Opel Mokka - uzlecošā zvaigzne

VWfans Reģ.: 21.02.2004
 
1.. 2 3 4 5 6 7 8 9
msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Fan, a kas tev nepatīk riepu remontkomplektā? Ja tur ir kaut kādas putas vai tamlīdzīga herņa, nav spiesta lieta lietot - vajag vienkārši uzlabot to komplektu ar samorezu sauju un krustiņa skrūvgriezni [ja tāds jau nav mokas komplektā], kompresors tur, cerams, jau ir

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Un braucu tā, kā tu vēl nemāki

Šitas ir tiesa. Savu audī vēl neesmu iemācījies aptīt ap koku un tāds plāns arī nav.

Nezinu kāpēc tu to pieminēji, bet palika interesanti - zinot kā tu izskaties, vai nu tie paziņas ir tādi samaitātāki, vai arī meitai reputācija pieklibo...

Meitu, kroplīt, liec mierā, viņa te neko neraksta. Tu, resnais kuili.

Pieminēju es to tāpēc, ka tava šauri stereotipiskā domāšana ierobežota kaut kādā šaurā telpā, kurā katrai cilvēku grupai ir jābrauc ar kaut kādu noteiktu auto.

Nu, tas, ka tu nespēj audi ap koku aptīt, rāda, ka esi mīzala un brauc kā bāba no laukiem. To varēja redzēt pēc tava paša video, ar nobloķētiem riteņiem pamauc garām ceļa galam. Nošķilt auto rallija ietvaros ir jābūt iekšai, kuras tev nav. Redzi, pat Pirmais nošķiļ čūpu auto un par to nesatraucas, bet tas tev nav ceļams. Tāpēc tev vēl ir jāaug.

Par to te visu laiku ir runa.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: hei vadon, iedod msh meitas telefonu

Nevaru. msh līdz meitai kā Ēlertei līdz Rīgas mēra krēslam. Lai gan droši vien pāķos viņiem tur šļuru pietiek, kura pagulsies tādam lempim un uzražos kādu pabalstāmo bēbi.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Bet nu fakts ir un paliek fakts, ka 26 gadīgs Audi no šrota nākušais ir autobūves kalngals mūžīgi mūžos.

Par to tā kā šaubu nav.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh, teikšu es tev beidzot tieši- tu esi nabadzīgs plukata, kuram pašam nav ne sūda uz puļķīša, viss radu vai māmuča iedots,dzīvo vecvecākiem uz kakla, bet iztaisies par nez kādu tehnikas guru un nodirs visu, kas ir pārāks par tavu lūzni. Tu esi prasts, norijies baltmaizi tusnis, kurš tai laikā, lai domātu un strādātu, rij divlitru alu, ar kolu atšķaidītu , un pavada bezjēdzīgas dienas kā jau truliķim pienākas. Iemācies nopelnīt tik, lai vismaz tādu fana merivu nopirktu līzē vai tādu manu opeli kaut vai un tad gudri spried par santīmpišanu vai ko tamlīdzīgu.

Tā lūk.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

zoibaļi jūs ar savām meitām un sūda audī....

šis ir topiks, kurā fans nespēj paskaidrot kāpēc ir jāpiemaksā 11000 latu par bezpiedziņas opeli, ja par 7500 var paņemt līdzvērtīgu daciju vai par 10500 (kas joprojām ir lētāk par bezpiedziņas žopeli) nopirkt daciju, kas ne tikai izskatās kā džips, bet jamai reāli arī ir tā pilnpiedziņa... tobiš tas, ka mokai sākās no 14000 latiem

bet nu kā saka "savs opelis nerūsē"

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Dekster, raksti vēēēēl...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

šis ir topiks, kurā fans nespēj paskaidrot kāpēc ir jāpiemaksā 11000 latu par bezpiedziņas opeli, ja par 7500 var paņemt līdzvērtīgu daciju vai par 10500 (kas joprojām ir lētāk par bezpiedziņas žopeli) nopirkt daciju, kas ne tikai izskatās kā džips, bet jamai reāli arī ir tā pilnpiedziņa... tobiš tas, ka mokai sākās no 14000 latiem

Fans var gan to paskaidrot. Ir divi iemesli:

1. Dusterā esmu sēdējis, un tas bija neērti. Lai gan vadītāja sēdeklis regulējas uz augšu un leju, tomēr nav iespējams nolaisties pietiekami zemu - es palieku sēžam pārāk augstu, pārāk tuvu pie griestiem. Un vēl slikti, ka stūri nevar regulēt dziļumā - man prasītos to pievilkt sev tuvāk par kādiem 3 centimetriem.

2. Jauna Dustera salons ož - acīmredzot tie ir salona materiāli.

Tātad Mokkai šādu trūkumu nav, un tāpēc tā ir ņemama. Ja Dusterī būtu novērsti minētie trūkumi, tad varētu pirkt Duster 1,5 dCi !!!

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Kolka kūl Izrādās, Kolka kūļ ir ne tikai Kolkā, bet arī Nīcā. Nu, gar visu jūras krastu.

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Krix

Sēdekļu auduma un priekšējā paneļa plastmasu materiāls man nešķiet svarīgs - man der arī tas, kas bāzes komplektācijā. Neesmu šajā ziņā izlepis.

neiet runa par izlepšanu, bet par to, ka Tu uzdod par zvaigzni auto bāzes versijā, bet salonu baudījis un sēdekļu regulējumu mocījis esi krietni aprīkotai versijai...

tas pats šķiet par to Tavu Merivu:

biji salonā, noprovēji krietni advancētāku modeli, un, savā taupīšanas tieksmē, kas būtībā nav slikta lieta, iepirki pašu minimumu, lai būtu jauns auto(liec aiz auss, Tavu maciņu neapspriežu);

un kad pirkuma eiforija beidzās, saprati, ka tis nav tis, tis ir drugijs;

nekas cits neatliek, sevis mierināšanai un savu spalvu pucēšanai par ļoooti veiksmīgu pirkumu, Tu sāk visiem pūderēt smadzenes ka esi iegādājis gandrīz pašu autobraukšanas etalona modeli(pirkuma cena/patēriņu/ tabureti uz kuras sēdi).

piemēram, parādījās Citroen DS3. bildēs smuks, sasolīts daudz. nopētīju salonā, izmetām līkumu ar niknāko versiju. patīkams mazs spridzināmais auto, gludām pilsētas ielām un piepilsētas braukšanai pa asfaltu. bet, apskatījis bāzes versiju, saprotu, ka tur nav pat puse no sīkumiem, kas piesaista top versijā(ne tur nošūtās stūres, ne tur krāsainie durvju paneļi ar kičīgi nošūtām ručkām, ne tur smukie aļakarbon ielaidumi panelī, ne tur sānu balsti sēdekļiem, ne citas fiškas).

Nu sajūta tāda pati, kad čomam aizej līdz uz tusu, jo esot divas jaunietes, viena, kas redzēta un ir ar patīkamiem gabarītiem, viņam nedod, jo istabas biedrene paliek tukšā. aizej tur, bet tur pilnīgais bāzes modelis, ne pupu, ne jaudas, un piedziņa arī tikai klasiskā...

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Kolka kūl Izrādās, Kolka kūļ ir ne tikai Kolkā, bet arī Nīcā. Nu, gar visu jūras krastu.

Kolka vairs īsti nav pie jūras, bet ir krietni tuvāk līcim, kur jūtama civilizācijas ietekme.

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Pirmais rakstīja:

šis ir topiks, kurā fans nespēj paskaidrot kāpēc ir jāpiemaksā 11000 latu par bezpiedziņas opeli, ja par 7500 var paņemt līdzvērtīgu daciju vai par 10500 (kas joprojām ir lētāk par bezpiedziņas žopeli) nopirkt daciju, kas ne tikai izskatās kā džips, bet jamai reāli arī ir tā pilnpiedziņa... tobiš tas, ka mokai sākās no 14000 latiem

Fans var gan to paskaidrot. Ir divi iemesli:

1. Dusterā esmu sēdējis, un tas bija neērti. Lai gan vadītāja sēdeklis regulējas uz augšu un leju, tomēr nav iespējams nolaisties pietiekami zemu - es palieku sēžam pārāk augstu, pārāk tuvu pie griestiem. Un vēl slikti, ka stūri nevar regulēt dziļumā - man prasītos to pievilkt sev tuvāk par kādiem 3 centimetriem.

2. Jauna Dustera salons ož - acīmredzot tie ir salona materiāli.

Tātad Mokkai šādu trūkumu nav, un tāpēc tā ir ņemama. Ja Dusterī būtu novērsti minētie trūkumi, tad varētu pirkt Duster 1,5 dCi !!!

vai neesi ievērojis, ka džipā sēdvieta nav aprīkota kā kartingā?

kam tev stūri tuvāk? tu guli vadītāja vietā vai arī stūri pievelc tik tuvu klāt lai varētu uz tās gulēt un kontrolēt spidometra rādījumu?

PS nekas personīgs, bet cilvis, kas iepēr auto, lai tas izskatītos pēc džipa, grib gulēt kartinga beņķī, bet baidās gāzēt, izskatās pēc pilnīga jampampiņa.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

GB12 rakstīja:

vēl lielāks rēciens ir par to, ka šo raksta puišelis, kam "autoparks" sastāv no viena divdesmitpiecgadīga dranduļeta...

Pastāsti, ja tavs septiņgadīgais dranduļets būtu pieklājīgi nokomplektēts, tam īsta pilnpiedziņa būtu? ABS var izslēgt? Ir aprīkots ar īstu roceni?

Un tagad nosauc man kaut vienu iemeslu, kāpēc lai tas viss būtu vajadzīgs. Bezceļos tikpat kā nebraucu un tur, kur laukos sanāk šad tad iebraukt, vienmēr esmu bez problēmām ticis ārā arī bez pilnpiedziņas. Un jā, ja tev tas leišu radagabals būtu atdevis priekšpiedziņas auto? Tad bļautu, ka pilnpiedziņa ir sūds?

Atslēdzams ABS - priekš kam?

Īsta rocene - lai liktu jūtubā tādus urlātvideo kā tu uz tā lauku ceļa bez spidometra vai pie garāžām? Esmu sen izaudzis no tā vecuma, pareizāk sakot, man tas nekad nav licies stilīgi. A, ja gribēšu paslidināties, ir iespēja paņemt arī auto ar "īstu roceni"...

Bet man septiņgadīgais dranduļets tas pats tavējais jau vien ir, tikai jaunāks modelis. Savā laikā msh vectēvs bļaustījās, ka vienīgais īstais auto uz pasaules ir Audi 50 un B3 ir sūds, tagad msh saka, ka B6 pasāts / to pašu gadu Audi A4 ir sūds, msh mazdēlam leišu rads atdos B6 pasātu / Audi A4 un tas jūtubā visiem rādīs, kā bez paneļa velk pa lauku ceļiem un pa visiem forumiem bļaustīsies, ka šis ir pasaules īstais un vienīgais Auto.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: hei vadon, iedod msh meitas telefonu

Tādu līgavaini pat tev nenovēlētu

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: <

Pieminēju es to tāpēc, ka tava šauri stereotipiskā domāšana ierobežota kaut kādā šaurā telpā, kurā katrai cilvēku grupai ir jābrauc ar kaut kādu noteiktu auto.

lasi - visiem cilvēkiem jābrauc ar ceturtdaļgadsimtu vecu Audi 80... QUATTRO, protams...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Pirmais rakstīja:

šis ir topiks, kurā fans nespēj paskaidrot kāpēc ir jāpiemaksā 11000 latu par bezpiedziņas opeli, ja par 7500 var paņemt līdzvērtīgu daciju vai par 10500 (kas joprojām ir lētāk par bezpiedziņas žopeli) nopirkt daciju, kas ne tikai izskatās kā džips, bet jamai reāli arī ir tā pilnpiedziņa... tobiš tas, ka mokai sākās no 14000 latiem

Fans var gan to paskaidrot. Ir divi iemesli:

1. Dusterā esmu sēdējis, un tas bija neērti. Lai gan vadītāja sēdeklis regulējas uz augšu un leju, tomēr nav iespējams nolaisties pietiekami zemu - es palieku sēžam pārāk augstu, pārāk tuvu pie griestiem. Un vēl slikti, ka stūri nevar regulēt dziļumā - man prasītos to pievilkt sev tuvāk par kādiem 3 centimetriem.

2. Jauna Dustera salons ož - acīmredzot tie ir salona materiāli.

Tātad Mokkai šādu trūkumu nav, un tāpēc tā ir ņemama. Ja Dusterī būtu novērsti minētie trūkumi, tad varētu pirkt Duster 1,5 dCi !!!

opļā... 3 centimetru dēļ tu esi gatavs maksāt 3500 latus????

un ja tu nevari aizsniegt stūri, varbūt ir jēga izskatīt iespēju piebīdīt ķeblīti tuvāk

ja tas salons arī smird, tad agri vai vēlu izvēdināsies.... un salons specifiski smird visām mašīnām... tāpat kā īpaši ož arī jauns mobīlais telefons...

lietoju jauno telefonu jau sesto dienu... nupat paostīju - knapi, bet tomēr vēl var saost...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ir pat vēl trakāk.... nevis vienkārši 3500 lati jāpiemeksā, bet var teikt, ka jāpiemaksā puse no mašīnas vērtības lai dabūtu apziņu, ka tu brauc ar žopeli

knapākais dusteris (priekšpiedziņas) maksā ~7415 lati...

(avots www.dacialatvija.lv/... )

fanopelis knapākajā izpildījumā -10940 (avots www.autoblitz.lv/... )

puse no dacijas cenas ir cik???? precīzi katrs pats var saskaitīt, bet nu apmēram 3.5 štukas... tā arī ir starpība starp bezpiedziņas knapāko moku un džipu autobūves etalonu dacia duster

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: ir pat vēl trakāk.... nevis vienkārši 3500 lati jāpiemeksā, bet var teikt, ka jāpiemaksā puse no mašīnas vērtības lai dabūtu apziņu, ka tu brauc ar žopeli

Pirmais - a kāda starpība - žopelis vai hrenaults? ar ko braukt ir lielāks kauns? būtu vēlams, ja atbildi varētu arī pamatot?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: ....a kāda starpība....

tu lasīt nemāki???? apmēram 3500lati

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

gābē, cik es saprotu - tu esi izbijis opeļa dīlera atslēgu padevējs.... tavs viedoklis nevar būt objektīvs....

bet šeit ir diskusija par to vai fans ir gatavs maksāt pusotru reizi vairāk lai dabūtu praktisko to pašu, tikai ar uzrakstu 'žopeļ"

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

GB12 rakstīja: ....a kāda starpība....

tu lasīt nemāki???? apmēram 3500lati

Pats nemāki. Te iet runa par kaunu, nevis mašīnu vērtību. Tobiš, kāda ir starpība apziņai, ka brauc ar renaultu vai opeli?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: gābē, cik es saprotu - tu esi izbijis opeļa dīlera atslēgu padevējs.... tavs viedoklis nevar būt objektīvs....

Tikpat labi var pateikt, ka arī tavs nevar, jo pats brauc ar renaultu...

P.S. Tā kā neesmu kā msh, kurš vienīgi savu auto uzskata par vienīgo un īsto, pēdējo jauna opeļa atslēgu pārdevu pirms 5.5 gadiem, bet pats savu opeli pirms 2 mēnešiem un kopš tā laika ir sanācis braukt arī ar daudzām darbu mašīnām plus visu ko arī notestēt, tad domāju, ka mana viedokļa objektivitāte diezvai būs mazāka par tavējo...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

bazars ir par to, ka fans pastiprināti reklamē opel mokka.... atšķirībā no msh, kurš visiem stāsta, ka pasaules autobūve izbeidzās ar b3, fans savas passijas maina ik pa 3 mēnešiem....

patreiz ir mokkas ēra... pirms tam ir bijis pat yetībums.... par v6 fofāgenu nerunāsim, tas bija sen un vairs nav taisnība...

tikai mokkasfans fano par pilnpiedzinu krutākajā komplektācijā... tikai pats nezkāpēc visiem sola kādreiz nopirkt knapāko ķeblīti..... tikai tāpēc, ka jams izskatās makten līdzīgs pieaugušo puiku mokkai....

patreiz vienīgais arguments kāpēc nepirkt analoģisku pārvietošanās līdzekli par 2/3 no cenas tika minēti tikai trūkstošie 3 centimetri

JanisGrinhofs Reģ.: 20.04.2013
0 0 Atbildēt

Vispār par Mokku patreiz fano diezgan daudz līdzpilsoņu, jo gribētājs spēkratu varēs saņemt tikai pēc pusgada. Piedāvājums pagaidām neapmierina pieprasījumu.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: bazars ir par to, ka fans pastiprināti reklamē opel mokka.... atšķirībā no msh, kurš visiem stāsta, ka pasaules autobūve izbeidzās ar b3, fans savas passijas maina ik pa 3 mēnešiem....

patreiz ir mokkas ēra... pirms tam ir bijis pat yetībums.... par v6 fofāgenu nerunāsim, tas bija sen un vairs nav taisnība...

tikai mokkasfans fano par pilnpiedzinu krutākajā komplektācijā... tikai pats nezkāpēc visiem sola kādreiz nopirkt knapāko ķeblīti..... tikai tāpēc, ka jams izskatās makten līdzīgs pieaugušo puiku mokkai....

patreiz vienīgais arguments kāpēc nepirkt analoģisku pārvietošanās līdzekli par 2/3 no cenas tika minēti tikai trūkstošie 3 centimetri

Man argumenti būtu vairāki:

1. Lētā plastmasa salonā;

2. Dizains;

3. Tur fanam taisnība - dusterā atrast ērtu sēdpozīciju ir neiespējamā misija, bet tas ir tīri subjektīvi (es tādu nevaru atrast arī pēdējā Hyundai Sonata un Škoda Yeti);

4. Iespējams, atlikusī vērtība...

Karoče, Duster neiztur patīk/nepatīk pārbaudi. Tiesa gan, neesmu arī nekāds mokkas fans un arī braucis neesmu ne ar vienu, ne otru. Pret Dacēm principiālu aizspriedumu man nav, auto, tā teikt, savam pircējam. Tehniski, cik dzirdēts no lietotājiem (brauc viens radagabals un vēl viens paziņa) arī nekādu raksturīgu problēmu nav. Pats nepirktu, kā jau minēju, tāpēc, ka vienkārši nepatīk...

1.. 2 3 4 5 6 7 8 9
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti