dīzeļautomāts

arko2 Reģ.: 11.01.2005

Vai kāds specs varētu ieteikt uzticami kalpojošu dīzeļautomātu? markai un modelim nav nozīmes, ne vecāku par 10 gadiem. kāda vispār pieredze ar šādu kombināciju? gribas komfortabli braukt un vienlaicīgi neieberzties ar remontiem, īpaši ja pamatā vaina ir sūdīgā konstrukcijā... Tencinu.

 
1 2 3 4
recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

recluse rakstīja:

DekstersFF rakstīja: ... jaunais sāba īpašnieks negrib savākt

Viens teicās kosmosā laist, tas tak cēlāks mērķis. Par pievešanu saprotu ir jāaizmirst...

Tu nopiki to mizu bez durvīm???

Izsaku līdzjūtības....

Sakrāju beidzot modernam auto. Pietiek ar tiem vecajiem, forda V4 ir spēks un daile.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Tad, kad tu brauksi ar auto, kurš maksā vairāk par DSG kārbas iespējamo remontu, tad drīkstēsi izteikties.

A tu vispirms nopērc auto!

Lai nu kurš to būtu teicis...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Nu nezinu, es ar saviem auto esmu gana apmierināts. Mazda pikaps ir vienkārši ekselents aparāts manām darba vajadzībām, pietiekami komfortabls un labi aprīkots, gaitā patīkams, dinamisks priekš tās govs.

Opel Astra Coupe braucieniem,kad nav jāvadā kūdras zābaki un mērstienis vai kādas nebūt degvielas kannas, arī pietiekami labi aprīkots un ,kā saka fans, baudāms auto gan dinamiski, gan vizuāli.

Priekš manis ,protams un priekš mana patreizējā maksātspējas līmeņa.

Vēl es mēdzu šad tad ( vismaz reizi nedēļā) pārvietoties ar Volvo FL10 , retāk ar Fiat Doblo un Nissan Vanete Cargo un vēl retāk ar Mini Cooper Clubman.

Visus iepriekšminētos uzskatu par auto, daži ir jau mizas, bet savu funkciju veic perfekti.

Bet vēlreiz skatīt jēdzienu 'patreizējais pieejamo finanšu resursu līmenis' tr līdzeklim.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Mazda pikaps ,

Opel Astra Coupe, Volvo FL10, Fiat Doblo, Nissan Vanete Cargo, Mini Cooper Clubman.

Mēsli... salīdzinot, protams, ar A90 1988. gada.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Šaubu nav, mēsli noteikti

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Sanāk ka dekstera maksātspējas līmenis ir 300 lašu ienākumi mēnesī x2, jo tāds ir vidējais G astmas lietotājs - kurš parasti priecājas tāpat kā deksters, jo uz to astmu ir pārsēdies no kāda B3 passāta vai kā tamlīdzīga

Paskatoties cik maksā, piemēram, kāds A4 2.8q, jājautā, ar kuru galu jādomā lai pirktu žopeli

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt
Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Neiekļaujoties kolektīvajā diskusijā, piedāvātu BMW E90 ar 2l dīzeli. Lietoju kādus 3 vai nedaudz virs gadus, daudz gan nav braukts, kādi 100000, kopējais nobraukums nedaudz virs 200000km. Domāju gadus 5 vēl turēs. Problēmu absolūti nekādu.

arko2 Reģ.: 11.01.2005
0 0 Atbildēt

jā, gan cenas, gan izskata ziņā būtu pieņemams arī šis bmw, vienīgi nedaudz attur anālā piedziņa, it īpaši ziemā. var jau būt ka ar esp utt. elektronikas palīdzību ir ok, bet jebkurā gadījumā ziemā regulāri redzu ka tiek stumti merši un bembji, jo ir vienkārši iestiguši. ar priekšpiedziņas auto tas tikpatkā nav novērots.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

arko2 rakstīja: jā, gan cenas, gan izskata ziņā būtu pieņemams arī šis bmw, vienīgi nedaudz attur anālā piedziņa, it īpaši ziemā. var jau būt ka ar esp utt. elektronikas palīdzību ir ok, bet jebkurā gadījumā ziemā regulāri redzu ka tiek stumti merši un bembji, jo ir vienkārši iestiguši. ar priekšpiedziņas auto tas tikpatkā nav novērots.

Par LABĀM riepām esi dzirdējis?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Sanāk ka dekstera maksātspējas līmenis ir 300 lašu ienākumi mēnesī x2, jo tāds ir vidējais G astmas lietotājs - kurš parasti priecājas tāpat kā deksters, jo uz to astmu ir pārsēdies no kāda B3 passāta vai kā tamlīdzīga

Paskatoties cik maksā, piemēram, kāds A4 2.8q, jājautā, ar kuru galu jādomā lai pirktu žopeli

pareizi, pareizi

audī pāri visam sevišķi 2.8 dzinējs

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Sanāk ka dekstera maksātspējas līmenis ir 300 lašu ienākumi mēnesī x2, jo tāds ir vidējais G astmas lietotājs - kurš parasti priecājas tāpat kā deksters, jo uz to astmu ir pārsēdies no kāda B3 passāta vai kā tamlīdzīga

Paskatoties cik maksā, piemēram, kāds A4 2.8q, jājautā, ar kuru galu jādomā lai pirktu žopeli

un kāpēc tu domā, ka vadons safizģī mēnesī tikai 300x2???

vadonim 500 ir jāmaksā mēnesi par hatona īri, vidēji gadā kāds sotaks mēnesī par apkuri...

un tajos posmos, kad vadons kož.... tev pat sapņos nerādās tāds piķis, ko vadons nokož vienā sesijā

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

arko2 rakstīja: jā, gan cenas, gan izskata ziņā būtu pieņemams arī šis bmw, vienīgi nedaudz attur anālā piedziņa, it īpaši ziemā. var jau būt ka ar esp utt. elektronikas palīdzību ir ok, bet jebkurā gadījumā ziemā regulāri redzu ka tiek stumti merši un bembji, jo ir vienkārši iestiguši. ar priekšpiedziņas auto tas tikpatkā nav novērots.

Ziemā ar aizmugures piedziņu , pēc manām domām, ir krietni drošāk. Jā, varbūt ātrāk sanes, toties gandrīz bez pūlēm var savaldīt. Ja sanes priekšpiedziņu, tad lai dievs nogrābstās! Un jā, šim modelim ir divas automātiskās sistēmas, reizēm pat traucējošas, bet ļoti vērtīgas braucot taisnvirzienā pa slidenu ceļu.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Ir radusies doma nopirkt otru auto ģimenē - Škoda-Citigo. Šāds auto ar 4 durvīm, kondicionieri, vadītāja sēdekļa regulēšanu augstumā un miglas lukturiem maksā 6623 latus. Ko Jūs domājat par to? Testos cilvēki saka, ka esot baudāms...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Chankaishi rakstīja: Ja sanes priekšpiedziņu, tad lai dievs nogrābstās!

Nu jau, nu jau... nevajag savu nejēgšanu norakstīt uz piedziņas veidu.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Ir radusies doma nopirkt otru auto ģimenē - Škoda-Citigo. Šāds auto ar 4 durvīm, kondicionieri, vadītāja sēdekļa regulēšanu augstumā un miglas lukturiem maksā 6623 latus. Ko Jūs domājat par to? Testos cilvēki saka, ka esot baudāms...

Volkswagen up! - tā pati mašīna, tikai "prestižais" fofāgena blembuks - 7000laši

Seat Mii - "sportiskais" šito nabagu brālītis

līdzīgie

Fiat 500 - akujenna dārgais vismaz 8000 - laikam tāpēc, ka ņivjibenna prestižs.... visiem BAŅĶIERIEM tāds ir... vispār vēl jau var par jauno 500XXX ķerru paraut....

Kia Picanto - smuks par citigouppmii, bišķi dārgāks par škodu - kaut gan, ka jāizvēlas par 7000 pirkt bugatti parodiju (fofāgenu) vai kiju, tad kija viennozīmīgi ir labāka

Hyundai i10 - tā pati kija, tikai krutāk aprīkots

bet nu renault tomēr pāri visam

pa sešām štukām var dabūt twingo....

vai labāk aizej pasēdi jaunajā clio bišķi gan būs jāpiemaksā, bet tev patiks

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais, tas ka tev šķiet,ka Reno ir visam pāri, tas tev būs tā salicies

Ir jābūt galīgam dīvainim, lai nespētu saprast atšķirību starp VW un Reno

Dzīve aizaugušā cirsmā prasa savu

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

vai tad Pirmais kautkur teica, ka starp fofāgenu un renaultu nav atšķirības?

p.n.

un fanam nevajag fofāgenupu, jamam noteikti vajag dacia sondero..... tas ir vairāk mašīnas par to pašu cenu

zhuks Reģ.: 01.12.2005
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Ir radusies doma nopirkt otru auto ģimenē - Škoda-Citigo. Šāds auto ar 4 durvīm, kondicionieri, vadītāja sēdekļa regulēšanu augstumā un miglas lukturiem maksā 6623 latus. Ko Jūs domājat par to? Testos cilvēki saka, ka esot baudāms...

Čoms paņēma Up! - ļoti apmierināts ir ar to vāģi, tā ka pamēģini, notestē.

JankaV Reģ.: 02.06.2012
0 0 Atbildēt

tānu sagadījies ka manās rokās nonāca megene 01.gada ar 1.616v bezinieku- vakarnakt cukurgalvas bija diezgan nepatīkami pārsteigti, ka nevarēja atrauties, un vēlāk jau tikt līdz pa naksnīgajām ielām ar kaut kādu 530D automatu E39

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Chankaishi rakstīja: Ja sanes priekšpiedziņu, tad lai dievs nogrābstās!

Nu jau, nu jau... nevajag savu nejēgšanu norakstīt uz piedziņas veidu.

Esmu pāris gadus braukājis pa Islandes samērā kalnainajiem ceļiem. Ja kas - tur daudz-maz kaisa un tīra tikai vienu-galveno Islandes šoseju. Pārējās labākajā gadījumā izšķūrē. Lielākoties tur braucu ar priekšpiedziņas autiņiem, tā kā tomēr zinu, par ko runāju Ar priekšpiedziņu braukt lejup pa serpentīnu - brīnišķiga izklaide!

zhuks Reģ.: 01.12.2005
0 0 Atbildēt

Chankaishi rakstīja:

Ziemā ar aizmugures piedziņu , pēc manām domām, ir krietni drošāk. Jā, varbūt ātrāk sanes, toties gandrīz bez pūlēm var savaldīt. Ja sanes priekšpiedziņu, tad lai dievs nogrābstās! Un jā, šim modelim ir divas automātiskās sistēmas, reizēm pat traucējošas, bet ļoti vērtīgas braucot taisnvirzienā pa slidenu ceļu.

Tāpēc jau mūsdienās lielākais saražoto auto daudzums ir ar priekšpiedziņu- jo tā ir nedrošāk. Jo nedrošāk, jo vairāk auto tiek sasisti, jo vairāk sasit, jo vairāk pirks jaunus auto vietā!

Vai tas ir loģiski?

Nē, protams, vidusmēra vadītājs nav spējīgs prasmīgi vadīt auto, kur nu vēl saprast, kas ir vadāma sānslīde un ko ar viņu vispār darīt.

JankaV Reģ.: 02.06.2012
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Nu nezinu, es ar saviem auto esmu gana apmierināts. Mazda pikaps ir vienkārši ekselents aparāts manām darba vajadzībām, pietiekami komfortabls un labi aprīkots, gaitā patīkams, dinamisks priekš tās govs.

Opel Astra Coupe braucieniem,kad nav jāvadā kūdras zābaki un mērstienis vai kādas nebūt degvielas kannas, arī pietiekami labi aprīkots un ,kā saka fans, baudāms auto gan dinamiski, gan vizuāli.

Priekš manis ,protams un priekš mana patreizējā maksātspējas līmeņa.

Vēl es mēdzu šad tad ( vismaz reizi nedēļā) pārvietoties ar Volvo FL10 , retāk ar Fiat Doblo un Nissan Vanete Cargo un vēl retāk ar Mini Cooper Clubman.

Visus iepriekšminētos uzskatu par auto, daži ir jau mizas, bet savu funkciju veic perfekti.

Bet vēlreiz skatīt jēdzienu 'patreizējais pieejamo finanšu resursu līmenis' tr līdzeklim.

nav tā ka zaļais dīzel-a4 skrēja foršāk pa to opeli?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

JankaV rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Nu nezinu, es ar saviem auto esmu gana apmierināts. Mazda pikaps ir vienkārši ekselents aparāts manām darba vajadzībām, pietiekami komfortabls un labi aprīkots, gaitā patīkams, dinamisks priekš tās govs.

Opel Astra Coupe braucieniem,kad nav jāvadā kūdras zābaki un mērstienis vai kādas nebūt degvielas kannas, arī pietiekami labi aprīkots un ,kā saka fans, baudāms auto gan dinamiski, gan vizuāli.

Priekš manis ,protams un priekš mana patreizējā maksātspējas līmeņa.

Vēl es mēdzu šad tad ( vismaz reizi nedēļā) pārvietoties ar Volvo FL10 , retāk ar Fiat Doblo un Nissan Vanete Cargo un vēl retāk ar Mini Cooper Clubman.

Visus iepriekšminētos uzskatu par auto, daži ir jau mizas, bet savu funkciju veic perfekti.

Bet vēlreiz skatīt jēdzienu 'patreizējais pieejamo finanšu resursu līmenis' tr līdzeklim.

nav tā ka zaļais dīzel-a4 skrēja foršāk pa to opeli?

Cits auto, cita koncepcija. Ja man vajadzētu 4 durvju universālu, padomātu. Bet par cik man vajadzēja auto, ar kuru vienam vai šad tad divatā pabraukt kaut kur tur, kur nevajag neko lielāku, tad izvēle krita par labu Astrai.

Šito kaut kad bija vēlme pamēģināt dabā tieši šadā komplektācijā, jāsaka, tas 2,2 DTI dzinējs ir labs.

Es to auto nepirku kā mūža auto, šodien nopērc, nepatiks, pēc kāda nebūt laika var pārdot tālāk. Par cik es neoperēju ar neierobežotiem naudas resursiem, tad mana izvēle ir ierobežota cenā un jāizvēlas kas nebūt atbilstošs manām vēlmēm ,kuras ir pakārtotas maka iespējām.

Ja nebūtu 'maka' faktora, es brauktu ar

1. Ford Ranger jaunāko versiju

2. BMW 3 sēr kupeju vai Audi A5

3. Kaut kas no veciem auto.

Man ir uz ko tiekties un ir mērķi.

BET...salīdzināt A4 un Astra īsti nevar, divi dažādi auto. Ķekavas aplis ar Astra izbraucams ātrāk nekā ar A4

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Ir radusies doma ...

Tev domas rodas gandrīz katru dienu, tas nevienu vairs nepārsteidz, tā ka, domā vien tālāk.

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti