis yy50qt-02 yiying 2007 gada.jaunu kauktur maniiju pa 28 Ls, bet skiet pa sherpu taadam plerdakam taadas cenas. skatos peec lietota +/- ok staavoklii 10 - 15 ls rajonaa. varbuut kaads zin avotu, iznjemot ss.lv kur nikuja nau, un cenas skruuvee kaa mikasaa...?

 
1.. 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ..31
GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Edgar, tu tā arī neatbildēji, kāpēc tu netaisi pats savu uzņēmumu? Tev pieredze ir, pats stāstīji, ka esot bijis augstā vadošā amatā, par savām zināšanām arī netrūkst pašapziņas. Varēsi pelnīt un maksāt algas kā Vācijā.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Edgar, tu tā arī neatbildēji, kāpēc tu netaisi pats savu uzņēmumu?

1. Tā ir mana personiskā lieta.

2. Es neesmu targašs, bet LV var dzīvot tikai targaši - ražošanu vēl joprojām nīdē ārā. = nav īsti jēgas, kamēr valsti un daudzas pašvaldības vadīs šitāda tipa deputāti - kandidāti, kuriem svarīga ir tikai sile un sava pakaļa.

Nezinu kā tur Rīgā vai citur, bet te vietējie kandidatus ar milzīgiem urā apsveic katru aizliegumu paplašināties kādam ražotājam, vai kāda apstāšanos. Šiem dikten svarīgākas ir zaļās lecošās vardītes, kā tas ka saviem bērniem jābrauc prom, lai izdzīvotu!

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Labrītt!

Es tikai īsti nesaprotu, ko mūsu Godajamais Inženērss

piesējās tās sēņotājām?

Nu sēž tyantuks mājās, pensija maza, darīt nav ko un t.t.

Un kāds Šamai piedāvā gūt papildus ienākumus...

bļin, kas tur slikts?

Priecāties par to vaig , it īpaši tādiem Īdētājiem ka Tev,

vis tak tik slikti, tik slikti, naudas par maz,

un pēkšņi hop, un ir iespēja nopelnīt, lai dzīve nesķiet tik

maznodrošināta....

P.S.

Moš Tev skauž vienkāršī, ka Tantuki var piepelnīties, bet Tu nē?

Nu es varu paprasīt tam Čomam,

moš arī no Tevis tās ogas Šams iepirks,

ja protams mācēsi tās lasīt, vai arī atradīsi tam laiku,

jo cik skatos, tad Tu jau aizņemts dikti,

jādrukā te ir visu laiku...

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja: Labrītt!

Es tikai īsti nesaprotu, ko mūsu Godajamais Inženērss

piesējās tās sēņotājām?

Nu sēž tyantuks mājās, pensija maza, darīt nav ko un t.t.

Un kāds Šamai piedāvā gūt papildus ienākumus...

bļin, kas tur slikts?

Cik tam tantukam samaksāja par sēdēšanu?? 5 Ls dienā!!! Zinu es tās sēņu lietas.

Un vēl - Tu skaties Rīgu, bet nestādies priekšā kas notiek ārpus! Ogas pie Maximas durvīm labi ja spaini dienā pardod te!! Cik Tu maksāsi par spaiņa ogu pārdošanu???

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Nu es nezinu nianses,

lai būtu kaut 5Ls,

bet kas, Pensionārei 5ls ko, nav nauda?

Es nesaprotu, Tev skauž, vai kā?

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Tas tantuks vairāk par spaini dienā ogas nespēj salasīt. Cik viņam sableķoja par salasīšanu... un vai tantuku uz un no meža aizveda un atveda?? Kā ir??? 15 ls par spaini - 5 notērēja transportam!! Vai pašai vajadzēja meklēt kas izvadās? Pat ja labu vietu atrada, mugura nesāp, 12 stundas rukāja, uztaisīja labu kombainu (vai iedeva??) tad gadās arī 2 spaiņi. Vairāk salasa ļoti reti. Mēnesi padzīvojot mežā tantukam vismaz 50 Ls vajadzēs tikai smērēm, nemaz nerunājot par masāžistu.

Smuki izklausās, ja pasaka tikai vienu pusi!

Pats esi lasījis?? Nevis pankūku bļodai, bet tā nopietni.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja:

Es nesaprotu, Tev skauž, vai kā?

Nē neskauž, bet ciest nevaru, ka citu apčakarēšanu uzdod par "veiksmes" stāstu!

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Sviestnesis rakstīja:

Es nesaprotu, Tev skauž, vai kā?

Nē neskauž, bet ciest nevaru, ka citu apčakarēšanu uzdod par "veiksmes" stāstu!

Tos Tantukus neviens ar varu nekur nedzen,

es tiešām nezinu precīzus ciparus, kurš tur cik saņem,

bet atškirībā no Tevis, pieļauju domu, ka tiem Tantukiem maksā labi, jo kā jau minēju, tur ir nevis 2-3 tantuki, bet vesela tantuku armija...

Tā kā pasākuma Orgam pietiek ar mazumu no katras...

Un domāju ka ja Tantuks tērētu vairāk transportam un zālēm, nekā nopelna, tad nerakstītos uz to darbu, vai arī ātri pātrauktu tās darba attiecības, bet cik man ir infa,

tad tā brigāde sastāv no ilgadējām Strādniecēm....

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Un vispār, ja Tas darba devējs, maksātu tantukam 5Ls, bet pelnītu uz katru tantuku 10Ls..

(es tikai pieļauju domu, nevis piekrītu ka tā ir )

tad pēc Inženiera domām, tā ir "apčakarēšana"

Tavuprāt uzņēmuma īpašniekam ir jādalās ar darbinieku

50/50.. vai pat vēl vairāk?

un no savas daļas vēl jāsedz visi izdevumi, kas saistās ar šo biznesu?

Bļin, var redzēt ka Tev vispār nav nekādas sajēgas

par uzņēmējdarbību kā tādu..

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

GB12 rakstīja: Edgar, tu tā arī neatbildēji, kāpēc tu netaisi pats savu uzņēmumu?

1. Tā ir mana personiskā lieta.

2. Es neesmu targašs, bet LV var dzīvot tikai targaši - ražošanu vēl joprojām nīdē ārā. = nav īsti jēgas, kamēr valsti un daudzas pašvaldības vadīs šitāda tipa deputāti - kandidāti, kuriem svarīga ir tikai sile un sava pakaļa.

Nezinu kā tur Rīgā vai citur, bet te vietējie kandidatus ar milzīgiem urā apsveic katru aizliegumu paplašināties kādam ražotājam, vai kāda apstāšanos. Šiem dikten svarīgākas ir zaļās lecošās vardītes, kā tas ka saviem bērniem jābrauc prom, lai izdzīvotu!

Gribi teikt, ka Latvijā nav ražošanas?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

2. Es neesmu targašs, bet LV var dzīvot tikai targaši - ražošanu vēl joprojām nīdē ārā. = nav īsti jēgas, kamēr valsti un daudzas pašvaldības vadīs šitāda tipa deputāti - kandidāti, kuriem svarīga ir tikai sile un sava pakaļa.

1. A tu viņu vietā par tautu domātu? Bet tad atkal nākamais jautājums - kāpēc pats neej par deputātu un nesakārto valsti? Nu labi, ko nu par valsti. Sāc ar saviem Līvāniem;

2. Vēl jau ir arī pakalpojumu sfēra. Tu ar savu inženiera diplomu kāreiz varētu tādu bliezt augšā.

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja:

Tavuprāt uzņēmuma īpašniekam ir jādalās ar darbinieku

50/50.. vai pat vēl vairāk?

.

Pēc iņčenera domām pareizi būtu viss navars darbiniekam un uzņēmējam tikai darba prieks....

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

GB12 rakstīja: Edgar, tu tā arī neatbildēji, kāpēc tu netaisi pats savu uzņēmumu?

1. Tā ir mana personiskā lieta. Esmu dumšs un nemāku. Bija man reiz Akciju sabiedrība, aizlaidu pa purpuli.....

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Kāds labums šai valstij maksāt nodokļus??? Tik vien būs kā barokļu algās viss aizies. Cik viņiem vajadzēs, tik arī uztaisīs, a par pārējiem uzspļaut!

Daudziem te Jenotība ir rozā brillītes salikusi ar savu "veiksmes" stāstu. 15 % iedzīvotāju izsūtīja no valsts... tas ir vairāk kā Staļins vai Hitlers spēja izdarīt! Ugunsdzēsējus, poličus, mediķus, skolotājus, lielāko daļu pensionāru par ubagiem pataisīja, bet redziet tā ir veiksme.... Smiekls nāk! Muļtikus šad tad skatīties vajag!!! Vēl te kādam veiksmes stāsts par to kā izmisumā iedzīto penšu bariņu apčakarē un "pelna" 1000 Ls mēnesī.... tikai nevis peļņa tā ir, bet ieņēmumi - mācītāji - jekonomistiņi... ibio.

Kādam bariņam Skandināvu bankas dikti lielu žūksni iegrūda, lai pašas nezaudētu LVL devalvācijas dēļ, un viss tas veiksmes stāsts.

Tipisks pamuļķa viedoklis, tev pat nav jēga neko skaidrot, ja tu vari ieļerkstēt,ka VISA nauda aiziet BAROKĻU algās.

Es maksāju nodokļus, to darīšu arī turpmākun vairāk, jo palielinās apgrozījums, darbinieku skaits. Un es neuzskatu,ka manis samaksātie nodokļi ir samaksāti lieki. Kā mēs paši pārvaldām savu valsti,tā arī tā naudiņa tērējas.

Ai kā treknajos gados taukos pasēdējušajiem dīkdieņiem Vienotība nepatīk

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

GB12 rakstīja: Edgar, tu tā arī neatbildēji, kāpēc tu netaisi pats savu uzņēmumu?

1. Tā ir mana personiskā lieta.

2. Es neesmu targašs, bet LV var dzīvot tikai targaši - ražošanu vēl joprojām nīdē ārā. = nav īsti jēgas, kamēr valsti un daudzas pašvaldības vadīs šitāda tipa deputāti - kandidāti, kuriem svarīga ir tikai sile un sava pakaļa.

Nezinu kā tur Rīgā vai citur, bet te vietējie kandidatus ar milzīgiem urā apsveic katru aizliegumu paplašināties kādam ražotājam, vai kāda apstāšanos. Šiem dikten svarīgākas ir zaļās lecošās vardītes, kā tas ka saviem bērniem jābrauc prom, lai izdzīvotu!

Tu dzen pilnīgu sūdu, bet pats to nemani.

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

i_edgars rakstīja:

GB12 rakstīja: Edgar, tu tā arī neatbildēji, kāpēc tu netaisi pats savu uzņēmumu?

1. Tā ir mana personiskā lieta.

2. Es neesmu targašs, bet LV var dzīvot tikai targaši - ražošanu vēl joprojām nīdē ārā. = nav īsti jēgas, kamēr valsti un daudzas pašvaldības vadīs šitāda tipa deputāti - kandidāti, kuriem svarīga ir tikai sile un sava pakaļa.

Nezinu kā tur Rīgā vai citur, bet te vietējie kandidatus ar milzīgiem urā apsveic katru aizliegumu paplašināties kādam ražotājam, vai kāda apstāšanos. Šiem dikten svarīgākas ir zaļās lecošās vardītes, kā tas ka saviem bērniem jābrauc prom, lai izdzīvotu!

Gribi teikt, ka Latvijā nav ražošanas?

Tas nu gan ir labs jautājums... A vai tad ir?

Ko mēs īsti saucam par ražošanu?

Cik cilvēkiem ražošanas nozarē ir darba vietas?

P.S. Cirst mežu nav ražošana. Un to pašu tagad izdara 1 cilvēks ar "meža kaķi" un otrs ar baļķvedēju. Kādreiz vesela brigāde zāģēja.

Ja paskatāmies uz to lietu globāli, tad... tehnoloģijas attīstās, cilvēka resurss paliek aizvien mazāk vajadzīgs, it īpaši ražošanā, toties cilvēku uz Planētas paliek vairāk... katram gribas ēst un vajag darbu. A darba nav.

Mans domā tā: Tai vietā, lai iznīcinātu arvien vairāk mežu -> lai varētu izaudzēt vairāk soju -> lai piebarotu pieaugošo vēderu skaitu VAJADZĒTU: Ierobežot cilvēku pieaugumu pasaulē.

Raacens Reģ.: 30.01.2004
0 0 Atbildēt

Manuprāt tīri objektīvi mums tās algas ir tādas kādas tās ir. Naudai, lai no tās būtu kāds ieguvums ir jābūt apritē, būtībā vienīgā nauda kas te grozās ir pārtikai nu varbūt pakalpojumi nedaudz. Ja pārstāsim, lielākais vairākums, dzīvot "no rokas, mutē", t.i. saņemsim "Eiropas" algas pēc būtības jau nekas nemainīsies jo viss kas paliks pāri aizies vai nu importā, vai nogulsies "importa" bankā. Nepalielinot vietējo rūpniecisko ražošanu nekas pa lielam mainīties nevarētu.

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Ai kā treknajos gados taukos pasēdējušajiem dīkdieņiem Vienotība nepatīk

Da viņam nekas nepatīk.... Treknajos gados ar Šamam nebija labi....

Viņam labi bija Komūnizmā, kad nekas nebija jādara un jādomā, jo visu izdomāja un izdarīja Partija.... Pats veikt IBD (imitacija burnoi ģejķeļnosti)

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja:

Bļin, var redzēt ka Tev vispār nav nekādas sajēgas

par uzņēmējdarbību kā tādu..

Var redzēt, ka Tev ir sajēga tikai no sadaļas dalīt un atņemt!

Šitais darba stils nav kapitālisms. To izdomāja čeka - "brīvprātīgi" cilvēkiem atņemt visu iekrāto (veselību tai skaitā), lai nenosprāgtu badā. Pie kam šis bads tika dikti pastiprināts, lai iegūtu zeltu industreializācijai. Kaut gan vismaz jāsaka, ka valsti attīstīja drakoniskām metodēm, bet te dažs labs to dara, lai ar mauķeli aizbrauktu uz Kanārij salām un tur laiku padzīvotu.

Bija tāds darbonis pārņemtajā LSF (Strautiņš), kas pat nepakautrējās komandējumu izrakstīt uz uzņēmuma rēķina!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja:

Pēc iņčenera domām pareizi būtu viss navars darbiniekam un uzņēmējam tikai darba prieks....

Aizej ieSēj auzas un palūko kā dīgst!

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Fartuk,nu jau arvien mazāk izved pliku koksni, arvien vairāk iziet materiāls. Tā kā meži ir ražosana.

'LV meži' ļoti lielas naudas summas iegulda atpakaļ mežos- būvē un renovē ceļus, būvē un renovē meliorācijas sistēmas, ataudzē mežus,ieviešot ātraudzīgās koku šķirnes, ražo stādus utt- tā ir ražosana.

Kūdras bizness- liela ražošana, daudzas rūpnīcas, iziet ārā gatavā produkcija.

Lauksaimniecība- liela mēroga razošana-graudi,rapsis,salāti uc lietas.

Lopkopība-saistība ar lauksaimniecību un ne tikai.

Pārtika-tieša saistība ar abām iepriekšējām.

Visādi Stenderi,Madaras, mikrofonu ražotāji, Grindeks,Baltrotors,Dzintars,metālkonstrukcijas,finieris,... daudz,ļoti daudz.

Es pēdējos gados esmu bijis tādās vietās, nevarēju iedomāties,ka Latvijā ko tādu var un ražo.

Tā diršana par to,ka mums nav ražošanas nāk no nezinošiem un neinformētiem cilvēkiem, no ļurbām. No īdētājiem.

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja:

Ja paskatāmies uz to lietu globāli, tad... tehnoloģijas attīstās, cilvēka resurss paliek aizvien mazāk vajadzīgs, it īpaši ražošanā, toties cilvēku uz Planētas paliek vairāk... katram gribas ēst un vajag darbu. A darba nav.

Mans domā tā: Tai vietā, lai iznīcinātu arvien vairāk mežu -> lai varētu izaudzēt vairāk soju -> lai piebarotu pieaugošo vēderu skaitu VAJADZĒTU: Ierobežot cilvēku pieaugumu pasaulē.

viedas domas. tikai ar ierobezoshanu vis nekas juutami liidzeets netiks. sen jau prasaas kaads pamatiigs karinsh, kas vismaz 40 - 50% populaacijas apklapees, epideeemija vai globaala katastrofa...uz to pusi jau iet...

tiesa, peec tam buus suudiigaak, nekaa taga. toties visi buus nodarbinaati, un dabu tik speeciigi nepiedirsiis kaadu briidi.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja:

GB12 rakstīja:

i_edgars rakstīja:

GB12 rakstīja: Edgar, tu tā arī neatbildēji, kāpēc tu netaisi pats savu uzņēmumu?

1. Tā ir mana personiskā lieta.

2. Es neesmu targašs, bet LV var dzīvot tikai targaši - ražošanu vēl joprojām nīdē ārā. = nav īsti jēgas, kamēr valsti un daudzas pašvaldības vadīs šitāda tipa deputāti - kandidāti, kuriem svarīga ir tikai sile un sava pakaļa.

Nezinu kā tur Rīgā vai citur, bet te vietējie kandidatus ar milzīgiem urā apsveic katru aizliegumu paplašināties kādam ražotājam, vai kāda apstāšanos. Šiem dikten svarīgākas ir zaļās lecošās vardītes, kā tas ka saviem bērniem jābrauc prom, lai izdzīvotu!

Gribi teikt, ka Latvijā nav ražošanas?

Tas nu gan ir labs jautājums... A vai tad ir?

Ko mēs īsti saucam par ražošanu?

Cik cilvēkiem ražošanas nozarē ir darba vietas?

P.S. Cirst mežu nav ražošana. Un to pašu tagad izdara 1 cilvēks ar "meža kaķi" un otrs ar baļķvedēju. Kādreiz vesela brigāde zāģēja.

Ja paskatāmies uz to lietu globāli, tad... tehnoloģijas attīstās, cilvēka resurss paliek aizvien mazāk vajadzīgs, it īpaši ražošanā, toties cilvēku uz Planētas paliek vairāk... katram gribas ēst un vajag darbu. A darba nav.

Mans domā tā: Tai vietā, lai iznīcinātu arvien vairāk mežu -> lai varētu izaudzēt vairāk soju -> lai piebarotu pieaugošo vēderu skaitu VAJADZĒTU: Ierobežot cilvēku pieaugumu pasaulē.

Pardon, nepareizi uzdevu jautājumu... Biju domājis, vai Latvijā nav iespējama ražošana? Es uzskatu, ka ir. Vajag tikai gribēt un, protams, pauri, kas prot domāt.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Sviestnesis rakstīja:

Bļin, var redzēt ka Tev vispār nav nekādas sajēgas

par uzņēmējdarbību kā tādu..

Var redzēt, ka Tev ir sajēga tikai no sadaļas dalīt un atņemt!

Šitais darba stils nav kapitālisms. To izdomāja čeka - "brīvprātīgi" cilvēkiem atņemt visu iekrāto (veselību tai skaitā), lai nenosprāgtu badā. Pie kam šis bads tika dikti pastiprināts, lai iegūtu zeltu industreializācijai. Kaut gan vismaz jāsaka, ka valsti attīstīja drakoniskām metodēm, bet te dažs labs to dara, lai ar mauķeli aizbrauktu uz Kanārij salām un tur laiku padzīvotu.

Bija tāds darbonis pārņemtajā LSF (Strautiņš), kas pat nepakautrējās komandējumu izrakstīt uz uzņēmuma rēķina!

Stulbenīt,kāreiz čeka ir tā, kas mums te to visu sapisa pa 50 gadiem un mēs lienam no tā ārā. Tavas sapistās smadzenes un personība tāda ir pateicoties tiemlaikiem, mums visiem būtu labāk, ja tādi kā tu mazgātu Īrijā grīdas un nepistu smadzenes šeit dzīvojošajiem un nebojātu noskaņojumu ar neeksistējošu lietu uzbāšanu.

robchix Reģ.: 04.03.2002
0 0 Atbildēt

Nu ar tantukiem ir taa, ka vinjas jau nedomaa ilgterminjaa.

Redz shodien 10 latus un skjiet ka taa ir baigaa piedeva pie penzijas.

Ne velti kliist anekdote, ka tantuks saka, redz ja man palielinaatu pensiju, es vareetu otru gotiju tureet... respektiivi buutu naudinja ko samaksaat traktoristam Fedjam, lai vairaak sienu sapljautu goviim.

1.. 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ..31
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti