Laimes cirsmas Nami

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
 
1 2 3 4
Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja: Pastalas Kotlete

Kas pa kotleti, kāda kotlete,

cik liela, cik svaiga, kādā krāsā?

Bļā!!!

Atdod mūsu Kotleti!!!

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

mani un daudzus citus uzmeta un paputināja , jo mums , atšķirībā no tevis , bija ko atņemt lai , arī ar dižtaisnās jenotības piekrišanu , glābtu swedbankas .

nu ja, nu jā, tevi uzmeta Un paputināja.

Viss ar tevi skaidrs

Ja jau tevi uzmeta un paputināja dēļ bankām, tad jau tev bija/ir kredīti. Un zini,kredītā pirkts nams nav tavs līdz mirklim , kamēr to esi izmaksājis. Zinu es daudzus šitādus 'ipašnieķeļus'

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja:

farruhs rakstīja: Pastalas Kotlete

Kas pa kotleti, kāda kotlete,

cik liela, cik svaiga, kādā krāsā?

Bļā!!!

Atdod mūsu Kotleti!!!

Protamska tā bija bebra kotlete ,liela un sarkana.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

vispār ir interesanti

tev ir īpašums ar vērtību X, par kuru valsc kāš kāpostu ni nodokļa veidā

tu ieķīlā savu īpašumu bankā, dabū kāpostu un par to kāpostu veic īpašuma uzlabošanu...

rezultātā valsc pamana, ka tavam īpašumam varētu būt cēlusies vērtība un iegruzī tev liekāku nodokli....

piemēram tev ir zeme un tu uzbliez tur trušu būdu

vai vēl trakāk - dzīvo penZionārs jūrmalā un domā, ka viņa zemes pleķītis maksā 100 latus

pēķšņi kaimiņos naudas atmazgāšanas vai uzturēšanās atļaujas (vai abu) nolūkos tiek līdzīgas izmantošanas īpašums pārdots par 100500 miljoniem

un te pēkšņi penzionārs nākamā jada 1 janvārī pamana, ka nodokli vairs nespēj samaksāt

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: vispār ir interesanti

tev ir īpašums ar vērtību X, par kuru valsc kāš kāpostu ni nodokļa veidā

tu ieķīlā savu īpašumu bankā, dabū kāpostu un par to kāpostu veic īpašuma uzlabošanu...

rezultātā valsc pamana, ka tavam īpašumam varētu būt cēlusies vērtība un iegruzī tev liekāku nodokli....

piemēram tev ir zeme un tu uzbliez tur trušu būdu

vai vēl trakāk - dzīvo penZionārs jūrmalā un domā, ka viņa zemes pleķītis maksā 100 latus

pēķšņi kaimiņos naudas atmazgāšanas vai uzturēšanās atļaujas (vai abu) nolūkos tiek līdzīgas izmantošanas īpašums pārdots par 100500 miljoniem

un te pēkšņi penzionārs nākamā jada 1 janvārī pamana, ka nodokli vairs nespēj samaksāt

Cik dzirdēts, pašvaldības šādos gadījumos penZionāriem mēdz palīdzēt. Katrā ziņā, neesmu lasījis par gadījumiem, ka kāds Jūrmalas pendža būtu palicis bez mājas NĪ nodokļa parāda dēļ...

Bet jautājums pa lielam ir tīri filozofisks. Skatoties, tā teikt, no savām acīm, ir skaidrs, ka pendžiem naudas maz, zālēm vajag, dzīvot vajag un gribas arī nomirt kā cilvēkam. Īsti nesaprotu, kur problēma (vismaz dažiem) - pārdot savas Jūrmalas mājas, centra dzīvokļus utt. un iet dzīvot kaut kur lētākās vietās, bet cilvēcīgu dzīvi. Man šitā bija vecaimammai - dzīvoja trīsistabu dzīvoklī (viena), bet visu laiku sūdzējās, ka dārgi par apkuri jāmaksā, nav, kas brauc ciemos (visi bērni dzīvoja citās pilsētās), jākāpj uz 3. stāvu utt. Bet pierunāt pārvākties uz vienistabas, pie tam, pilsētā, kurā dzīvo kādi tuvinieki, nu, ne pa kam. Aizgāja pie meitas tikai tad, kad vairs galīgi paiet nevarēja...

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Šī ir tā Laimes pļava ? :jaunieprojekti.lv/...

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Es līdz šim brīdim nevaru iebraukt. Kur tā pļava atrodas?

Daugavai šinī vai tanī pusē?

Tobiš Juglas pusē, vai Bolderājas pusē?

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Pārdodu 90.gada VW flagmani. Benzīns/gāze.

Nieka 1300Ls

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja: Šī ir tā Laimes pļava ? :jaunieprojekti.lv/...

Daudzsološs attīstītāja nosaukums...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja: Šī ir tā Laimes pļava ? :jaunieprojekti.lv/...

tu esi nokavējis....

jams jau sen neizpildās ar būvzemes gabaliem

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

farruhs rakstīja: Šī ir tā Laimes pļava ? :jaunieprojekti.lv/...

tu esi nokavējis....

jams jau sen neizpildās ar būvzemes gabaliem

Es gan teiktu: par laimi nokavejis.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais, cik ilgi jau tu stroikā dzīvo? Un cik vēl ilgi dzīvosi? Tur tu sievu esi atradis, šrotu ierīkojies... padomā vismaz par bērnie, pēc tam skaitīs pantiņu 'Stroikā dzimu, stroikā augu,stroikā mūžu nodzīvoju'.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

cik reizes vajag atkārtot?

Pirmais dzīvo pirtiņā!

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Lai ir, lai ir,

Lai putniem ligzdas ir,

Lai zvēriem alas ir,

Lai ļaudīm mājas ir.

Lai ir, lai ir,

Lai visiem mājas ir

Un gailis sardzē tup uz torņa gala.

Lai ir zivīm upes,

Lai ir čūskām purvi

Un lai pretim vienmēr

Nāk mums labais burvis.

Lai ir, lai ir,

Lai putniem ligzdas ir,

Lai zvēriem alas ir,

Lai ļaudīm mājas ir.

Lai ir, lai ir,

Lai visiem mājas ir

Un visiem savās mājās labi klājas!

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Pirmais, cik ilgi jau tu stroikā dzīvo? Un cik vēl ilgi dzīvosi? Tur tu sievu esi atradis, šrotu ierīkojies... padomā vismaz par bērnie, pēc tam skaitīs pantiņu 'Stroikā dzimu, stroikā augu,stroikā mūžu nodzīvoju'.

eu a cik ilgi tu dzivosi iireetaa maajaa? nu atbildi godigi. kautkad tev pienaks tas vecums, ka nevienam nebusi vajadzigs. mati tev no galvas jau sen ir nogaajushi, tatad var secinat ka nav jau daudz atlicis.

par savu pensiju jau tu majas iri nevareesi atlauties. apskatijos tabulaa tavas sociaalaas iemaksas. tev baigi mazaa aldzinja

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Pirmais, cik ilgi jau tu stroikā dzīvo? Un cik vēl ilgi dzīvosi? Tur tu sievu esi atradis, šrotu ierīkojies... padomā vismaz par bērnie, pēc tam skaitīs pantiņu 'Stroikā dzimu, stroikā augu,stroikā mūžu nodzīvoju'.

eu a cik ilgi tu dzivosi iireetaa maajaa? nu atbildi godigi. kautkad tev pienaks tas vecums, ka nevienam nebusi vajadzigs. mati tev no galvas jau sen ir nogaajushi, tatad var secinat ka nav jau daudz atlicis.

par savu pensiju jau tu majas iri nevareesi atlauties. apskatijos tabulaa tavas sociaalaas iemaksas. tev baigi mazaa aldzinja

Paskat manējo! Ko es zinu, ko darba devejs par mani pikjo?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Šīri,kaut tev visu mūžu no algas vien būtu jāpārtiek

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja:

Shiirs rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Pirmais, cik ilgi jau tu stroikā dzīvo? Un cik vēl ilgi dzīvosi? Tur tu sievu esi atradis, šrotu ierīkojies... padomā vismaz par bērnie, pēc tam skaitīs pantiņu 'Stroikā dzimu, stroikā augu,stroikā mūžu nodzīvoju'.

eu a cik ilgi tu dzivosi iireetaa maajaa? nu atbildi godigi. kautkad tev pienaks tas vecums, ka nevienam nebusi vajadzigs. mati tev no galvas jau sen ir nogaajushi, tatad var secinat ka nav jau daudz atlicis.

par savu pensiju jau tu majas iri nevareesi atlauties. apskatijos tabulaa tavas sociaalaas iemaksas. tev baigi mazaa aldzinja

Paskat manējo! Ko es zinu, ko darba devejs par mani pikjo?

tev ir apalja nullle cuucinj

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Šīri,kaut tev visu mūžu no algas vien būtu jāpārtiek

ne man ta nebus, jo es neesu lohs

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

farruhs rakstīja:

Shiirs rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Pirmais, cik ilgi jau tu stroikā dzīvo? Un cik vēl ilgi dzīvosi? Tur tu sievu esi atradis, šrotu ierīkojies... padomā vismaz par bērnie, pēc tam skaitīs pantiņu 'Stroikā dzimu, stroikā augu,stroikā mūžu nodzīvoju'.

eu a cik ilgi tu dzivosi iireetaa maajaa? nu atbildi godigi. kautkad tev pienaks tas vecums, ka nevienam nebusi vajadzigs. mati tev no galvas jau sen ir nogaajushi, tatad var secinat ka nav jau daudz atlicis.

par savu pensiju jau tu majas iri nevareesi atlauties. apskatijos tabulaa tavas sociaalaas iemaksas. tev baigi mazaa aldzinja

Paskat manējo! Ko es zinu, ko darba devejs par mani pikjo?

tev ir apalja nullle cuucinj

a tu redzi vairāk kā tikai savu nodaļu?

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti