Pazaudēts GR-7481

BadAss Reģ.: 27.09.2006

Izbraucu ar Tigru cauri divām peļķēm. Vai nu Maskavas ielā netālu no autoostas, vai (drīzāk) uz Krasta ielas pie Dinaza / Lido.

Piedāvāju šampi vai polšu vai piecīti atradējam.

 
DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Es domāju, ka Tigra ir sūds.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

es domāju, ka topika autors nav īpaši gudrs - www.iauto.lv/...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Jau sen ir zināms, ka numurs JĀPIEKNIEDĒ !

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Tā arī neviens nav ziņojis par atrastu numuru!

Par "Tigra-sūc", daļēji jāpiekrīt. Tomēr viņa ir ļoti pareizā izmērā dāmai 150 cm / 40 kg.

Vispār tas man tāds sāpīgs jautajums - Tigra pirms daudziem gadiem tika paņemta līzingā, kas šobrīd vel nav beidzies... Šobrīd pārdot to "auto" nav iespējams, citu vietā pagaidām nopirkt - finanses spiež, līdz ar to laikam visprātīgak braukt ar viņu kamēr iet.

Par numuru stiprināšanu - Combo numuri ir nostiprināti, bet Tigra tajā laikā, kad par to domāju, bija nolikta stāvēsanai sētmalē un bija šaubas vai ar to vispār vēl kādreiz tiks braukts, līdz ar to tajā brīdī nenostiprināju, a pēc tam aizmirsu...

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Atradās atradās!

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Nu tad marš kniedēt klāt...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

numuri ir nevis jākniedē, Bet jāsēdina uz vītņustieņa un jāsavelk abi kopā.... Un gali jāatkniedē

P.N.

a nakui numurus kniedēt???? Nevienai mašīnai nav bijuši kniedēti un ne reizi neesmu zaudējis....

Mocim gan....

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Ir jau vēl viena opcija, na... vajag kniedēt. Ir tendence - kamēr Pirmais kaislīgi pieliecas dušā, no viņa bezjumta mājas sētas nozog Pirmā sarkanajai megānei numuru, uzliek virsū citai megānei, aizbrauc uz statoilu, piemet pilnu bāku un notiņas. Pēc tam zajava pret Pirmo. Nu labi, Pirmais ātri vien zajavu atspēkotu, bet par jauniem numuriem un tehpasi tāpat jāmaksā būtu.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

noperciet normalus numuru turetajus, un nekas tur nav ne jaskruve, ne jaakniedee...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Numuru turētāji ir sūds, labāk izskatās piekniedēts. Kaut kādi tizli plastmasas rāmji,šīrim pat hromēts...phē.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

pļa, nupat padimāju- nakui man tās zamaročkas ar numuriem, ja nu kas....

Pirmais turpmāk numurus turēs dušā....

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Ir jau vēl viena opcija, na... vajag kniedēt. Ir tendence - kamēr Pirmais kaislīgi pieliecas dušā, no viņa bezjumta mājas sētas nozog Pirmā sarkanajai megānei numuru, uzliek virsū citai megānei, aizbrauc uz statoilu...

un pumpē megānes piekabē esošajos divos kubikos

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Kniedē tikai prasti lauķi, nopietni vīri pielīmē ar Bizõn!

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

GB12 rakstīja: Ir jau vēl viena opcija, na... vajag kniedēt. Ir tendence - kamēr Pirmais kaislīgi pieliecas dušā, no viņa bezjumta mājas sētas nozog Pirmā sarkanajai megānei numuru, uzliek virsū citai megānei, aizbrauc uz statoilu...

un pumpē megānes piekabē esošajos divos kubikos

Kurā statoilā var piepumpēt 2 kubikus?

Bams Reģ.: 28.02.2005
0 0 Atbildēt

sarashkins rakstīja: Kniedē tikai prasti lauķi, nopietni vīri pielīmē ar Bizõn!

Un pavisam lieli lauķi-tādi kā es -pieskrūvē numuru ar 2 samoreziem, bez jebkādiem ieliktnīšiem

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

pirmais var uztaisīt trafaretu un ar krāsu uzpūst numuru uz bampera un pakaļējā stikla.

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: noperciet normalus numuru turetajus, un nekas tur nav ne jaskruve, ne jaakniedee...

Man bija normāli numuru turētāji. Kad liku klāt, tad šķita, ka ar zobiem to numuru nedabūšu nost.

Tomēr - man ir nelaba tieksme pārāk ātrā tempā forsēt dažādas lietu sagādātas ūdens lāmas - tas tomēr priekšējiem numuriem, kas nav savādāk stiprināti kā turētājā, ir liktenīgi.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Bams rakstīja:

sarashkins rakstīja: Kniedē tikai prasti lauķi, nopietni vīri pielīmē ar Bizõn!

Un pavisam lieli lauķi-tādi kā es -pieskrūvē numuru ar 2 samoreziem, bez jebkādiem ieliktnīšiem

Vienam īpašumā esošajam volvo rāmītis nemaz nav paredzēts, tā nu ir ar M6 pieskrūvēts ar uzgriežņiem otrā pusē bamperiem.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: pirmais var uztaisīt trafaretu un ar krāsu uzpūst numuru uz tā dumā paura... vēlamais teksts-kūdra suck vai ko tml

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja:

Bams rakstīja:

sarashkins rakstīja: Kniedē tikai prasti lauķi, nopietni vīri pielīmē ar Bizõn!

Un pavisam lieli lauķi-tādi kā es -pieskrūvē numuru ar 2 samoreziem, bez jebkādiem ieliktnīšiem

Vienam īpašumā esošajam volvo rāmītis nemaz nav paredzēts, tā nu ir ar M6 pieskrūvēts ar uzgriežņiem otrā pusē bamperiem.

Tā tas ir ne vienam vien TL.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

ar "zeļonku" uz pieres?

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Bucefals rakstīja:

...

...man ir nelaba tieksme.... dāma 150 cm / 40 kg...

oho

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja:

Bucefals rakstīja:

...

...man ir nelaba tieksme.... dāma 150 cm / 40 kg...

oho

Precīzs apraksts meičai no grāmatas 'Meitene ar pūķa tetovējumu'

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Par numuru zagšanu - numuru bija uz palikņiem, nekniedēti un neskrūvēti.

Vienā tumšā rudens vakarā darboņi paņēma vienu manu numuru, otru laikam kāda cita, lieka virsū uz BMW un devās Statoila virzienā...

Labi, ka policija viņus sastapa pirms Statoila apmeklējuma....

Tāpēc silti iesaku - kniedējiet numurus!!!

Bams Reģ.: 28.02.2005
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja: Par numuru zagšanu - numuru bija uz palikņiem, nekniedēti un neskrūvēti.

Vienā tumšā rudens vakarā darboņi paņēma vienu manu numuru, otru laikam kāda cita, lieka virsū uz BMW un devās Statoila virzienā...

Labi, ka policija viņus sastapa pirms Statoila apmeklējuma....

Tāpēc silti iesaku - kniedējiet numurus!!!

Man savulaik vienā naktī Auģikam bampers aizgāja kopā ar visu numuru un lukturiem

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti