dīzeļautomāts

arko2 Reģ.: 11.01.2005

Vai kāds specs varētu ieteikt uzticami kalpojošu dīzeļautomātu? markai un modelim nav nozīmes, ne vecāku par 10 gadiem. kāda vispār pieredze ar šādu kombināciju? gribas komfortabli braukt un vienlaicīgi neieberzties ar remontiem, īpaši ja pamatā vaina ir sūdīgā konstrukcijā... Tencinu.

 
1 2 3 4
DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

anonimikis rakstīja: tev pēdējā teikumā pirmais vārds lieks.

Nu šitā portāla abi palikušie sābisti (Sviestcs un deksters) drošvien tā nedomā

Deksters nekad nav bijis sābists, bet kādu laiku bija sāba īpašnieks.

Patlaban esmu īpašnieks vairs tikai sāba rezerves ritenim un priekšējām durvīm, kuras nez kāpēc jaunais sāba īpašnieks negrib savākt

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Deksters šogad atkal izveica vienas daudzsajūgu pusautomātiskās kārbas remontu. Pareizāk sakot, novadīja tās kārbas remonta procesu.

Nekas sarežģīts tur nav, ja vien neesi cilvēks ar poda vāka intelektu ( piem msh).

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Vispār jau ir tā- jāpērk tas, kas patīk un nav jāžagojas dēļ it kā iespējama nākotnes remonta.

Visdumākais ir klausīties pagrīdes pašpasludinātu gudreļu stāstus. It sevišķi, ja viņam pieder iedāvināts šrotaudī bez apskates. Guru

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Laba ir jaunā modeļa Meriva 1,7 CDTI ar sešpakāpju automātu.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Laba ir jaunā modeļa Meriva 1,7 CDTI ar sešpakāpju automātu.

Cik maksā kārbas remonts?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Kāpēc tā būtu jāremontē?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Kāpēc tā būtu jāremontē?

Paprasi msh, viņš atbildēs.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Vienam zināmam cilvēkam darba B6 passātam DSG pie 200 štukām atņirdzās. Šis tā saprata ka w-pils fofāgena centram tas nebūt nav tāds pirmais gadījums.

Cita lieta ka viens rīgas autoelektronikas darbonis, uzvārdā Kaross, stiliņā apgalvoja ka viņš to problēmu var novērst jūtami lētāk nekā fofāgena centrs, kur tas prieks tuvojas štukai.

Mjā, nobira automāts un šis saprata, ka tas nav pirmais gadījums. Baigā atklāsme cilvēkam...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Kāpēc tā būtu jāremontē?

Kas par muļķīgu jautājumu? Nu a nafig motors jāremontē bija????

Vai tai kārbai remonts maksā dārgāk kā jauns žopels?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

Mjā, nobira automāts un šis saprata, ka tas nav pirmais gadījums. Baigā atklāsme cilvēkam...

Jā, un pats labākais ka vadības bloks. Es kaut kā atļaušos apšaubīt ka vadības bloka darbamūžu spētu ietekmēt braukšanas režīms

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Deksters šogad atkal izveica vienas daudzsajūgu pusautomātiskās kārbas remontu. Pareizāk sakot, novadīja tās kārbas remonta procesu.

Nekas sarežģīts tur nav, ja vien neesi cilvēks ar poda vāka intelektu ( piem msh).

Ja man ir poda vāka intelekts, tad tavējais ir kā sūdam, kas lido caur to vāku

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

cauri vākam sūds nelido. vismaz pēc mūsu Visumā pastāvošajiem fizikas likumiem.

ja nu vienīgi tev ir kaut kāds viltīgais laiktelpas dezintegrators.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Pirmais rakstīja:

anonimikis rakstīja: tev pēdējā teikumā pirmais vārds lieks.

Nu šitā portāla abi palikušie sābisti (Sviestcs un deksters) drošvien tā nedomā

Deksters nekad nav bijis sābists, bet kādu laiku bija sāba īpašnieks.

Patlaban esmu īpašnieks vairs tikai sāba rezerves ritenim un priekšējām durvīm, kuras nez kāpēc jaunais sāba īpašnieks negrib savākt

a vot kui tev izdosies nomazgāt to iesitienu ar seju sābisma dubļos....

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

GB12 rakstīja:

Mjā, nobira automāts un šis saprata, ka tas nav pirmais gadījums. Baigā atklāsme cilvēkam...

Jā, un pats labākais ka vadības bloks. Es kaut kā atļaušos apšaubīt ka vadības bloka darbamūžu spētu ietekmēt braukšanas režīms

Es savukārt atļaušos apšaubīt, ka viens vai divi tādi gadījumi pierāda, ka DSG birst. Kā jau minēju, "vienam čomam tur... " nebūs īsti arguments.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Nē nu kas tad man - katrs pats savas nelaimes kalējs

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Nē nu kas tad man - katrs pats savas nelaimes kalējs

Tad, kad tu brauksi ar auto, kurš maksā vairāk par DSG kārbas iespējamo remontu, tad drīkstēsi izteikties.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nu Sviestcs (kurš arī ir neapšaubāma īauto autoritāte sāba manuālo kārbu lauciņā) ziņoja, ka sābiem birst arī manuālās kārbas - ķipa vai nu nevar ieslēgt apakļgaitu (kā rezultātā normāli nevar aizbraukt mājās šmigā), vai arī lec ārā no trešā roba (kā rezultātā vienmēr sābisti tiek piesmieti krustojumos)

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Man sāabam virs ātruma 20 km/h grūti bija ielikt 2. robā. Bet tā nav tikai saabu problēma. Tāda bija arī manai Toyotai un nesen uz pirkšanu skatījos vienu passātu B6, kuram bija tas pats - gāja ar krakšķi, kā gazikam.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: ... jaunais sāba īpašnieks negrib savākt

Viens teicās kosmosā laist, tas tak cēlāks mērķis. Par pievešanu saprotu ir jāaizmirst...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja:

DekstersFF rakstīja: ... jaunais sāba īpašnieks negrib savākt

Viens teicās kosmosā laist, tas tak cēlāks mērķis. Par pievešanu saprotu ir jāaizmirst...

Tu nopiki to mizu bez durvīm???

Izsaku līdzjūtības....

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Tad, kad tu brauksi ar auto, kurš maksā vairāk par DSG kārbas iespējamo remontu, tad drīkstēsi izteikties.

A tu vispirms nopērc auto!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Tad, kad tu brauksi ar auto, kurš maksā vairāk par DSG kārbas iespējamo remontu, tad drīkstēsi izteikties.

A tu vispirms nopērc auto!

viņs taču nevar iepriekšējo pārdot....

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja:

DekstersFF rakstīja: ... jaunais sāba īpašnieks negrib savākt

Viens teicās kosmosā laist, tas tak cēlāks mērķis. Par pievešanu saprotu ir jāaizmirst...

Tā arī neesmu uz to pusi braucis, vari neaizmirst.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Tad, kad tu brauksi ar auto, kurš maksā vairāk par DSG kārbas iespējamo remontu, tad drīkstēsi izteikties.

A tu vispirms nopērc auto!

Nu, kādus 100 esmu nopircis

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh pirks kārbu

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti