audy 80 karburator degvielas suknis

sedancoupe80 Reģ.: 15.12.2012

Ir lieta taada, atrodos vaacijaa un peec nedeelas braucu uz LV, bet bendzina suknis laiz karteri bendzinu. Pilsetas shrota ir tikai vw golf 3, no ta neder suknis, vai golfiem3 nemaz nenak karburators?

Vai ir alternatiive uzstaadiit elektrisko suukni, no golf 3? vai kadu citu suukni?

Vrb kaadam ir varianti??

 
1 2 3
recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Tu zini,piemeram,cik maksa Lamborghini F115 dzeses suuknis ? Un kapec man izmest 2 tavu schrott audi naudu par to, ja var saremontet ??

138 LVL tonnā x 1.5T x 2 =~400 LVL, nu nav nekāds kosmoss priekš lambo.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Tu zini,piemeram,cik maksa Lamborghini F115 dzeses suuknis ? Un kapec man izmest 2 tavu schrott audi naudu par to, ja var saremontet ??

138 LVL tonnā x 1.5T x 2 =~400 LVL, nu nav nekāds kosmoss priekš lambo.

Tad sanak,ka esmu paarvertejis to audi..

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

recluse rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Tu zini,piemeram,cik maksa Lamborghini F115 dzeses suuknis ? Un kapec man izmest 2 tavu schrott audi naudu par to, ja var saremontet ??

138 LVL tonnā x 1.5T x 2 =~400 LVL, nu nav nekāds kosmoss priekš lambo.

Tad sanak,ka esmu paarvertejis to audi..

Sanāk, ka Tev gredzenu vergs nesanāk.

P.S. Bija saturīga tēma, autors pat pastāstīja kā beidzās.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja:

P.S. Bija saturīga tēma, autors pat pastāstīja kā beidzās.

Tas gan.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Ko ta nu kazoku uzmeti otradak peksnji ? Tu zini,piemeram,cik maksa Lamborghini F115 dzeses suuknis ? Un kapec man izmest 2 tavu schrott audi naudu par to, ja var saremontet ??

Nu re - tu pareizi uzrakstīji - "ja var saremontēt". Tofika iemesla detaļa tāda nav - nē nu labi, tu varbūt kaut ko saķīmiķotu, bet es tad tādā mašīnā sēstos tikai vispirms pie kājām noliekot kārtīgu bugatieri...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

msh rakstīja: Visu ko var mēģināt remontēt - tikai deksters noteikti nav pamanījis ka ārpus viņa purva padomju laiks ir beidzies, detaļas ir nopērkamas bet jāties ar neremontējamām detaļām nav vērts - tā vietā nopērk jaunu.

Ko ta nu kazoku uzmeti otradak peksnji ? Tu zini,piemeram,cik maksa Lamborghini F115 dzeses suuknis ? Un kapec man izmest 2 tavu schrott audi naudu par to, ja var saremontet ??

kursh tad te met to kazhocinju uz otru pusi. kad tev pasaka, ka nav remonta komplekta un ka aizvalcetos suknus nafig neviens neremontee, tad tu saac ar demagogjiju par lambordzhiinii.

tev kuudra ir nonaakusi uriinaa, bet uriins galvaa...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Šīri, tu joprojām apmaldies tulkojumos

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

šoreiz šīrim ir taisnība....

vadons kā parasti piedāvāja pirkt remkomplektu un remontēt to audī sūkni....

remontēt jau var, par to nav bazara - bazars ir par to, ka remkoplektu tam sūknim nopirkt nevar.... tātad jāskatās no kāda cita sūkņa var piemeklēt....

p.n.

un ja var piemeklēt remkomplektu, tad kāpēc nepiemeklēt vienkārši citu sūkni?

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti