Opel Mokka - uzlecošā zvaigzne

VWfans Reģ.: 21.02.2004
 
1.. 4 5 6 7 8 9
Velomens Reģ.: 21.10.2007
1 0 Atbildēt

Da ko var ņemties - katrs brauc ar ko var/grib/spēj atļauties. Ne visiem auto ir prioritāte. Patiesībā man ir po, ka mana Meriva ir krietni lētāka par manu velosipēdu.

P.S. Merivā var ielikt 3 velo (nonemti pr. rati) un paliek pilnvērtīgas 3 sēdvietas.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: tā ir kaut kāda nabagu domāšana- pirkt vislētāko bet jaunu , kauč vai opeli, un tā lai paliek paikai un kino biļetei pāri.

pa to naudu 10 lati var-

a) nopirkt palietotu normālu mašīnu, kura neriebjas, kam ir 4x4 un ja paveicas, tad arī normàls salons

b) nopirkt vēl palietotāku mašīnu par 5 lati, 2 latus ieinvestēt kārtībā un par 3 latiem uzlabot savu dzīves kvalitāti.

c) nedarīt neko, un izskatīties pēc idiota savā merivā.

Pag, pag... Kas vainas jaunam Opelim? Rutulis,piemēram, arī nopirka jaunu Insignia. Teica, esot vecais BMW ( nu ne dikti vecs arī) apnicis, nopirka jaunu Opel.

Ļoti apmierināts ar to. Nav gluži no tiem večiem, kas neko nejēdz... Nauda atļauj un izvēle bija tāda. STaigājām pa BMauto salonu, runājām....BMW jauns nesanāk, vecu negrib, tad lūk iznāca Opelis.

Tiesa gan, OPC izpildījumā.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: Ozzi

ne jau l`et`ako... bet to, kuru k`a liekas kaimi`ni skaud`is...

par plik`as b`az`ites priek`spiedzi`nas mokkas naudu var nopirkt piepakotu 4x4 daciju... bet praktiskaislatvietis ta`cu nepirks l`etu ma`s`inu nav pa`cotna....

pirms 11 gadiem ar``i otr`a megane bija dizainiski revolucion`ars apar`ats.... tagad liekasnekas`ipa`ss...p`ec laici`na tas pats notiks ar`i ar mokas dizainu....

Zini,Pirmais, es arī Dacia nepirktu, jo izskatās tas auto tomēr pēc sūda uz kociņa, man nepatīk. Nu ir tas lēts sūds. Ne tur izskata, ne tur materiālu kvalitāte.

Cik atceros, tev galvā ir tāds dīvains klikšķis. Tev viss, kam ir 4 riteņi, stūre un sēdekļi, ir vienāds. Un tu pielīdzini visu lētākajam eksemplāram un uzskati,ka tā ir tāmēraukla-4 riteņi, stūre un pr stikls. Nu tā apmēram. Tieši tas pats ar Reno un Audi. Kā tu te parasti klārē, abi vienādi, tikai Audi 2x dārgāks.

Pupu mizas.

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

GB12 rakstīja:

Un tagad nosauc man kaut vienu iemeslu, kāpēc lai tas viss būtu vajadzīgs. Bezceļos tikpat kā nebraucu un tur, kur laukos sanāk šad tad iebraukt, vienmēr esmu bez problēmām ticis ārā arī bez pilnpiedziņas. Un jā, ja tev tas leišu radagabals būtu atdevis priekšpiedziņas auto? Tad bļautu, ka pilnpiedziņa ir sūds?

Atslēdzams ABS - priekš kam?

Īsta rocene - lai liktu jūtubā tādus urlātvideo kā tu uz tā lauku ceļa bez spidometra vai pie garāžām? Esmu sen izaudzis no tā vecuma, pareizāk sakot, man tas nekad nav licies stilīgi. A, ja gribēšu paslidināties, ir iespēja paņemt arī auto ar "īstu roceni"...

Bet man septiņgadīgais dranduļets tas pats tavējais jau vien ir, tikai jaunāks modelis. Savā laikā msh vectēvs bļaustījās, ka vienīgais īstais auto uz pasaules ir Audi 50 un B3 ir sūds, tagad msh saka, ka B6 pasāts / to pašu gadu Audi A4 ir sūds, msh mazdēlam leišu rads atdos B6 pasātu / Audi A4 un tas jūtubā visiem rādīs, kā bez paneļa velk pa lauku ceļiem un pa visiem forumiem bļaustīsies, ka šis ir pasaules īstais un vienīgais Auto.

Tā kā tev līdz dekstera līmenim vēl uiiii ko laisties [man patika viņa murgojums, kam par pamatu tika paņemtas viņa pāris redzētas manis bildes, pieliekot klāt sev pazīstamas lietas - es tak publiski neapspriežu ka viņš ir plikpaurains un briļļains putnubiedēklis, kurš izskatās vismaz 10 gadus vecāks nekā ir... ], ar tevi vēl var mēģināt padiskutēt. Tātad, tā mašīna, kuru man it kā "atdeva", bija visplikākās komplektācijas [labi, bija viena ekstra - centrālā] bezpiedziņas A80. Pabraucu, iepatikās, sāku krāmēt iekšā aprīkojumu, sapratu ka agrāk vai vēlāk uz q būs jāiet, jo nakuj braukt ar divriteņu audī, tad iestājās jaunais likums par ārzemēs regotu mašīnu vadīšanu un sagadīšanas pēc tika iepirkts esošais A90q.

Par izbraukšanu - piekrītu, arī ar bezpiedziņu esmu viskautkur izbraucis, bet ar q tas ir vēl patīkamāk. Gan nav man bijis tik izteikti kā visādiem stiliņa lietotajiem, kuri, nopirkuši savu pirmo kvatru, iestājoties ziemai, raksta tekstus par tēmu "kāds es agrāk biju idiots, bla bla bla"

Atslēdzams ABS? Drošībai. Uz ledus vai apledojuša ceļa mašīna ar šļūcošiem riteņiem apstājas ātrāk. Zinu ne vienu vienu 30-40+ gadus vecu braucēju, kas pērkot mašīnu, speciāli izvēlas bez ABS vai ja ir, ravē ārā.

Rocenes raustīšana mani arī nav nekad aizrāvusi, nevaru iebraukt kur ir tas kaifs braukt ar bezpiedziņu pa taisnu ielu un raustīt roceni, tāpēc 19 gadu vecumā sapratu ka vajag kvatru. Bet nu jebkurā gadījumā nenovēlu tev uzzināt cik izmaksā tās tavas rocenes motoriņi - minos ka skaitlis bija trīsciparu un pirmais nebija vieninieks, un kā reiz tava vecuma mašīnām dzirdēts ka viņi mēdz arī plīst

Bet mans vectētiņš neko nebļaustījās - padumjo savienībā nebija izvēle starp plīstošām lamatām un izturīgām mašīnām, kredītus un līzingus arī pakaļ nemeta - bet mans roku leņķis ir mantots no viņa [viņam gan pēdējo trīs desmitgadu vācu mašīnu elektronika, motora vadība un plastmasas saloni ir tumša bilde], un tā nu ir nejauši sanācis ka es eju viņa pēdās - viņš uzcēla, ja nemaldos, trīs mašīnas no lūžņiem. Tolaik gan tas bija arī finansiāli izdevīgi.

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

krix rakstīja:

msh rakstīja:

GB12 rakstīja:

Un tagad nosauc man kaut vienu iemeslu, kāpēc lai tas viss būtu vajadzīgs. Bezceļos tikpat kā nebraucu un tur, kur laukos sanāk šad tad iebraukt, vienmēr esmu bez problēmām ticis ārā arī bez pilnpiedziņas. Un jā, ja tev tas leišu radagabals būtu atdevis priekšpiedziņas auto? Tad bļautu, ka pilnpiedziņa ir sūds?

Atslēdzams ABS - priekš kam?

Īsta rocene - lai liktu jūtubā tādus urlātvideo kā tu uz tā lauku ceļa bez spidometra vai pie garāžām? Esmu sen izaudzis no tā vecuma, pareizāk sakot, man tas nekad nav licies stilīgi. A, ja gribēšu paslidināties, ir iespēja paņemt arī auto ar "īstu roceni"...

Bet man septiņgadīgais dranduļets tas pats tavējais jau vien ir, tikai jaunāks modelis. Savā laikā msh vectēvs bļaustījās, ka vienīgais īstais auto uz pasaules ir Audi 50 un B3 ir sūds, tagad msh saka, ka B6 pasāts / to pašu gadu Audi A4 ir sūds, msh mazdēlam leišu rads atdos B6 pasātu / Audi A4 un tas jūtubā visiem rādīs, kā bez paneļa velk pa lauku ceļiem un pa visiem forumiem bļaustīsies, ka šis ir pasaules īstais un vienīgais Auto.

Tā kā tev līdz dekstera līmenim vēl uiiii ko laisties [man patika viņa murgojums, kam par pamatu tika paņemtas viņa pāris redzētas manis bildes, pieliekot klāt sev pazīstamas lietas - es tak publiski neapspriežu ka viņš ir plikpaurains un briļļains putnubiedēklis, kurš izskatās vismaz 10 gadus vecāks nekā ir... ], ar tevi vēl var mēģināt padiskutēt. Tātad, tā mašīna, kuru man it kā "atdeva", bija visplikākās komplektācijas [labi, bija viena ekstra - centrālā] bezpiedziņas A80. Pabraucu, iepatikās, sāku krāmēt iekšā aprīkojumu, sapratu ka agrāk vai vēlāk uz q būs jāiet, jo nakuj braukt ar divriteņu audī, tad iestājās jaunais likums par ārzemēs regotu mašīnu vadīšanu un sagadīšanas pēc tika iepirkts esošais A90q.

Par izbraukšanu - piekrītu, arī ar bezpiedziņu esmu viskautkur izbraucis, bet ar q tas ir vēl patīkamāk. Gan nav man bijis tik izteikti kā visādiem stiliņa lietotajiem, kuri, nopirkuši savu pirmo kvatru, iestājoties ziemai, raksta tekstus par tēmu "kāds es agrāk biju idiots, bla bla bla"

Atslēdzams ABS? Drošībai. Uz ledus vai apledojuša ceļa mašīna ar šļūcošiem riteņiem apstājas ātrāk. Zinu ne vienu vienu 30-40+ gadus vecu braucēju, kas pērkot mašīnu, speciāli izvēlas bez ABS vai ja ir, ravē ārā.

Rocenes raustīšana mani arī nav nekad aizrāvusi, nevaru iebraukt kur ir tas kaifs braukt ar bezpiedziņu pa taisnu ielu un raustīt roceni, tāpēc 19 gadu vecumā sapratu ka vajag kvatru. Bet nu jebkurā gadījumā nenovēlu tev uzzināt cik izmaksā tās tavas rocenes motoriņi - minos ka skaitlis bija trīsciparu un pirmais nebija vieninieks, un kā reiz tava vecuma mašīnām dzirdēts ka viņi mēdz arī plīst

Bet mans vectētiņš neko nebļaustījās - padumjo savienībā nebija izvēle starp plīstošām lamatām un izturīgām mašīnām, kredītus un līzingus arī pakaļ nemeta - bet mans roku leņķis ir mantots no viņa [viņam gan pēdējo trīs desmitgadu vācu mašīnu elektronika, motora vadība un plastmasas saloni ir tumša bilde], un tā nu ir nejauši sanācis ka es eju viņa pēdās - viņš uzcēla, ja nemaldos, trīs mašīnas no lūžņiem. Tolaik gan tas bija arī finansiāli izdevīgi.

agri no rīta līki pirksti...

msh, no tās visas garās penteres, man ieinteresēja Tavs viedoklis:

kam ir paredzēts ABS?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Tā kā tev līdz dekstera līmenim vēl uiiii ko laisties [man patika viņa murgojums, kam par pamatu tika paņemtas viņa pāris redzētas manis bildes, pieliekot klāt sev pazīstamas lietas - es tak publiski neapspriežu ka viņš ir plikpaurains un briļļains putnubiedēklis, kurš izskatās vismaz 10 gadus vecāks nekā ir... ], ar tevi vēl var mēģināt padiskutēt. Tātad, tā mašīna, kuru man it kā "atdeva", bija visplikākās komplektācijas [labi, bija viena ekstra - centrālā] bezpiedziņas A80. Pabraucu, iepatikās, sāku krāmēt iekšā aprīkojumu, sapratu ka agrāk vai vēlāk uz q būs jāiet, jo nakuj braukt ar divriteņu audī, tad iestājās jaunais likums par ārzemēs regotu mašīnu vadīšanu un sagadīšanas pēc tika iepirkts esošais A90q.

Par izbraukšanu - piekrītu, arī ar bezpiedziņu esmu viskautkur izbraucis, bet ar q tas ir vēl patīkamāk. Gan nav man bijis tik izteikti kā visādiem stiliņa lietotajiem, kuri, nopirkuši savu pirmo kvatru, iestājoties ziemai, raksta tekstus par tēmu "kāds es agrāk biju idiots, bla bla bla"

msh, tu te pirms brīža visu laiku piesauci manu cietpaurību, spriestspēju utt., ko parasti var atļauties darīt tie, kuri ar šīm īpašībām ir apveltīti, bet tā arī neesi sapratis vienu lietu visā šajā. Ne jau stāsts ir par to, ar cik veciem/jauniem, aprīkotiem/plikiem vai tml. auto katrs brauc... man pašam otrs auto ir tava audī vecumā, nu OK, biš jaunāks un tur arī vajadzēs likt iekšā daudz. Bet ne par to ir stāsts. Stāsts ir par to, ka cilvēks, kuram dzīvē tikpat kā nekā nav un, ja arī kas ir, tad tikai pateicoties tam, ka kaut ko viņam kāds iedod, brauc virsū tiem, kas dzīvē visu ir sapelnījuši paši. Tavā gadījumā - lai nu būtu, tu nopērc A80Q, bet nevarētu to nopirkt, par aprīkojuma likšanu vispār nerunāsim, ja nedzīvotu mātes dzīvoklī. Tajā pašā laikā tu noliec tos, kas var atļauties nopirkt labākus, jaunākus, dārgākus auto, pie tam, tos nopelnīt paši. Tu visu dzīves mēri pēc savas mērauklas - ja tu fano par pilnpiedziņu, tad tie, kas nefano, ir lohi, ja tu fano par 2.3 motoriem, tad tie, kas nefano, ir lohi, ja tu uzskati, ka jāpērk lielāks motors, lai to varētu forsēt, tad citiem arī tāds mērķis ir... utt.utjp. Tiesa gan, lai kā tu mēģinātu iebilst un tūlīt bārstīsi pretī, ka es neko nejēdzu, jebkurš psihologs pateiks, ka tev vienkārši skauž... Bet šeit pilnībā ir jāpiekrīt Deksteram - iemācies skatīties uz dzīvi plašāk...

Atslēdzams ABS? Drošībai. Uz ledus vai apledojuša ceļa mašīna ar šļūcošiem riteņiem apstājas ātrāk. Zinu ne vienu vienu 30-40+ gadus vecu braucēju, kas pērkot mašīnu, speciāli izvēlas bez ABS vai ja ir, ravē ārā.

Drošībai pilnīgi pietiek ar pareiza braukšanas ātruma izvēli un labām riepām. Un jā, prasmi savākt auto izslīdēšanas gadījumā...

Rocenes raustīšana mani arī nav nekad aizrāvusi, nevaru iebraukt kur ir tas kaifs braukt ar bezpiedziņu pa taisnu ielu un raustīt roceni, tāpēc 19 gadu vecumā sapratu ka vajag kvatru. Bet nu jebkurā gadījumā nenovēlu tev uzzināt cik izmaksā tās tavas rocenes motoriņi - minos ka skaitlis bija trīsciparu un pirmais nebija vieninieks, un kā reiz tava vecuma mašīnām dzirdēts ka viņi mēdz arī plīst

Ir dzirdēts, bet, arī zinu apmēram, cik maksā. Ja nemaldos, kā reiz, vakar delfos bija raksts par to. Bet, tā kā man ir DSG un rocene faktiski lietota netiek, pārāk par to nesatraucos. Bet, ja par plīšanu... nepirkt jaunāku un komfortablāku auto tāpēc, ka bail, ka tik kas nesaplīst un nav jāiegulda lielāka nauda remontā, ir santīmmīlēšana. Ar izņēmumiem, protams.

Bet mans vectētiņš neko nebļaustījās - padumjo savienībā nebija izvēle starp plīstošām lamatām un izturīgām mašīnām, kredītus un līzingus arī pakaļ nemeta - bet mans roku leņķis ir mantots no viņa [viņam gan pēdējo trīs desmitgadu vācu mašīnu elektronika, motora vadība un plastmasas saloni ir tumša bilde], un tā nu ir nejauši sanācis ka es eju viņa pēdās - viņš uzcēla, ja nemaldos, trīs mašīnas no lūžņiem. Tolaik gan tas bija arī finansiāli izdevīgi.

Apsveicu... Kā jau minēju, vēlreiz atkārtošos - tas nav nekas slikts pats par sevi. Slikti ir tad, ja tu šādu dzīves modeli ar reliģisku pārliecību sāc uztiept kā vienīgo pareizo un īsto.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
1 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Pirmais rakstīja: Ozzi

ne jau l`et`ako... bet to, kuru k`a liekas kaimi`ni skaud`is...

par plik`as b`az`ites priek`spiedzi`nas mokkas naudu var nopirkt piepakotu 4x4 daciju... bet praktiskaislatvietis ta`cu nepirks l`etu ma`s`inu nav pa`cotna....

pirms 11 gadiem ar``i otr`a megane bija dizainiski revolucion`ars apar`ats.... tagad liekasnekas`ipa`ss...p`ec laici`na tas pats notiks ar`i ar mokas dizainu....

Zini,Pirmais, es arī Dacia nepirktu, jo izskatās tas auto tomēr pēc sūda uz kociņa, man nepatīk. Nu ir tas lēts sūds. Ne tur izskata, ne tur materiālu kvalitāte.

Cik atceros, tev galvā ir tāds dīvains klikšķis. Tev viss, kam ir 4 riteņi, stūre un sēdekļi, ir vienāds. Un tu pielīdzini visu lētākajam eksemplāram un uzskati,ka tā ir tāmēraukla-4 riteņi, stūre un pr stikls. Nu tā apmēram. Tieši tas pats ar Reno un Audi. Kā tu te parasti klārē, abi vienādi, tikai Audi 2x dārgāks.

Pupu mizas.

tu vispār neesi jaunas mokkas mērķauditorija

nu tu jau nepērc ari plikāko mokku.... un tu nepērc mokku vispār.... tā vietā iesip sani un nopērc nojātu mazdu

bobcat Reģ.: 12.10.2006
1 0 Atbildēt

Reku whatcar ir patestējis jauno Mokku www.whatcar.lv/...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
1 0 Atbildēt

ohoooo, izrādās, ka vācu autobūves flagmanis tiek ražots korejā

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Pirmais rakstīja: Ozzi

ne jau l`et`ako... bet to, kuru k`a liekas kaimi`ni skaud`is...

par plik`as b`az`ites priek`spiedzi`nas mokkas naudu var nopirkt piepakotu 4x4 daciju... bet praktiskaislatvietis ta`cu nepirks l`etu ma`s`inu nav pa`cotna....

pirms 11 gadiem ar``i otr`a megane bija dizainiski revolucion`ars apar`ats.... tagad liekasnekas`ipa`ss...p`ec laici`na tas pats notiks ar`i ar mokas dizainu....

Zini,Pirmais, es arī Dacia nepirktu, jo izskatās tas auto tomēr pēc sūda uz kociņa, man nepatīk. Nu ir tas lēts sūds. Ne tur izskata, ne tur materiālu kvalitāte.

Cik atceros, tev galvā ir tāds dīvains klikšķis. Tev viss, kam ir 4 riteņi, stūre un sēdekļi, ir vienāds. Un tu pielīdzini visu lētākajam eksemplāram un uzskati,ka tā ir tāmēraukla-4 riteņi, stūre un pr stikls. Nu tā apmēram. Tieši tas pats ar Reno un Audi. Kā tu te parasti klārē, abi vienādi, tikai Audi 2x dārgāks.

Pupu mizas.

Tā arī ir - abi vienādi, tikai audi 2x dārgāks (pie kam, visās pozīcijās).

Pircējs praktiskais pievērš uzmanību tādai lietai kā cenas/veiktspējas attiecība. Un šajā ziņā vācu brendi jau sen ir zaudējuši. Pat neskatoties uz to, ka ražo savus auto valstīs ar lētākiem resursiem. Izskatās ka tur joprojām dominē princips: cenas neatlaidīsim + resursu izmaksas samazināsim = peļņa lielāka.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Nesen vienā raidījumā Elbakjans izteicās par "superkāriem" porshe, kuriem iekšā joprojām ir 80-to gadu audi motori.

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: Ozzi

ne jau l`et`ako... bet to, kuru k`a liekas kaimi`ni skaud`is...

par plik`as b`az`ites priek`spiedzi`nas mokkas naudu var nopirkt piepakotu 4x4 daciju... bet praktiskaislatvietis ta`cu nepirks l`etu ma`s`inu nav pa`cotna....

pirms 11 gadiem ar``i otr`a megane bija dizainiski revolucion`ars apar`ats.... tagad liekasnekas`ipa`ss...p`ec laici`na tas pats notiks ar`i ar mokas dizainu....

Ko žagojies?

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Nortel

Nesen vienā raidījumā Elbakjans izteicās par "superkāriem" porshe, kuriem iekšā joprojām ir 80-to gadu audi motori.

=====================

Interesanti, par kuriem "superkāriem" viņš tā izteicās ...

Diez vai Robčiks tādas muļķības varēja sacerēt - pat,ja

tas dzinējs ārēji atgādina "veco" motoru, tad "iekšas"

tur sen jau ir galīgi citas ... Šito es labi novēroju nedēļas

nogalē Bauskā - it kā no ārpuses sens un labi zināms

dzinējs, bet iekšā...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Pirmais rakstīja: Ozzi

ne jau l`et`ako... bet to, kuru k`a liekas kaimi`ni skaud`is...

par plik`as b`az`ites priek`spiedzi`nas mokkas naudu var nopirkt piepakotu 4x4 daciju... bet praktiskaislatvietis ta`cu nepirks l`etu ma`s`inu nav pa`cotna....

pirms 11 gadiem ar``i otr`a megane bija dizainiski revolucion`ars apar`ats.... tagad liekasnekas`ipa`ss...p`ec laici`na tas pats notiks ar`i ar mokas dizainu....

Zini,Pirmais, es arī Dacia nepirktu, jo izskatās tas auto tomēr pēc sūda uz kociņa, man nepatīk. Nu ir tas lēts sūds. Ne tur izskata, ne tur materiālu kvalitāte.

Cik atceros, tev galvā ir tāds dīvains klikšķis. Tev viss, kam ir 4 riteņi, stūre un sēdekļi, ir vienāds. Un tu pielīdzini visu lētākajam eksemplāram un uzskati,ka tā ir tāmēraukla-4 riteņi, stūre un pr stikls. Nu tā apmēram. Tieši tas pats ar Reno un Audi. Kā tu te parasti klārē, abi vienādi, tikai Audi 2x dārgāks.

Pupu mizas.

tu vispār neesi jaunas mokkas mērķauditorija

nu tu jau nepērc ari plikāko mokku.... un tu nepērc mokku vispār.... tā vietā iesip sani un nopērc nojātu mazdu

Mazda nav nojāta, tā ir lietota mašīna normālā stāvoklī. Jaunu atļauties pagaidām nevaru.

Bet ja tu salīdzini Mazda B2500 ar Opel Mokka...tad tu tiešām esi pajoliņš Jo Mazda ir pikaps (kravas auto) , bet Mokka ir vienkārši paaugstināta klīrensa vieglais auto.

Pilnpiedziņas visiem šitiem pseidodžipiem ir pa lielam liels sūds un nav derīgi brīvai braukšanai kur vien sagribas. Tāpēc, ja pērk Mokka vai tamlīdzīgus auto, tad tikai vientilta piedziņas variantā.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja:

Tā arī ir - abi vienādi, tikai audi 2x dārgāks (pie kam, visās pozīcijās).

To es jau zināju, ka esi pamuļķis, varēji neatgādināt.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

pareizi....

msh ir lohs jo fano par audī, bet vadonis ir pareizais čomaks... jo..... fano par audī

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Crankshaft rakstīja: Nortel

Nesen vienā raidījumā Elbakjans izteicās par "superkāriem" porshe, kuriem iekšā joprojām ir 80-to gadu audi motori.

=====================

Interesanti, par kuriem "superkāriem" viņš tā izteicās ...

Diez vai Robčiks tādas muļķības varēja sacerēt - pat,ja

tas dzinējs ārēji atgādina "veco" motoru, tad "iekšas"

tur sen jau ir galīgi citas ... Šito es labi novēroju nedēļas

nogalē Bauskā - it kā no ārpuses sens un labi zināms

dzinējs, bet iekšā...

Tas bija LTV7 raidījums "Motociklisti". Precīzi neatceros kā viņš izteicās, bet sarunā par progresu KTM dzinējos izmeta, ka jaucot jauno porshu dzinējus tur iekšā joprojām esot 80-to gadu audi dzinēju tehnoloģijas. Ja gribi precīzi, tad skaties atkārtojumu.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Nortel rakstīja:

Tā arī ir - abi vienādi, tikai audi 2x dārgāks (pie kam, visās pozīcijās).

To es jau zināju, ka esi pamuļķis, varēji neatgādināt.

Praktiski vienādi auto:

catalog.auto.ru/...

catalog.auto.ru/...

Kāpēc maksāt vairāk???

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Crankshaft rakstīja: Nortel

Nesen vienā raidījumā Elbakjans izteicās par "superkāriem" porshe, kuriem iekšā joprojām ir 80-to gadu audi motori.

=====================

Interesanti, par kuriem "superkāriem" viņš tā izteicās ...

Diez vai Robčiks tādas muļķības varēja sacerēt - pat,ja

tas dzinējs ārēji atgādina "veco" motoru, tad "iekšas"

tur sen jau ir galīgi citas ... Šito es labi novēroju nedēļas

nogalē Bauskā - it kā no ārpuses sens un labi zināms

dzinējs, bet iekšā...

www.youtube.com/...

No 18-tās minūtes.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

A6 bāze ar benzīnu - 39 155 EUR

Lattitude max komplektācija (3.0 dīzelis) - 39 332 EUR

Ļoti līdzīgi, tikai viens pliks kā baznīcas žurka...

FastKiller Reģ.: 05.10.2005
0 0 Atbildēt

Es domāju,ka Chevijs TRAX ir iekārojamāks un baidāmāks...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

FastKiller rakstīja: Es domāju,ka Chevijs TRAX ir iekārojamāks un baidāmāks...

cik nopietnas atšķirības starp traku un moku tu spēj nosaukt? nu izņemot to, ka moka subjektīvi smukāk izskatās

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Nortel rakstīja:

Tā arī ir - abi vienādi, tikai audi 2x dārgāks (pie kam, visās pozīcijās).

To es jau zināju, ka esi pamuļķis, varēji neatgādināt.

Praktiski vienādi auto:

catalog.auto.ru/...

catalog.auto.ru/...

Kāpēc maksāt vairāk???

Saremontē galvu.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Nortel rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Nortel rakstīja:

Tā arī ir - abi vienādi, tikai audi 2x dārgāks (pie kam, visās pozīcijās).

To es jau zināju, ka esi pamuļķis, varēji neatgādināt.

Praktiski vienādi auto:

catalog.auto.ru/...

catalog.auto.ru/...

Kāpēc maksāt vairāk???

Saremontē galvu.

Tas būtu labs ieteikums audi īpašniekam. Bet diemžēl nu jau kādus gadus 10 vairs neesmu šīs markas auto īpašnieks un fans.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

laikam jāuzmanās lai tā moka - uzlecošā zvaigzne - kādam neuzlec uz galvas

1.. 4 5 6 7 8 9
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti